Подорож по місцям сили України – БУЧАК та ВИТАЧІВ.

  • Виїзд/Приїзд: 23.05.2021 
  • Подорожуємо: 1 день (без ночівлі)
  • Ми проїдемо: приблизно 400 км.
  • Організаційний збір на 1 особу:  850 грн.

Організатори та всі питання:
Анна (Профіль у Фейсбук)
(097) 675 02 42,
(093) 202 86 54
   
Анна 🤩

❗️НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!
   Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.
   Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Що ми побачимо?

ВИТАЧІВ

 

Витачів це чудове місце з мальовничими краєвидами, де дніпровські кручі стрімко обриваються до самої води.

Витачів – вважається одним з найстаріших поселень України. В давньоруські часи Витачів був містом, де проводилися княжі посиденьки та важливим портом. А бухта, в яку заходили торгові судна добре проглядається і сьогодні….

На території Витачева двічі знаходили справжні скарби –  так звані ісламські долари – дирхеми. Арабські диргеми,  в ті часи були подібно, як зараз у нас долари США. Тобто, виконували роль міжнародних грошей. 

Окрім неймовірно красивих краєвидів на дніпровські пагорби та розливи Дніпра, у поле зору кидається капличка з незвичайним хрестом на горі. На хресті  цієї каплички 7 променів і півмісяць в основі. Одна із легенд твердить, що автором такого дизайну став ніхто інший, як сам великий Кобзар, і його зв’язки з тогочасними масонами. 

Попри багату насичену історію, Витачів запам’ятається як хороше місце для тихого відпочинку та ідеальна локація для неймовірних фото.

До цього селища кожен їде за своїм: хтось – поринути в історію цбого міста, інші – просякнутися енергетикою місця, а дехто, – просто насолодитися дивовижними краєвидами, та побути на одинці з природою чи самим з собою….

В БУЧАКУ ми пройдемося по спіралі САКРАЛЬНОГО ЛАБІРИНТУ

Детально про Бучак ми описали 👉 в цій статті.

В БУЧАКУ ми пройдемос по спіралі САКРАЛЬНОГО ЛАБІРИНТУ, для очищення та розкриття в собі талантів і знаходження відповіді на свої питання.
Сакральний ЛАБІРИНТ – це викладені каміння за спеціальною схемою, енергетика цього місця дуже сильна і саме тут відбуваються всілякі Аномальні явища.
Лабіринт як символ «Шляху Людини» символізує ідею руху людини до істини, це те, що змушує людину рухатися, виводить зі стану інертності. Проходження через лабіринт – це оновлення, перетворення, нове народження…

Звичайно є свої правила і ритуали для працювання з цими лабіринтом… але це вже інша історія..

 

В БУЧАКУ ми піднімемося на Бабину Гору.

Бабина Гора розташована неподалік від Бучака. Це місце здавна славиться своєю Жіночою Силою і тут проводять різноманітні обряди та ритуали, спрямовані а набуття жіночої Сили, продовження Роду і наповнення здоров’ям.
Археолог Борис Рибаков називає «Бабину Гору», – провідним святилищем ранньослов’янського періоду.
 
 
З гір відкриваються чудові дніпровські краєвиди, а ліс, серед якого розташоване село, є свідком давніх, ще літописних князівських часів.
 
Через мальовниче розташування Бучак неодноразово ставав кінознімальним майданчиком. Наприкінці 1950-х Олександр Птушко знімав тут «Казку про Іллю Муромця». Природа Бучака стала місцем натурних зйомок для «Української рапсодії» Сергія Параджанова, «Ночі на Івана Купала» Юрія Іллєнка, «Іванового дитинства» Андрія Тарковського!!!
 
Про Бучак кажуть, що це край світу. Десь так воно і є насправді. Тут ви відчуєте, що час може текти зовсім по-іншому, ніж в місті з його шаленим темпом і метушнею. Стоячи на Бучацьких кручах, є можливість побути якийсь час наодинці зі спокоєм та вічністю.
 
 

Побачимо мальовниче ОЗЕРО БУЧАК

Кажуть, місцевість навколо озера – справжні місця сили. Археологи стверджують, що тут були стоянки первісних людей, а тому в околицях було знайдено безліч артефактів трипільської доби.
 
Краса цього озера заворожує і чарує водночас.
 
Лісове Блакитне озеро Бучак — штучного походження. Утворилося це озеро на місці гігантського котловану гідроакумуляторний станції. Зо два десятки років тому тут зникли село Бучак, цінні історико-культурні артефакти дохристиянських часів, гектари лісів. Однак, на місці недобудови дивом утворилося дивовижної краси озеро, яке має глибину близько тридцяти метрів.
 
Підживлюють озеро Бучак холодні джерельні води, тому воно має красивий блакитний колір. Через забарвлення його полюбили туристи, фотографи, режисери багатьох фільмів, які знімалися тут, а також десятки художників з України та з-за кордону, які прагнуть закарбувати красу цього унікального місця.
Краєвиди озера Бучак, тиша і спокій, безмежжя Дніпра надихають повертатися туди знову і знову.
 
 

Обід зварений на вогнищі

Поки ми будемо насолоджуватися краєвидами і наповнюватися енергетикою місць сили, для нас приготують на вогнищі смачний український обід.

 

07:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). В дорогу беріть з собою бутерброди та інші смаколики.

09:45 – 11:00 Витачів. Невеличка інформація про цю місцевість від нашого гіда. Вільний час для перекусу та класних фоток, так як локація буде бомбезна)))

11:00 – 12:30 переїзд в Бучак.

12:30 – 16:00 – проходимо Сакральний Лабіринт та йдемо на Бабину гору.

16:00 – 17:00 – милуємося панорамою озера Бучак.

17:30 – 18:30  обід зварений на вогнищі (включено у вартість подорожі)

18:30 – 22:00 Повернення додому.
_______

Рекомендуємо з СОБОЮ МАТИ: зручний одяг і взуття, воду і щось перекусити, так як обід буде в 16:30, підстилку/ сідушку для посиденьок на Бабиній горі.
За день до виїзду дивимось погоду і беремо або головний убір при сонячній погоді, або одноразовий плащик на випадок дощу.

__________________

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).

Орг. збір включає:

  • ✔️ проїзд комфортабельним мікро-бусом по всьому маршруту (приблизно 400км.);
  • ✔️  Провідники та екскурсоводи по місцям сили.
  • ✔️ Обід зварений на вогнищі.
  • ✔️ організаційний супровід під час подорожі;
  •  

Додатково оплачується:

  • 〰️ власні витрати, кава чай в дорозі;

❗️ Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50%  від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі (якщо подорож з ночівлею). Решту коштів потрібно здати в день виїзду. ❗️

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі, коли нами вже внесена оплата на бронювання готелів (перед бронюванням готелів, ми про це попереджуємо Учасника).

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

Відео з наших подорожей по цьому маршруту

ми в соц мережах