🇺🇦 КАМ’ЯНЕ СЕЛО (Житомирська обл)

🇺🇦 Озеро Несамовите (Івано-Франківська обл.)

Для тих, хто любить подорожувати самостійно, але не хоче витрачати купу часу і нервів на планування маршруту, пошук гідів і екскурсоводів, де проживати та багато чого іншого.
У нас є вже готові МАРШРУТИ і ПУТІВНИКИ
⏬⏬

 

 Камінне Село (Кам’яне Село) — геологічний заповідник, який є справжнім ДИВОМ ПРИРОДИ і діючим МІСЦЕМ генерації СИЛИ.
Його площа складає – 15га!!!  Шукачі порталів сили вважають його одним з найзагадковіших місць України.

Гранітні будиночки начебто заблукали або сховалися в лісових хащах. ВЕЛИЧЕЗНІ БРИЛИ висотою до 5м мовчки стоять серед дерев, але ви відчуваєте неймовірну МІЦЬ і СИЛУ, яка виходить з них, заворожує і манить.

Ви, знаєте, раніше ми шукали місця сили: знаходили щось в інтернеті, чули від людей інформацію… Але тепер, мені здається, що  такі місця самі знаходять  нас.
🌐 🤲 Всесвіт ніби підштовхує нас в цьому напрямку, ніби хоче відкрити нам якусь таємницю…

Для кожної подорожі місцями сили нам «десь зверху підбирають» найкращого екскурсовода-провідника, який володіє знаннями про Всесвіт та допомагає нам відкривати таємниці певного місця, так було і цього разу…

 ЕКСКУРСІЯ у супроводі ВИДАТНОГО КРАЄЗНАВЦЯ, унікальної особистості, екскурсовода, закоханого у свій край і його історію прошла на відмінно.

💎Після кожної подорожі місцями сили, у нас добавляється частина пазлу, який ми складаємо в єдину карту свого життя. І ми намагаємось донести цю інформацію до вас…

Тому давайте разом з нами поринемо в неймовірну пригоду під назвою “Камінне село”

Камінне село знаходиться далеко в лісі. Щоб добратися туди, потрібно подолати 30 км лісових доріг, а місцями бездоріжжя та годину часу.

Навкруги густий ліс…  Він ніби спеціально приховує від нас, щось цікаве, якусь таємницю. Лише поскрипування дерев порушує цю лісову тишу… 🌳Здається, що дерева просто мовчки спостерігають за нами і тільки посміхаються… Адже бачили та знають вони дуже багато.

🌀 А яке тут чисте повітря!!! Від нього паморочиться голова. І ось, починаєш  помічати це величезне каміння. Воно всюди!!! Коли підходиш ближче просто затамовуєш подих від їхньої висоти. Це і є мегаліти!!!

Ви запитаєте, звідки вони взялись посеред лісу???

Є багато версій. Найчастіше оперують двома гіпотезами виникнення урочища.

✔️Згідно з однією, 20 тис. років тому валуни були принесені льодовиком, що малоймовірно, оскільки будь-які власне льодовикові відклади та форми рельєфу відсутні в околицях, а сам заказник знаходиться за межами ймовірного поширення Дніпровського заледеніння.

✔️За іншою гіпотезою вони являють собою залишки підніжжя древніх повністю зниклих гір, оголені льодовиком від ґрунтових нашарувань, що теж малоймовірно. Це версії істориків.

✔️👀Але є ще одна версія…!!!

Походження Кам’яного Села, тісно переплітається з древньою і самою загадковою архітектурною спорудою світу Стоунхенджем і НЛО.

Який тут  може бути зв’язок???
А справа в тому, що британський професор Енді Джонс виявив загадкові знаки на кварцовому камені Стоунхенджа, які з’являються один раз на рік 22 червня, в день літнього сонцестояння.
😲При місячному світлі,  лінії на камені починають світитися, створюючи єдину композицію. Джон розшифрував загадкові знаки на кварцовій породі і прийшов до висновку, що це карта, частина якої вказує на територію України, а саме на Кам’яне Село.
〽️Вчений припустив, що Стоунхендж і Кам’яне Село можуть бути своєрідною платформою для НЛО.

Ця теорія спірна, але цілком має право на існування. Особливо, якщо враховувати, що обидві пам’ятки мають багато спільного. 

🌐🌀На підтвердження:  не варто забувати про дуже цікавий факт, що  Житомирська область є лідируючим регіоном в світі, де були зафіксовані найбільше непізнаних об’єктів!!!

Іноді сюди не відразу можна потрапити, невідома сила водить по колу і збиває з шляху, навіть місцеві жителі часто блукають.

У районі заповідника відбуваються дійсно дивні речі, тут не раз бачили світлові кулі, що з’являлися з нізвідки і зникали миттєво.

З різних куточків України та світу сюди приїжджають тисячі туристів за новими враженнями. Люди стверджують, що камені мають лікувальні властивості, здатні вилікувати людину навіть у безнадійних випадках. У це звичайно складно повірити, але багато людей долають тисячі кілометрів не шкодуючи свого часу і коштів, що б доторкнуться до відбитку сліду Господа на одному з валуні.

Ви знаєте, що це дійсно загадкове та дуже незвичайне місце.
👀🍃Блукаючи між камінням, здається, що ти йдеш по вуличкам якось села. Немов проходиш біля будинків, в яких жили люди.. може це були наші предки, а може, тут жили наші Зоряні друзі…💫✨
Мені це каміння дуже нагадує  будинки довільної форми, які будували наші предки – трипільці🏚. Як вони там жили, теж загадка для мене. Можливо вміли проходити крізь каміння, а можливо є вхід, але ми його ще не бачимо,  ми поки не готові до такої інформації.

А яка тут неймовірна енергетика. Торкаючись каміння, ти просто відчуваєш енергетику, яка проходить крізь твоє тіло.
⏳Час летить неймовірно швидко вцьому місці. Тому, ми повернемось сюди знову, щоб на повну силу відчути ту силу, яке виходить із каміння. Та знову, спробувати почути інформацію, про яку говорять нам ці валуни… Повірте, каміння вміє говорити… Це ми не навчилися його слухати…

 


Тут є КАМІНЬ-КОМПАС або, який іще називають,”каменем-хрестом”, “каменем-орієнтиром”, “жертовником” чи  “ кам’яна хлібина, що тріснула у Божих руках.”
🕵️‍♂️УНІКАЛЬНІСТЬ ЦЬОГО КАМЕНЯ в тому, що він своїми тріщинами вказує на сторони світу, точнісінько так, ЯК КОМПАС.🧭
Всі ці ХАРАКТЕРИСТИКИ цього КАМЕНЮ підштовхують до думок про його невипадковий зв’язок із Всесвітом.


Також є ЧОРТОВИЙ РОЗКОЛ.😈

🤭Так як КАМ’ЯНЕ СЕЛО – це МІСЦЕ СИЛИ і камені містять у своєму складі кварц, який є носієм інформації та енергії. Біоенергетики кажуть, що він створює тут особливий енергетичний фон, а тому тут часто ТРАПЛЯЮТЬСЯ ДИВА.

✨Гід пропонує пройти вузеньким Чортовим розколом, аби очистити свою енергетику. Головне, не боятися і побачити перед собою світло. Між каменями доводиться йти боком кілька метрів, але на виході відчуття справді неймовірні. Кажуть, що РОЗКОЛ ЗАБИРАЄ весь НЕГАТИВ,🌚 ЗАРЯДЖАЮЧИ ПОЗИТИВОМ.🌞


Тут є БОЖИЙ КАМІНЬ.

 Саме на цьому валуні часто ПРОВОДЯТЬ МЕДИТАЦІЇ, після яких люди діляться дивними враженнями. Хтось відчуває енергетичний зв’язок із родичами, відбувається пізнання самого Себе і Всесвіту як єдиного цілого, а комусь приходять віщі видіння.👀
Зверху на цьому камені є відбитки слідів… ії називають БОЖІ СЛІДИ.
Вода, яка заповніє БОЖІ СЛІДИ залишається теплою у будь-який сезон.

⏳ Біля каменів, яким приписують особливу енергетику, можна побачити багато прив’язаних стрічок. ТАКІ СТРІЧКИ СИМВОЛІЗУЮТЬ ЕНЕРГЕТИЧНІ МОСТИ, які допоможуть тим, хто їх залишив, отримати зв’язок із сакральним місцем у Камінному Селі. 👁

⛰🙏 БОЖИЙ КАМІНЬ, до якого треба підніматися дерев’яними сходинками. Саме там ідуть у хід не наукові теорії, бо як інакше пояснити на кам’яній поверхні СЛІДИ ЛЮДСЬКИХ НІГ, 👣 один велетенський, ніби від босої ступні і два менші.  Неодмінно треба стати на сліди і загадати бажання.

⚡️ В цьому валуні є ЩІЛИНА і якщо нею пролізти, кажуть, ЛЮДИНА МОЖЕ НАРОДИТИСЯ ВДРУГЕ – майже як у казці – МОЛОДШОЮ і ГАРНІШОЮ.
Звичайно, деякі сміливі наші мандрівники скористалися цією можливістю і стали ще гарнішими))


💕ЛЕГЕНДИ про БОЖИЙ КАМІНЬ.💕

1️⃣ Відома тут ЛЕГЕНДА РОЗПОВІДАЄ, що серед поліських боліт розкинулося село, де жили заможні люди. Сусіднє село було значно бідніше, тож його жителі звернулися до багачів за допомогою. Першого разу їм відмовили, другого – прогнали палицями, а третього – спустили на них собак. Бідні люди образилися, прокляли те село і воно перетворилося на камінь, стало таким же, як серця їхніх сусідів. 

2️⃣ За ІНШОЮ ЛЕГЕНДОЮ, одного разу до села у заболоченій місцевості зайшов Бог. Він попросив у його жителів хліба, солі і ночівлі. У кожній хаті подорожньому відмовляли. В останній жив лісник, от і дав він тому чоловікові твердий окраєць хліба. Бог побачив, що там живуть жадібні люди, які вже не зміняться, тож перетворив село на камінь.🤭

🌳Якраз БОЖИЙ КАМІНЬ і символізує оту останню хату. Там стояв Бог, а поруч диявол, який зрозумів, що втратив владу над людьми. На камені розпочалася боротьба за володіння світом, де Бог переміг диявола, скинувши його у пекло. 👣Після перемоги він ступив два кроки і піднісся на небо, залишивши свої сліди.


🌳🌷Нагулявшись КАМ’ЯНИМ СЕЛОМ, наслухавшись безліч цікавих історій та відчувши на собі всю міць і силу цього місця, ми відправилися до річки на обід…


… от ВИ ТІЛЬКИ УЯВІТЬ…
🍀…Гарна та весела компанія однодумців на чолі з нашим екскурсоводом і дуже цікавою особистістю Юрієм 🦹‍♂️… він же і костровий і МЕГА повар. 🤭🙌
… ми в лісі біля річечки…🏞
Юрій з хлопцями швидко розпалюють багаття та організовують приготування борщу і кулішу…

Яку ж надзвичайну, позитивну енергію має ліс!
🌦ПРОЙШОВ ДОЩ… здається, весь ліс дзвенить крапельками, що зриваються звідусіль, і посміхається яскраво й весело.
З мокрих крон дерев і кущів стікають останні краплі дощу. Здається, ніби природа знову оживає. В повітрі відчуваються аромати різних рослин. Птахи починають щебетати і стрибати по гілках.
💗Ти намагаєшся максимально наповнити себе цим чарівним місцем….

🍯🥣А тим часом вже готовий борщ і куліш. А що ж може бути кращим, ніж ОБІД на СВІЖОМУ ПОВІТРІ серед природи?

 

Фото

Для тих, хто любить подорожувати самостійно, але не хоче витрачати купу часу і нервів на планування маршруту, пошук гідів і екскурсоводів, де проживати та багато чого іншого.
У нас є вже готові МАРШРУТИ і ПУТІВНИКИ
⏬⏬

ми в соц мережах