🇺🇦 Бучак (Черкаська обл.)

Для тих, хто любить подорожувати самостійно, але не хоче витрачати купу часу і нервів на планування маршруту, пошук гідів і екскурсоводів, де проживати та багато чого іншого.
У нас є вже готові МАРШРУТИ і ПУТІВНИКИ
⏬⏬

Бучак (Черкаська обл.)

Бучак – це маленьке село, яке знаходиться в Черкаській обл. Канівського району. На перший погляд, це нічим не примітне село, в якому проживає 15 осіб. Але якщо ви знаєте про сакральні місця Бучака, то неодмінно захочете тут побувати.

Про Бучак кажуть, що це край світу. І я повністю з цим згодна. Це неймовірні відчуття спокою, єднання з природою та свої внутрішнім світом.

Навколишня місцевість насичена археологічними пам’ятками ранньослов’янського періоду.  

За даними Інституту археології НАН України ці землі є унікальними через насиченість археологічними пам’ятками: навколо села Бучак знаходиться 14 поселень, 5 городищ та 2 могильники, які представляють практично всі археологічні культури, відомі на Середньому Подніпров’ї — від Трипільської культури (IV тис. до н. е.) до пізнього середньовіччя та козацької доби.

Унікальність Бучацького археологічного комплексу полягає не лише у культурно-хронологічній повноті — такий комплекс фактично більше не має аналогів на Подніпров’ї. Причому більшість пам’яток лише означені і досі повністю не досліджені.

Тут можна відчути, що час може текти зовсім по-іншому, ніж в місті з його шаленим темпом і метушнею. Стоячи на Бучацьких кручах, є можливість побути якийсь час наодинці зі спокоєм та вічністю.  

Природа в цій місцевості неймовірна своїми густими лісами та неймовірними краєвидами. Вона заспокоює та наповнює, а відчуття сильної енергетики дає можливість перезавантажитись.   

Гуляючи по лісу ми дійшли до Сакрального Лабіринту. Це дуже сакральне місце. Проходячи по лабіринту ти ніби проникаєш в такі глибини Себе, що відчуваєш цю енергетику  кожною частинкою свого тіла. Здається, що кожна твоя клітина, кожна молекула вібрує в унісон з цим сакральним місцем.

Проходження по Лабіринту дає можливість розкрити в собі таланти та знайти відповіді на свої питання. І знаєте, як би не працювала магія Лабіринту, все рівно ви повинні  навчитися  відчувати себе, дозволити собі з’єднатися з простором і повністю довіритися Всесвіту. І тоді магія працює…

А які фантастичні краєвиди відкрилися на Бабиній Горі!!!

Бабина Гора – це місце здавна славиться своєю Жіночою Силою і тут проводять різноманітні обряди та ритуали, спрямовані на набуття жіночої Сили, продовження Роду і наповнення здоров’ям.

Археолог Борис Рибаков називає «Бабину Гору», – провідним святилищем ранньослов’янського періоду.

 

З гір відкриваються чудові дніпровські краєвиди, а ліс, серед якого розташоване село, є свідком давніх, ще літописних князівських часів.

Через мальовниче розташування Бучак неодноразово ставав кінознімальним майданчиком. Наприкінці 1950-х Олександр Птушко знімав тут «Казку про Іллю Муромця». Природа Бучака стала місцем натурних зйомок для «Української рапсодії» Сергія Параджанова, «Ночі на Івана Купала» Юрія Іллєнка, «Іванового дитинства» Андрія Тарковського!!!

Також ми відвідали озеро БУЧАК з фантастичною панорамою.

Кажуть, місцевість навколо озера – справжні місця сили. Археологи стверджують, що тут були стоянки первісних людей, а тому в околицях було знайдено безліч артефактів трипільської доби.

Краса цього озера заворожує і чарує водночас.

Лісове Блакитне озеро Бучак — штучного походження. Утворилося це озеро на місці гігантського котловану гідроакумуляторний станції. Зо два десятки років тому тут зникли село Бучак, цінні історико-культурні артефакти дохристиянських часів, гектари лісів. Однак, на місці недобудови дивом утворилося дивовижної краси озеро, яке має глибину близько тридцяти метрів.

Підживлюють озеро Бучак холодні джерельні води, тому воно має красивий блакитний колір. Через забарвлення його полюбили туристи, фотографи, режисери багатьох фільмів, які знімалися тут, а також десятки художників з України та з-за кордону, які прагнуть закарбувати красу цього унікального місця.

Краєвиди озера Бучак, тиша і спокій, безмежжя Дніпра надихають повертатися туди знову і знову.

Фото

Відео

Для тих, хто хоче дуже комфортно і красиво відпочити, але не хоче витрачати купу часу на пошук класних будиночків.
У нас є вже готові добірки БУДИНОЧКІВ для ВІДПОЧИНКУ.
⏬⏬

Для тих, хто любить подорожувати самостійно, але не хоче витрачати купу часу і нервів на планування маршруту, пошук гідів і екскурсоводів, де проживати та багато чого іншого.
У нас є вже готові МАРШРУТИ і ПУТІВНИКИ
⏬⏬

ми в соц мережах