Львів + Скелі Тустань + Підйомник + Олеський замок

 • ✔️ Виїзд: 04.11.2021
 • ✔️ Приїзд: 06.11.2021
 • ✔️ Подорожуємо: 3 дні 2 ночі
 • ✔️ Ми проїдемо: приблизно 1500 км.
 • ✔️Організаційний збір на 1 особу: 3700 грн

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

Де розважитись у Львові можете ➡️ почитати тут

В цьому казковому місті, на нас чекатиме Пішохідна екскурсія центром міста, тривалістю 2-3 години, “Вулицями середньовічного Львова.”

Львів – місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди.

Причин відвідати Львів – величезна кількість:

 – Старе місто. На перший погляд здається, що одразу роздивитися та оцінити всі вулички просто неможливо.
 Історичні пам’ятки. Храми, музеї, площі, палаци – кожного разу можна знайти щось нове.
– Романтика. Львів – ідеальне місто для побачень та зустрічей закоханих.
– Кава та шоколад. Саме за ними сюди їдуть з усіх куточків країни.
– Хмільні напої. Львів не лише місто кави та солодощів, а й місто пива та численних настоянок, які тут готують по власним давнім рецептам.
– Колорит. Тепла, дружня та затишна атмосфера, якою так пишається місцеве населення, вабить туристів.

У будь-яку пору року у Львові не доведеться сумувати, адже тут так легко відшукати розваги на свій смак яскравим сонячним днем чи навіть у негоду.

 

Більш детально про це місце ви можете  ➡️ почитати тут

🗻🕍Сьогодні ТУСТАНЬ — це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях.
😲 📸Але жодне фото не передасть в повній мірі, всю ту КРАСУ КАРПАТ, яку відчуваєш там на вершині, вона чарує тебе і змушує повернутися знову … 🏔


👣 Більшість доріжок викладені дошками, а для зручності підйому вимощені сходинки. Стежка пролягає біля підніжжя скель, які велично підносяться над головами.


🤫👀 У деяких скелях видно ходи в печери. А на більшості стрімких скосів видніються уступи, отвори і канавки штучного походження. Раніше в цих місцях кріпилися дерев’яні елементи будівель фортеці.


⛰ 💞Зверху відкривається прекрасний вид на навколишній світ.

Детально про цей замок можна прочитати 👉 тут 

Древній ОЛЕСЬКИЙ ЗАМОК – без сумніву, одна із найгарніших прикрас у скарбниці української і навіть європейської історії. Суворі стіни цієї унікальної будівлі сотні років зберігають таємниці королів, а тисячі туристів щодня прибувають сюди у пошуках цікавих знань та вражень.

Заходячи на територію Олеського замку, ми потрапляємо в розкішний парк. Широка алея з кам’яними скульптурами і стрункими кипарисами йде до пагорба, на якому стоїть замок. Відчувається енергетика розкоші та неприступності.

Музей Олеський замок – це дивовижне, загадкове і привабливе місце, куди обов’язково варто приїхати!  

 

Ми плануємо відвідати Гору Високий Верх (ЛК «Захар Беркут»). Детально про це місце можна почитати 👉  в цій статті.
 
🌿 Крісельний підйомник «Захар Беркут» з довжиною майже в три кілометрипідйом триває приблизно 40хв і стільки ж спуск. До речі, це найдовший підйомник, на якому нам довелося побувати.
 
 Також до послуг туристів на горі є катання на конях та квадро-циклах. Протягом зимового та літнього сезонів можна тут купити карпатського чаю, гарячого вина та різних сувенірів народної творчості.
 
  

✅ 1-й день 

05:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики. По дорозі, приблизно в 11:00 на нас чекає комплексний обід (включено у вартість подорожі)

13:00- Орієнтовне прибуття у Львів.

13:30-16:00  екскурсія центром міста з гідом, “Вулицями середньовічного Львова.” (екскурсія + вх.квитки включено у вартість подорожі)

16:00-19:00 вільний час для самостійного огляду місцевості, фотографування та вечері.

19:00-20:30 переїзд та поселення в комфортабельний готель.

21:00 – відочинок та вільний час.

_____________________

✅ 2-й день

08:00-08:45 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі).

!!!Сніданок який подають в цьому готелі: круасан, йогурт, чай або кава. Якщо ви віддаєте перевагу більш ситним сніданкам, то рекомендуємо запастись бутербродами або іншими смаколиками.

08:50-10:00 їдемо до крісельного підйомника. Ми з вами скористаємося можливістю та побуваємо на вершині гори, побачимо неймовірні пейзажі, вдихнемо чисте повітря карпатських гір.

10:00-12:30 піднімаємося на гору на крісельномуй підйомнику «Захар Беркут» з довжиною майже в три кілометри, підйом триває приблизно 40хв, гуляємо, фотографуємося і спускаємося (спуск 40 хв).  (вартість підйомника 250 грн).

12:30-13:00 переїзд до колиби на обід.

13:00-14:00 обід в кафе (НЕ включено у вартість подорожі)

14:00-15:00 їдемо до “Тустані”

15:00-17:00 Екскурсія з гідом в Тустані (екскурсія з гідом включено у вартість подорожі, вхідні квитки НЕ включено – 75 грн).

17:30-18:30 переїзд до готелю. 

19:00- 20:00 вечеря в готелі. (включено у вартість подорожі).

20:00 – відочинок та вільний час. 

______________________

✅ 3-й день

8:30-10:00 🍛сніданок в готелі. (включено у вартість подорожі) та здаємо номери.

!!!Сніданок який подають в цьому готелі: круасан, йогурт, чай або кава. Якщо ви віддаєте перевагу більш ситним сніданкам, то рекомендуємо запастись бутербродами або іншими смаколиками.

10:00-12:30  їдемо до Олеського замку.

13:00-15:00 у нас екскурсія з гідом по Олеському Замку (екскурсія з гідом включено у вартість подорожі, вхідні квитки НЕ включено – 90 грн), та вільний час для самостійного огляду експозицій замку, фотографування.

15:30-16:00   Обід (включено у вартість подорожі)

16:00-23:00 переїзд до дому.

__________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

 • ✅ проїзд комфортабельним мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 1500км.);
 • ✅ проживання у готелі 2 ночі;
 • ✅ 2 сніданки;
 • ✅ 2 обіди (1-й та 3-й день);
 • ✅ 1 вечеря (2-й день);
 • ✅ екскурсія з гідом у Львові + вх.квитки по об’єктам;
 • ✅ екскурсія з гідом “Скелі Тустань”
 • ✅ екскурсія з гідом в Олеському замку;
 • ✅ організаційний супровід під час подорожі;
 •  

Додатково оплачується:

 • 〰️ підйомники – 250 грн;
 • 〰️ вхідні квитки “Скелі Тустань” – 75 грн;
 • 〰️ вхідні квитки “Олеський Замок” – 90 грн;
 • 〰️ обід в кафе – в 2-й день.
 • 〰️ додаткове харчування та власні витрати;

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Фото

Відео з цієї подорожі

Ми в соц мережах