Подорож по місцям сили України: ТОТОХА + ВИТАЧІВ.

  • Виїзд/Приїзд: 10.05.2021 
  • Подорожуємо: 1 день (без ночівлі)
  • Ми проїдемо: приблизно 470 км.
  • Організаційний збір на 1 особу:  850 грн.

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

ВИТАЧІВ

Витачів це чудове місце з мальовничими краєвидами, де дніпровські кручі стрімко обриваються до самої води.

Витачів – вважається одним з найстаріших поселень України. В давньоруські часи Витачів був містом, де проводилися княжі посиденьки та важливим портом. А бухта, в яку заходили торгові судна добре проглядається і сьогодні….

На території Витачева двічі знаходили справжні скарби –  так звані ісламські долари – дирхеми. Арабські диргеми,  в ті часи були подібно, як зараз у нас долари США. Тобто, виконували роль міжнародних грошей. 

Окрім неймовірно красивих краєвидів на дніпровські пагорби та розливи Дніпра, у поле зору кидається капличка з незвичайним хрестом на горі. На хресті  цієї каплички 7 променів і півмісяць в основі. Одна із легенд твердить, що автором такого дизайну став ніхто інший, як сам великий Кобзар, і його зв’язки з тогочасними масонами. 

Попри багату насичену історію, Витачів запам’ятається як хороше місце для тихого відпочинку та ідеальна локація для неймовірних фото.

До цього селища кожен їде за своїм: хтось – поринути в історію цбого міста, інші – просякнутися енергетикою місця, а дехто, – просто насолодитися дивовижними краєвидами, та побути на одинці з природою чи самим з собою….

________________

Місце Сили – гора Тотоха.

Про це місце ми детально розповідали ➡️ в цій статті.

Наш провідник і ведучий на горі Тотоха – Шпилька Світлана🙏,  гід, мандрівник-дослідник місць Сили,  майстер сакральних практик та географ..

🏞🧘‍♀️ТОТОХА або український ТИБЕТ – незвичайна гора в селі Медвин Богуславського району Київської області. Її називають «ПУПОМ ЗЕМЛІ»: люди приїжджають сюди за зціленням, повіряють їй свої таємниці і просять допомогти у виконанні задуманого.

🙏 Люди вірять, що тут зосереджений такий заряд енергії, який допомагає позбутися від будь-якої хвороби. Через чудодійні властивості, гору Тотоха часто ставлять в один ряд з такими місцями як ТибетАлтай і БайкалХолодний Яр.

🤲👁ВИ ВІДЧУЄТЕ це місце і отримаєте благословення, при умові, якщо будете відкриті серцем і зможете співналаштуватися з Тотохою.

〽️☘️Сама природа допоможе вам співналаштуватися з собою і з цим унікальним місцем. Ви відчуєте ЦІЛЮЩІ ПОТОКИ ЕНЕРГІЇ, які пронизують гору і кожен знайде своє місце, де можна буде загадати бажання і відчути СИЛУ ГОРИ.

07:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо).

Беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

09:45 – 11:00 Витачів. Невеличка інформація про цю місцевість від нашого гіда. Вільний час для перекусу та класних фоток, так як локація буде бомбезна)))

11:00 – 13:30 орієнтовне прибуття до Тотохи.

Екскурсія на дивовижний острів. Купання (за бажанням). Обід в форматі пікніку – смаколики, які ви завбачливо взяли з собою.

13:30-17:30  екскурсія в цій місцевості та гора Тотоха (наш гід самостійно це планує). 

Обід в форматі пікніку – смаколики, які ви завбачливо взяли з собою.

Знайомство з горою. Практики від нашого Провідника по місцям сили Світлани. Вільний час. 

17:30 вирушаємо додому.

21:30 Орієнтовне повернення додому.

_______

Рекомендуємо з СОБОЮ МАТИ: зручний одяг і взуття, воду і щось перекусити, підстилку/ сідушку для посиденьок.
За день до виїзду дивимось погоду і беремо або головний убір при сонячній погоді, або одноразовий плащик на випадок дощу.

__________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

  •  проїзд комфортабельним мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 480км.);
  • ✅ повний екскурсійний супровід по всім об’єктам;
  • ✅ сакральні практики та техніки на горі Тотоха з нашим Провідником Світланою;
  • ✅ організаційний супровід під час подорожі;
  •  

Додатково оплачується:

  • 〰️ власні витрати, кава чай в дорозі;

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі (якщо подорож з ночівлею). Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Відео з наших подорожей по цьому маршруту

ми в соц мережах