Замок-музей Радомисль + Коростишівський каньйон

 

 • Виїзд: 02.06.2018
 • Приїзд: 02.06.2018
 • Подорожуємо: 1 день (без ночівлі)
 • Ми проїдемо: приблизно 350 км.
 • Організаційний збір на 1 особу: 500 грн.

 

 • Подорож відбудеться при групі учасників від 10 чоловік.
 • Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників від 10 чоловік, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Ціна може змінитись залежно від вартості на пальне та загального рівня цін (харчування, проживання) !!!

НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!

Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.

Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Організатори:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002105140099
https://www.facebook.com/tomkolu

(097) 675 02 42, (093) 202 86 54 Анна


Що ми побачимо?

Замок-музей Радомисль

«Замок-музей Радомисль» – це архітектурна та історико-культурна перлина Поліського краю. У 1612 році на цьому місці була побудована «папірня»укріплена фабрика з виробництва паперу для друкарні Києво-Печерської Лаври.

Після проведеної реставрації «Замок-музей Радомисль» є повністю відновлена середньовічна фортифікаційна споруда з відтворенням автентичних інтер’єрів XVII-XIX ст. Замок загальною площею 2500 кв.м. не має рукотворного фундаменту, він побудований на гранітній скелі, йде вглиб землі на кілометри, і здатний простояти століття. Всередині замку, завдяки товстим кам’яним стінам, круглий рік зберігається однакова температура +18 °. Тут все пронизане духом старовини.

 

 

Душею «Замку-музею Радомисль» є Музей української домашньої ікони, який налічує понад 5000 предметів християнського мистецтва ХVII – XX ст. з усіх регіонів України. В ньому представлені ікони народних і професійних іконописців, багатометрові домашні іконостаси, гуцульські складні і козацькі ковчеги, подорожні образи, ікони вирізані з дерева, відлиті з металу, написані на склі. Експозиція «Душа України» є найчисленішою християнською експозицією в Україні, а сам музей – найбільшим музеєм ікон у Східній Європі.

Перлиною замку є Концертна зала для камерної музики на 150 місць. Вона, згідно з результатами акустико-балістичної експертизи, відповідає найвищим європейським стандартам. Тут проводяться концерти без використання жодних підсилюючих пристроїв, і музика, яка лине на людей, що сидять у залі, вражає своєю силою та щирістю.

Ми побачимо Майстер-шоу в Папірні. Відроджуючи славні традиції «папірні» Києво-Печерської Лаври, у «Замку Радомисль» налагоджено процес ручного виготовлення паперу. Він аналогічний тому, на якому 400 років тому православні монахи друкували свої перші книги. Фабрика з виробництва паперу має все обладнання, яке використовувалося у XVII столітті, а також друкарський верстат для нанесення тексту на готові аркуші.

Ландшафтний парк «Замку Радомисль» за своїми природними характеристиками є одним з найдивовижніших місць в Україні.

Ландшафтний парк складається з кількох островів, з’єднаних містками. Тут все збережено у своєму первісному вигляді, як тисячу років тому, коли древляни облюбували це місце для своїх святилищ. Найбільший острів парку – Острів любові. Він має форму серця і, за легендою, якщо на нього подивитися з вежі замку та вдарити у дзвін – збудеться будь-яке бажання, особливо коли ти мрієш про кохання.

Як і у давнину, тут б’ють джерела, ростуть десятки видів рідкісних рослин, живуть видри, норки, бобри, лелеки, співають солов’ї, у тихій воді хлюпають риби.

 

 

Коростишівський каньйон

 

Гранітний каньйон поблизу містечка Коростишів – одні з тих дивно красивих місць, які з’явилися завдяки людині. Це рідкісний випадок, коли природа погодилася попрацювати у творчому співавторстві з людиною. І обидва впоралися на “відмінно”.

А яка навколо природа, який ліс… Тут пахне спокоєм та затишком. Ця лісова тиша заворожує, а озеро надає цьому місцю якоїсь казкової чарівності та загадковості.

Пейзаж навколо каньйону незвичайний, береги покриті ялинами та березами, що нагадує Карелію.


Орієнтовна Програма подорожі

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

08:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

10:00 Орієнтовне прибуття до Замку-музею Радомисль.

10:00-14:00  УВАГА!!! Вхід до Замку-музею Радомисль коштує 150грн. (дорослий), 70 грн. дитячий (також є сімейні квитки). До вхідного квитка входить:  вхід, екскурсія Музеєм домашньої української ікони та старожитностей «Душа України», а також, Майстер-шоу в Папірні. (вхідні квитки у вартість подорожі НЕ включено).

Слухаємо екскурсію, дивимося майстер-шоу процесу ручного виготовлення паперу, гуляємо ландшафтним парком, фотографуємося та милуємося цією місцевістю.

Можете взяти з собою щось перекусити в затишних куточках цього місця.

14:00 вирушаємо до Коростишівських каньйонів.

15:00 Орієнтовне прибуття до Коростишівських каньйонів.

15:00-18:00 їмо бутерброди (бутерброди включено у вартість подорожі), гуляємо, фотографуємося, можна купатися))  та милуємося красою кам’яних берегів, лісом і озером.

18:00 – вирушаємо до дому

20:30 Орієнтовне повернення додому.

 

Рекомендуємо – ЗРУЧНЕ ВЗУТТЯ!!!

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).


Що включено у вартість?

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту (приблизно 350км.);
 • бутерброди, чай на Каньонах;
 • організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

 • власні витрати;
 • Вхід до Замку-музею Радомисль коштує 150 грн. (дорослий), 70 грн. дитячий (також є сімейі квитки) до вхідного квитка входить:  вхід, екскурсія Музеєм домашньої української ікони та старожитностей «Душа України», а також Майстер-шоу в Папірні.

*інформація про вартість квитків взята з офіційного сайту Замку-музею Радомисль http://www.radozamok.com.ua/


В чому перевага спільних подорожей з нами?

Разом ми економимо на пальному!!! У нас є комфортабельний автобус Mercedes. В ньому є все для подорожі: зручні крісла, які розкладаються, кондиціонер (для поїздок влітку), телевізор, на якому ви зможете продивитись наші відео ролики про подорожі, подивитися цікавий фільм або мультик. На кожному сидінні є пасок безпеки, маленький столик та зручні підніжки для ваших ніг.

Невеликі групи від 10-18 учасників (18 місний мікроавтобус). У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це – завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!


Правила нашого Клубу

Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50% від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду.

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 5 днів до початку подорожі, так як вже нами внесена оплата на бронювання готелів.

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників від 10 чоловік, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.