Український Стоунхендж: «Кам’яне село»

  • Виїзд/Приїзд: 10.10.2020 
  • Подорожуємо: 1 день (без ночівлі)
  • Ми проїдемо: приблизно 570 км.
  • Організаційний збір на 1 особу:  950 грн.

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

✍️ Про це місце ми детально ➡️ розповіли тут

Ви не знайдете Камінного села на картах. Ви не зустрінете вихідців з цього села. Тут немає покинутих осель і занедбаних господарств.

🌳“КАМ’ЯНЕ СЕЛО” – геологічний заповідник, який є справжнім ДИВОМ ПРИРОДИ і діючим МІСЦЕМ генерації СИЛИ.
👁Шукачі порталів сили вважають його одним з найзагадковіших місць України. Серед лісу, наче хати, вишикувались вулицями величезні валуни.

Серед лісу, наче хати, вишикувались вулицями величезні валуни. Серед них є “майдан” з кам’яною “школою” та “церквою”. Високі, з овальними боками, вкриті мохами величезні валуни розкидані всюди.
🍃🌄Гранітні будиночки начебто заблукали або сховалися в лісових хащах. ВЕЛИЧЕЗНІ БРИЛИ висотою до 5м мовчки стоять серед дерев, але ви відчуваєте неймовірну МІЦЬ і СИЛУ, яка виходить з них, заворожує і манить.  Якщо довго гуляти між древніх, порослих мохом брил, з’являється відчуття, що в цьому місці дійсно хтось живе …

💐 Саме тут знаходиться відомий «Камінь Бога». Згідно з старовинною легендою на цьому камені боролися Бог і диявол. Після битви, диявол, що потерпів поразку, провалився в пекло, а Бог, залишивши сліди на камені, вознісся на небеса. Вода, яка заповніє божі сліди залишається теплою у будь-який сезон.  Вважається, що походивши по ній босоніж, можна помолодіти і здійснити свої бажання!

  

🌺 Всі, хто відвідав заповідник «Кам’яне село», свідчать про його надзвичайно сильну енергетику, наділену магічніми властивостями.

🌳 Ви побачите справжній «український Стоунхендж», отримаєте цілющий заряд бадьорості і енергії, насолодитесь справжньою українською природою, дізнаєтесь, які трави наділені цілющою силою, спробуєте настоянок і справжнього українського меду, які за бажанням можете придбати.

🌳🌷Нагулявшись КАМ’ЯНИМ СЕЛОМ, наслухавшись безліч цікавих історій та відчувши на собі всю міць і силу цього місця, ми відправимося до річки на обід…
… от ВИ ТІЛЬКИ УЯВІТЬ…
🍀…Гарна та весела компанія однодумців на чолі з нашим екскурсоводом і дуже цікавою особистістю Юрієм … він же і костровий і МЕГА повар. 🤭🙌
… ми в лісі біля річечки…🏞
Юрій з хлопцями швидко розпалюють багаття та організовують приготування борщу і кулішу…

🌳🌲Яку ж надзвичайну, позитивну енергію має ліс!  В повітрі відчуваються аромати різних рослин. Птахи щебечуть і стрибати по гілках. 💗Ти намагаєшся максимально наповнити себе цим чарівним місцем….

🍯🥣А тим часом вже готовий борщ і куліш. А що ж може бути кращим, ніж ОБІД на СВІЖОМУ ПОВІТРІ серед природи?

  

07:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

10:00 Орієнтовне прибуття в м.Олевськ.

10:00-10:30 зустрічаємося з нашим екскурсоводом, загружаємо все для обіднього пікніка. В Олевську можемо перекусити та випити кави.

10:30-12:00 їдемо до Кам’яного села, зробимо зупинку в с. Рудня біля лісництва (послухаємо цікавинки від нашого екскурсовода).

12:00 – 15:30 екскурсія пішки по Кам’яному селу у супроводі видатного краєзнавця, унікальної особистості, екскурсовода, закоханого у свій край і відаючого його історію.

15:30 – 17:30 – Обід (включено у вартість подорожі). Обідати ми також будемо на природі: вас чекають страви приготовані на вогні за старовинним поліським рецептом.

18:30 – вирушаємо до дому.

23:00 Орієнтовне повернення додому.

 

Рекомендуємо – ЗРУЧНЕ ВЗУТТЯ!!!

__________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

  • ✔️ проїзд комфортабельним мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 570км.);
  • ✔️ екскурсія пішки по Кам’яному селу у супроводі видатного краєзнавця, екскурсовода, закоханого у свій край і його історію.
  • ✔️ обід на природі;
  • ✔️ організаційний супровід під час подорожі;
  •  

Додатково оплачується:

  • 〰️ власні витрати, кава чай в дорозі;

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Фото

Ми в соц мережах