Екскурсія НЕ для всіх… в одне із самих містичних місць Києва – Голосіївський ліс і Китаєвську пустинь. Чудотворні купелі Голосіївського лісу.

 

 • Дата:    13.06.2019
 • Тривалість екскурсії:   6 годин.
 • Організаційний збір на 1 особу:  350 грн.
 • З СОБОЮ ВЗЯТИ:
 • ✅ купальник або парео для занурювання в купіль (за бажанням)
  ✅ полотенечко
  ✅ водичку
  ✅ перекус
  ✅ мати зручне фіксоване взуття для походу

 

НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!

Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.

Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Організатори:
Анна (Профіль у Фейсбук)

(097) 675 02 42,        (093) 202 86 54   Анна


Що ми побачимо?

🧘‍♀️😲 Запрошуємо вас на незвичайну екскурсію по Голосіївському лісі і Китаївської пустині

👀“Загублений світ” – так називають Голосієво місцеві жителі. Віруючі люди вважають цю місцевість святою, а допитливих городян непереборно тягне сюди бажання розкрити таємницю Китаєвських печер, вершина легендарного Кумполу, цілющі джерела і купелі, унікальні вікові дуби та чернечі пустелі Голосіївського лісу – Китаївська, Голосіївська, Спасо-Преображенська, Феофанія, Сергієва. Кожне з цих місць має свою силу і енергетику – по особливому взаємодіє з людиною.

🌲🌳 Голосієво – це місце овіяне легендами і ретельно зберігає свої таємниці до сьогодення.

🤲 За переказами на території Голосіївського лісу до кінця 9-го століття жили Волхви, які відчували зв’язок з Вищими світами і володіли Силою, яка в багато разів перевищувала людські можливості.

🙏 Волхви управляли погодою, передбачали майбутнє, пересувались в просторі, могли жити під водою і багато іншого, що в наших справжніх людських поняттях неможливо. Присвячені Майстри жили в гармонії зі світом і природою, відчували невидимі енергії і вміли ними керувати.

За часів хрещення Київської Русі Волхви піддалися жорстоким гонінням з боку князя Володимира. Вони не прийняли  нову віру і відмовились підкоритись князю.

✨ Наша екскурсія розпочнеться в Китаївській Пустині, де розташований Свято-Троїцький Китаївський чоловічий монастир.

👣Ми побуваємо на могилі святої Досифєї, де і донині відбуваються Дива і люди приходять сюди з проханнями про щастя в особистому житті.

Ви почуєте історію з життя двох знаменитих старців Феофіла Розсохи і Феофіла Христа Заради Юродивого.

____________________________________________________

Під час нашої подорожі по Голосіївському лісу ми побуваємо:

 • ✅ – на території Свято-Троїцького Китаївського монастиря;
 • ✅ – в легендарних Китаєвських печерах (при умові, що вони в цей день будуть відкриті);
 • ✅ – на території стародавніх курганів;
 • ✅ – на  матричній галявині – місця з сильною позитивною енергетикою, де формується намір і запускаються бажання на виконання;
 • ✅ – в купелі Спасо-Преображенської пустині, де бажаючі зможуть зануритись в цілющу воду і зробити крок на зустріч своєму здоров’ю;

Вважається, що вода в купелі пробуджує клітинну пам’ять, через взаємодію з нею відбувається оновлення інформації на клітинному рівні – є багато випадків миттєвого зцілення саме в цьому місці.

 • –на горі Кумпол, де за переказами стояв  Сурья-град та жили Волхви.
 • –в самому містичному місці лісу, яке має назву  Самбурки, звідки бере початок цілюще джерело, що не має дна;
 • –на території Свято-Покровського Голосіївського монастиря.

З вами поділяться Силою  вікові дуби, якими славиться Голосіївський ліс.

 👣🌲 Подорож по Голосіївському лісі це завжди подорож до себе, відновлення внутрішнього зв’язку зі своїм глибинним початком.

Така подорож можливо при наявності грамотного гіда-провідника, через якого місце каже з Вами.

Наш провідник і ведучий по Голосіївському лісі – 🙏Шпилька Світлана🙏,  гід, мандрівник-дослідник місць Сили, географ, організатор програм “Активний відпочинок зі змістом”.


Орієнтовна Програма екскурсії

09:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо).

10:00 Прибуття до Голосіївського лісу м.Київ.

10:00-16:00 незвичайна екскурсія по Голосіївському лісі і Китаївської пустині з нашим провідником і ведучою по Голосіївському лісі – 🙏Шпилька Світлана🙏,  гід, мандрівник-дослідник місць Сили, географ, організатор програм “Активний відпочинок зі змістом”.

16:00-17:00- переїзд до дому.

 

 • З СОБОЮ ВЗЯТИ:
 • ✅ купальник або парео для занурювання в купіль (за бажанням)
  ✅ полотенечко
  ✅ водичку
  ✅ перекус (бутерброди, смаколики).
  ✅ мати зручне фіксоване взуття для походу

 

 


Що включено у вартість?

Орг. збір включає:

 • ✅ – проїзд комфортабельним мікро бусом по всьому маршруту ;
 • ✅ – екскурсія по всьому маршруту з провідником та дослідником місць Сили;
 • ✅ – організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

 • — власні витрати, харчування.

В чому перевага спільних подорожей з нами?

Разом ми економимо на пальному!!!

Невеликі групи від учасників. У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!


Правила нашого Клубу

Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду.

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 5 днів до початку подорожі, так як вже нами внесена оплата на бронювання готелів.

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.


Наші сторінки у ФЕЙСБУЦІ

 Группа « Клуб мандрівників. Подорожуємо Україною»

Сторінка Цікаві місця та подорожі Україною. Клуб мандрівників.

Ми в Instagram

@luda_tomko

@d.anne0242

Ми на YouTube

YouTube канал