Фестиваль Дерунів 2018 м.Коростень + парк ім. Островського

 

  • Виїзд:    08.09.2018
  • Приїзд:     08.09.2018
  • Подорожуємо: 1 день (без ночівлі)
  • Ми проїдемо: приблизно 350 км.
  • Організаційний збір на 1 особу:  550 грн.

 

Подорож відбудеться при групі учасників від 10 чоловік.

НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!

Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.

Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Організатори:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002105140099

(097) 675 02 42,        (093) 202 86 54   Анна


Що ми побачимо?

Фестиваль Дерунів 2018 м.Коростень.

Готуйте найкращу вишиванку! Колоритний щорічний фестиваль, на якому ви зможете спробувати деруни з будь-якими начинками, будь-яких форм і розмірів, а також інші українські страви з картоплі. Відчуйте себе справжнім гурманом і дегустатором!

Фестиваль дерунів у Коростені традиційно проходить в другу суботу вересня. Він стартує опівдні святковою ходою по центральній вулиці міста, після чого в Центральному парку проводиться урочисте відкриття свята з підняттям прапора та виконанням гімну фестивалю. У цьому році він стане ювілейним – фестиваль пройде 8 вересня 2018 у десятий раз.

 

Щорічно Фестиваль дерунів у Коростені радує своїх гостей традиційними конкурсами та розвагами, виставками та виступами творчих колективів. Цього року родзинкою свята стане конкурс “Дерунярское триборства”, який об’єднає такі “дисципліни”, як присідання з мішком картоплі і поїдання сметани на швидкість.

Крім того в цьому році на фестивалі з’являться “гостинні столи”, де будуть безкоштовно пригощати дерунами тих, хто народився в цю дату; тих, хто носить прізвище “Дерун” або в чиїй прізвища є слово “дерун”; тих, хто носить козацький оселедець; молодят, які одружилися в цей день. 

Під час фестивалю гості урочисто вступають в Клуб любителів дерунів, беруть участь в конкурсі з поїдання дерунів, вчаться готувати деруни на майстер-класі від мера і т.д. Працює традиційна школа дерунярства.

Фестиваль дерунів у Коростені – це незабутня подорож в світ національної традиційної кухні, надзвичайного українського колориту, прикрашених корстенською самобутністю і гостинністю!

 

Парк ім. Островського

Мальовничий парк імені Островського розташовано в селі Коростень Житомирської області. До парку часто приїжджають як туристи, так і місцеві жителі.

Парк знаходиться на схилі гори, на вершині якої раніше, за свідченнями історичних джерел, було легендарне місто Іскоростень, від якого і пішла назва села. На згадку про давнє поселення було відтворено копії оборонних споруд Іскоростеня, а також пам’ятник князю Малу. Внизу біля підніжжя скелі знаходиться пам’ятник мудрій княгині Ользі. Біля самої річки Уж, яка протікає внизу, розташовано купальні княгині, що залишилися тут з давніх часів.

На вході до паркової зони можна побачити пам’ятник деруну. Також на території можна зустріти багато альтанок, прикрашених сходами з поручнями. Парк вражає своїм ландшафтом і пейзажем.

 

 


Орієнтовна Програма подорожі

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

08:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо).

10:00 Прибуття до м. Коростень.

10:30-12:00 Перед початком фестивалю ми з вами нагуляємо апетит 🙂 і побуваємо на екскурсії в чудовому парку ім.Островського.

12:00- 18:00 Вільний час. Незабутній фестиваль дерунів у Коростені вразить вас великою кількістю всіляких дерунів і страв з картоплі!

Ви зможете спробувати деруни з усіх регіонів України, білоруські, англійські, норвезькі та польські, а також інші національні страви та напої. 

Учасники фестивалю підготували спеціально для вас величезну кількість конкурсів і розваг, вікторини, виставки, які гарантують гостям міста гарний настрій та багато веселих і ситних вражень. Буде дуже весело!

18:15  Збір біля автобуса та вирушаємо до дому.

20:15 Орієнтовне повернення додому.

 

Рекомендуємо – ГАРНИЙ НАСТРІЙ!!!

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).


Що включено у вартість?

Орг. збір включає:

  • проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту (приблизно 350км.);
  • екскурсія з гідом в парку ім.Островського;
  • організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

  • деруни з будь-якими начинками, будь-яких форм і розмірів, а також інші українські страви з картоплі.

В чому перевага спільних подорожей з нами?

Разом ми економимо на пальному!!! У нас є комфортабельний автобус Mercedes. В ньому є все для подорожі: зручні крісла, які розкладаються, кондиціонер (для поїздок влітку), телевізор, на якому ви зможете продивитись наші відео ролики про подорожі, подивитися цікавий фільм або мультик. На кожному сидінні є пасок безпеки, маленький столик та зручні підніжки для ваших ніг.

Невеликі групи від 10-18 учасників (18 місний мікроавтобус). У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!


Правила нашого Клубу

Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду.

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 5 днів до початку подорожі, так як вже нами внесена оплата на бронювання готелів.

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників від 10 чоловік, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.