Кам’янець-Подільський, Печера, Шишкові Горби + Малієвецький водоспад

 • Виїзд:  20.05.2022 
 • Приїзд:  22.05.2022 
 • Подорожуємо: 3 дні 2 ночі
 • Ми проїдемо: приблизно 1300 км.
 • Організаційний збір на 1 особу: 4100 грн

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

Про Кам’янець-Подільський ми детально описали  👉  в цій статті 

В Кам’янець-Подільському зібрано велике культурне надбання минулих століть. Це трете за кількістю пам’яток архітектури місто України після Львова і Києва.

У Старому місті панує особлива атмосфера середньовіччя, увінчана духовністю костелів і церков. Вулиці, викладені бруківкою, гармонійно поєднуються з різними архітектурними шедеврами, які тут знаходяться на кожному кроці.

Багата історична та культурна спадщина, численні фестивалі приваблюють все більше туристів з різних країн світу.

Детально про Кам’янец-Подільську Фортецю ми описали 👉 в цій статті.

Історія старовинного міста Кам’янец-Подільського починається саме із фортеці, яка височить на скелястому пагорбі, нагадуючи всім про свою велич та неприступність.

Замок і сьогодні вражає своєю наприступною красою. Здається, час тут зупинився. І щоб побувати у минулому, варто лише приїхати у Кам’янець-Подільський. Тут все так, як у давні героїчні часи.

А коли наступає вечір, фортеця починає освітлюватись з різних боків. І ця вся велич та неприступність перетворюється в казку.

Фортеця прекрасна! Чудове місце з історією!!! Радимо зайти на одну з веж – види приголомшливі. Ця споруда прекрасна і вранці і вдень і з вечірньою підсвіткою.

Якщо буде відкрита Кришталева печера, то ми її відвідаємо. Якщо цей об’єкт не буде приймати відвідувачів, то замінемо на Хотинську фортецю.

Кришталева Печера 

Детально про це місце можна почитати тут ➡  Кришталева печера “Кривче”.

Зайшовши всередину печери ви будете вражені її красою. Фотографії не передадуть те, що ви побачите. Кристали виблискують і завдяки їх блиску, печера отримала свою назву “Кришталева”, хоча в дійсності порода гіпсова.

Протягом року температура повітря в печері тримається 11 градусів, вологість – 95%. Тут є всі умови, необхідні для лікування бронхіальної астми, хронічного бронхіту, гіпертонії. Печера має стабільний мікрокліматй, не залежний від зовнішніх погодних умов, підвищена іонізація, абсолюта тиша і майже повною відсутні хвороботворн мікроби.

_________

Якщо печера закрита, то їдемо в Хотинську Фортецю.

________

Хотинська фортеця

Детально про це місце можна почитати тут ➡ Хотинська фортеця.

Кожному із вас я раджу відвідати Хотинську фортецю хоча б раз.
Відчути дух середньовіччя. Відчути, як минуле і теперішнє сходиться в одному місці. Це надзвичайна атмосфера, яка зможе вас перенести в ті часи і ви відчуєте силу і незламність духу тих людей, які відстоювали нашу землю.

 

 

 

«ШИШКОВІ ГОРБИ» поблизу села Нагоряни (Чернівецька обл).
Що вам сказати… це нереально фантастичне місце.
 
Місце з прекрасним видом на Дністер. Невеликі скелі просто заворожують! Віддаленість від цивілізації надає цьому місцю одну беззаперечну перевагу – тут практично немає людей.
 
Композиція створених природою конусоподібних горбів, які нагадують шишки, зачарувала нас своєю величчю та красою. Ці горби підносяться над високим берегом Дністра на 15-25 метрів, і здалеку схожі на шишки.
На одній із скель є маленька капличка Георгія Переможця, яка додає цьому місцю ще більшої атмосферності.
 
А які краєвиди відкриваються перед твоїм взором!!!! 
 
Про цей водоспад ми детально описали 👉 в цій статті.  
 
МАЛІЄВЕЦЬКИЙ ВОДОСПАД – найдивовижніший водоспад на Хмельниччині.

Рукотворний 18-ти метровий Малієвецький водоспад що в Дунаєвецькому районі Хмельницької області дивує неповторністю природної краси.

Це місце сміливо можна назвати одним з наймальовничіших куточків Поділля.

Водоспад вражає своїм казковим виглядом, він схожий на велетенську химерну істоту. Його можна роздивлятися з багатьох сторін, заходити в гроти та піднятися на самий верх.

 
 

✅ 1-й день 

05:30 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

13:30- Орієнтовне прибуття в Кам’янец-Подільський. 

13:30-14:00 обід (включено у вартість подорожі)

14:00-15:30 заселення в готель та час на відпочинок.

16:00-18:00 екскурсія по місту з гідом (включено у вартість подорожі)

18:00- вільний час для самостійного огляду місцевості, фотографування та вечері. Так як ми проживаємо в центрі Старого міста Кам’янець-Подільського, то у вільний вечір є де погуляти і що подивитися.

Хто має бажання то їде кататися на машині БРДМ по Кам’янець-Подільському (ми можемо домовитися за машину). Інші можуть політати через Смортицький каньйон на тролеї або прогулятися по дуже гарному парку.

_____________________

✅ 2-й день

08:00-08:30 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі)

8:45- вирушаємо до Кришталевої печери в Кривче (вхідні квитки:  – 50 грн.)

10:30-12:30 екскурсія з гідом в Кришталевій печері.

12:30-13:30 обід (включено у вартість подорожі)

13:30-15:30 переїзд до Шишкових Горбів;

15:30 – 17:30 гуляємо, фотографуємося та насолоджуємося красою Дністра і Шишкових Горбів;

17:30 – 18:30 повертаємося в Кам’янець Подільський;

18:30- вільний час для вечері та прогулянок в Кам’янец-Подільському. Так як ми проживаємо в центрі Старого міста, то у вільний вечір є де погуляти і що подивитися.

______________________

✅ 3-й день

8:00-8:30 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі).

08:40-11:00  ідемо до фортеці. Екскурсія з гідом по Кам’янец-Подільський фортеці та вільний час для прогулянок і фотографування. (вхідні квитки: дорослі-100 грн, діти – 50 грн.)

11:30-12:00 виселення з готелю.

12:00- обід  (включено у вартість подорожі)

12:45- їдемо по направленню до дому, та заїдемо помилуємося Малієвецьким водоспадом.

23:00- Орієнтовне повернення до дому.

__________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

 • ✅ проїзд мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 1300км.);
 • ✅ проживання у комфортабельному готелі 2 ночі;
 • ✅ 2 сніданки у готелях (у другий і третій день);
 • ✅ 3 обіди;
 • ✅ екскурсія з гідом по старовинному місту Кам’янець-Подільському;
 • ✅ екскурсія з гідом в Кам’янець-Подільській фортеці;
 • ✅ екскурсія з гідом в Кришталевій Печері;
 • ✅ екскурсія на Шишкові Горби;
 • ✅ організаційний супровід під час подорожі;
 •  
 •  

Додатково оплачується:

 • 〰️ вхідні квитки в Кам’янець-Подільську фортецю: дорослі – 100 грн/особа, діти – 50 грн/особа,;
 • 〰️ вхідні квитки в Кришталеву печеру: дорослі – 60 грн/особа, діти – 40 грн/особа,;
 • 〰️ катання на машині БРДМ – 400 грн/особа (за бажанням);
 • 〰️ переліт на тролею через Смотрицький каньйон – 150 грн/особа (за бажанням);
 • 〰️ додаткове харчування (вечері) та власні витрати;

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Фото

Відео з наших подорожей по цьому маршруту

Ми в соц мережах