Львів + Скелі Тустань + Підйомник + Підгорецький замок

 • ✔️ Виїзд: 05.03.2021
 • ✔️ Приїзд: 07.03.2021
 • ✔️ Подорожуємо: 3 дні 2 ночі
 • ✔️ Ми проїдемо: приблизно 1500 км.
 • ✔️Організаційний збір на 1 особу: 3400 грн

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

Де розважитись у Львові можете ➡️ почитати тут

В цьому казковому місті, на нас чекатиме Пішохідна екскурсія центром міста, тривалістю 2-3 години, “Вулицями середньовічного Львова.”

Львів – місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди.

Причин відвідати Львів – величезна кількість:

 – Старе місто. На перший погляд здається, що одразу роздивитися та оцінити всі вулички просто неможливо.
 Історичні пам’ятки. Храми, музеї, площі, палаци – кожного разу можна знайти щось нове.
– Романтика. Львів – ідеальне місто для побачень та зустрічей закоханих.
– Кава та шоколад. Саме за ними сюди їдуть з усіх куточків країни.
– Хмільні напої. Львів не лише місто кави та солодощів, а й місто пива та численних настоянок, які тут готують по власним давнім рецептам.
– Колорит. Тепла, дружня та затишна атмосфера, якою так пишається місцеве населення, вабить туристів.

У будь-яку пору року у Львові не доведеться сумувати, адже тут так легко відшукати розваги на свій смак яскравим сонячним днем чи навіть у негоду.

 

 

Більш детально про це місце ви можете  ➡️ почитати тут

🗻🕍Сьогодні ТУСТАНЬ — це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях.
😲 📸Але жодне фото не передасть в повній мірі, всю ту КРАСУ КАРПАТ, яку відчуваєш там на вершині, вона чарує тебе і змушує повернутися знову … 🏔


👣 Більшість доріжок викладені дошками, а для зручності підйому вимощені сходинки. Стежка пролягає біля підніжжя скель, які велично підносяться над головами.


🤫👀 У деяких скелях видно ходи в печери. А на більшості стрімких скосів видніються уступи, отвори і канавки штучного походження. Раніше в цих місцях кріпилися дерев’яні елементи будівель фортеці.


⛰ 💞Зверху відкривається прекрасний вид на навколишній світ.

✍️ Про Підгорецький Замок детально  ми ➡️ розповіли тут.

Краса, містика, таємниці, енергетика, перезавантаження свідомості, розвинення фантазії та уяви – ВСЕ присутне в цьому місці!!!

Найперше, чим цікавий Підгорецький палац туристам зі всього світу – це містика. Загадкові історії про білу постать жінки, яку начебто бачив чи не кожен другий місцевий житель, та незвичайна енергетика всього замку приваблюють на Львівщину все більше відвідувачів.

Тут вже побували знімальні групии «Битви екстрасенсів», «Мисливців за привидами», «Місць сили» та багатьох інших проектів. І найцікавіше, що всі вони в один голос стверджують: тут таки живуть привиди і палац справді є місцем паранормальнох активності. Тож двері у потойбічний світ тут залишаються привідчиненими…

Відвідувачам Підгорецького замку  екскурсоводи часто оповідають про чарівний привид з трагічною історією. Нібито коридорами замку блукає чарівна жінка, більш відома як «Біла панна».
Ми плануємо відвідати Гору Високий Верх (ЛК «Захар Беркут»). Детально про це місце можна почитати 👉  в цій статті.
 
🌿 Крісельний підйомник «Захар Беркут» з довжиною майже в три кілометрипідйом триває приблизно 40хв і стільки ж спуск. До речі, це найдовший підйомник, на якому нам довелося побувати.
 
 Також до послуг туристів на горі є катання на конях та квадро-циклах. Протягом зимового та літнього сезонів можна тут купити карпатського чаю, гарячого вина та різних сувенірів народної творчості.
 
  

✅ 1-й день 

05:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики. По дорозі, приблизно в 11:00 на нас чекає комплексний обід (включено у вартість подорожі)

13:00- Орієнтовне прибуття у Львів.

13:30-16:00  екскурсія центром міста з гідом, “Вулицями середньовічного Львова.” (екскурсія + вх.квитки включено у вартість подорожі)

16:00-19:00 вільний час для самостійного огляду місцевості, фотографування та вечері.

19:00-21:00 до м.Сколе та поселення в комфортабельний готель.

21:00 – відочинок та вільний час.

_____________________

✅ 2-й день

8:00-09:00 сніданок.

09:30 їдемо на підйомники. Ми з вами скористаємося можливістю та побуваємо на вершині гори, побачимо неймовірні пейзажі, вдихнемо чисте повітря карпатських гір. (вартість підйомника 130 грн)

13-14:00 обід в нашому готелі (НЕ включено у вартість подорожі)

14-15:00 їдемо до “Тустані”

15:00-17:00 Екскурсія з гідом в Тустані (екскурсія + вх.квитки включено у вартість подорожі).
 Тустань залишить свій слід у вашому серці назавжди!!! І не тільки своєю унікальною історією. Які краєвиди відкриються нам!!!! Це просто неможливо передати ні словами, ні фотками. 😍 Тут просто потрібно побувати!!!  

17:30-18:30 переїзд до готелю відочинок та вільний час. У вільний час можна замовити чани.

18:30- відочинок, вечеря та вільний час. У вільний час можна замовити чани.

______________________

✅ 3-й день

8:00-10:00 сніданок, збір речей та виселення з готелю.

10:00-13:00  переїзд до Підгорецького замку.

13:00-15:00 у нас екскурсія з гідом по містичному та загадковому Підгорецькому замку (екскурсія + вх.квитки включено у вартість подорожі), та вільний час для самостійного огляду експозицій замку, фотографування.
15:00-16:00   Обід
(включено у вартість подорожі)

16:00-23:00 переїзд до дому.

__________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

 • ✅ проїзд комфортабельним мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 1500км.);
 • ✅ проживання у готелі 2 ночі;
 • ✅ 2 обіди;
 • ✅ екскурсія з гідом у Львові + вх.квитки по об’єктам;
 • ✅ екскурсія + вх.квитки “Скелі Тустань”
 • ✅ екскурсія + вх.квитки в Підгорецькому замку;
 • ✅ організаційний супровід під час подорожі;
 •  

Додатково оплачується:

 • 〰️ підйомники 120-140 грн;
 • 〰️ додаткове харчування, чани та власні витрати;

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Фото

Відео з цієї подорожі

Ми в соц мережах