Музей народної архітектури та побуту в Переяславі

 • Виїзд/Приїзд: 18.05.2024 
 • Подорожуємо: 1 день (без ночівлі)
 • Ми проїдемо: приблизно 350 км.
 • Організаційний збір на 1 особу:  1350 грн.

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Важливо!!!

Виїзд з містечка Димер (Київська обл).
Забрати вас зможемо з сусідніх населенних пунктів, а також з Києва та Вишгорода.

Що ми побачимо?

Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини в Переяславі.

Це перший в Україні музей під відкритим небом.

🌸Основна тематика музею – це побут Середньої Наддніпрянщини, регіону де розташований Переяслав (Переяслав-Хмельницький).
Загалом тут зібрано майже 300 унікальних об’єктів: 122 пам’ятки архітектури, 20 дворів з хатами, майстерні, біля 30 тисяч цінних історичних, побутових, культурних експонатів. Цікаво було побачити як жили різні верстви населення тих часів.
 

🌸 Територія Музею просто неба дуже мальовнича. Всі будиночки й двори доглянуті. Навколо яскраві квітники, городи, сади. Ніби господарі на хвилину покинули своє житло. Все зроблено з турботою та душею, за народними традиціями. Справжньою окрасою Переяславського музею архітектури та побуту є два штучні ставки та чудовий дендропарк.

Територія музею включає:

Двори з будинками і господарськими будівлями різних історичних часів, від 11 до 19 століття.
Тут представлені двори: священика, бондаря, столяра, знахарки, бідняка, заможного чоловіка та інших верст населення.

Копії громадських будівель: церков, церковно-парафіяльної школи, сільської управи, шинок.

Експозиція включає більше 20 тисяч творів народного мистецтва, знарядь праці, предметів побуту, зібраних в лісостеповій зоні України.

13 тематичних музеїв: музей рушника, музей хліба, музей пошти, музей бджільництва, музей сухопутного транспорту та інші, їх можна відвідати у вільний час.

07:30 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

10:30-13:00 Екскурсія з гідом (2 години) по Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини. Гарантуємо шо буде ЦІКАВО.
Вхідні квитки та екскурсія з гідом включено у вартість подорожі.

13:00-17:00 вільний час для відвідування тематичних музеїв: музей рушника, музей хліба, музей пошти, музей бджільництва, музей сухопутного транспорту та інші.
Також є можливість і круті локації для класних фоток… 

17:15 –  збір біля машини.

17:30– 18:30 –  обід-вечеря в кафе (включено у вартість подорожі). 

18:30 – вирушаємо до дому.

20:00 Орієнтовне повернення додому.
_______

УВАГА!!! Так як на території “Музею народної архітектури та побуту” відсутні заклади харчування і кафе, то ми рекомендуємо воду, бутерброди і інші смаколики взяти з собою і на території можна влаштуватися та перекусити, так як обід, який у нас включено в програму буде аж о 18 годині!!!

Рекомендуємо – ЗРУЧНЕ ВЗУТТЯ!!!

__________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

 • ✔️ проїзд комфортабельним мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 350км.);
 • ✔️ вхідний квиток на територію “Музею народної архітектури та побуту” + вхідні квитки в більшість тематичних музеїв.
 • ✔️ екскурсія з гідом по території  “Музею народної архітектури та побуту” тривалістю 2 години.
 • ✔️ обід в кафе;
 • ✔️ організаційний супровід під час подорожі;
 •  

Додатково оплачується:

 • 〰️ власні витрати, кава чай в дорозі;

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

ми в соц мережах