Виїзд: 13.05.2020
Приїзд: 16.05.2020
Подорожуємо: 4 дні 3 ночі
Ми проїдемо: приблизно 2000 км.
Організаційний збір на 1 особу: 3650 грн
Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54 Анна
НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.
Що ми побачимо?
Замок Паланок (Мукачівський замок) — замок у закарпатському місті Мукачево. Унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів.
Головну туристичну атракцію міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева. Якщо ви хочете відвідати надзвичайно красиве місце, то тоді вам сюди. На сьогодні замок зберігся у відмінному стані. Цей замок з дуже великою історією. Кожен куточок зберігає свою загадку.
Середньовічні замки і палаци – більше, ніж просто резиденція правлячого князя або заможного барона. Їх можна порівняти з невеликим селищем за стіною, в якому одночасно жило велика кількість людей: аристократи, солдати, слуги, майстри.
Таємні підземні переходи, до сих пір збереглися під стінами і вежами, свого часу служили укриттям для людей і худоби. Фортеця поділена на три тераси, три рівня: Верхній, Середній і Нижній замки.
Більш детально про це місце ви можете почитати тут
Сьогодні ТУСТАНЬ — це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях.
Але жодне фото не передасть в повній мірі, всю ту КРАСУ КАРПАТ, яку відчуваєш там на вершині, вона чарує тебе і змушує повернутися знову …
Більшість доріжок викладені дошками, а для зручності підйому вимощені сходинки. Стежка пролягає біля підніжжя скель, які велично підносяться над головами.
У деяких скелях видно ходи в печери. А на більшості стрімких скосів видніються уступи, отвори і канавки штучного походження. Раніше в цих місцях кріпилися дерев’яні елементи будівель фортеці.
Зверху відкривається прекрасний вид на навколишній світ.
Між ущелинами можна побачити паркан з частоколу, а внизу галявину зі старовинними будівлями. Сьогодні на цій галявині проводяться різні фестивалі з лицарськими турнірами.
Термальні води басейнів оздоровчого комплексу в Берегово відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи.
Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.
ТАРИФИ НА ВІДВІДУВАННЯ ТЕРМАЛЬНИХ БАСЕЙНІВ
Детально про це місце ми ▶️ розповіли тут.
На території Закарпаття розташоване 32 озера, але найпривабливішим і найчарівнішим вважається Синевир, яке одночасно є найбільшим і найглибшим високогірним озером України…
Озеро Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом однойменного Національного природного парку та однією з візитних карток Українських Карпат. Розташоване воно на висоті 989 м над рівнем моря.
Синевирське озеро утворилося у післяльодовиковий період, близько 10 тисяч років тому внаслідок перекриття річкової долини зсувами.
Середня площа водного плеса становить 4-5 га, глибина озера – в середньому 8-10 м. Проте, місцями найбільші глибини Синевиру сягають 19-22 м. Це навіть більше, аніж в Азовському морі, найглибше місце якого – 14 м.
Водоспад Шипіт
Більш детально про це місце ви можете почитати тут
Водоспад Шипіт – одне з семи природних чудес України – найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба що у селі Пилипець Міжгірського району.
Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду.
Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.
Підйомник на гору ГИМБА
Більш детально про це місце ви можете почитати тут
Канатна дорога доставила нас на гору Гимба, яка має 1491 метр над рівнем моря.
На вершині перед тобою відкривається така панорама, що перші хвилини стоїш приголомшеним. Карпати — дуже мальовничі гори, але краєвид з Гемби, певно, б’є всі рекорди фотогенічності. Щоправда, не на саму вершину, до верху треба ще йти, але наші мандрівники, за бажанням можуть скористалися послугами джипів і отримати масу задоволення…
За бажанням!!! Подорож на позашляховиках додадуть нашому відпочинку велику кількість емоцій, подарують купу вражень, відкриють нам безліч фантастичних краєвидів не вимагаючи при цьому значних фізичних зусиль.
1-й день
05:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики. По дорозі на нас чекає комплексний обід (включено у вартість подорожі).
14:00- Орієнтовне прибуття до скель Тустань.
14:30-17:00 Екскурсія з гідом в Тустані. Тустань залишить свій слід у вашому серці назавжди!!! І не тільки своєю унікальною історією. Які краєвиди відкриються нам!!!! Це просто неможливо передати ні словами, ні фотками.
Тут просто потрібно побувати!!!
17:00- пропонуємо 2 варіанти:
Варіант №1. Якщо залишились сили, час та погода, то їдемо до водоспаду Кам’янка.
Варіант №2. Якщо дуже стомилися, то їдемо поселятися в готель.
19:00 їдемо до м.Сколе та поселення в комфортабельний готель, вечеря та відпочинок.
_____________________
2-й день
8:00-09:00 сніданок та виселення з готелю.
09:30-11:00 їдемо до Мукачівського замку Паланок.
11:30-13:00 Екскурсія з гідом в замку Паланок та вільний час для самостійного огляду експозицій замку, фотографування.
13:00-14:00 переїзд до м.Берегове.
14:00-15:30 Поселення в готель та комплексний обід (включено у вартість подорожі).
15:30 – Переїзд та відвідування термальних басейнів, спа-зони та інші розваги на ваш смак.
Додаткова інформація про склад термальної води, відвідування термальних джерел та інші організаційні моменти на офіційному сайті
УВАГА!!! Термальні басейни знаходяться на відстані 3 км. від нашого готелю. Ми для Вас організуємо трансфер до термальних басейнів та оговоримо час повернення. Якщо у вас буде бажання залишитись на довше (термальні басейни працюють до 22 години), то у вас не буде проблем самотужки дістатися готелю (громадський транспорт, таксі, піша прогулянка).
ТАРИФИ НА ВІДВІДУВАННЯ ТЕРМАЛЬНИХ БАСЕЙНІВ
______________________
3-й день
8:00-9:30 сніданок в готелі та виселення з готелю (сніданок включено у вартість подорожі).
10:00-13:00 переїзд до озера Синевір.
13:00-14:00 самостійний обід у колоритній колибі.
14:00-16:30 відвідування озера Синевір, та вільний час для самостійного огляду місцевості та фотографування.
16:30-17:30 переїзд та поселення в готель;
18:00- вечеря (включено у вартість подорожі);
18:30- вільний час та відпочинок.
__________________
4-й день
8:00-9:00 сніданок (включено у вартість подорожі).
9:00-13:00 переїзд до водоспада Шипіт, та будемо кататися на підйомнику і насолоджуватися краєвидами Карпат (ціна підйомника 120 грн).
13:00-23:00 переїзд до дому
______________________
Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.
Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).
Орг. збір включає:
проїзд комфортабельним мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 2000км.);
проживання у готелі 3 ночі;
2 сніданки;
2 обіди;
1 вечеря;
екскурсія з гідом “Скелі Тустань”
екскурсія з гідом замок Паланок;
відвідування озера Синевір;
відвідування водоспаду Шипіт;
організаційний супровід під час подорожі;
Додатково оплачується:
вхідний квиток “Скелі Тустань” – 55 грн.
вхідний квиток замок Паланок – 50 грн.
вхідний квиток до заповідника до водоспаду Шипіт – 30 грн.
вхідний квиток до заповідника Озеро Синевір – 30 грн.
кресельний підйомник” – 120 грн.
басейни термальних джерел – (прайс нище).
додаткове харчування та власні витрати;
ТАРИФИ НА ВІДВІДУВАННЯ ТЕРМАЛЬНИХ БАСЕЙНІВ
Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50% від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду.
Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).
Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.
Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!
Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.
У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.
Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це – завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.
Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.
Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!
Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!
Фото












































