Містична БУША + Гайдамацький яр + Лядівський скельний монастир

 • Виїзд: 11.04.2019
 • Приїзд: 12.04.2019
 • Подорожуємо: 2 дні 1 ніч
 • Ми проїдемо: приблизно 1000 км.
 • Організаційний збір на 1 особу: 2200 грн.
 • ВСЕ ВКЛЮЧЕНО у ВАРТІСТЬ!!!

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

 

НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!

Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.

Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

 

Організатори:
Анна (Профіль у Фейсбук)

(097) 675 02 42, (093) 202 86 54 Анна


 

Що ми побачимо?

Містична Буша 

Детально про це місце можна ознайомитись тут.
Кажуть, що поселення, яке розташоване в долині трьох річок, стоїть на місці сили.
Якби каміння могло говорити, воно б розказало багато цікавого про Бушу. Того, чого більш ні від кого не почути. Каміння бачило історію і знає древні таємниці.

Можливо, через таке змішання епох і століть Буша вважається місцем, де людині можуть відкритися –  таємниці його минулого (причому не тільки його самого, але і всього його роду) і майбутнього – перш за все в тому, що стосується його призначення і місця на Землі. Також вважається, що це місце сили діє омоложуючи на  жінок які відвідують його.

Цікаво, що тут поєднуються християнство і язичництво. Зверху стоїть церква, а внизу розташоване язичницьке капище.

Тут є:
–Дохристиянський скельний храм;
–цінні археологічні знахідки часів III тис. до н. е.;
–парк скульптур;
–давня фортеця, що обороняла Бушу від ворожих нападів; 
–три цікавих музеї;
–та інші природні та архітектурні пам’ятки.
    
Буша дуже багатогранний простір, яке дає знання, приховані в родової пам’яті. Дуже містичне та таємниче місце. Тут є і заповідники, і Гайдамацький Яр, музей Трипільської культури, статуї, скельний храм, святі місця і чудотворні джерела.
По-справжньому унікальне місце, заселене нашими предками вже 5000 років.
 

Бушанська загадка ДРЕВНІЙ СКЕЛЬНИЙ ХРАМ

Детально про це місце можна ознайомитись тут.

Справжньою нерозгаданою перлиною заповідника в Буші є древній скельний храм. Пам’ятка відкрита професором Антоновичем у кінці ХІХ століття. Точний час його будівництва невідомий, та більшість сходяться на тому, що це були ще ДОХРИСТИЯНСЬКІ ЧАСИ Дослідження тут проводились неодноразово, проте, нерозгаданого ще залишається багато.

Дехто каже, що це вікно в інший світ. Стоїш посередині і відчуваєш всю силу часів. Храм вражає своєю енергією. Стоїш і начебто провалюєшся крізь час.

У СВІТІ НЕ ІСНУЄ АНАЛОГІВ даного рельєфу.😲
Історики губляться у здогадках про дату його виникнення. Вірогідними є трипільські часи, коли священним деревом, деревом життя вважали дуб. Який, за цією версією, і зображений на камені.

 👀Це однозначно САКРАЛЬНЕ МІСЦЕ – символ погляду у потойбічний світ. Як стверджує вчений, півень тут є символом ранкової зорі, птицею, яка асоціюється із перенесенням душ в інший світ у давніх слов’ян. На підтвердження язичницького походження пам’ятки говорять і великі ніші у каменях, напроти зображення. Мовляв, вони служили жертовниками.

Коли стоїш серед стін цього храму, в тиші, здається, що торкаєшся до такої глибини людської історії, що просто голова йде обертом…

З цього місці Ви вийдете зовсім іншою людиною, в цьому переконані місцеві жителі і ми теж тепер це знаємо і віримо.

Весь комплекс складається із трьох приміщень, схожих на печери. Два з них утворились природнім шляхом, а «келія» була вирубана людьми.

 

Гайдамацький Яр

Детально про це місце можна ознайомитись тут.

Гайдамацький яр — романтична картина із грабового лісу на крутих берегах річки Бушанки. Із унікальними скульптурами, створеними чи то дощами із сонячними вітрами, чи то руками велетня, що вмів майстерно виліплювати найрізноманітніші фігури навіть із каменю.

Це місце сприятливе для проведення внутрішнього очищення від надлишків енергоінформаційних програм, що вкладені в підсвідомість людини соціумом, оточуючим його суспільством.

І перебуваючи в яру дуже легко і ефективно відбувається очищення свідомості і енергоструктури людини. Кажуть, що енергетика цього місця в точності відповідає енергетиці Великого каньйону Криму.

Поїздка в Бушу дарує гостям цього села повний набір вражень й повноцінний відпочинок. Враження забезпечують незвичайні історичні об’єкти, що знаходяться на його території, а також шокуючі факти і легенди, пов’язані з ними.

І поки туристи з роззявленим ротом оглядають тутешні пам’ятки, прекрасна природа Вінниччини сприяє їх відпочинку та оздоровленню.

 

 

Лядівський скельний монастир

Детально про це місце можна ознайомитись тут.

Лядівський Усікновенський скельний чоловічий монастир височіє на скельній терасі 90-метрової гори над Дністром, що протікає поблизу с. Лядова Могилів-Подільського району. Це один із найдавніших православних скельних монастирів України: в молитві та покаянні ченці тут служать Господу вже понад тисячу років. А заснував його славнозвісний родоначальник православного чернецтва у Київській Русі преподобний Антоній Печерський. Той, що започаткував і Києво-Печерську лавру.

З часів заснування тут збереглася згадана вже келія преподобного Антонія, а також печерні храми, висічені у скелі ченцями багато століть тому. Перший і головний печерний храм Лядівського монастиря – церква Усікновення глави Іоанна Предтечі.

Віряни переконані, що чудодійну силу має й розташоване на території Лядівського скельного монастиря старовинне Антонієве джерело, яке століттями напувало і зцілювало паломників. Вони порівнюють властивості води цього джерела з водою з колодязя Антонія, який преподобний власноруч заклав і на території Києво-Печерської лаври.

Нині Лядівський скельний монастир перетворився на один із духовних центрів Поділля, місце релігійного паломництва та популярну туристичну локацію. Адже тисячолітня історія монастиря вабить і світський люд. Аби побачити його, туристи піднімаються крутими стежками на майже стометрову гору.

До того ж, місцевість, у якій розташована обитель, надзвичайно мальовнича: з оглядового майданчика відкривається чудовий краєвид на долину Дністра, який звивається, утворюючи вигадливі форми рельєфу.

УВАГА!!! «Форма одягу» для відвідувачів Лядівського монастиря:

–жінки повинні обов’язково покривати голову хусткою, мати спідниці нижче колін, сукні та кофти з довгим рукавом;

–чоловіки повинні бути одягнені в довгі штани.

Для занурення в джерело жінкам мати довгі сорочки з рукавами.

 

 


 

Орієнтовна Програма подорожі

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

✅ 1-й ДЕНЬ

6:00 🚘 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо).  Переїзд тривалий, приблизно 450 км., по дорозі будемо робити санітарні зупинки, а також зупинку для сніданку у форматі пікніку, беріть в дорогу бутерброди та інші смаколики. 

13:30 Орієнтовне прибуття в Бушу та поселення.

14:00-15:00 🍲 смачний обід. 

15:00-18:30 👣відвідування Державного історико-культурного заповідника « Буша» з дуже цікавим екскурсоводом!!!  👀 Тут буде історія, містика, філософія, загадки природи і людства!!! 👁 Це буде дуже ЦІКАВО!!!

19:00– нас чекає вечеря 🍜 та вільний час. Ми з дівчатами можемо прийняти участь у майстер класі по виготовленню Бушанського талісману, а хлопці по бажанню можуть відвідати лазню)))

 

✅ 2-й ДЕНЬ

☀️ Прокидаємося дуже раненько,  і виходимо на Священну гору зустрічати Сонечко. 🌅 Практика на сході Сонця. Йдемо на джерело з живою водою – вмиваємося  і заряджаємося енергією цілющої води.

09:00 🍛 дуже смачний сніданок.

10:00-13:00 ☘️🌳відвідування Гайдамацького Яру з нашим провідником. На нас чекають захопливі історії, легенди, надзвичайна природа, атмосфера та енергетика цього місця. 👀 Тут унікальні природні явища тісно переплітаються зі слідами давніх цивілізацій.  Місце існування трипільської, скіфської і давньоруської культур просякнуто Силою і таємницею.

13:00-14:00 🥗комплексний обід.

14:00-14:30 👋👩‍👩‍👦‍👦 Прощаємося з цим неймовірним місцем та його чудовими, гостинними жителями, адже  💖 Буша – не просто мальовничий край, а місце з дивовижною енергетикою, яка відчувається , коли робиш перші кроки по бушанський землі. 🙏Ця енергетика проходить крізь тебе невидимим вихром і це відчуваєш кожною клітинкою свого тіла. І ти наповнюєш себе чимось незрозумілим мені досі, але це дуже незвичне відчуття.

14:30-15:30 переїзд до Лядівського до Скельного Монатиря.

15:30-18:00 🙏 відвідування Скельного Монастиря, бажаючі можуть зробити обмивання водою у цілющому джерелі. 

Місцевість, у якій розташована обитель, надзвичайно мальовнича, з оглядового майданчика відкривається чудовий краєвид на долину Дністра, який звивається, утворюючи вигадливі форми рельєфу. Є можливість зробити дуже круті фото!!!

18:00-23:50 🏡 переїзд до дому.

 

 

Рекомендуємо – Зручне взуття та гарний настрій !!!

УВАГА!!! «Форма одягу» для відвідувачів Лядівського монастиря:

–жінки повинні обов’язково покривати голову хусткою, мати спідниці нижче колін, сукні та кофти з довгим рукавом;

–чоловіки повинні бути одягнені в довгі штани.

Для занурення в джерело жінкам мати довгі сорочки з рукавами.

 

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).


 

Що включено у вартість?

Орг. збір включає:

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО у ВАРТІСТЬ!!!

 • – проїзд мікро автобусом по всьому маршруту (приблизно 1000 км.);
 • – проживання в готелі 1 ніч;
 • – 1 сніданок (2-й день);
 • – 2 комплексні обіди   (перший та другий дні);
 • – 1 вечеря (1-й день);
 • – всі вхідні квитки; 
 • – всі екскурсії з гідом в м.Буша та Гайдамацькому яру;
 • – організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

 • додаткове харчування в дорозі;
 • додаткові розваги: лазня, прокат велосипедів, катання на човні тощо;
 • майстер клас по виготовленню бушанського талісману;
 • сувеніри та власні витрати.;


 

В чому перевага спільних подорожей з нами?

Разом ми економимо на пальному!!!

Невеликі групи учасників. У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це – завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!


 

Правила нашого Клубу

Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50% від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду.

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 5 днів до початку подорожі, так як вже нами внесена оплата на бронювання готелів.

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.