Румунія. Маршрут№1. В гості до вампірів та траса Трансфагараш.

 • ✔️ Виїзд: 05.07.2020
 • ✔️ Приїзд: 10.07.2020
 • ✔️ Подорожуємо: 6 днів 5 ночей
 • ✔️ Ми проїдемо: приблизно 2500 км.
 • ✔️Організаційний збір на 1 особу: 325 євро

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

Місто Сігішоара (Румунія).

Детально про місто Сігішоара ми розповіли ➡️ в цій статті.

Справжньою «Трансільванською перлиною» є місто Сігішоара.  Для мене це містечко стало відкриттям.  
 Гуляти по вуличках цього середньовічного міста – одне задоволення. Таке враження, що потрапив у казку. Кожен будиночок ніби сам по собі, але дуже вдало доповнює цю казкову атмосферу. Будиночки різного кольору та форми, повсюди квіти… 

  

Місто відоме, передусім, як батьківщина Влада Цепеша – графа Дракули.  
Жовтий будинок, де народився Влад Цепеш, видно з центральної площі. В далекому минулому в ньому проживала вся родина Дракули до того моменту, коли він зайняв трон Валахії.

Місто заснували німецькі колоністи із Саксонії.  Вони побудували на пагорбі середньовічну фортецю, кілька храмів та всесвітньо відому Годинникову вежу висотою 64 метра. 
Діаметр циферблата становить 2 метри.
Викликають інтерес і фігурки на Часовій вежі: частина з них символізують дні тижня, Юстицію, Справедливість, а два янголятка показують зміну часу доби.

Тут час ніби зупинився…
Кожен сантиметр міста пронизаний середньовіччям. Торкаючись цих будинків і закривши очі, ти на собі відчуваєш цю атмосферу якоїсь загадковості. Затамувавши подих уявляєш себе ніби декілька сотень років назад. Мимоволі фантазуєш, що на тобі довга сукня і ти прогулюючись йдеш додому.
Це просто неймовірне містечко, яке закарбувалося в моїй пам’яті на все життя.

Ущелина БІКАЗ (Румунія)

✍️ Про Ущелину БІКАЗ ми детально ➡️ розповіли тут.

Під’їжджаючи до ущелини Біказ ми просто не розуміли, яка нереальна краса скель нам відкриється!!!
Мій мозок просто не сприйняв все відразу. На мить здалося, що я знаходжуся в якійсь 3D реальності. Прямі скелі навколо, які з вікна автомобіля здаються настільки високими, що страшно підняти голову вверх. 
А коли дивишся вгору, то здається, що стіни скель змикаються нагорі і ти знаходишся в якомусь вигаданому кимось  світі, куди навіть сонечко приходить по запрошенню.
 
Тут дуже багато туристів, які зупиняються обабіч дороги, щоб хоч на деякий час відчути красу ущелини. Є невеличкі базари, де можна купити сувеніри та попити дуже смачної кави.
 

Траса Трансфагараш (Румунія).

✍️ Про Трасу Трансфагараш ми детально ➡️ розповіли тут.

Трансфагараш – найкрасивіший гірський серпантин в Європі. Це шосе в Румунських Карпатах з’єднує Валахію і Трансільванію та відкрите лише два місяці в році.
Вона захоплює з першого поглялу лиш варто вийти на цей крутий шлях. Звивиста траса довжиною близько ста кілометрів проходить наскрізь через всю гірську гряду.

Високогірні озера і водоспади, неймовірний серпантин, грізні скелі і рожеві гори, одна з найбільших в світі гребель – тут є на що подивитися.
Дорога пролягає через гірський масив Фагараш. Найвища висота, на якій проходить шосе, 2034 метра. Це всього на тридцять метрів нижче Говерли. Гори навколо вище українських Карпат.  

 

Передати словами цю красу просто неможливо. Це змішане почуття краси та екстриму держить твоє тіло і дух в тонусі кожну хвилину.
😲Описувати види, які навколо відкриваються, просто нерозумно! Її пейзажі вражають та спонукають зупинятись буквально кожні 10 метрів)

Озеро Балео (Румунія).

Детально про цю місцевість ми розповіли ➡️ в цій статті.

😲 🛣 Піднявшісь по трасі до висоти 2034м, можна насолодитися мальовничим озером Baleo. З усіх боків його оточують гори. Біля озера є всього лиш два готелі. Є парковки та сувенірні базарчики з національними продуктами та різними речима.

🌫💎 Озеро Балеа має глибину 11 метрів, утворене від талих льодовиків. Атмосфера приголомшлива, здається, ніби природа в цьому містечку створила всі умови для безтурботного спокою, відпочинку та пошуку гармонії.

Гребля Відрару (Румунія)

Про це місце ми детально розповіти ➡️  тут
😍
 Їдучи по трасі Трансфагараш нас дуже вразила гребля ВІДРАРУ. Ландшафт вражає, а пейзаж, що відкривається з самої греблі чудовий.
😘☄️Видовище дуже і дуже – гори, водосховище з блакитною чистої гірською водою і це все стримується греблею неймовірною висоти.
⚡️💧Вид цієї величної споруди заворожує. Здається, що змиє пів Румунії, якщо раптом випаде камінь з основи. Подивившись вниз з різних сторін греблі можна уявити яка величезна глибина тут у водосховища.
💦💎Гребля виглядає у формі лука з висотою 166,60 м і довжиною 305 м. Товщина греблі 25 м.
 
  

Замок Бран (Дракули). Румунія.

 Про Замок Дракули ми детально ➡️ розповіли тут.

Замок Дракули суровий велетень, який лякав своїм видом та неприступністю. 

Замок Бран ніколи не належав графу Дракулі. 
У деяких джерелах говориться про те, що Дракула любив полювати в цих околицях і катував турок в підвалах, інші ж свідчать про те, що граф лише одного разу зупинився в замку на ніч.

Тоді, чому саме цей замок туристи і місцеве населення називають замок Дракули?

Відповідь дуже банальна. Саме в цьому замку американським кінорежисером Френсісом Форд Коппола була знята кінокартина про Дракулу.


Гуляючи по кімнатам замку просто  насолоджуєшся цим простим інтер’єром. Масивні меблі здаються велетнями в маленьких кімнатках, але придають кожній кімнаті розкоші. Килими ручної роботи, шкіра на підлозі, бархатні дивани, королівські ліжка, столи та стільчики свідчать про те,  що тут жила королівська знать. 
А печі та ліжники, прикрашені унікальними кахлями, додають кімнатам якогось домашнього затишку.

  

Місто Брашов (Румунія)

Трансільванія починається в Брашові: тут знаходяться порослі лісом гори, похмурі готичні церкви і неприступні замки. Старий центр міста затиснутий горами у вузькій долині, в ньому збереглися всі атрибути середньовічного міста – це і будинки з черепичними дахами, і вузькі вулички, і приголомшливі види з навколишніх гір.

Готичні квартали старого міста справляють сильне враження. Особливе місце серед пам’яток культури займає знаменита Чорна церква, один з найбільш містких середньовічних храмів на Балканах. Тут влаштовують органні концерти.

Тут кожен будинок – загадка, кожна будівля – легенда. Вимощені бруківкою пішохідні вулички, різнокольорові кам’яні будиночки з кованими гратами воріт і червоними черепичними дахами. Здається, що це старовинний німецький містечко. Але ні! Тут розмовляють румунською, п’ють пиво «Ursus» і розплачуються леями (румунська валюта). Тут своя чарівність і колорит!

Місто Сучава та Тронна фортеця.

Старовинне місто Сучава розташоване в надзвичайно красивою, мальовничій місцевості з безліччю дивовижних пейзажів і ландшафтів, місто щороку притягує безліч туристів зі всієї Європи.

Визначна пам’ятка Сучави – Тронна фортеця. Побудована в 14 столітті за наказом молдавського князя Петра Першого Мушата, вона була важливим оборонним спорудженням.

Завдяки вдалому розташуванню на вершині високого пагорба, Тронна фортеця дозволяла бачити всі околиці міста, а потужні стіни в два метри завтовшки зробили її грізним військовим фортом.

Кам’янець-Подільська фортеця (Україна)

Детально про це місце ➡️ ми розповіли тут.

Історія старовинного міста Кам’янец-Подільського починається саме із фортеці, яка височить на скелястому пагорбі, нагадуючи всім про свою велич та неприступність.

Замок і сьогодні вражає своєю наприступною красою. Здається, час тут зупинився. І щоб побувати у минулому, варто лише приїхати у Кам’янець-Подільський. Тут все так, як у давні героїчні часи.

А коли наступає вечір, фортеця починає освітлюватись з різних боків. І ця вся велич та неприступність перетворюється в казку.

✅ 1-й день  (Україна)
Місто Кам’янец-Подільський та поселення в готель біля кордону.
Переїзд за день приблизно 600км.

05:30 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

14:00- Орієнтовне прибуття в Кам’янец-Подільський.

14:00-15:00 обід (включено у вартість подорожі)

15:30- 18:00 Відвідування міста Кам’янец-Подільський та його фортеці.

18:30-19:00 вечеря в місцевій колибі (включено у вартість подорожі).

19:00- 20:30 Переїзд до готелю (готель поблизу кордону Україна/Румунія).

_____________________

✅2-й день.
Ущелина Біказ, м.Сігішоара.
Переїзд за день приблизно 460км та перетин кордону

05:30- виселення з готелю (в Україні).
Їхати від кордону до ущелини Біказ приблизно 230км (3 год, 30хв) + перетинаємо кордон (приблизно 2 години) + заїдемо в супермаркет (приблизно 1 година) + перекусимо в форматі пікніку (1 година).

13:00 орієнтовно прибудемо до Ущелини Біказ (Румунія). 

13:00 – 14:30 пройдемо ущелину пішки, подивимось сувенірні базарчики. Зробите МЕГА-КРУТЕЗНІ фотки та відео в цій неземній локації)))

14:30 – 17:30 переїзд до міста Сігішоара (приблизно 160 км).

18:00 – поселення в готель.
Ідемо гуляти в стару частину міста Сігішоара. Так як ми плануємо жити в центрі цього міста то всі пам’ятки та місця заради яких ми приїхали в це місце будуть в пішій доступності, а також поряд супермаркети та кав’ярні.

Плануємо так: всі разом ідемо в старе місто (воно досить компактне та мале), ми вам покажемо топові локації, зорієнтуємо в цій місцевості, прогуляємося, а потім хто куди)))… хто сильно втомився після дороги може піти відпочивати в готель… хтось може піти в кафе на вечерю (ціни в кафе приблизно як в Україні), або просто погуляти на насолодитись цим містом. 
Також можна зайти в супермаркет і придбати смаколики.

ВАЖЛИВО!!! Так, як на наступний день, у нас планується траса Трансфагараш, то НЕОБХІДНО запастися продуктами та водичкою для обіду на природі (бутерброди, печиво, вода та ще якісь смаколики).

______________________

✅ 3-й день
Траса ТРАНСФАГАРАШ, озеро Балео, гребля Відрарау.
Переїзд за день приблизно 180км.

9:00- виселення з готелю.

Їдемо на трасу Трансфагараш!!! Це те, ради чого приїзджають 90% туристів в Румунію з усього світу.

Плануємо ці місця на цілий день, бо її пейзажі вражають та спонукають зупинятись буквально кожні 10 метрів).

У цей день ми також побачимо озеро Балеа, та греблю Відрару.

Детально про цю трасу та місця які ми побачимо тут.

Ночуємо в готелі… поблизу траси Трансфагараш.

______________________

✅ 4-й день
Замок Бран (Дракули), місто Брашов.
Переїзд за день приблизно 170км.

9:30-10:00 виселення з готелю.

Їдемо в гості до вампірівЗамок Бран (Дракули). (вх.квиток 40 лей = 9 євро).

Відвідуємо замок, гуляємо по кімнатам замку, фотографуємося і можливо саме тут ми мимоволі побачимо силуети або відчуємо присутність графа Дракули.

Їдемо до старовинного м.Брашов.
Поселення в готель, йдемо на екскурсію, після чого гуляємо, сидимо в кафешках, час для самостійного огляду міста, фотографування.

______________________

✅ 5-й день
місто Сучава
Переїзд за день приблизно 350км.

9:30- виселення з готелю.

Їдемо до м.Сучава (Румунія), це місто знаходться біля кордону з Україною. Селимося в готель. 

Оглядаємо місто, за бажанням відвідаємо Тронну фортецю.

Так як, це буде останній день в Румунії, то бажаючі можуть піти на шопінг.

______________________

✅ 6-й день
місто Сучава, перетин кордону, переїзд до дому.
Переїзд за день приблизно 700км.

10:00- виселення з готелю та їдемо до кордону.

В Україні, по дорозі буде комплексний обід  (включено у вартість подорожі).

_______________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).Б160

Орг. збір включає:

 • ✅ проїзд комфортабельним мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 2500км.);
 • ✅ проживання у готелях 5 ночей;
 • ✅ екскурсія з гідом в Кам’янець-подільській фортеці.
 • ✅ 2 обіди в Україні (перший і останній день).
 • ✅ 1 вечеря в Україні (перший день).
 • ✅ екскурсія з російськомовним гідом в м.Брашов.
 • ✅ коли будемо бронювати готелі, будемо мати інформацію чи входять сніданки у вартість.
 • ✅ страхування кожної особи (в Європі).

Додатково оплачується:

 • 〰️вхідний квиток в замок Дракули – 40 лей = 9 євро.
 • 〰️вхідний квиток в Кам’янець-Подільську фортецю – 60грн;
 • 〰️харчування та власні витрати;
 •  

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Харчування в подорожі

Харчування в подорожі самостійне (можна гарно поїсти в кафе за 5-10 євро або купити щось смачненьке в супермаркеті).
Ми будемо намагатися бронювати готелі з включеними сніданками аба кухнею (для самостійного приготування).

Валюта

Офіційна валюта в Румунії – Румунський лей. Кошти краще брати в євро, а на місці обміняємо. 
Також альтернативним є варіант розрахунку картками міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa. Переконайтесь, що ваші платіжні картки відкриті для розрахунку за кордоном на час подорожі.

Телефон

Так як ми їдемо за кордон, телефонний зв’язок буде обмежений, тому переконливо радимо поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстренного зв’язку в надзвичайній ситуації, орієнтовно 200-250 грн на весь період подорожі. Супроводжуючий групи повинен мати змогу вам додзвонитись у екстренній ситуації, подбайте про це.

Безвіз у дії

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 30 євро на особу на кожну добу подорожі  (витрачати їх не обов’язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку.

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Фото

Відео

Ми в соц мережах