м.Коростень парк Древлянський та Об’єкт «СКЕЛЯ» + місце сили Урочище КИП’ЯЧЕ жіночий монастир

 

 • Виїзд:    29.09.2019
 • Подорожуємо: 1 день (без ночівлі)
 • Ми проїдемо: приблизно 400 км.
 • Організаційний збір на 1 особу:  750 грн.

 

НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!

Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.

Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Організатори:
Анна (Профіль у Фейсбук)

(097) 675 02 42,        (093) 202 86 54   Анна


Що ми побачимо?

Парк Древлянський (ім. Островського) м.Коростень

Більш детально про це місце ➡️ читайте тут

Непокірні древляни, смерть Київського князя Ігоря, жорстока помста княгині Ольги (Хельги), а також історія Коростеня в роки Першої та Другої світових воєн, таємний об’єкт «Скеля» – все це в програмі екскурсії «Спадщина древлян – стародавнє місто Іскоростень».

Мальовничий парк імені Островського розташовано в м.Коростень Житомирської області. До парку часто приїжджають як туристи, так і місцеві жителі.

Парк знаходиться на схилі гори, на вершині якої раніше, за свідченнями історичних джерел, було легендарне місто Іскоростень, від якого і пішла назва села. На згадку про давнє поселення було відтворено копії оборонних споруд Іскоростеня, а також пам’ятник князю Малу. Внизу біля підніжжя скелі знаходиться пам’ятник мудрій княгині Ользі. Біля самої річки Уж, яка протікає внизу, розташовано купальні княгині, що залишилися тут з давніх часів.

На вході до паркової зони можна побачити пам’ятник деруну. Також на території можна зустріти багато альтанок, прикрашених сходами з поручнями. Парк вражає своїм ландшафтом і пейзажем.

Об’єкт «Скеля»

Більш детально про це місце ➡️ читайте тут

А ще Ви побачите об’єкт «Скеля» (В глибині гранітної скелі знаходиться загадкова підземна фортеця-бункер часів Другої Світової війни.)

Недалеко від купальні Ольги мальовничі пейзажі змінюються військовим антуражем. Усередині гранітної скелі знаходиться військово-історичний комплекс, зроблений в реальному бункері “Скеля” сталінського часу.
Тритонні двері бункера неможливо пробити навіть сучасної гарматою. Над бункером – півтора метра бетону, десять метрів граніту і 15 метрів глини з піском.

Підземний комплекс побудували в тридцятих роках минулого століття. Довгий час існування цього об’єкта зберігалося в суворій таємниці. А детальну інформацію на нього і до сих пір можна знайти тільки в архівах Москви, але вона з позначкою “цілком таємно” 🤐.

😲Екскурсоводи кажуть, що всі шість сотень майстрів, які будували цей бункер, загадково зникли. Є навіть легенда, що їх всіх замурували в стіни оборонного об’єкта. З цього бункера керували всім укріп-районом на західному кордоні Радянського Союзу.

Бункер “Скеля” має три яруси, але повністю розвідано і відкритий для відвідувачів лише один – середній. Коридор цього рівня простягається майже на двісті метрів. І він теж, як і весь бункер, дуже міцний.

⚙️В середньому ярусі “Скелі” тридцять кімнат. У кожної своя експозиція, так в одному з приміщень можна побачити унікальну колекцію засобів технічного оборони: протигази для пораненого в голову, для лівшів, дитячий протигаз і навіть протигаз для коня.

😧Є в бункері кімната керівника, яку будували для самого Йосипа Сталіна. Командний пункт повністю автономний і оснащений за останнім словом тодішньої техніки: тут є вентиляція, яка до сих пір працює, генератори для енергозабезпечення, власні запаси води, і навіть водопровід з каналізацією.

 

 

УРОЧИЩЕ КИПЯЧЕ

Жіночий Монастир АФОНСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ

Більш детально про це місце ➡️ читайте тут 

Головна церква обителі є копією одного з афонських храмів. Ця споруда стоїть на дванадцяти каменях, привезених зі Святої гори Афон. Крім цього майже всі храмові ікони привезені зі Святої Гори. Також в храмі знаходиться ковчег з частинами мощів афонських святих.

 

Багато святинь і чудотворних образів є в монастирському храмі. Зберігається в храмі і частка пояса Матері Божої, мощі 24 старців афонських, чудотворна ікона “Троєручиця”. Є камінь, знайдений на березі моря, на поверхні якого чітко видно образ Пресвятої Богородиці, що тримає на руках Богонемовля.

Однією з найбільших святинь є частина Животворящого Хреста Господнього. Є на території монастиря і джерело священномученика Кипріана та мучениці Устинії, захисникам від чародійства, який забив з часу заснування монастиря.

Вода цього джерела також володіє цілющою, цілющою силою. Але, самої значущим, на мій погляд, є чудотворний, кровоточивий образ Господа Ісуса Христа. прибув, і тепер назавжди залишиться в Україні.

Тут є навіть міні-страусина ферма, невеликий парк на березі озера і, звичайно, цілюща купіль.

 

Місце надзвичайне у всіх відносинах:

тут живуть за строгим афонським законам: підйом о 3.00 і занурення в крижану купіль;

тут увага!, вода в купіль витікає з-під вівтаря Храму святих великомучеників Кипріяна і Устини, що означає захист від будь-якого «чаклунства і чародійства»;

у монастирі, більшість чого для проживання, добувають і вирощують у теплицях і на власних полях: тут свій мед, сир, молоко, масло, фрукти, зелень, ягоди, яйця та багато іншого. Крім цього, вони випікають дивовижно смачний хліб і виробляють косметичну продукцію з натуральних компонентів.

  

Для довідки: сюди можна приїхати пожити, якщо ви жінка. Можна стати послушницею. Можна просто провести тут кілька годин. Можна багато, не можна тільки одне: НЕ купити місцевий монастирський сир. Ось, візьміть на замітку.

«Форма одягу» для відвідувачів:

–жінки повинні обов’язково покривати голову хусткою, мати спідниці нижче колін, сукні та кофти з довгим рукавом;

–чоловіки повинні бути одягнені в довгі штани.

Для занурення в джерело жінкам мати довгі сорочки з рукавами.

Проведіть вихідний цікаво і з користю – відкрийте для себе чудо стародавнього Коростеня – Іскоростеня і пориньте в цілющі води Урочища  Кип’яче!


УВАГА!!! Якщо буде час, наше з вами бажання і гарна погода, то ми ще заїдемо і подивимося чоловічий монастир Казанської ікони Божої Матері. 

 


Орієнтовна Програма подорожі

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

08:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо).

10:00 Прибуття у м.Коростень до парку Древлянського.

10:00-14:00 прогулянка та цікав екскурсія з гідом по парку, огляд каньйону річки Уж, екскурсія – об’єкт «Скеля»загадкова підземна фортеця-бункер часів Другої Світової війни та вільний час;

14:00-15:00- комплексний обід в Коростені (включено у вартість)

15:00-16:00- переїзд в Урочище Кип’яче до Жіночого Монастиря АФОНСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ.

16:00-19:00 відвідування Жіночого монастиря, бажаючі можуть зробити обмивання водою у цілющому джерелі.

На території монастиря можна перекусити, тут свій мед, сир, молоко, масло, фрукти, зелень, ягоди, яйця та багато іншого. Крім цього, вони випікають дивовижно смачний хліб. І це все за символічну оплату.

УВАГА!!! Якщо буде час, наше з вами бажання і гарна погода, то ми ще заїдемо і подивимося чоловічий монастир Казанської ікони Божої Матері. 

19:30  Збір біля автобуса, якщо залишились бутерброди, то доїдаємо)) та вирушаємо до дому.

21:30 Орієнтовне повернення додому.

УВАГА!!! Обмивання в Купелі – Святому джерелі необхідно проводити в спеціальній сорочці для Купання (обмивання), і в хустинці (для жінок і дівчат). Сорочка Сорочка повинна бути скромною, а також непрозорою після занурення!!!

Правила відвідування Монастирів:

1. У дівчат і жінок повинна бути покрита голова.
2. Жінки обов’язково повинні бути в спідницях або платтях нижче колін. У брюках не можна.
3. Плечі і декольте повинні бути закриті
4. Чоловіки входять на територію без головного убору
5. Чоловічий одяг не повинна складатися з шорт, спортивних штанів і майок

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

 


Що включено у вартість?

Орг. збір включає:

 • ✅ – проїзд комфортабельним мікро бусом по всьому маршруту (приблизно 400км.);
 • ✅ – екскурсія з гідом в парку Древлянському;
 • ✅ – екскурсія+вхідний квиток – об’єкт «Скеля»– загадкова підземна фортеця-бункер часів Другої Світової війни.
 • ✅ – комплексний обід у Коростені.
 • ✅ – відвідування Жіночого монастиря
 • ✅ – організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

 • — власні витрати  та сувеніри.

В чому перевага спільних подорожей з нами?

Разом ми економимо на пальному!!!

Невеликі групи від учасників. У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!


Правила нашого Клубу

Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду.

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 5 днів до початку подорожі, так як вже нами внесена оплата на бронювання готелів.

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.


Наші сторінки у ФЕЙСБУЦІ

 Группа « Клуб мандрівників. Подорожуємо Україною»

Сторінка Цікаві місця та подорожі Україною. Клуб мандрівників.

Ми в Instagram

@luda_tomko

@d.anne0242

Ми на YouTube

YouTube канал