Перлини ПОДІЛЛЯ!!! Кам’янець-Подільський, Хотин, Кришталева печера, Бакота (або Меджибізький замок).

 

 • Виїзд: 01.08.2018
 • Приїзд: 03.08.2018
 • Подорожуємо: 3 дні 2 ночі
 • Ми проїдемо: приблизно 1200 км.
 • Організаційний збір на 1 особу: 2650 грн
   
  Ціна може змінитись залежно від вартості на пальне та загального рівня цін (харчування, проживання) !!!
 • Подорож відбудеться при групі учасників від 10 чоловік.
 • Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників від 10 чоловік, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!
 • Що ми побачимо?
 • Програма подорожі
 • Що включено у вартість?
 • В чому перевага спільних подорожей з нами
 • Правила

НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!

Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.

Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

 

Організатори:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002105140099

(097) 675 02 42,        (093) 202 86 54   АннаЩо ми побачимо?

Старовинне місто Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл)

В Кам’янець-Подільському зібрано велике культурне надбання минулих століть. Це трете за кількістю пам’яток архітектури місто України після Львова і Києва.

У Старому місті панує особлива атмосфера середньовіччя, увінчана духовністю костелів і церков. Вулиці, викладені бруківкою, гармонійно поєднуються з різними архітектурними шедеврами, які тут знаходяться на кожному кроці.

  

 

Кам’янець-Подільська фортеця

Детально про це місце ми розповідали в попередніх статтях, кому цікаво, читайте тут.

Історія старовинного міста Кам’янец-Подільського починається саме із фортеці, яка височить на скелястому пагорбі, нагадуючи всім про свою велич та неприступність.

Замок і сьогодні вражає своєю наприступною красою. Здається, час тут зупинився. І щоб побувати у минулому, варто лише приїхати у Кам’янець-Подільський. Тут все так, як у давні героїчні часи.

А коли наступає вечір, фортеця починає освітлюватись з різних боків. І ця вся велич та неприступність перетворюється в казку.

 

 

Печера КРИШТАЛЕВА в с.Кривче (Тернопільська обл)

Про печери детально в ми розповіли тут.

Печери в Тернопільській області вважаються одними з найбільш унікальних і древніх в Україні та Європі.

Ви знаєте, тут в кожному залі можна стояти годинами та милуватись дивовижною красою, яка відкривається перед нами. Посвітивши ліхтариком застигаєш від виду стрибаючих блискучих кристалів по стінах печери. Ось заради цього варто потрапити сюди. Ми не встигали зупинити зір на одному, коли зразу ж відкривалася інша краса печер.

Ця екскурсія буде настільки цікава, що вам захочеться повернутися туди ще раз, аби знову затамувавши подих  відчути себе в казці. Тож запевняю вас, що нудьгувати не прийдеться.

 

Хотинська фортеця (Чернівецька обл).

Хотинська фортеця одне з семи чудес України. Велична і неприступна фортеця височить на пагорбах правого берега Дністра. Кожному із вас радимо відвідати Хотинську фортецю хоча б раз. Відчути дух середньовіччя. Відчути, як минуле і теперішнє сходиться в одному місці.

Це надзвичайна атмосфера та історії, які зможуть вас перенести в ті часи і ви відчуєте ту силу і незламність духу людей, які відстоювали нашу землю.

 

Бакота – загублене місце (Хмельницька обл). При умові СУХОЇ ПОГОДИ, так як в дощову погоду проїзд до цього місця ускладнено!!!

 

Але не засмучуйтесь))), якщо буде дощова погода, то ми поїдемо до Меджибізького замку — пам’ятка фортифікаційної архітектури XVI століття, виконана у стилі Ренесанс. Дуже цікаве місце!!!

Дуже гарне місце, ми детально описали в цій статті, а ще ми тут милувалися заходом сонця.

Бакота – затоплене село в Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області. Місцевість, де колись жили близько двох тисяч людей, нині вражає чарівними краєвидами, загадковими знахідками та унікальним скельним монастирем. А ще саме тут ви маєте можливість помилуватися Дністровським водосховищем та скуштувати цілющої води із місцевого джерела.


Орієнтовна Програма подорожі

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

1-й день

6:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

14:30-15:30 Орієнтовне прибуття в Кам’янец-Подільський. Заселення в готель.

15:30-16:30 обід (включено у вартість подорожі)

16:30-18:30 екскурсія по місту з гідом (включено у вартість подорожі)

18:30 вільний час для самостійного огляду місцевості, фотографування та вечері. А коли наступить вечір, фортеця починає освітлюватись з різних боків. І ця вся велич та неприступність перетворюється в казку. Обов’язково подивіться на це чудо!!!

 

2-й день

8:00-9:00 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі)

9:00-10:30 збір на площі і вирушаємо до Кришталевої печери с.Кривче (Тернопільська обл.)

10:30-13:00 екскурсія по Кришталевій печері (вхідні квитки: дорослі – 25 грн, діти – 20 грн.)

13:00-14:30 переїзд в Хотин до фортеці. (вхідні квитки: дорослі – 50 грн, діти – 25 грн.)

14:30 – 17:00 екскурсія в Хотинській фортеці та вільний час для прогулянок, фотографування та придбання сувенірів.

17:00-19:00 виїзд в Кам’янец-Подільський, по дорозі пізній обід (чи рання вечеря) у місцевій колибі (включено у вартість подорожі).

19:00 вільний час

 

3-й день

8:00-9:00 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі).

9:00-11:00  екскурсія по Кам’янец-Подільський фортеці. (вхідні квитки: дорослі-40 грн, діти – 25 грн.)

11:00-11:30 виселення з готелю

11:30-13:00 Переїзд до Бакоти;

13:00-16:00 Милуємося Бакотою, оглядаємо скельний монастир, їмо бутерброди (включено у вартість подорожі) і вирушаємо додому; При умові СУХОЇ ПОГОДИ, так як в дощову погоду проїзд до цього місця ускладнено!!!

Але не засмучуйтесь))), якщо буде дощова погода, то ми поїдемо до Меджибізького замку — пам’ятка фортифікаційної архітектури XVI століття, виконана у стилі Ренесанс. Дуже цікаве місце!!!

23:45 Орієнтовне повернення додому.

 

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).


Що включено у вартість?

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту (приблизно 1200км.);
 • проживання у готелі 2 ночі;
 • 2 сніданки у готелях;
 • 2 обіди;
 • бутерброди на Бакоті;
 • екскурсія в Кам’янець-Подільському;
 • екскурсія в Кам’янець-Подільській фортеці;
 • екскурсія в Хотинській фортеці;
 • організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки в Кам’янець-Подільську фортецю: дорослі – 40 грн/особа, діти – 25 грн/особа,;
 • вхідні квитки в Хотинську фортецю: дорослі – 50 грн/особа, діти – 25 грн/особа,;
 • вхідні квитки до Кришталевої печери дорослі – 25 грн/особа, діти – 20 грн/особа,;
 • вечірне харчування та власні витрати;

* Доплата за одномісне поселення в номері: 500 грн. (в разі, якщо ви бажаєте в номері проживати одному).

 


В чому перевага спільних подорожей з нами?

Разом ми економимо на пальному!!! У нас є комфортабельний автобус Mercedes. В ньому є все для подорожі: зручні крісла, які розкладаються, кондиціонер (для поїздок влітку), телевізор, на якому ви зможете продивитись наші відео ролики про подорожі, подивитися цікавий фільм або мультик. На кожному сидінні є пасок безпеки, маленький столик та зручні підніжки для ваших ніг.

Невеликі групи від 10-18 учасників (18 місний мікроавтобус). У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!


Правила нашого Клубу

Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду.

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників від 10 чоловік, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.