Місце сили – гора ТОТОХА + місто Богуслав

 

 • Дата:   07.05.2020
 • Подорожуємо: 1 день (без ночівлі)
 • Ми проїдемо: приблизно 480 км.
 • Організаційний збір на 1 особу: 850 грн.

 

Виїзд з смт Димер. Всіх бажаючих з сусідніх селищ ми заберемо!!!

НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!

Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.

Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

 

Організатори:
Анна Дяченко
Людмила Томко

(097) 675 02 42,        (093) 202 86 54   Анна


 

Що ми побачимо?

 

ДРУЗІ, Ця екскурсія для тих кого цікавить езотерика, місця сили, пізнання Себе і Всесвіту. Для тих, хто в “цій темі” )))

Місце Сили – гора Тотоха.

Про це місце ми детально розповідали ➡️ в цій статті.

Наш провідник і ведучий на горі Тотоха – 🙏Шпилька Світлана🙏,  гід, мандрівник-дослідник місць Сили,  майстер сакральних практик, географ, організатор програм “Активний відпочинок зі змістом”.

🏞🧘‍♀️ТОТОХА або український ТИБЕТ – незвичайна гора в селі Медвин Богуславського району Київської області. Її називають «ПУПОМ ЗЕМЛІ»: люди приїжджають сюди за зціленням, повіряють їй свої таємниці і просять допомогти у виконанні задуманого.

🙏 Люди вірять, що тут зосереджений такий заряд енергії, який допомагає позбутися від будь-якої хвороби. Через чудодійні властивості, гору Тотоха часто ставлять в один ряд з такими місцями як ТибетАлтай і БайкалХолодний Яр.

🤲👁ВИ ВІДЧУЄТЕ це місце і отримаєте благословення, при умові, якщо будете відкриті серцем і зможете співналаштуватися з Тотохою.

〽️☘️Сама природа допоможе вам співналаштуватися з собою і з цим унікальним місцем. Ви відчуєте ЦІЛЮЩІ ПОТОКИ ЕНЕРГІЇ, які пронизують гору і кожен знайде своє місце, де можна буде загадати бажання і відчути СИЛУ ГОРИ.

Ми проведемо практики взаємодії зі стихіями та впустимо у своє життя нові сприятливі енергії-можливості фізичного здоров’я, матеріального достатку, сімейного благополуччя і РАдості буття.

 

 

м.Богуслав та Хохітва

Ми будемо проїжджати через славнозвісне місто Богуслав, яке побудував сам Ярослав Мудрий, і зупинимося біля дуже красивого пам’ятника Марусі Богуславці. Ми почуємо легенду-сказання про нашу українську дівчину, яка повторила подвиг Роксолани.

А фонтан в центрі Богуслава – це справжні захват і сюрприз! Тільки уявіть величезну черепаху, трьох слонів, що підтримують землю України, і веселі струмені води. Спів фонтану під дзвін тибетських чаш налаштує вас на захоплюючий лад нашої подорожі.

Ми пройдемо по знаменитому Богуславському мості Коханняпомилуємося красунею р.Россю і зробимо приголомшливу фотосесію в гранітній купальніВизможете зануритися в прохолодні води річки Рось і полежати в справжньому гранітному джакузі.

У Хохітві ви побуваєте на острові, який з обох сторін огинає Рось, познайомитеся з його незвичайною природою, а бажаючі зможуть ще раз скупатися.

 

 


 

Орієнтовна Програма подорожі

 • З СОБОЮ ВЗЯТИ:
 • ✅ купальник  для купання (за бажанням)
  ✅ полотенечко
  ✅ водичку
  ✅ перекус (бутерброди, смаколики).
  ✅ мати зручне фіксоване взуття для походу
 • ✅ каремат або покривальце.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

8:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

11:00 Зупинка в Богуславі. Огляд визначних пам’яток: пам’ятник Марусі Богуславці, перехід через міст кохання, купання в гранітній купальні. Гуляємо та милуємося красою кам’яних берегів які нависають над стрімкою водою.

12:30 їдемо в с. Хохітва.

13:00 Екскурсія на дивовижний острів. Купання (за бажанням). Обід в форматі пікніку – смаколики, які ви завбачливо взяли з собою.

15:00-17:00  гора Тотоха. Знайомство з горою. Взаємодія із стихіями природи та практики від нашого Провідника по місцям сили Світлани. Вільний час – спілкування з Тотохою

17:00 вирушаємо додому.

21:00 Орієнтовне повернення додому.

 

Рекомендуємо – ЗРУЧНЕ ВЗУТТЯ!!!

 • З СОБОЮ ВЗЯТИ:
 • ✅ купальник  для купання (за бажанням)
  ✅ полотенечко
  ✅ водичку
  ✅ перекус (бутерброди, смаколики).
  ✅ мати зручне фіксоване взуття для походу
 • ✅ каремат або покривальце.

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).


 

Що включено у вартість?

Орг. збір включає:

 • ✅ проїзд комфортабельним мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 480км.);
 • ✅ повний екскурсійний супровід по всім об’єктам;
 • ✅ сакральні практики та техніки на горі Тотоха з нашим Провідником Світланою;
 • ✅ організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

 • харчування в та власні витрати;


 

В чому перевага спільних подорожей з нами?

Разом ми економимо на пальному!!! У нас є комфортабельний мікроавтобус.

Невеликі групи учасників. У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!


 

Правила нашого Клубу

Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду.

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 5 днів до початку подорожі, так як вже нами внесена оплата на бронювання готелів.

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.