Парк «Софіївка» (Умань) + Буцький каньйон (маленький фіорд у серці України)

  • Виїзд:   02.08.2019
  • Приїзд:    02.08.2019
  • Подорожуємо: 1 день (без ночівлі)
  • Ми проїдемо: приблизно 650 км.
  • Організаційний збір на 1 особу: 800 грн.

 

Виїзд з смт Димер. Всіх бажаючих з сусідніх селищ ми заберемо!!!

 

НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!

Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.

Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

 

Організатори:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002105140099

(097) 675 02 42,        (093) 202 86 54   Анна


 

Що ми побачимо?

Парк «Софіївка» (Умань)

Про це місце ми детально розповідали в цій статті.

Парк «Софіївка» (Умань) – це мальовнича місцевість,  казкова країна – настільки тут все незвичайно, поетично і прекрасно. Можна сто разів говорити про красу цього парку, але все ж, краще побачити цю красу своїми очима. Сюди можна приїзджати кожного року…  і завжди це нові та прекрасні емоції і враження!!!

Цей парк дійсно зроблений з величезним коханням. Тільки закоханий чоловік зміг подарувати своїй коханій все це, як доказ своєї відданості та пристрасті.

 

Буцький каньйон (маленький фіорд у серці України)

Детально про Каньони в селі Буки (Черкаська обл), ми розповідали в цій статті.

Ви будете зачаровані красою кам’яних берегів які нависають над стрімкою водою. Замало буде сказати, що ця пам’ятка природи є нетиповою для нашої місцевості, вона – просто таки унікальна. Буцький каньйон називають “маленькою Швейцарією”.

Місцеві жителі кажуть, що граніти в поєднанні з річкою та деревами  додають енергії та зцілюють – тут багато таких енергетичних місць сили!!!

Від побаченого захоплює дух настільки, що боїшся лишній раз зробити подих, перевести погляд, щоб ненароком не загубити цю красу.

 

Також під час екскурсій ми будемо ходити пішки, інколи по грунтових дорогах, інколи будуть незначні круті підйоми – тому варто мати зручне взуття та одяг для комфортного перебування на екскурсії!


 

Орієнтовна Програма подорожі

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

7:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

10:30 Орієнтовне прибуття в м.Умань до Парку «Софіївка».

10:30-15:00 екскурсія та вільний час для самостійного огляду місцевості, фотографування та обіду.

15:00 їдемо до Каньонів в с. Буки (Черкаська обл)

16:00-18:30 гуляємо та милуємося красою кам’яних берегів які нависають над стрімкою водою. Можна перекусити бутербродами в форматі пікніку (смаколики беріть з собою).

18:30 вирушаємо додому.

23:00 Орієнтовне повернення додому.

 

Рекомендуємо – ЗРУЧНЕ ВЗУТТЯ!!!

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).


 

Що включено у вартість?

Орг. збір включає:

  • ✅ проїзд комфортабельним мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 650км.);
  • ✅ вхідні квитки до парку ;
  • ✅ екскурсія з екскурсоводом в парку ;
  • ✅ організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

  • харчування в парку та власні витрати;

Парк пропонує наступні послуги та розваги (за бажанням):

– Вартість катання човном по підземній річці Ахеронт для дорослих – 50 грн., для дітей шкільного віку –25грн.
– Катання на катамаранах – 50грн., на човнах – 100 грн. (30 хв.)
– Прогулянка на поромі для дорослих –50 грн., для дітей шкільного віку –25грн.
– Катання верхи на коні – 30 грн., фотографування на коні – 10 грн.
– Катання каретою (до 5 осіб) – 150 грн., фотографування на кареті – 10 грн. з особи.
– Катання на санях, запряжених кіньми (до 5 осіб) – 150 грн.

 

В чому перевага спільних подорожей з нами?

Разом ми економимо на пальному!!! У нас є комфортабельний мікроавтобус.

Невеликі групи учасників. У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!


 

Правила нашого Клубу

Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду.

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 5 днів до початку подорожі, так як вже нами внесена оплата на бронювання готелів.

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.