Ужгород + чани в Лумшорах + замок Паланок + Тустань + Підйомники

 • ✔️ Виїзд: 19.03.2020
 • ✔️ Приїзд: 22.03.2020
 • ✔️ Подорожуємо: 4 дні 3 ночі
 • ✔️ Ми проїдемо: приблизно 2000 км.
 • ✔️Організаційний збір на 1 особу: 3700 грн

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

Замок Паланок (Мукачівський замок) — замок у закарпатському місті Мукачево. Унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів.

Головну туристичну атракцію міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до МукачеваЯкщо ви хочете відвідати надзвичайно красиве місце, то тоді вам сюди. На сьогодні замок зберігся у відмінному стані. Цей замок з дуже великою історією. Кожен куточок зберігає свою загадку. 

Середньовічні замки і палаци – більше, ніж просто резиденція правлячого князя або заможного барона. Їх можна порівняти з невеликим селищем за стіною, в якому одночасно жило велика кількість людей: аристократи, солдати, слуги, майстри.

Таємні підземні переходи, до сих пір збереглися під стінами і вежами, свого часу служили укриттям для людей і худоби. Фортеця поділена на три тераси, три рівня: Верхній, Середній і Нижній замки.

Більш детально про це місце ви можете  ➡️ почитати тут

🗻🕍Сьогодні ТУСТАНЬ — це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях.
😲 📸Але жодне фото не передасть в повній мірі, всю ту КРАСУ КАРПАТ, яку відчуваєш там на вершині, вона чарує тебе і змушує повернутися знову … 🏔
👣 Більшість доріжок викладені дошками, а для зручності підйому вимощені сходинки. Стежка пролягає біля підніжжя скель, які велично підносяться над головами.
🤫👀 У деяких скелях видно ходи в печери. А на більшості стрімких скосів видніються уступи, отвори і канавки штучного походження. Раніше в цих місцях кріпилися дерев’яні елементи будівель фортеці.


⛰ 💞Зверху відкривається прекрасний вид на навколишній світ.
🌳 Між ущелинами можна побачити паркан з частоколу, а внизу галявину зі старовинними будівлями. Сьогодні на цій галявині проводяться різні фестивалі з лицарськими турнірами. 🇺🇦

Невелике, сховане в глибинці Карпатських гір село Лумшори останнім часом стало своєрідною візитівкою Закарпаття.
Така феноменальна популярність пояснюється просто – тут розташовані чани. Величезні чавунні ємності для гарячого купання під відкритим небом, в яких одночасно можуть знаходитися до 10 осіб, що залежить від їх розміру.

Ужгород – найзахідніший обласний центр України і просто прекрасне місто для проведення вікенду, сюди постійно хочеться повертатися за атмосферою виваженості та спокою.

Це особливе місто, оскільки воно розкинулось на перехрестях українського, угорського та словацького кордонів. Ужгород із славетним історичним корінням – адже бере свій початок ще в ІХ сторіччі , дуже довго було у володінні угорської корони і величалося Унгваром.  Це європейське місто без метушні великих мегаполісів з дуже приємними і чуйними людьми.

  

✅ 1-й день 

05:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.
По дорозі на нас чекає комплексний обід (включено у вартість подорожі).

14:30- Орієнтовне прибуття до скель Тустань.

15:00-16:30 Екскурсія з гідом в Тустані (екскурсія + вх.квитки включено у вартість подорожі).
💕 Тустань залишить свій слід у вашому серці назавжди!!! І не тільки своєю унікальною історією. Які краєвиди відкриються нам!!!! Це просто неможливо передати ні словами, ні фотками. 😍 Тут просто потрібно побувати!!!  

16:30- пропонуємо 2 варіанти:

✔️Варіант №1. Якщо залишились сили, час, погода та якщо, ще не потемніє то їдемо до водоспаду Кам’янка.

✔️Варіант №2. Якщо дуже стомилися, то їдемо поселятися в готель.

Їдемо до м.Сколе та поселення в комфортабельний готель, вечеря та відпочинок.

_____________________

✅ 2-й день

8:00-09:00 сніданок та виселення з готелю.

09:00-12:00 їдемо та катаємося на крісельних підйомниках. Ми з вами скористаємося можливістю та побуваємо на вершині гори, побачимо неймовірні пейзажі, вдихнемо чисте повітря карпатських гір.
УВАГА!!! потрібно бути дуже тепло одягнутим, на горі холодно!!!

12:00-15:00 Переїзд до с.Лумшори по дуже мальовничій трасі. Тут дуже мальовнича карпатська природа і розташовані чани.

15:00- поселення в готель, чани, відпочинок. Обід (включено у вартість подорожі).

ЧАНИ:
Великий чан (8-10 чол) – 800грн/час.
Малий чан (5-6 чол.) – 600 грн/час.

______________________

✅ 3-й день

8:00-10:00 снідаємо, збираємо речі та здаємо номери.

10:00-11:30  переїзд до м.Ужгород.

12:00-14:00  екскурсія з гідом по м.Ужгород (включено у вартість подорожі).

14:00-15:00 обід (включено у вартість подорожі).

15:00- поселення в готель в центрі старого міста.
Вільний час в Ужгороді. Так як ми живемо в самому центрі, то ви можете гуляти, відвідувати костели, кав’ярні та інші місця аж до самої ночі!!!

__________________

✅ 4-й день

8:00-9:00 сніданок. На ранок потурбуйтеся щоб у вас було що поснідати.

 9:30-10:30  переїзд до м.Мукачеве до замку Паланок.

 11:00-12:30  екскурсія з гідом у замку Паланок (екскурсія + вх.квитки включено у вартість подорожі)..

 12:30-14:30   переїзд до нашого улюбленого кафе (по дорозі до дому).

14:30-15:30 Обід в нашому улюбленому кафе (НЕ включено у вартість подорожі).

15:30-23:30 переїзд до дому.

______________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

 • ✅ проїзд комфортабельним мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 2000км.);
 • ✅ проживання у готелі 3 ночі;
 • ✅ 3 обіди;
 • ✅ екскурсія з гідом + вх.квитки “Скелі Тустань”
 • ✅ екскурсія з гідом + вх.квитки в замку Паланок;
 • ✅ екскурсія з гідом в м.Ужгород;
 • ✅ трансфер до підйомників;
 • ✅ організаційний супровід під час подорожі;
 •  

Додатково оплачується:

 • 〰️кресельний підйомник” – 120 грн.
 • 〰️чани:
  Великий чан (8-10 чол) – 800грн/час.
  Малий чан (5-6 чол.) – 600 грн/час.
 • 〰️додаткове харчування та власні витрати;
 •  
 •  

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Фото

Ми в соц мережах