🇺🇦 Бухтівецький та Крапельковий водоспади (Івано-Франківська обл.)

🇺🇦 Бухтівецький та Крапельковий водоспади (Івано-Франківська обл.)

Для тих, хто хоче дуже комфортно і красиво відпочити, але не хоче витрачати купу часу на пошук класних будиночків.
У нас є вже готові добірки БУДИНОЧКІВ для ВІДПОЧИНКУ.
⏬⏬

 Бухтівецький та Крапельковий водоспади (Івано – Франківська обл.)

 

Світ Карпат загадковий і магічний… Здавалося, побачиш гори чи кілька водоспадів і все, решта такі ж самі. А ні!!! В Карпатах однакових місць, водоспадів або річок не зустрінеш.

Крапельковий та Бухтівецький водоспади для нас виявивилися унікальним витвором природи. Вони знаходиться в Українських Карпатах (масив Ґорґани), в межах Надвірнянського району Івано-Франківської області поруч один з одним.

Щоб дістатися до водоспадів, орієнтуйтеся на селище Букове, де власне і знаходиться водоспад. До селища йде грунтова дорога, у суху пору року до водоспаду можна доїхати на будь-якому автомобілі.

БУХТІВЕЦЬКИЙ ВОДОСПАД

 Неймовірний гуркіт Бухтівецького водоспаду ми почули ще зверху. Спадаючи з 8-ми метрової висоти він уявлявся нам величезним та сильним. Неймовірний запах прохолоди доносився десь знизу… Ледве знайшовши спуск ми поволі поринали в його гучну мелодію, яка з кожним кроком ставала сильнішою.

Спустившись в самий низ, дорогу нам перегородила гірська річка Бухтівець. Через неї завбачливі туристи проклали кам’яний місток. 

Бухтівецький водоспад зачаровував нас з першого погляду. Двома невеличкими потоками водоспад з великою швидкістю падав донизу, утворюючи лагідне озерце у підніжжі скелі. А воно, немов зачароване, виблискувало в сонячних променях перетворюючись в невеличку річку і лагідним потічком бігло собі в Карпатськими лісами.

Біля Бухтівецького водоспаду час зупиняється. Шум води наповнює тебе енергією гір, а прохолода, ніби гіпнотизує і ти, як зачарований, не можеш відірвати погляд від цієї краси.

З 1972 р . Бухтівецький водоспад став гідрологічної пам’ятником місцевого значення.

КРАПЕЛЬКОВИЙ ВОДОСПАД

А зовсім поруч Бухтівецького водоспаду знаходиться ще одне диво природи – Крапельковий водоспад.
Висота його – 10 м. Утворився в місці, де невеликий гірський потічок падає з верху скельного масиву флішового типу на дно каньйону річки Бухтівець. Вода падає суцільним потоком. Оскільки потічок невеликий, у посушливу пору вода долітає донизу окремими краплями. Власне через це водоспад отримав свою назву.

Крапельковий — один з небагатьох карпатських водоспадів, який можна оглядати з іншого боку, зайшовши під навислу скелю. Просто неймовірні відчуття, коли бачиш світ крізь водяну стіну, яка по-різному виглядає в залежності від погоди.

Це неймовірне диво природи. Підійшовши до нього ближче можна розгледіти кожну крапельку, яка спадає донизу. Поруч з Бухтівецьким водоспадом Крапельковий здається зовсім беззвучним. Але він неймовірний!!!

А коли на крапельки цього водоспаду попадає сонячне проміння, то це перетворюється на падіння різнокольорового коштовного каміння в супроводі веселки. Незабутнє видовище!

Фото

Відео

Для тих, хто любить подорожувати самостійно, але не хоче витрачати купу часу і нервів на планування маршруту, пошук гідів і екскурсоводів, де проживати та багато чого іншого.
У нас є вже готові МАРШРУТИ і ПУТІВНИКИ
⏬⏬

Для тих, хто хоче дуже комфортно і красиво відпочити, але не хоче витрачати купу часу на пошук класних будиночків.
У нас є вже готові добірки БУДИНОЧКІВ для ВІДПОЧИНКУ.
⏬⏬

ми в соц мережах