Замок Любарта (м.Луцьк) + Тунель кохання + Замок Дубно + Тараканівський форт

 

 

 • Виїзд: 13.10.2019
 • Приїзд: 14.10.2019
 • Подорожуємо: 2 дні 1 ніч
 • Ми проїдемо: приблизно 1100 км.
 • Організаційний збір на 1 особу: 2300 грн.
 • ВСЕ ВКЛЮЧЕНО у ВАРТІСТЬ!!!

 

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

 

НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!

Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.

Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

 

Організатори:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002105140099

(097) 675 02 42, (093) 202 86 54 Анна


 

Що ми побачимо?

 

Замок князів Острозьких в м.Дубно (Рівненська обл.)

Більш детально про це місце ми ➡️ розповіли тут

В Дубно ви побачите замок князів Острозьких – один з найстаріших замків України, який і до сьогоднішнього часу несе атмосферу середньовіччя. Колись він ховав у своїх неприступних стінах та потаємних підвалах величезні скарби. Родинні надбання князів Острозьких, що передавалися у спадок та дарувалися після укладання шлюбів. Вони приваблювали татар і козаків, та ніхто так і не зміг завоювати фортецю. За довгі століття вона ні разу не була взята штурмом.
Дубенський замок весь пронизаний підземними тунелями та підвалами. Тут зберігалися запаси води та продовольства. Підземелля також служили притулком для місцевих жителів. Микола Васильович Гоголь описав їх у своєму романі «Тарас Бульба».

  

Містичний Тараканівський форт

Більш детально про це місце ми ➡️ розповіли тут

Дубенський форт, Тараканівський форт, Нова Дубенська фортеця  — архітерктурна пам’ятка 19 століття, розташована неподалік від села Тараканів Дубенського району Рівненської області.

Як відомо, форт у Тараканові – оборонна споруда, архітектурна пам’ятка 19 століття. Форт має форму ромба зі сторонами до 240 метрів. Ззовні він оточений глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. В центральній частині форту зведена двоповерхова казарма, до якої ведуть чотири підземні ходи, прокладені під другим земляним валом.

Це місце вражає не лише легендами, а й своїм розмахом. Чого вартий тунель, розташований під зовнішніми стінами довжиною близько 100 метрів. Проте сьогодні від фортеці залишилися лише руїни.
А ще кажуть, що це місце перетворилося на Місто привидів.  Дехто зараховує Нову Дубенську фортецю навіть до числа найбільш містичних місць України.
 

 

 

Тунель Кохання в Клевані (Рівненська обл.)

Більш детально про це місце ➡️  ми розповіли тут.

Тут ніколи не жили королі чи принцеси і не відбувались драматичні історичні події. Ця туристична пам`ятка заслужила визнання виключно своєю красою. Красою, створеною магією найвидатнішого у світі архітектора – Природи.

А історію тут творять романтики та ті, хто приїжджають сюди у пошуках кохання. Адже, кажуть, саме тут воно і живе. І якщо ви хочете знайти кохання – варто лише попросити, стоячи тут. Це місце так і називається – Тунель кохання.

Кажуть, арка має символічне значення. Ті, хто побував тут, розповідають про дуже сильну ауру, яку можна відчути. А колія на дві рейки – це ніби символ шляху для двох доль. Якщо самотня людина, стоячи у цьому тунелі, загадає бажання знайти свою половинку, воно обов’язково збудеться. Пари ж просять у долі вічного кохання. І справді, важко втриматись, щоб не загадати бажання, коли стоїш ніби посеред казки. Тут все здається якимось чарівним…

 

Замок Любарта м.Луцьк (Волинська обл.)

Відвідини Луцька – це найкраще, що можна подарувати собі і близьким, якщо Ви прагнете незвичної, сповненої приємних вражень мандрівки, здатної оселитися в серці на все життя.

Це місто, візитівкою якого є вежа Луцького замку – ми сотні разів бачили на купюрі номіналом 200 гривень, є одним з найдавніших в Україні.

 

 


 

 

✍️ 🗒Орієнтовна Програма подорожі

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

1-й ДЕНЬ

6:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо).  Переїзд тривалий, приблизно 400 км., по дорозі будемо робити санітарні зупинки, а також зупинку для сніданку у форматі пікніку, ви також можете взяти в дорогу бутерброди та інші смаколики.

12:00 Орієнтовне прибуття в м.Дубно (Рівненська обл.) до замку князів Острозьких.

12:30-13:00 на нас чекає комплексний обід в кафе (входить у вартість орг. збору)

13:00-15:30 екскурсія та вільний час для самостійного огляду експозицій замку, фотографування.

15:30-16:00 їдемо до містичного Тараканівського форту.

16:00-18:00 у нас екскурсія з гідом (приблизно 1 год), а потім вільний час для самостійного огляду та фотографування.

18:00-20:00 вечеря (входить у вартість орг. збору), переїзд в м.Клевань. Заселення в готель. 

20:00 Вільний час в готельному комплексі, який пропонує: комфортні умови для самостійного приготування шашлику та барбекю;  ресторан; українська лазня; басейн; фітобочка; соляна кімната; дитячий ігровий майданчик.

 

2-й ДЕНЬ

08:00-08:30 снідаємо у готелі  (входить у вартість орг. збору) та здаємо номери )) 

08:30-10:30 їдемо до Тунеля Кохання, вільний час для самостійного огляду,  фотографування. Загадуємо бажання про кохання)), адже важко втриматись, щоб не загадати бажання, коли стоїш ніби посеред казки. Тут все здається якимось чарівним…

10:30-11:30 переїзд в м.Луцьк

12:00-15:00  екскурсія та вільний час для самостійного огляду експозицій замку, фотографування.

15:00-23:50 обід (входить у вартість орг. збору) та переїзд до дому.

 

Рекомендуємо – Зручне взуття (бажано закритого типу для відвідування тараканівського форту), ліхтарик та засоби проти комарів!!!

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).


 

💰Що включено у вартість?

Орг. збір включає:
ВСЕ ВКЛЮЧЕНО у ВАРТІСТЬ!!!

 • ✅ проїзд комфортабельним мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 1100 км.);
 • ✅ проживання в готелі 1 ніч;
 • ✅ комплексний обід у м.Дубно  (перший день);
 • ✅ вечеря  (перший день);
 • ✅ сніданок у готелі (другий день);
 • ✅ комплексний обід  (другий день);
 • ✅ вхідний квиток + екскурсія в замку м.Дубно;
 • ✅ екскурсія з гідом по Тараканівському форту;
 • ✅ вхідний квиток + екскурсія в замку Любарта (м.Луцьк);
 • ✅ організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

 •  розваги, сувеніри та власні витрати.;


 

В чому перевага спільних подорожей з нами?

Разом ми економимо на пальному!!!

Невеликі групи учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це – завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!


 

Правила нашого Клубу

Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50% від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду.

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі коли нами внесена оплата на бронювання готелів. Перед бронюванням готелів ми ще раз погоджуємо подорож з Вами.

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.