ПЕРЛИНИ ПОДІЛЛЯ!!! Кам’янець-Подільська, Хотинська, ФОРТЕЦІ + БАКОТА + Малієвецький водоспад

 • Виїзд:  11.08.2021 (29.10.2021)
 • Приїзд:  13.08.2021 (31.10.2021)
 • Подорожуємо: 3 дні 2 ночі
 • Ми проїдемо: приблизно 1250 км.
 • Організаційний збір на 1 особу: 3600 грн

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

Про Кам’янець-Подільський ми детально описали  👉  в цій статті 

В Кам’янець-Подільському зібрано велике культурне надбання минулих століть. Це трете за кількістю пам’яток архітектури місто України після Львова і Києва.

У Старому місті панує особлива атмосфера середньовіччя, увінчана духовністю костелів і церков. Вулиці, викладені бруківкою, гармонійно поєднуються з різними архітектурними шедеврами, які тут знаходяться на кожному кроці.

Багата історична та культурна спадщина, численні фестивалі приваблюють все більше туристів з різних країн світу.

Детально про Кам’янец-Подільську Фортецю ми описали 👉 в цій статті.

Історія старовинного міста Кам’янец-Подільського починається саме із фортеці, яка височить на скелястому пагорбі, нагадуючи всім про свою велич та неприступність.

Замок і сьогодні вражає своєю наприступною красою. Здається, час тут зупинився. І щоб побувати у минулому, варто лише приїхати у Кам’янець-Подільський. Тут все так, як у давні героїчні часи.

А коли наступає вечір, фортеця починає освітлюватись з різних боків. І ця вся велич та неприступність перетворюється в казку.

Фортеця прекрасна! Чудове місце з історією!!! Радимо зайти на одну з веж – види приголомшливі. Ця споруда прекрасна і вранці і вдень і з вечірньою підсвіткою.

Про Хотинську Фортецю ми детально описали 👉 в цій статті.

Хотинська фортеця – одне з семи чудес України. Велична і неприступна фортеця височить на пагорбах правого берега Дністра. Кожному із вас радимо відвідати Хотинську фортецю хоча б раз. Відчути дух середньовіччя. Відчути, як минуле і теперішнє сходиться в одному місці.

Це надзвичайна атмосфера та історії, які зможуть вас перенести в ті часи і ви відчуєте ту силу і незламність духу людей, які відстоювали нашу землю.

Дуже гарне місце, ми детально описали в ➡️ цій статті.

Бакота – затоплене село в Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області. Місцевість, де колись жили близько двох тисяч людей, нині вражає чарівними краєвидами, загадковими знахідками та унікальним скельним монастирем.
А ще саме тут ви маєте можливість помилуватися Дністровським водосховищем та скуштувати цілющої води із місцевого джерела.


Про цей водоспад ми детально описали 👉 в цій статті.  
 
МАЛІЄВЕЦЬКИЙ ВОДОСПАД – найдивовижніший водоспад на Хмельниччині.

Рукотворний 18-ти метровий Малієвецький водоспад що в Дунаєвецькому районі Хмельницької області дивує неповторністю природної краси.

Це місце сміливо можна назвати одним з наймальовничіших куточків Поділля.

Водоспад вражає своїм казковим виглядом, він схожий на велетенську химерну істоту. Його можна роздивлятися з багатьох сторін, заходити в гроти та піднятися на самий верх.

 
 

✅ 1-й день 

05:30 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

13:30- Орієнтовне прибуття в Кам’янец-Подільський. 

13:30-14:00 обід (включено у вартість подорожі)

14:00-15:30 заселення в готель та час на відпочинок.

16:00-18:00 екскурсія по місту з гідом (включено у вартість подорожі)

18:00- вільний час для самостійного огляду місцевості, фотографування та вечері. Так як ми проживаємо в центрі Старого міста Кам’янець-Подільського, то у вільний вечір є де погуляти і що подивитися.

Хто має бажання то їде кататися на машині БРДМ по Кам’янець-Подільському (ми можемо домовитися за машину). Інші можуть політати через Смортицький каньйон на тролеї або прогулятися по дуже гарному парку.

 

_____________________

✅ 2-й день

08:00-08:30 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі)

8:40- вирушаємо до Хотинської фортеці. (вхідні квитки: дорослі – 70 грн, діти – 40 грн.)

9:30-11:30 екскурсія з гідом в Хотинській фортеці та вільний час для прогулянок, фотографування та придбання сувенірів.

12:00- обід  (включено у вартість подорожі)

13:00-14:30 переїзд до Бакоти;

14:30 – 16:30 милуємося Бакотою, оглядаємо скельний монастир і вертаємося в готель;

18:00- вільний час для вечері та прогулянок в Кам’янец-Подільському. Так як ми проживаємо в центрі Старого міста, то у вільний вечір є де погуляти і що подивитися.

______________________

✅ 3-й день

8:00-8:30 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі).

08:40-11:00  ідемо до фортеці. Екскурсія з гідом по Кам’янец-Подільський фортеці та вільний час для прогулянок і фотографування. (вхідні квитки: дорослі-60 грн, діти – 40 грн.)

11:30-12:00 виселення з готелю.

12:00- обід  (включено у вартість подорожі)

12:45- їдемо по направленню до дому, та заїдемо помилуємося Малієвецьким водоспадом.

23:00- Орієнтовне повернення до дому.

__________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

 • ✅ проїзд мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 1250км.);
 • ✅ проживання у комфортабельному готелі 2 ночі;
 • ✅ 2 сніданки у готелях (у другий і третій день);
 • ✅ 3 обіди;
 • ✅ екскурсія з гідом по старовинному місту Кам’янець-Подільському;
 • ✅ екскурсія з гідом в Кам’янець-Подільській фортеці;
 • ✅ екскурсія з гідом в Хотинській фортеці;
 • ✅ екскурсія на Бакоту;
 • ✅ трансфер до Малієвецького водоспаду:
 • ✅ організаційний супровід під час подорожі;
 •  
 •  

Додатково оплачується:

 • 〰️ вхідні квитки в Кам’янець-Подільську фортецю: дорослі – 60 грн/особа, діти – 40 грн/особа,;
 • 〰️ вхідні квитки в Хотинську фортецю: дорослі – 60 грн/особа, діти – 40 грн/особа,;
 • 〰️ вхідні квитки до Бакоти: дорослі – 25 грн/особа;
 • 〰️ додаткове харчування (вечері) та власні витрати;

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Фото

Відео з наших подорожей по цьому маршруту

Ми в соц мережах