Співпраця з готелями

Аудиторія

Facebook

18600+ учасників
➡️
 Группа « Клуб мандрівників. “Travel-al”»

2400+ друзів та підписників на особистій сторінці
➡️
 Людмила Томко
___________

Instagram

1200+ підписників на Сторінці
➡️ @luda_tomko
__________

You Tube

360+ підписників
➡️
 Travel-al ua
__________

Сайт-блог про подорожі
➡️  Travel-al.com.ua

Колаборація з готелями

Я співпрацюю з готелями, туристичними напрямками, ресторанами за умови, що я можу відвідати ці місця, щоб скласти своє враження та зробити особисті відео. Моє особисте враження – головна умова. Я не пишу рекомендовані заказні статті та відгуки.

Я не беру участі в атракціях, які можуть викликати негатив читачів і які я сама не підтримую: полювання, дельфінарії, джипінг по заповідним зонам.

Для мене співпраця з готелями – це комплексна робота і я до цього підходжу відповідально та з повною віддачею.

Зі свого боку я надаю:

— по 5-6 сторіс про ваш готель з геотегом та позначкою на ваш акаунт кожного дня перебування – на сторінці Інстаграм + особиста сторінка Facebook.

— розмовний відео огляд готелю та території. Це відео ми публікуємо на сторінці Інстаграм + в групі про подорожі на Facebook + на нашому YouTube каналі з позначкою на ваш акаунт та геотег.

художній відео огляд готелю та території. Це відео ми публікуємо на сторінці Інстаграм + в групі про подорожі на Facebook + на нашому YouTube каналі з позначкою на ваш акаунт та геотег.

рекомендація вашого готелю у наших платних путівниках та маршрутах (якщо в нас є розроблений маршрут у вашу місцевість).

— можливість подальшої співпраці для заселення груп у ваш готель за наявності номерного фонду на 18 людей (ми організовуємо групові подорожі по Україні)

— відео місць (локацій), які можна відвідати поблизу вашого готелю (звісно, якщо такі місця є)

— ми вам надаємо весь змонтований відео-матеріал, який ми зробимо під час перебування, який можна використати на ваших сторінках.

— відгуки про готель на ваших сторінках в Facebook,  Інстаграм в коментарях під потрібним постом.

***строріси ми виставляємо в режимі реального часу, а змонтовані відео протягом 1-2 тижнів, так як потрібен час на монтаж.***

В обмін на:

розміщення у двомісному номері (з ванною кімнатою і туалетом в номері) на 3 ночі для 2-х осіб, щоб ми встигли побачити всі переваги, зробити фото, відео, сторіс. 
У такі тури я їжджу переважно з чоловіком, який виконує роль помічника та знімає відео на квадрокоптері.

харчування під час перебування (сніданок та вечеря) на 2-х осіб.

— бажано якась атракція або цікава локація неподалік готелю, щоб зацікавити читачів та показати унікальність цього місця та передати глядачеві власні емоції.

Якщо у вас є питання або пропозиції, то пишіть нам.

Вайбер, Телеграмм:
+38067-904-95-19

Або в Дірект в Instagram 

Також можна в приватне повідомлення в Фейсбук

 Профіль у Фейсбук  Людмила Томко