ВИТАЧІВ + музей в с.ТРИПІЛЛЯ

 • Дата подорожі:
 • 11.08.2024 
 • Подорожуємо: 1 день (без ночівлі)
 • Ми проїдемо: приблизно 300 км.
 • Організаційний збір на 1 особу:  1100 грн.

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Важливо!!!

Виїзд з містечка Димер (Київська обл).
Забрати вас зможемо з сусідніх населенних пунктів, а також з Києва та Вишгорода.

Що ми побачимо?

ВИТАЧІВ

Село Витачів – це село що розкинулося на кручах над Дніпром у Київській області.

Якщо хочете побачити місце, що ідеально відповідає рядкам «Заповіту» про лани широкополі, і Дніпро, і кручі, — то це саме воно! Такі краєвиди ми побачили у Витачеві.

Це село вважається одним з найдревніших поселень часів Київської Русі. 

Вперше в письмових документах він згадується ще в 10 столітті. Візантійський імператор Костянтин Багрянородний казав про нього, як про найбільший порт на Дніпрі.

В давньоруські часи Витачів був містом і дійсно мав великий порт.

У 1100 році тут відбувся великий з’їзд князів Київської Русі.

Саме основне що можна подивитися у Витачеві це звісно краса пейзажів що відкривається з пагорбів на Дніпро. А також дерев’яна капличка, що знаходиться на пагорбі. Вона має незвичайним хрест на горі, який має 7 променів і півмісяць в основі.  Вважається що вона була побудована за кресленнями самого Тараса Шевченка! 

Зараз поряд із дерев’яним млином знаходиться пекарня «Витач» з дуже смачною випічкою і хлібом.

Тут печуть хліб за стародавніми рецептами, а гостей зустрічають теплими посмішками.

Тут ви зможете випити каву або чай та перекусити.

До цього селища кожен їде за своїм: хтось – поринути в історію цього міста, інші – просякнутися енергетикою місця, а дехто, – просто насолодитися дивовижними краєвидами, та побути на одинці з природою чи самим з собою….

________________

Музей археології в селі Трипілля.

 

Оглядова екскурсія по музею охоплює всі віхи історії, розміщені всього у трьох експозиційних залах, де зберігається археологічна спадщина Київської області.

У першому залі Вам розкажуть про найдавніші знахідки на території Київщини. Це Кам’яна доба, мідно-кам’яна доба (період існування трипільської культури), епоха бронзи та ранній залізний вік, коли на цю земля приходять скіфські племена.

Крім того у  фойє музею розміщенні дві фотовиставки. Одна з них присвячена Вікентію Хвойці – першовідкривачу трипільської культури, а друга найдавнішій палеолітичній стоянці на території України (біля с. Королеве Закарпатської обл.).

Далі Ви підніметеся до третьої зали, у якому представлена виставка знаменитої трипільської кераміки, що відкриває мистецтво та духовний світ представників трипільської культури. Близько 200 виробів — різної форми, розміру, застосування і звісно орнаменту у стилізованому храмі трипільців. Ви дізнаєтесь про сакральну складову трипільців, їх вірування та обряди.

І завершується екскурсія у другій залі – найбільш насиченому, оскільки представляє історію останніх тисячоліть, так званої «нашої ери». Людство стрімко розвивається, тому пам’ятки археології, що показують зародження слов’янства, епоху Київської Русі та Козацтва переходять у краєзнавчі експонати ХІХ-ХХ ст. Крім того другий зал використовується для змінних археологічних виставок та творчих виставок сучасних митців.

 

08:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо).

Беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

10:30 – 12:30 У селі Трипілля відвідуємо дуже цікавий Археологічний музей. Почуємо багато інформації про Трипільську культуру та побачимо купу знахідок та експонатів.

Вхідні квитки в музей + послуги екскурсовода включено у вартість подорожі.

12:30 – 13:00 Їдемо у Витачів.

13:00 – 14:00 Обід в форматі пікніку смаколиками, які ви завбачливо взяли з собою.

До речі, зараз у Витачеві відкрили дуже класну пекарню, де печуть хліб і інші смаколики за стародавніми рецептами. Там все можна купити, а також є чай та кава, головне, щоб до нашого приїзду все не розкупили.

14:00 – 15:00 Екскурсія з екскурсоводом у Витачеві.

Послуги екскурсовода включено у вартість подорожі.

15:00 – 17:00 Вільний час. У вас буде можливість посидіти, полежати, погуляти, наробити купу фоток, спуститися до води, відвідати кав’ярню з панорамним видом… повний релакс на любий смак. 

У Витачеві нереально гарні краєвиди…

17:00 – 19:00 Переїзд додому. 

_______

Рекомендуємо з СОБОЮ МАТИ: зручний одяг і взуття, воду і щось перекусити, підстилку/ сідушку для посиденьок.
За день до виїзду дивимось погоду і беремо або головний убір при сонячній погоді, або одноразовий плащик на випадок дощу.

__________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 300км.);
 • ✅ вхідні квитки в Археологічний музей в селі Трипілля;
 • ✅ екскурсійний супровід в Археологічному музею в селі Трипілля;
 • ✅ організаційний супровід під час подорожі;
 •  

Додатково оплачується:

 • 〰️ власні витрати, кава чай в дорозі;

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі (якщо подорож з ночівлею). Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Відео з наших подорожей по цьому маршруту

ми в соц мережах