Похід на Писаний камінь + гора Кринта. ВЕРХОВИНА. Карпати.

 • Виїзд: 01.05.2021
 • Приїзд: 04.05.2021
 • Подорожуємо: 4 дні 3 ночі
 • Ми проїдемо: приблизно 1700 км.
 • Організаційний збір на 1 особу: 4900 грн
 • ВСЕ ВКЛЮЧЕНО у ВАРТІСТЬ!!!

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

Писаний Камінь — одне з найгарніших та загадкових місць Верховинщини, окутане легендами та містикою.

Цей комплекс мальовничих скель висотою від 2 м до 20 м, містить наскельні зображення, найдавніші з яких відносять до часів Київської Русі. За деякими легендами тут було язичницьке капище.

Дорогою на Писаний Камінь відкривається захоплююча панорама на вершини та гірські хребти Чорногора, Гриняви, Покутсько-Буковинські Карпати, на далекі полонини та густі смерекові ліси.

🍲 Після казкової прогулянки ми будемо готувати гарячий обід  на вогнищі.
А що ж може бути кращим, ніж ОБІД в Карпатах КАРПАТАХ серед природи?
🗻 Споглядання карпатського пейзажу дарує відчуття бадьорості й повноти життя. На душі з’являється відчуття свята, яким з нами щедро ділиться матінка-природа.
 

 

На яку саме гору ми будемо підійматися чи Кринту чи Костричу наш гід прийме рішення… так як ми хочемо побачити цвітіння шафранів.

Але крутезні краєвиди та чисте гірське повітря ми вам гарантуємо. 

У Верховині є багато приватних музеїв, які колоритно та інформативно передають Гуцульські традиції та побут. Які саме музеї відвідаємо ми в нашій подорожі буде відомо ближче до дати подорожі.

Ось наприклад,  

🔮👀 МУЗЕЙ ГУЦУЛЬСЬКОЇ МАГІЇ

💫Через те, що у горах довго не було офіційної медицини, люди рятувались тут травами та магією. Тому в Карпатах досі живуть мольфари, гадєрки та ті, що лікують молитвами і промовами.

👣Аби більше розповісти про гуцульську магію, у Верховині відкрили унікальний музей. Серед його експозицій – особисті речі мольфара Нечая. Навіть ті, якими він розганяв хмари.

👀На хвилі містики тримає напівтемрява всередині музею. На кілька секунд відчуваєш якийсь ступор – стоїш як закам’янілий. Трохи роззираєшся, а тут тобі ще й всякі черепи тварин, пучки зілля, змії у банках, старі фото з мольфарами.

👁🧿У Музеї не роблять жодних ритуалів, лише розповідають про віщунів, промівників, які живуть тепер чи були відомі в минулому.
 
Дуже ЦІКАВЕ і АТМОСФЕРНЕ МІСЦЕ!!!
 
 

🎻 Музей музичних інструментів Романа Кумлика.

💙 Це не просто музей… це музей-театр!!!
🎸 Приватний музей відкрито Романом Кумликом 7 січня 2000 року і розташовано у родинному будинку. Господар збирав матеріали протягом 30 років.
Це — предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато цікавого про життя гуцулів. Особливою гордістю музею є колекція музичних інструментів.
☹️На превеликий жаль Романа Кумлика вже немає в живих, і в музеї туристів зустрічає його прекрасна дочка пані Наталія.
💕 🎼 Вона дуже привітна, гарна, який і слід бути справжній гуцулці. Я дуже здивувалася, коли дізналася, що Наталя лікар за фахом і грає на скрипці, цимбалах, тримбі, двійниці (сопілка), окарині, зозулі, пелинці, лірі, та розповідає про кожен з інструментів.
 
🌼🎺 Пані Наталя не тільки показала, як грають на інструментах, а й співала народні пісні, розповідають гуцульські байки на місцевому діалекті, показала, як гуцулки зав’язують хустки на голові.
 

✅ 1-й день 

4:30 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

15:00- Орієнтовне прибуття в Карпати у Верховину.

15:00-16:00  заселення в готель та пізній обід (включено у вартість подорожі)

16:00 – вільний час для самостійного огляду місцевості та прогулянки.
— Повечеряти можете в колибі на території готелю.
— На території готеля, де ми будемо жити є басейн на відкритому повітрі (вартість 100грн/год) з температурою води +25.
— Також є чани.

_____________________

✅ 2-й день

9:00-10:00 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі)

10:00- їдемо в  музей, який саме музей ми відідаємо буде відомо ближче до подорожі, але хочу відмітити, що у Верховині реально цікаві приватні музеї, які колоритно та інформативно передають душу Гуцульщини. (включено у вартість подорожі)

11:30- 18:00 їдемо, а потім ідемо на Писаний Камінь. (гід+трансфер включено у вартість подорожі)
В горах на нас чекає гарячий обід на вогнищі (включено у вартість подорожі).  

19:00- вечеря у готелі  (включено у вартість подорожі)

______________________

✅ 3-й день

7:00-  їдемо, а потім ідемо на гору Кринта або Кострича. (гід+трансфер включено у вартість подорожі)
Це на ЦІЛИЙ ДЕНЬ.
У нас (включено у вартість подорожі) сухий пайок, але можете взяти ще з собою печиво, шоколад чи інше…

20:00- вечеря в готелі (включено у вартість подорожі).

__________________

✅ 4-й день

09:00-09:30 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі)

10:30- їдемо в напрямку до дому, і в Тернопільській області заїдемо в фантастичне місце Печеру Вертеба. 

14:00-15:00  екскурсія з гідом в печері (вх.квитки включено у вартість подорожі)

18:00 – вечеря (включено у вартість подорожі).

00:30 орієнтовне прибуття до дому.

_________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО у ВАРТІСТЬ

 • ✅ проїзд мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 1700км.);
 • ✅ проживання у комфортабельному готелі 3 ночі;
 • ✅ 3 сніданки у готелі;
 • ✅ 1 обід (в перший день в готелі);
 • ✅ 1 обід приготований на вогнищі в горах;
 • ✅ 1 обід (сухий пайок) під час сходження на гору Кринту;
 • ✅ 1 обід (в останній день) в дорозі;
 • ✅ 2 вечері (в другий і третій день в готелі);
 • ✅ трансфер + похід з гідом на Писаний Камінь;
 • ✅ трансфер + похід з гідом на гору Кринта;
 • ✅ вхідні квитки та екскурсія у 2 гуцульські музеї;
 • ✅ організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

 • 〰️ якщо буде потреба, то вечеря в 1-й день.
 • 〰️ за бажанням, басейн з підігрівом на території готелю 100грн/год
 • 〰️ за бажанням, чани на території готелю 
 • 〰️ власні витрати та сувеніри;

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Фото

Відео

Ми в соц мережах