Карпати. Похід на гори Шпиці, Синиці, а також Гуцульські приватні музеї та інше…

 • Виїзд: 01.10.2020
 • Приїзд: 04.10.2020
 • Подорожуємо: 4 дні 3 ночі
 • Ми проїдемо: приблизно 1700 км.
 • Організаційний збір на 1 особу: 4500 грн
 • ВСЕ ВКЛЮЧЕНО у ВАРТІСТЬ!!!

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

Гору Шпиці називають однією з найцікавіших у Карпатах. Назва “Шпиці” добре описує настрій цієї гори. Розташовані на висоті 1863 метри, вони вражають глядача масштабом, утворюючи цілі кам’яні коридори. Кожна брила — заввишки 20-40 метрів.

Ці скельні насипи подібні до велетенських веж, а в похмуру погоду вони здаються схожими на міфічні химери, що захищають свою територію і пильно стежать, з якими думками і намірами ти прийшов сюди. Ви точно будете вражені масштабом цих скель, які утворилися після давнього гірського зледеніння. 

З вершини ШПИЦЬ можна побачити надзвичайні красоти  карпатського краю. Відкривається масштабна панорама на гірський масив Чорногора, а ліворуч можна розгледіти Бребенескул та Вухатий Камінь, також і поселення Дземброня й низку відомих українських вершин – Говерлу, Туркул та Петрос. Побачене вразить назавжди!

Складність маршруту — середня.
Тривалість маршруту — 5-6 год.


Довбушеві комори – cама висока вершина масиву Синиця підноситься до 1186 метрів над рівнем моря. В неї округла верхівка, із кам’яними невеликими скелями на ній.  

Сакральний культ цієї гори обумовлений тим, що на її вершині тягнуться до неба дві величезні скелі з кам’яної породи. Вони розділені вузькою і глибокою ущелиною, на дні якої розташована загадкова кам’яна печера. Саме ці дві кам’яні скелі на верхівці гори і підземна кам’яна печера на дні цієї міжскельної ущелини, які спочатку, в дохристиянські часи були язичницьким скельно-печерним святилищем для наших далеких предків, а значно пізніше – зимовим осідком Олекси Довбуша і його опришків. Ці сакральні скелі зараз носять славну історичну назву Довбушеві Комори. Тут, за переказами, він ховав свої скарби.

Складність маршруту — середня.
Загальна довжина маршруту — 9 км. / 3-4 год. 
 

У Верховині є багато приватних музеїв, які колоритно та інформативно передають Гуцульські традиції та побут. Які саме музеї відвідаємо ми в нашій подорожі буде відомо ближче до дати подорожі.
________

В цій подорожі, вже традиційно, ми будемо варити обід на вогнищі серед гір.
А що ж може бути кращим, ніж ОБІД в КАРПАТАХ серед природи?

Навкруги… гори… ліс, що заворожує своєю величною красою. Це ті місця, куди приходиш в пошуках натхнення і душевного спокою. Після такої прогулянки отримуєш величезний заряд бадьорості та енергії.

 

✅ 1-й день 

4:30 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

15:00- Орієнтовне прибуття  в Карпати у Верховину.

15:00-16:00  заселення в готель та пізній обід (включено у вартість подорожі)

16:00 – вільний час для самостійного огляду місцевості та прогулянки.
— Повечеряти можете в колибі на території готелю.
— На території готеля, де ми будемо жити є басейн на відкритому повітрі (вартість 100грн/год) з температурою води +25.
— Також є чани.

_____________________

✅ 2-й день

9:00-10:00 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі)

10:00- їдемо, а потім ідемо в похід до Святилища Довбушеві комори, гора Синиці. (гід+трансфер включено у вартість подорожі)
В горах на нас чекає гарячий обід на вогнищі (включено у вартість подорожі).  

19:00- вечеря у готелі  (включено у вартість подорожі)

______________________

✅ 3-й день

6:00-  їдемо, а потім ідемо на гору Шпиці. (гід+трансфер включено у вартість подорожі)
Це на ЦІЛИЙ ДЕНЬ.
У нас (включено у вартість подорожі) сухий пайок, але можете взяти ще з собою печиво, шоколад чи інше…

19:30- вечеря в готелі (включено у вартість подорожі).

__________________

✅ 4-й день

09:30-10:30 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі)

11:30-12:30 їдемо в  музей, який саме музей ми відідаємо буде відомо ближче до подорожі, але хочу відмітити, що у Верховині реально цікаві приватні музеї, які колоритно та інформативно передають душу Гуцульщини. (вх.квитки включено у вартість подорожі)

12:30-  їдемо в напрямку до дому, у 17:30 вечеря біля м.Тернопіль у місцевій колибі  (включено у вартість подорожі).

23:30 орієнтовне прибуття до дому.
_________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО у ВАРТІСТЬ

 • ✅ проїзд мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 1700км.);
 • ✅ проживання у комфортабельному готелі 3 ночі;
 • ✅ 3 сніданки у готелі;
 • ✅ 1 обід (в перший день в готелі);
 • ✅ 1 обід приготований на вогнищі в горах;
 • ✅ 1 обід (сухий пайок) під час сходження на гору Шпиці;
 • ✅ 1 обід (в останній день) в колибі (в дорозі);
 • ✅ 2 вечері (в другий і третій день в готелі);
 • ✅ трансфер + похід з гідом на гору Синиці, Довбушеві комори;
 • ✅ трансфер + похід з гідом на гору Шпиці;
 • ✅ вхідні квитки та екскурсія в гуцульський музей;
 • ✅ організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

 • 〰️ якщо буде потреба, то вечеря в 1-й день.
 • 〰️ за бажанням, басейн з підігрівам на території готелю 100грн/год
 • 〰️ за бажанням, чани на території готелю 
 • 〰️ власні витрати та сувеніри;

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Ми в соц мережах