ПЕРЛИНИ ПОДІЛЛЯ!!! Кам’янець-Подільська, Хотинська, ФОРТЕЦІ + Кришталева печера + БАКОТА

 • Виїзд: 09.04.2020
 • Приїзд: 11.04.2020
 • Подорожуємо: 3 дні 2 ночі
 • Ми проїдемо: приблизно 1250 км.
 • Організаційний збір на 1 особу: 3100 грн

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

В Кам’янець-Подільському зібрано велике культурне надбання минулих століть. Це трете за кількістю пам’яток архітектури місто України після Львова і Києва.

У Старому місті панує особлива атмосфера середньовіччя, увінчана духовністю костелів і церков. Вулиці, викладені бруківкою, гармонійно поєднуються з різними архітектурними шедеврами, які тут знаходяться на кожному кроці.

Багата історична та культурна спадщина, численні фестивалі приваблюють все більше туристів з різних країн світу.

Детально про це місце ми розповідали в попередніх статтях, читайте тут.

Історія старовинного міста Кам’янец-Подільського починається саме із фортеці, яка височить на скелястому пагорбі, нагадуючи всім про свою велич та неприступність.

Замок і сьогодні вражає своєю наприступною красою. Здається, час тут зупинився. І щоб побувати у минулому, варто лише приїхати у Кам’янець-Подільський. Тут все так, як у давні героїчні часи.

А коли наступає вечір, фортеця починає освітлюватись з різних боків. І ця вся велич та неприступність перетворюється в казку.

Фортеця прекрасна! Чудове місце з історією!!! Радимо зайти на одну з веж – види приголомшливі. Ця споруда прекрасна і вранці і вдень і з вечірньою підсвіткою.

Хотинська фортеця – одне з семи чудес України. Велична і неприступна фортеця височить на пагорбах правого берега Дністра. Кожному із вас радимо відвідати Хотинську фортецю хоча б раз. Відчути дух середньовіччя. Відчути, як минуле і теперішнє сходиться в одному місці.

Це надзвичайна атмосфера та історії, які зможуть вас перенести в ті часи і ви відчуєте ту силу і незламність духу людей, які відстоювали нашу землю.

Дуже гарне місце, ми детально описали в ➡️ цій статті.

Бакота – затоплене село в Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області. Місцевість, де колись жили близько двох тисяч людей, нині вражає чарівними краєвидами, загадковими знахідками та унікальним скельним монастирем.
А ще саме тут ви маєте можливість помилуватися Дністровським водосховищем та скуштувати цілющої води із місцевого джерела.


Про печери детально в ми ➡️ розповіли тут.

Печери в Тернопільській області вважаються одними з найбільш унікальних і древніх в Україні та Європі.

Ви знаєте, тут в кожному залі можна стояти годинами та милуватись дивовижною красою, яка відкривається перед нами. Посвітивши ліхтариком застигаєш від виду стрибаючих блискучих кристалів по стінах печери. Ось заради цього варто потрапити сюди. Ми не встигали зупинити зір на одному, коли зразу ж відкривалася інша краса печер.

  

✅ 1-й день 

05:30 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

14:00- Орієнтовне прибуття в Кам’янец-Подільський. Заселення в готель.

14:30-15:30 обід (включено у вартість подорожі)

16:30-18:30 екскурсія по місту з гідом (включено у вартість подорожі)

19:00 вільний час для самостійного огляду місцевості, фотографування та вечері. А коли наступить вечір, фортеця починає освітлюватись з різних боків. І ця вся велич та неприступність перетворюється в казку. Обов’язково подивіться на це чудо!!!

_____________________

✅ 2-й день

8:00-9:00 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі)

9:00- вирушаємо до Кришталевої печери с.Кривче (Тернопільська обл.)

10:30-13:30 екскурсія з гідом по Кришталевій печері (вхідні квитки: дорослі – 30 грн, діти – 25 грн.)

13:30-14:00 обід  (включено у вартість подорожі)

14:00-15:00 переїзд в Хотин до фортеці. (вхідні квитки: дорослі – 50 грн, діти – 40 грн.)

15:00 – 17:00 екскурсія з гідом в Хотинській фортеці та вільний час для прогулянок, фотографування та придбання сувенірів.

17:30- виїзд в Кам’янец-Подільський.

18:00 вільний час для вечері та прогулянок у Кам’янец-Подільському.

______________________

✅ 3-й день

8:00-9:00 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі).

9:00-11:30  екскурсія з гідом по Кам’янец-Подільський фортеці та вільний час для прогулянок і фотографування. (вхідні квитки: дорослі-60 грн, діти – 40 грн.)

11:30-12:00 виселення з готелю.

12:00-13:30 Переїзд до Бакоти;

13:30-16:00 Милуємося Бакотою, оглядаємо скельний монастир, їмо бутерброди і вирушаємо додому;

16:00-23:45 Їдемо до дому.

__________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

 • ✅ проїзд мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 1250км.);
 • ✅ проживання у комфортабельному готелі 2 ночі;
 • ✅ 2 сніданки у готелях (у другий і третій день);
 • ✅ 2 обіди (в перший і  другий день);
 • ✅ екскурсія з гідом по старовинному місту Кам’янець-Подільському;
 • ✅ екскурсія з гідом в Кам’янець-Подільській фортеці;
 • ✅ екскурсія з гідом в Хотинській фортеці;
 • ✅ екскурсія з гідом до Кришталевої печери;
 • ✅ екскурсія на Бакоту;
 • ✅ організаційний супровід під час подорожі;
 •  
 •  

Додатково оплачується:

 • 〰️ вхідні квитки в Кам’янець-Подільську фортецю: дорослі – 60 грн/особа, діти – 40 грн/особа,;
 • 〰️ вхідні квитки в Хотинську фортецю: дорослі – 50 грн/особа, діти – 40 грн/особа,;
 • 〰️ вхідні квитки до Бакоти: дорослі – 20 грн/особа;
 • 〰️ вхідні квитки до Кришталевої печери дорослі – 30 грн/особа, діти – 25 грн/особа,;
 • 〰️ додаткове харчування (вечері) та власні витрати;

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Фото

Ми в соц мережах