Фантастична Словаччина + Чарівна Україна

 • ✔️ Виїзд: 25.05.2020
 • ✔️ Приїзд: 30.05.2020
 • ✔️ Подорожуємо: 6 днів 5 ночей
 • ✔️ Ми проїдемо: приблизно 2500 км.
 • ✔️Організаційний збір на 1 особу: 325 євро

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?
✨🏰У центрі міста збереглося багато різноманітних архітектурних пам’яток.
🕍Тут ми побачимо справжні готичні храми, й собори з кострубатими і дивовижними формами, трохи середньовіччя, романтизму і вишуканого модерну. Старе місто доволі компактне за своїми розмірами. 👑
🌂🕌В центрі міста є пішохідна вулиця, де розташований величний готичний храм святої Єлизавети Угорської, саме з нього ми і почнемо знайомство з архітектурою Кошице.

🍂🏞 В Кошиці неймовірна атмосфера вулиць – тут можна зупиниться в якийсь чудовій кав’ярні, замовити чашечку кави, посидіти і поміркувати…


✍️ Про цю печеру ми детально ➡️ розповіли тут.

✨⚜️ Демановська ПЕЧЕРА СВОБОДИ (СЛОВАЧЧИНА) – це одна з НАЙПРЕКРАСНІШИХ і ДИВНИХ ПЕЧЕР в усій ЄВРОПІ.
😲 Сталагміти, сталактити виблискують різними кольорами: червоним, рожевим, фіолетовим, білим або жовтим. Величезні зали змінювалися вузькими коридорами та галереями.
🧜‍♂️ Ви відчуєте себе ніби в казці, або в підводному царстві. Так!!! Це все схоже на підводні рифи!!! ⭐️💟На деякий час буде здаватися, що нам дозволили прогулятися по самому незвіданому місцю нашої Землі – морському дні.

Словацький рай – це національний заповідник, сама назва якого говорить про дивовижну красу цього регіону. Це ліси і величні гори, прірви, ущелини і дикі гірські річки, найкрасивіші водоспади і унікальні печери, 250 км добре обладнаних туристичних стежок, та озера.

 

Одним з найцікавіших маршрутів парку є перехід каньйоном Суха Бела (Sucha Bela). Цей помірно складний пішохідний тур пролягає через  ділянки ущелини Суха Бела, які обладнані дерев’яними і залізними сходами, драбинами і ланцюгами.  Суха Бела (Sucha Bela) – одне з найромантичніших і найбільш відвідуваних місць Словацького Раю з перепадами висот висот від 550 до 950 м над р.м. Це мандрівка загадковим світом каскадів, водоспадів і ущелин обладнаних технічними засобами для зручного пересування туристів.
Тут побудовані сходи, ланцюги, дошки та мости, які допоможуть вам рухатися по потоках та водоспадах, пересуваючись крок за кроком. Щоб йти по слизькому камінню, вам обов’язково потрібне буде добротне туристичне взуття.

Перетин ущелини Суха Бела (Sucha Bela) є одностороннім маршрутом, яким дозволено рухатись тільки проти течії річки! Дорога назад проходить уздовж комфортабельних лісових доріг і промаркованих стежок.

Друзі, знайомтесь, це Добшинська льодова печера, одна з найкращих у всій Європі! У довжину вона досягає 1483 м, в глибину – 112 м. Опустившись всього на кілька десятків метрів під землю, туристи опиняються в царстві льоду, холоду і ідеальних форм води. Екскурсія в печері приблизно 30-40хв., температура від +5 до +1 градусів. при собі мати закрите взуття та куртку.

 

Місто Левоча  – це чудова середньовічна перлина, досі оточена міськими стінами, усередині яких знаходяться: унікальна ратуша епохи Відродження, старовинні бюргерські будинки, чудовий готичний собор та інші пам’ятки архітектури. Історичний центр Левочі — одне з найчарівніших серед середньовічних словацьких міст. Є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 2009 року.

Невелике, сховане в глибинці Карпатських гір село Лумшори останнім часом стало своєрідною візитівкою Закарпаття.
Така феноменальна популярність пояснюється просто – тут розташовані чани. Величезні чавунні ємності для гарячого купання під відкритим небом, в яких одночасно можуть знаходитися до 10 осіб, що залежить від їх розміру.

Ужгород – найзахідніший обласний центр України і просто прекрасне місто для проведення вікенду, сюди постійно хочеться повертатися за атмосферою виваженості та спокою.

Це особливе місто, оскільки воно розкинулось на перехрестях українського, угорського та словацького кордонів. Ужгород із славетним історичним корінням – адже бере свій початок ще в ІХ сторіччі , дуже довго було у володінні угорської корони і величалося Унгваром.  Це європейське місто без метушні великих мегаполісів з дуже приємними і чуйними людьми.

Відновлений із попелу і розвалин, Олеський замок сьогодні залишається найстарішим зі збережених замків Львівщини. Має замок і своїх привидів. Адже історія його налічує багато століть, немало інтриг, подій та життєвих історій.

Древній Олеський замок – без сумніву, одна із найгарніших прикрас у скарбниці української і навіть європейської історії. Суворі стіни цієї унікальної будівлі сотні років зберігають таємниці королів, а тисячі туристів щодня прибувають сюди у пошуках цікавих знань та вражень.

✅ 1-й день 
Лумшори.
Переїзд за день приблизно 850км

05:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо).
Тривалий переїзд, приблизно 850км. 
(майже до кордону). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики. 
По дорозі заїдемо в наше улюблене (не дороге) кафе, для гарячого обіду (НЕ включено у вартість).

16:30- Орієнтовне прибуття в Лумшори (Україна).

17:00- поселення в готель, чани, відпочинок, вечеря. В готелі є кафе, де можна замовити вечерю. В готелі є чани.

ЧАНИ:
Великий чан (8-10 чол) – 800грн/час.
Малий чан (5-6 чол.) – 600 грн/час.

_____________________

✅ 2-й день
Кошице
Переїзд за день приблизно 160км

08:00- виселення з готелю.

08:00-??:00 їдемо до м.Кошице (Словаччина). Перетин кордону Україна/Словаччина.

Поселення в готель в м.Кошице (Словаччина). Потім гуляємо, сидимо в кафешках, час для самостійного огляду міста, фотографування. Можемо відвідати Кошицький театр (якщо на наші дати щось буде ))) Він дуже гарний.

ВАЖЛИВО!!! Так, як на наступний день, у нас планується відвідування природних заповідників та тривала піша прогулянка, то НЕОБХІДНО запастися продуктами та водичкою для обіду на природі (бутерброди, печиво, вода та ще якісь смаколики)

______________________

✅ 3-й день
Добшинська крижана печера, Словацький Рай.
Переїзд за день приблизно 150км

8:00- виселення з готелю.

08:00-11:00  переїзд до Добшинської крижаної печери.

11:00-12:00  Відвідування Добшинської крижаної печери (вх.квиток 8 євро).
Увага!!! Екскурсія в печері приблизно 30-40хв., температура від +5 до +1 градусів. при собі мати закрите взуття та куртку.
Для тих, хто НЕ хоче, НЕ може, боїться або ще щось… може погуляти і почекати поки ми вернемося!!!

12:00-12:30 можемо перекусити бутербродами.

12:30-13:30 їдемо в природний парк “Словацький Рай” (вх.квиток 2 євро) і спробуємо пройти маршрут парку –  перехід каньйоном Суха Бела (Sucha Bela).
Увага!!! 
Маршрут триває приблизно 3-4 години. Дуже важливо мати зручне взуття та одяг, а також мати при собі рюкзачок, щоб покласти туди воду, щось перекусити. На маршруті можуть зустрічатися мілководні струмки, які доведеться переходити вбрід також багато сходинок та вертикальних драбин.
Для нас це також буде ЕКСПЕДИЦІЯ, бо в цьому місці ми будемо вперше)))

18:00- їдемо до готеля, вільний час та відпочинок.

______________________

✅ 4-й день
Демановська печера Свободи, м.Левоча 
Переїзд за день приблизно 200км

9:30-10:00 виселення з готелю.

 10:00-  їдемо до фантастичної Демановської печери Свободи.

13:00-15:00 ескурсія по печері (вх.квиток 15 євро)

15:00-16:00 їдемо до м.Левоча.
Поселення в готель в м.Левоча (Словаччина). Потім гуляємо, сидимо в кафешках, час для самостійного огляду міста, фотографування.

______________________

✅ 5-й день
Перетин кордону, м.Ужгород.
Переїзд за день приблизно 200км

9:30- виселення з готелю.

 10:00-??:00  їдемо до м.Ужгород (Україна). Перетин кордону Словаччина/Україна.

14:00- поселення в готель в м.Ужгород.
Потім їдемо на екскурсію, гуляємо, сидимо в кафешках, час для самостійного огляду міста, фотографування.

______________________

✅ 6-й день
Олеський замок
Переїзд за день приблизно 850км

09:00- виселення з готелю.

 09:00-15:00  переїзд (по направленню до дому) до Олеського замку (Львівська обл.). По дорозі заїдемо в наше улюблене (не дороге) кафе, для гарячого обіду (НЕ включено у вартість).

05:00-16:00 екскурсія в замку з гідом (вх.квитки та екскурсія включено у вартість подорожі).

Після замку заїдемо на обід (включено у вартість подорожі).

16:30-23:00 переїзд до дому.

__________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

 • ✅ проїзд комфортабельним мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 2500км.);
 • ✅ проживання у готелях 5 ночей;
 • ✅ екскурсія з гідом в м.Ужгород.
 • ✅ екскурсія + вх.квитки в Олеському замку.
 • ✅ обід по дорозі до дому в Україні.
  ✅ коли будемо бронювати готелі, будемо мати інформацію чи входять сніданки у вартість
 • ✅ страхування кожної особи (в Європі).

Додатково оплачується:

 • 〰️вхідний квиток “Добшинська печера” – 8 євро.
 • 〰️вхідний квиток Деменовська печера Свободи – 15 євро
 • 〰️вхідний квиток до заповідника Словацький рай – 2 євро.
 • 〰️харчування та власні витрати;
 •  

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Харчування в подорожі

Харчування в подорожі самостійне (можна гарно поїсти в словацьких кафе за 10-15 євро або купити щось смачненьке в супермаркеті).
Ми будемо намагатися бронювати готелі з включеними сніданками аба кухнею (для самостійного приготування).

Валюта

Офіційна валюта в Словаччині – Євро. Доларами в Словаччині НЕ можливо розрахуватися .Також альтернативним є варіант розрахунку картками міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa. Переконайтесь, що ваші платіжні картки відкриті для розрахунку за кордоном на час подорожі.

Телефон

Так як ми їдемо за кордон, телефонний зв’язок буде обмежений, тому переконливо радимо поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстренного зв’язку в надзвичайній ситуації, орієнтовно 200-250 грн на весь період подорожі. Супроводжуючий групи повинен мати змогу вам додзвонитись у екстренній ситуації, подбайте про це.

Безвіз у дії

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро на особу на кожну добу подорожі  (витрачати їх не обов’язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку.

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Правила перетину кордону

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження: (м’ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

Фото

Відео

Ми в соц мережах