Подорож до своєї Душі… Буша…

 • Виїзд/Приїзд 
  08.04.2022-10.04.2022 
 • 15.04.2022-17.04.2022 
 • 20.07.2022-22.07.2022 
 • 07.10.2022-09.10.2022 

 • Подорожуємо: 3 дні 2 ночі
 • Ми проїдемо: приблизно 1000 км.
 • Ціна: 4100 грн
 •  
 •  ВСЕ ВКЛЮЧЕНО у ВАРТІСТЬ!!! 

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?
Детально про це місце можна ознайомитись тут.

Кажуть, що поселення, яке розташоване в долині трьох річок, стоїть на місці сили.

 Буша вважається місцем, де людині можуть відкритися –  таємниці його минулого (причому не тільки його самого, але і всього його роду) і майбутнього – перш за все в тому, що стосується його призначення і місця на Землі. 

 Тут є:
–Дохристиянський скельний храм;
–цінні археологічні знахідки часів III тис. до н. е.;
–парк скульптур;
–давня фортеця, що обороняла Бушу від ворожих нападів; 
–три цікавих музеї;
–та інші природні та архітектурні пам’ятки.

По-справжньому унікальне місце, заселене нашими предками вже 5000 років.
 
👁️🗨️ БУША… сюди їдуть рідновіри, езотерики, екстрасенси, йоги і прості туристи, але всі вони говорять про НЕЙМОВІРНУ ЕНЕРГЕТИКУ, яку дає Бушанська земля.
〽️Кажуть, що поселення, яке розташоване в долині трьох річок, стоїть на МІСЦІ СИЛИ.
 
 

Древній скельний храм

Детально про це місце можна ознайомитись тут.

Справжньою нерозгаданою перлиною заповідника в Буші є древній скельний храм. Пам’ятка відкрита професором Антоновичем у кінці ХІХ століття. Точний час його будівництва невідомий, та більшість сходяться на тому, що це були ❗ще ДОХРИСТИЯНСЬКІ ЧАСИ❗ Дослідження тут проводились неодноразово, проте, нерозгаданого ще залишається багато.

Дехто каже, що це вікно в інший світ. Стоїш посередині і відчуваєш всю силу часів. Храм вражає своєю енергією. Стоїш і начебто провалюєшся крізь час.

❗У СВІТІ НЕ ІСНУЄ АНАЛОГІВ даного рельєфу.❗😲
Історики губляться у здогадках про дату його виникнення. Вірогідними є трипільські часи, коли священним деревом, деревом життя вважали дуб. Який, за цією версією, і зображений на камені.

❗ 👀Це однозначно САКРАЛЬНЕ МІСЦЕ – символ погляду у потойбічний світ.

Коли стоїш серед стін цього храму, в тиші, здається, що торкаєшся до такої глибини людської історії, що просто голова йде обертом…

🏚 ЗАМКОВА ВЕЖА та ТРИПІЛЛЯ…

Детально про ці місця можна ознайомитись тут.
🏚
ЗАМКОВА ВЕЖА... Непохитна Буша…Гордість і слава Поділля. Це наше горде минуле цього краю. Маленька крапка в світі.
Символом Буші стала замкова башта. 😢Під час кривавої битви, яка відбулася на цій землі башта встояла. На згадку нам, нащадкам, про силу і мужність наших пращурів, які не вагаючись вибрали смерть замість рабства.

🔯ТРИПІЛЛЯ…
В 2005 році на замковій горі було проведено археологічні розкопки. На площі 150 метрів було виявлено залишки трипільського житла 4 тис . до н.е., незначні залишки чорноліської культури та залишки житла пізнього середньовіччя.
🤔Дирекцією заповідника було вирішено зберегти розкоп для нащадків.
🏠Для цього над розкопом було збудовано захисний павільйон – музей археології.

НАЙБІЛЬШИЙ ПАРК СКУЛЬПТУР в УКРАЇНІ

🗿 А ви знали, що в БУШІ знаходиться НАЙБІЛЬШИЙ ПАРК СКУЛЬПТУР в УКРАЇНІ та один із НАЙБІЛЬШИХ у ЄВРОПІ під відкритим небом?!!!
♓️ З 1986 року в Буші щороку проходить кількатижневий пленер скульпторів «Подільський Оберіг», під час якого майстри з України і з-за кордону витесують скульптури на задану тему.
🤔✨Це стало можливим завдяки багатим покладам камня-пісковика у цей місцевості.
💫Загалом за 30 років на території заповідника завдяки пленерам з’явилося 200 кам’яних фігур.

 

Детально про це місце можна ознайомитись тут.

Гайдамацький яр — романтична картина із грабового лісу на крутих берегах річки Бушанки. Із унікальними скульптурами, створеними чи то дощами із сонячними вітрами, чи то руками велетня, що вмів майстерно виліплювати найрізноманітніші фігури навіть із каменю.

Це місце сприятливе для проведення внутрішнього очищення від надлишків енергоінформаційних програм, що вкладені в підсвідомість людини соціумом, оточуючим його суспільством.

Поїздка в Бушу дарує гостям цього села повний набір вражень й повноцінний відпочинок. Враження забезпечують незвичайні історичні об’єкти, що знаходяться на його території, а також шокуючі факти і легенди, пов’язані з ними.

 


✅ 1-й день 

5:30  🚘 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо).  Переїзд тривалий, приблизно 450 км., по дорозі будемо робити санітарні зупинки, а також зупинку для сніданку у форматі пікніку, беріть в дорогу бутерброди та інші смаколики.

13:00 Орієнтовне прибуття в Бушу (Вінницька обл).

13:00-14:00 поселення, та час на відпочинок. 

14:00-14:30 обід. 

14:30-   відвідування Державного історико-культурного заповідника « Буша» та Скельного Храму з дуже цікавим екскурсоводом!!!  Тут буде історія, містика, філософія, загадки природи і людства!!! Це буде дуже ЦІКАВО!!!

18:30-19:00 нас чекає вечеря. 

19:00-21:00 для тих, хто має бажання відвідаємо майстер-клас. Який саме майстер-клас ми відвідаємо буде запропоновано ближче до подорожі. 
_____________________

✅ 2-й день

Прокидаємося дуже раненько,  і виходимо на Священну гору зустрічати Сонечко. Практика на сході Сонця.

09:00- дуже смачний сніданок.

10:00-13:30  відвідування Гайдамацького Яру з нашим провідником. На нас чекають захопливі історії, легенди, надзвичайна природа, атмосфера та енергетика цього місця. Тут унікальні природні явища тісно переплітаються зі слідами давніх цивілізацій.  Місце існування трипільської, скіфської і давньоруської культур просякнуто Силою і таємницею.

13:30-14:00 комплексний обід.

14:00-18:00 Вільний час, прогулянка по Буші. Відпочинок. 

18:00- вечеря.

18:30- Проводи Сонця. Практика з майстром – провідником Людмилою. Зустріч першої зірки.

20:30- нічний Скельний Храм. Це таїнство. При свічках і чарівній внутрішній музиці. Це варто просто випробувати.

22:00- Вільний нічний час, споглядання зірок, відпочинок. 
______________________

✅ 3-й день

09:00- дуже смачний сніданок.

09:00-13:30 відвідаємо майстер-клас. Який саме майстер-клас ми відвідаємо буде запропоновано ближче до подорожі. 

13:30 комплексний обід.

14:30- Прощаємося з цим неймовірним місцем та його чудовими, гостинними жителями.

15:00- Вирушаємо до дому.

23:00- орієнтовне прибуття до дому.
__________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО у ВАРТІСТЬ!!!

 • ✅– проїзд мікро автобусом по всьому маршруту (приблизно 1000 км.);
 • ✅– проживання в готелі 2 ночі;
 • ✅– комплексні сніданки, обіди та вечері;
 • ✅– всі вхідні квитки; 
 • ✅– всі екскурсії з гідом та провідником в м.Буша та Гайдамацькому яру;
 • ✅– організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

 • 〰️ харчування в дорозі,
 • 〰️ додаткові розваги: лазня, прокат велосипедів, катання на човні тощо;
 • 〰️ майстер класи.  Вартість майстер-класів буде оголошена перед поїздкою, так як ціни різні, в залежності від тематики.
 • 〰️ сувеніри та власні витрати.;

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Невеликі групи від учасників . У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!

Фото

Відео

Ми в соц мережах