Про нас


Наші сторінки у ФЕЙСБУЦІ

 Группа « Клуб мандрівників. Подорожуємо Україною»

Сторінка Цікаві місця та подорожі Україною. Клуб мандрівників.

Ми в Instagram

@luda_tomko

@anet_diachenko

Ми на YouTube

YouTube канал

Наші контакти:

(097) 675 02 42,

(093) 202 86 54   Анна


Ласкаво просимо до нашого Клубу Мандрівників! Тут ми ділимось особистими враженнями та досвідом самостійних  подорожей  Україною. Ми часто подорожуємо  родинами або компаніями однодумців та завжди привозимо гарні емоції та враження!!!

Життя всього одне, і воно таке коротке…  потрібно встигнути, якомога більше побачити світ, який нас оточує. Кожен день ми прокидаємося рано вранці, перекушуємо і біжимо на роботу або навчання не помічаючи нічого навколо; в такому темпі пролітає все життя … Воно здається сірим і одноманітним … Але тільки не для нас!!!

Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

Варто відзначити, що «Подорож», в нашому розумінні, відрізняється від звичного готель-туру. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому! Якщо Ви також відчуваєте бажання досліджувати цей світ, спілкуватися з цікавими людьми, відкривати для себе нові місця і горизонти, вирватися нарешті з одноманітного соціуму в захоплюючу і нестандартну подорож – Вам з нами по дорозі.

Ми організуємо спільні клубні подорожі з друзями і колегами нашого клубу. Вам не треба ні про що думати: чим себе зайняти, як дістатися до музею, замку чи іншого об’єкту, де поїсти, що подивитися…

На сторінках наших ресурсів публікуємо фотозвіти, документальні фільми, щоденники, події, рекомендації, думки – все що стосується питань самостійних подорожей і активних програм. Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!

Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.

Девіз нашого Клубу: «Світ – це книга, і той, хто не подорожує, читає лише одну її сторінку». 


В чому перевага спільних подорожей з нами:

Разом ми економимо на пальному!!!

Невеликі групи учасників. У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це –  завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!


Наші контакти:

(097) 675 02 42,

(093) 202 86 54   Анна

НАШІ СТОРІНКИ у ФЕЙСБУЦІ

 Группа « Клуб мандрівників. Подорожуємо Україною»

Сторінка Цікаві місця та подорожі Україною. Клуб мандрівників.