Дністровська долина + Бакота+ Кам’янець-Подільський + Хотин

 • ✔️ Виїзд: 25.06.2020
 • ✔️ Приїзд: 28.06.2020
 • ✔️ Подорожуємо: 4 дні 3 ночі
 • ✔️ Ми проїдемо: приблизно 1200 км.
 • ✔️Організаційний збір на 1 особу: 3400 грн

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

Не всі знають, що Дністровська долина з її ландшафтами має свою неповторну красу💕…  😲 та є одним з семи чудес природи України завдяки неймовірно красивим природним пейзажам.🌄

Дністер тече по каньйоноподібній долині, утворюючи багато фантастичних звивів.
Природа Дністровського каньйону своєрідна та неповторна. На його території близько 100 пам’яток живої і неживої природи світового значення, тут збереглися унікальні еталони відслонень гірських порід.
💕 Типовий вигляд Дністровського каньйону – круті скелясті або заліснені береги, дика і неторкана природа, мальовничі острови.

🌅А який тут Захід Сонця!!! 😲
Захід сонця наповнений чарами та магією. Його прагнуть побачити, запам’ятати на картинах, фотознімках, описати словами.

✍️ Про Бакоту детально  ми ➡️ розповіли тут

‼️Ми включили до маршруту🛤 БАКОТУ не зважаючи на погане дорожне покриття до неї!!!

✴️ЦЕ ЩОСЬ НЕЙМОВІРНЕ!!! Ми побачимо БАКОТУ – загублене місце!!!

😍Це місто асоціюється з Раєм на Землі. Ця неймовірна краса, яка захоплює знову і знову. І кожного разу ти намагаєшся повернутися сюди, щоб наповнити себе чимось неймовірним та насолодитися краєвидами.

❤️Буває, людина відкриває для себе таке місце, де ніби знає відповіді на всі питання. Де голова вільна від зайвих думок і турбот. 🤩Просто неземне, якесь магічне місце… Один день подорожі сюди здатний подарувати сил і відкриттів на цілий рік!😘

 

В Кам’янець-Подільському зібрано велике культурне надбання минулих століть. Це трете за кількістю пам’яток архітектури місто України після Львова і Києва.

У Старому місті панує особлива атмосфера середньовіччя, увінчана духовністю костелів і церков. Вулиці, викладені бруківкою, гармонійно поєднуються з різними архітектурними шедеврами, які тут знаходяться на кожному кроці.

Багата історична та культурна спадщина, численні фестивалі приваблюють все більше туристів з різних країн світу.

Детально про це місце ми розповідали в попередніх статтях, читайте тут.

Історія старовинного міста Кам’янец-Подільського починається саме із фортеці, яка височить на скелястому пагорбі, нагадуючи всім про свою велич та неприступність.

Замок і сьогодні вражає своєю наприступною красою. Здається, час тут зупинився. І щоб побувати у минулому, варто лише приїхати у Кам’янець-Подільський. Тут все так, як у давні героїчні часи.

А коли наступає вечір, фортеця починає освітлюватись з різних боків. І ця вся велич та неприступність перетворюється в казку.

 

Фортеця прекрасна! Чудове місце з історією!!! Радимо зайти на одну з веж – види приголомшливі. Ця споруда прекрасна і вранці і вдень і з вечірньою підсвіткою.

Хотинська фортеця – одне з семи чудес України. Велична і неприступна фортеця височить на пагорбах правого берега Дністра. Кожному із вас радимо відвідати Хотинську фортецю хоча б раз. Відчути дух середньовіччя. Відчути, як минуле і теперішнє сходиться в одному місці.

Це надзвичайна атмосфера та історії, які зможуть вас перенести в ті часи і ви відчуєте ту силу і незламність духу людей, які відстоювали нашу землю.

 

✅ 1-й день 

5:30 🚘Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). 🥪В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

13:30- Орієнтовне прибуття в Кам’янець-Подільський та поселення в готель. 🏤

14:00- 🍲обід (включено у вартість подорожі)

16:30-18:30  екскурсія старим містом з гідом, тривалістю 2 години  (включено у вартість подорожі)

18:30 – вільний час для самостійного огляду місцевості, фотографування та вечері. А коли наступить вечір, фортеця починає освітлюватись з різних боків. І ця вся велич та неприступність перетворюється в казку. Обов’язково подивіться на це чудо!!!

_____________________

✅ 2-й день

8:00-9:00 сніданок в готелі (включено у вартість подорожі).

9:00-11:30  екскурсія по Кам’янец-Подільський фортеці. (вхідні квитки: дорослі-60 грн, діти – 30 грн.)

11:30-12:00 виселення з готелю.

12:30- їдемо до Дністровської долини для поселення в готель.  🏡Наш готель має комфортабельні номери з усіма зручностями та розташований на самісінькому березі р.Дністер.  У цьому місці гармонійно поєднуються блага цивілізації і дари природи, що дозволяє зробити відпочинок особливо розкішним. Комфорт і єднання з навколишнім середовищем вам забезпечені.

ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ. ⛹️‍♀️🤸‍♂️🧘‍♀️🤾‍♂️🏄‍♀️🏊‍♂️🚣‍♂️🚴‍♂️🚘⛱

Так як ми проживаємо на березі р.Дністер і в нас на території готелю є пляж, то можливо цілий день поніжитися на сонечку 🏖 та накупатися 🏊‍♂️ вдосталь або смажити шашлики та ловити рибу

〽️АБО…〽️

🙌 Готель запропонує нам безліч розваг та послуг.

Для любителів відпочинку на воді готель пропонує :

БАЙДАРКА – 80 грн/ год
КАТАМАРАН – 80 грн/ год
ТЕПЛОХІД (корабель) – 3600 грн/год. (за весь корабль на 50 посадочних місць.)
КАТЕР – 1400 грн/ год. (за весь катер на 10 посадочних місць.)

💕 Дністровська долина з її ландшафтами має свою неповторну красу…  та є одним з семи чудес природи України завдяки неймовірно красивим природним пейзажам, так що прогулянка теплоходом або катером буде незабутня!!!

Додаткові послуги:

МАНГАЛ – 100 грн
ЧАНИ: (кожен наступний 100 грн/ год)
Великий – 600 грн/ год. (6 чол)
Малий – 400 грн/ год. (4 чол)

САУНА – 250 грн/год. (4 чол)
БАНЯ – 300 грн/ год (4 чол)
ФУТБОЛ – 30 грн/ год.
ТЕНІС – 30 грн/ год.

та багато чого іншого…

______________________

✅ 3-й день

9:00-10:00 🍛сніданок та вільний час.

14:00-15:30  їдемо на БАКОТУ.

15:30-19:00  Ми побачимо БАКОТУ🌅 – загублене місце та залишки скельного монастиря! 😍 Ця неймовірна краса, яка захоплює знову і знову. Будемо милуватися природою, відпочивати та купатися.

19:00-20:30 повертаємося до готелю;

20:30 вільний час та відпочинок;

__________________

✅ 4-й день

8:00-09:00 🥗сніданок та вільний час.

11:00  здаємо номери та прощаємося з цим чудовим місцем.

11:00-12:00  🤭🌺Ми їдемо до Хотинської фортеці (Чернівецька обл.).
12:00-14:00 екскурсія в Хотинській фортеці та вільний час для прогулянок, фотографування та придбання сувенірів. (вхідні квитки: дорослі-50 грн, діти – 30 грн.)

14:00-15:00 обід (включено у вартість подорожі)

15:00-23:00 🚘переїзд до дому;

______________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

 • ✅ проїзд комфортабельним мікро-автобусом по всьому маршруту (приблизно 1200км.);
 • ✅ проживання в комфортабельному готелі 3 ночі/4дні;
 • ✅ 2 обіди;
 • ✅ 1 сніданок;
 • ✅ екскурсія з гідом по старовинному місту Кам’янець-Подільський;
 • ✅ екскурсія з гідом у Кам’янець-Подільській фортеці;
 • ✅ екскурсія з гідом у Хотинській фортеці;
 • ✅ трансфер на Бакоту.
 • ✅ організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

 • –вхідні квитки в Кам’янець-Подільську фортецю: дорослі – 50 грн/особа, діти – 30 грн/особа,;
 • –вхідні квитки в Хотинську фортецю: дорослі – 50 грн/особа, діти – 30 грн/особа,;
 • –вхідні квитки до Бакоти: дорослі – 20 грн/особа;
 • –додаткове харчування (у готелі сніданок 75-100грн, обід або вечерю можна замовити від 85-150 грн.)
 • –розваги: катамарани, прогулянка на караблику, баня та інше…
 • –власні витрати та сувеніри;
 •  
 •  

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Фото

Ми в соц мережах