Чудо-Львів + Олеський та Підгорецький замки

 • Виїзд: 27.02.2020
 • Приїзд: 29.02.2020
 • Подорожуємо: 3 дні 2 ночі
 • Ми проїдемо: приблизно 1250 км.
 • Організаційний збір на 1 особу: 3200 грн.

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

Де розважитись у Львові можете ➡️ почитати тут

Львів – місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди.

Для вас ми замовимо одну з САМИХ ЦІКАВИХ ЕКСКУРСІЙ ЛЬВОВА, а саме: “Шість чудес Львова”.

 Оперний театр вважається одним з найкрасивіших в Європі. “Технічне диво” Львова початку ХХ століття, яке було побудовано всього за три роки і вже в 1900 році в ньому відбувся перший спектакль. Ще більш вражаючим фактом є те, що для будівництва театру спеціально змінили природний хід річки Полтви.

 Будинок вчених, колишнє шляхетське касино будинок з вишуканим інтер’єром.  Зараз, як і 100 років тому  місце проведення балів у Львові. “Позував” для фільму “Д’Артаньян і три мушкетери” як апартаменти кардинала Рішельє.

 Італійський дворик чудовий приклад архітектури Ренесансу, що  зберігся до наших днів, розташований у Палаці Корнякта на площі Ринок.

 Львівський університет ім.І.Франка — один з найдавніших вузів України, заснований ще в 1784 році австрійським імператором. Знаходиться в будинку колишнього Галицького сейму. На фасаді будівлі розташовані алегоричні композиції “Освіта” і “Праця”, фігури Правди, Віри, Любові і Справедливості та ін.

 Храм Святого Андрія –  сюди, до церкви на Соборній площі, часто заходять люди – хто помолитися в тиші, відчути себе причетним до історії і культури цього краю, а хто – помилуватися дивовижними обрисами і декором барокової споруди, якій близько чотирьохсот років.

 Каплиця Боїмів –  унікальна для Львова і України родинна усипальниця патриціїв Боїмів з Угорщини. Георгій Боїм розбагатів на торгівлі і, отримавши громадянство, будує в 1615 році каплицю. Унікальність каплиці в тому, що вона має неповторну скульптуру Ісуса Христа скорботного в Гефсиманському саду, де він просить Отця, щоб Його обійшли страждання на хресті. До речі, аналогів такої скульптури більше немає ніде в світі.

 

Тут живе історія, містика та мистецтво.

Відновлений із попелу і розвалин, Олеський замок сьогодні залишається найстарішим зі збережених замків Львівщини. Має замок і своїх привидів. Адже історія його налічує багато століть, немало інтриг, подій та життєвих історій.

Древній Олеський замок – без сумніву, одна із найгарніших прикрас у скарбниці української і навіть європейської історії. Суворі стіни цієї унікальної будівлі сотні років зберігають таємниці королів, а тисячі туристів щодня прибувають сюди у пошуках цікавих знань та вражень.

  

✍️ Про Підгорецький Замок детально  ми ➡️ розповіли тут.

Краса, містика, таємниці, енергетика, перезавантаження свідомості, розвинення фантазії та уяви – ВСЕ присутне в цьому місці!!!

Найперше, чим цікавий Підгорецький палац туристам зі всього світу – це містика. Загадкові історії про білу постать жінки, яку начебто бачив чи не кожен другий місцевий житель, та незвичайна енергетика всього замку приваблюють на Львівщину все більше відвідувачів.

Тут вже побували знімальні групии «Битви екстрасенсів», «Мисливців за привидами», «Місць сили» та багатьох інших проектів. І найцікавіше, що всі вони в один голос стверджують: тут таки живуть привиди і палац справді є місцем паранормальнох активності. Тож двері у потойбічний світ тут залишаються привідчиненими…

Відвідувачам Підгорецького замку  екскурсоводи часто оповідають про чарівний привид з трагічною історією. Нібито коридорами замку блукає чарівна жінка, більш відома як «Біла панна».

✅ 1-й день 

6:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

14:00 Орієнтовне прибуття до Львову.

14:00-15:30 заселяємося в готель та трішечки відпочиваємо (живемо ми в центрі старого міста).

16:00 – ми з вами підемо на Площу Ринок і у вас буде вільний вечір.
У будь-яку пору року у Львові не доведеться сумувати, адже тут так легко відшукати розваги на свій смак яскравим сонячним, морозним днем чи навіть у негоду.
Ми вам порадимо, що подивитися смостійно і де недорого та смачно поїсти)), а також зорієнтуємо де знаходяться самі цікаві заклади для проведення свого вечора.

На нашому сайті є декілька статтей про Львівські заклади)) можете ознайомитися тут

Гуляємо, фотографуємося, насолоджуємося….
Наш готель розташований в центрі, тому ви в любий час можете пішечком туди повернутися.

_____________________

✅ 2-й день

10:00-12:30 У нас буде дуже цікава екскурсія. (включено у вартість подорожі). Ми відвідаємо самі гарні місця Львова.
– Оперний театр – (екскурсійний вх. квиток включено у вартість)
– Будинок вчених, колишнє шляхетське касино – (вх. квиток включено у вартість)
– Італійський дворик – (вх. квиток включено у вартість)
– Львівський університет ім.І.Франка.
– Храм Святого Андрія.
– Каплиця Боїмів –  (вх. квиток включено у вартість)

13:00- вільний час.

В цей вечір ми можемо відвідати Львівську Національну оперу та послухати оперу чи подивитися балет або просто гуляти містом або посидіти з чашечкою кави в кафе. У Львові скучати не доведеться!!!

______________________

✅ 3-й день

09:30 ми повинні здати номери і поснідати )) і вирушаємо до Олеського замку.

11:00 орієнтовне прибуття до Олеського Замку.

11:00-12:30 екскурсія та вільний час для самостійного огляду експозицій замку, фотографування (вхідні квитки + екскурсія входить у вартість).

13:00-14:00 обід (включено у вартість подорожі)

14:00-15:30 екскурсія та вільний час для самостійного огляду експозицій замку, фотографування (вхідні квитки + екскурсія входить у вартість орг. збору).

16:00 вирушаємо до дому

23:30 Орієнтовне повернення додому.

__________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

 • ✅– проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту (приблизно 1250км.);
 • ✅– проживання у готелі 2 ночі;
 • ✅– 1 обід по дорозі (третій день);
 • ✅– екскурсія з гідом у Львові;
 • ✅–  вхідні квитки до Оперного театру, Будинку вчених, Італійського дворика, Каплиці Боїмів.
 • ✅– вхідні квитки + екскурсія з гідом в Олеському замку;
 • ✅– вхідні квитки + екскурсія з гідом в Підгорецькому замку;
 • ✅– організаційний супровід під час подорожі;
 •  

Додатково оплачується:

 • 〰️ харчування, розваги, сувеніри та власні витрати.

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Фото

Відео

Ми в соц мережах