Скелі Довбуша + Грот Прийма + Розгірче + Замки

 • ✔️ Виїзд: 10.09.2020
 • ✔️ Приїзд: 12.09.2020
 • ✔️ Подорожуємо: 3 дні 2 ночі
 • ✔️ Ми проїдемо: приблизно 1600 км.
 • ✔️Організаційний збір на 1 особу: 3600 грн
  ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

Детально про СКЕЛІ ДОВБУША читайте 👉 тут.

Одне з українських «місць сили» Скелі Довбуша, що знаходяться на межі Івано-Франківської  та Львівської областей, вважаються чи не наймістичнішим туристичним об’єктом Карпатського краю.

Враження складно передати словами – на це треба поглянути, осягнути, усвідомити, охопити цю реальність всіма органами чуттів.
Навколо простягається буковий ліс. Диву даєшся, як коріння чіпляються за каміння, а дерево знаходить силу для зростання прямо на скелях.
 

Основна частина комплексу – це таке собі скупчення кам’яних брил. У стінах скель вирубано декілька печер невеликого розміру.  «Скелі Довбуша» відомі не тільки як пам’ятка природи, а й як важливий історичний об’єкт. Встановлено, що цей скельно-печерний комплекс вже у Х ст. використовувався людьми в якості помешкання та фортеці. 

 

Ця обитель НЕ належить до розкручених пам’яток. Навіть люди, які люблять подорожувати, при слові «Розгірче» здивовано піднімають брови, після чого питають: «А де це?». 

Хоча перші згадки про печерний монастир в Розгірчі датуються 15 століттям, існує версія, що ці скелі використовувались ще у язичницькі часи. Під час археологічної експедиції 1990 року біля храму у скелі виявили землеробське поселення 8–7 століття до нашої ери.

У товщі основного скельного масиву вибито три печери, які розташовані на двох рівнях. На першому — два приміщення, а на другому, до якого ведуть сходи – одне. Дослідники вважають нижню велику печеру житловою кімнатою, до якої примикала комора, а верхню печеру — монастирською церквою.

Детально про це місце ми розповіли тут 👉  – 🇺🇦 Грот ПРИЙМА або печера Неандертальця (Львівська обл)

Якщо ти нічого не знаєш про Грот Прийма, то випадково його не знайдеш. Захований в гущині дерев на високому пагорбі, немов казковий велетень, стоїть печера. Здалеку його зовсім не видно.

Грот Прийма є пам’ятником природи та археології європейського значення. Це найдавніше поселення-табір на території України (близько 46 тисяч років).

Унікальність грота полягає у тому, що археологи виявили в ньому підтвердження проживання неандертальця, а саме будинок і кістки первісної людини.

Цей грот свідчить про те, що люди тут жили з незапам’ятних часів. Залишки кісток звірів і списи з кам’яними наконечниками, знайдені в будинку неандертальця, підтверджують, що його жителі були мисливцями. Загалом археологи знайшли близько трьох тисяч кісток, антропологи ідентифікували поки більше 300. Дослідницькі роботи тривають і донині. Висновки українських учених вивчають їх німецькі колеги. Сам грот, захований у лісовій гущавині, – це карстове провалля міоценових відкладень. У його пластах добре видно елементи рослинності різних епох.

Грот Прийма  має три рівні, на двох верхніх розташовані маленькі печери, з яких відкривається живописний вид на сусідній каньйон.

Золочівській замок збудований у першій половині XVII століття. Замок представляє неоголандський тип оборонних споруд і належить до пам’яток типу “palazzo in fortezzo”, тобто поєднує функції оборони і житла. Оборонні споруди Золочівського замку – це вали, бастіони, надбрамна вежа, міст і равелін. З часів заснування збереглися вали, бастіони, частково надбрамний корпус, а равелін і міст – це реконструкція. 

Китайський палац у Золочівськомй замку збудовано в кінці XVII століття. Спочатку це була так звана галерея – ротонда з вісьмома колонами зі сторони головного фасаду і балконом довкола. На другий поверх вхід був через міст з валу. У XVIII столітті добудовують бічні прибудови і називають будівлю Китайським палацом. рельєфи над дверима і вікнами другого поверху ротонди збережені.

Одним з найцікавіших експонатів у Золочівському замку є камені з зашифрованими написами. Написи датові кінцем XIV – поч. XV століття, не мають аналогів, поки що не відчитані. Камені привезли з околиці Золочева – села Новосілки. 

 

✍️ Про Підгорецький Замок детально  ми ➡️ розповіли тут.

Краса, містика, таємниці, енергетика, перезавантаження свідомості, розвинення фантазії та уяви – ВСЕ присутне в цьому місці!!!

Найперше, чим цікавий Підгорецький палац туристам зі всього світу – це містика. Загадкові історії про білу постать жінки, яку начебто бачив чи не кожен другий місцевий житель, та незвичайна енергетика всього замку приваблюють на Львівщину все більше відвідувачів.

Тут вже побували знімальні групии «Битви екстрасенсів», «Мисливців за привидами», «Місць сили» та багатьох інших проектів. І найцікавіше, що всі вони в один голос стверджують: тут таки живуть привиди і палац справді є місцем паранормальнох активності. Тож двері у потойбічний світ тут залишаються привідчиненими…

Відвідувачам Підгорецького замку  екскурсоводи часто оповідають про чарівний привид з трагічною історією. Нібито коридорами замку блукає чарівна жінка, більш відома як «Біла панна».

✅ 1-й день 
Ми проїдемо приблизно 670 км.

5:00 🚘Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). 🥪В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

11:30- Орієнтовне прибуття до Підгорецького Замку

11:30-13:30  екскурсія з гідом та вільний час в Підгорецькому замку. (вх.квитки+ екскурсія включено у вартість подорожі).

13:30-14:30 🍲обід (включено у вартість подорожі)

14:3015:00 переїзд до Золочівського замку.

15:0017:00 екскурсія з гідом та вільний час в Золочівському замку. (вх.квитки+ екскурсія включено у вартість подорожі).

17:0019:30 переїзд до готеля, поселення та вільний час.

20:00 вечеря в готелі та вільний час (включено у вартість подорожі).

_____________________

✅ 2-й день
Ми проїдемо приблизно 180 км.

8:00-9:00 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі).

9:00-11:00 їдемо та відвідуємо скельний монастир в Розгирче. Цю локацію ми відвідуємо БЕЗ екскурсовода.

11:00-12:30 їдемо до Скель ДОВБУША;

12:30-13:30 обід в колибі (включено у вартість подорожі).;

13:30-16:30 відвідування СКЕЛЬ ДОВБУША (екскурсія з гідом включено у вартість подорожі).

16:30-18:30 повертаємося в готель

19:00 – вечеря в готелі та вільний час (включено у вартість подорожі).

______________________

✅ 3-й день
Ми проїдемо приблизно 700 км.

8:00-9:30 🍛сніданок в готелі. (включено у вартість подорожі) та здаємо номери

9:30-10:30  їдемо до Грота Прийми або печери Неандертальця.

10:30-12:30 відвідуємо Грот Прийма. Цю локацію ми відвідуємо БЕЗ екскурсовода.

13:00-  їдемо до дому, по дорозі у нас буде обід (включено у вартість подорожі). Обід приблизно в 15:00;

23:00 – орієнтовне прибуття до дому.

______________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

 • ✅ проїзд комфортабельним мікро-автобусом по всьому маршруту (приблизно 1600км.);
 • ✅ проживання в комфортабельному готелі 2 ночі/3дні;
 • ✅ 2 сніданки в готелі
 • ✅ 3 обіди
 • ✅ 2 вечері
 • ✅ вхідні квитки + екскурсія з гідом у Підгорецькому замку.
 • ✅ вхідні квитки + екскурсія з гідом у Золочівському замку.
 • ✅  екскурсія з гідом на Скелях Довбуша.
 • ✅ організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

 •  
 • –власні витрати та сувеніри;
 •  
 •  

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Фото

Відео