Львів + Скелі Довбуша + Розгирче + Замок

 • ✔️ Виїзд: 23.04.2022
 • ✔️ Приїзд: 25.04.2022
 • ✔️ Подорожуємо: 3 дні 2 ночі
 • ✔️ Ми проїдемо: приблизно 1600 км.
 • ✔️Організаційний збір на 1 особу: 4200 грн

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

Де розважитись у Львові можете ➡️ почитати тут

В цьому казковому місті, на нас чекатиме Пішохідна екскурсія центром міста, тривалістю 2-3 години, “Вулицями середньовічного Львова.”

Львів – місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди.

Причин відвідати Львів – величезна кількість:

 – Старе місто. На перший погляд здається, що одразу роздивитися та оцінити всі вулички просто неможливо.
 Історичні пам’ятки. Храми, музеї, площі, палаци – кожного разу можна знайти щось нове.
– Романтика. Львів – ідеальне місто для побачень та зустрічей закоханих.
– Кава та шоколад. Саме за ними сюди їдуть з усіх куточків країни.
– Хмільні напої. Львів не лише місто кави та солодощів, а й місто пива та численних настоянок, які тут готують по власним давнім рецептам.
– Колорит. Тепла, дружня та затишна атмосфера, якою так пишається місцеве населення, вабить туристів.

У будь-яку пору року у Львові не доведеться сумувати, адже тут так легко відшукати розваги на свій смак яскравим сонячним днем чи навіть у негоду.

 

Детально про СКЕЛІ ДОВБУША читайте 👉 тут.

Одне з українських «місць сили» Скелі Довбуша, що знаходяться на межі Івано-Франківської  та Львівської областей, вважаються чи не наймістичнішим туристичним об’єктом Карпатського краю.

Враження складно передати словами – на це треба поглянути, осягнути, усвідомити, охопити цю реальність всіма органами чуттів.
Навколо простягається буковий ліс. Диву даєшся, як коріння чіпляються за каміння, а дерево знаходить силу для зростання прямо на скелях.
 

Основна частина комплексу – це таке собі скупчення кам’яних брил. У стінах скель вирубано декілька печер невеликого розміру.  «Скелі Довбуша» відомі не тільки як пам’ятка природи, а й як важливий історичний об’єкт. Встановлено, що цей скельно-печерний комплекс вже у Х ст. використовувався людьми в якості помешкання та фортеці. 

 

Ця обитель НЕ належить до розкручених пам’яток. Навіть люди, які люблять подорожувати, при слові «Розгірче» здивовано піднімають брови, після чого питають: «А де це?». 

Хоча перші згадки про печерний монастир в Розгірчі датуються 15 століттям, існує версія, що ці скелі використовувались ще у язичницькі часи. Під час археологічної експедиції 1990 року біля храму у скелі виявили землеробське поселення 8–7 століття до нашої ери.

У товщі основного скельного масиву вибито три печери, які розташовані на двох рівнях. На першому — два приміщення, а на другому, до якого ведуть сходи – одне. Дослідники вважають нижню велику печеру житловою кімнатою, до якої примикала комора, а верхню печеру — монастирською церквою.

Так як, ми з вами мандруємо Пасхальними вихідними, то який саме замок, або яку локацію ми відвідаємо на 3-й день подорожі ми повідомимо ближче до поїздки.

Але точно гарантуємо, що це буде щось цікаве!!!

✅ 1-й день 

05:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики. По дорозі, приблизно в 11:00 на нас чекає комплексний обід (включено у вартість подорожі)

13:00- Орієнтовне прибуття у Львів.

13:30-16:00  екскурсія центром міста з гідом (екскурсія + вх.квитки включено у вартість подорожі)

16:00-19:00 вільний час у Львові для самостійного огляду місцевості, фотографування та вечері (вечеря НЕ включена у вартість).

19:00-20:30 переїзд та поселення в комфортабельний готель.

21:00 – відочинок та вільний час.

_____________________

✅ 2-й день
Ми проїдемо приблизно 180 км.

8:00-9:00 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі).
!!!Сніданок який подають в цьому готелі: круасан, йогурт, чай або кава. Якщо ви віддаєте перевагу більш ситним сніданкам, то рекомендуємо запастись бутербродами або іншими смаколиками.

9:00-11:00 їдемо та відвідуємо скельний монастир в Розгирче. Цю локацію ми відвідуємо БЕЗ екскурсовода.

11:00-12:30 їдемо до Скель ДОВБУША;

12:30-13:30 обід в колибі (включено у вартість подорожі).;

14:00-17:00 відвідування СКЕЛЬ ДОВБУША (вх.квитки + екскурсія з гідом включено у вартість подорожі).

Також заїдемо до ПОЛЯНИЦЬКИХ ВОДОСПАДІВ.

17:00-19:00 повертаємося в готель

19:30 – вечеря в готелі та вільний час (включено у вартість подорожі).

______________________

✅ 3-й день
8:30-10:00 🍛сніданок в готелі. (включено у вартість подорожі) та здаємо номери.
!!!Сніданок який подають в цьому готелі: круасан, йогурт, чай або кава. Якщо ви віддаєте перевагу більш ситним сніданкам, то рекомендуємо запастись бутербродами або іншими смаколиками.

10:00-  їдемо до … (ближче до подоожі виставимо інформацію)

______________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

 • ✅ проїзд комфортабельним мікро-автобусом по всьому маршруту (приблизно 1600км.);
 • ✅ проживання в комфортабельному готелі 2 ночі/3дні;
 • ✅ 2 сніданки в готелі
 • ✅ 3 обіди
 • ✅ 1 вечеря
 • ✅ екскурсія з гідом у Львові + вх.квитки по об’єктам;
 • ✅ вхідні квитки + екскурсія з гідом на Скелях Довбуша.
 • ✅ організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

 • – самостійна вечеря в перший день у Львові
 • – вхідний квиток в замок 100 грн.
 • – власні витрати та сувеніри;
 •  

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Фото

ВІДЕО

Ми в соц мережах