🇺🇦 КАМ’ЯНЕ СЕЛО (Житомирська область)

Оберіть мову тексту...

Кам’яне Село

🌲⛰ Камінне Село (Кам’яне Село) — геологічний заповідник, який є справжнім ДИВОМ ПРИРОДИ і діючим МІСЦЕМ генерації СИЛИ.
Його площа складає – 15га!!! 👁Шукачі порталів сили вважають його одним з найзагадковіших місць України.

🍃🌄Гранітні будиночки начебто заблукали або сховалися в лісових хащах. ВЕЛИЧЕЗНІ БРИЛИ висотою до 5м мовчки стоять серед дерев, але ви відчуваєте неймовірну МІЦЬ і СИЛУ, яка виходить з них, заворожує і манить.

Ви, знаєте, раніше ми шукали місця сили: знаходили щось в інтернеті, чули від людей інформацію… Але тепер, мені здається, що  такі місця самі знаходять  нас.
🌐 🤲 Всесвіт ніби підштовхує нас в цьому напрямку, ніби хоче відкрити нам якусь таємницю…
Для кожної подорожі місцями сили нам «десь зверху підбирають» найкращого екскурсовода-провідника, який володіє знаннями про Всесвіт та допомагає нам відкривати таємниці певного місця, так було і цього разу…

🌺🌿 ЕКСКУРСІЯ у супроводі ВИДАТНОГО КРАЄЗНАВЦЯ, унікальної особистості, екскурсовода, закоханого у свій край і його історію прошла на відмінно.

💎Після кожної подорожі місцями сили, у нас добавляється частина пазлу, який ми складаємо в єдину карту свого життя. І ми намагаємось донести цю інформацію до вас…

Тому давайте разом з нами поринемо в неймовірну пригоду під назвою “Камінне село”

Камінне село знаходиться далеко в лісі. Щоб добратися туди, потрібно подолати 30 км лісових доріг, а місцями бездоріжжя та годину часу.

Навкруги густий ліс…  Він ніби спеціально приховує від нас, щось цікаве, якусь таємницю. Лише поскрипування дерев порушує цю лісову тишу… 🌳Здається, що дерева просто мовчки спостерігають за нами і тільки посміхаються… Адже бачили та знають вони дуже багато.

🌀 А яке тут чисте повітря!!! Від нього паморочиться голова. І ось, починаєш  помічати це величезне каміння. Воно всюди!!! Коли підходиш ближче просто затамовуєш подих від їхньої висоти. 😲Це і є мегаліти!!!

Ви запитаєте, звідки вони взялись посеред лісу???

Є багато версій. Найчастіше оперують двома гіпотезами виникнення урочища.

✔️Згідно з однією, 20 тис. років тому валуни були принесені льодовиком, що малоймовірно, оскільки будь-які власне льодовикові відклади та форми рельєфу відсутні в околицях, а сам заказник знаходиться за межами ймовірного поширення Дніпровського заледеніння.

✔️За іншою гіпотезою вони являють собою залишки підніжжя древніх повністю зниклих гір, оголені льодовиком від ґрунтових нашарувань, що теж малоймовірно. Це версії істориків.

✔️👀Але є ще одна версія…!!!

💫 🌄Походження Кам’яного Села, тісно переплітається з древньою і самою загадковою архітектурною спорудою світу Стоунхенджем і НЛО.

Який тут  може бути зв’язок???
💎А справа в тому, що британський професор Енді Джонс виявив загадкові знаки на кварцовому камені Стоунхенджа, які з’являються один раз на рік 22 червня, в день літнього сонцестояння.
😲🤲При місячному світлі,  лінії на камені починають світитися, створюючи єдину композицію. Джон розшифрував загадкові знаки на кварцовій породі і прийшов до висновку, що це карта, частина якої вказує на територію України, а саме на Кам’яне Село.
〽️Вчений припустив, що Стоунхендж і Кам’яне Село можуть бути своєрідною платформою для НЛО.

Ця теорія спірна, але цілком має право на існування. Особливо, якщо враховувати, що обидві пам’ятки мають багато спільного. 

🌐🌀На підтвердження:  не варто забувати про дуже цікавий факт, що  Житомирська область є лідируючим регіоном в світі, де були зафіксовані найбільше непізнаних об’єктів!!!

Іноді сюди не відразу можна потрапити, невідома сила водить по колу і збиває з шляху, навіть місцеві жителі часто блукають.

У районі заповідника відбуваються дійсно дивні речі, тут не раз бачили світлові кулі, що з’являлися з нізвідки і зникали миттєво.

З різних куточків України та світу сюди приїжджають тисячі туристів за новими враженнями. Люди стверджують, що камені мають лікувальні властивості, здатні вилікувати людину навіть у безнадійних випадках. У це звичайно складно повірити, але багато людей долають тисячі кілометрів не шкодуючи свого часу і коштів, що б доторкнуться до відбитку сліду Господа на одному з валуні.

Ви знаєте, що це дійсно загадкове та дуже незвичайне місце.
👀🍃Блукаючи між камінням, здається, що ти йдеш по вуличкам якось села. Немов проходиш біля будинків, в яких жили люди.. може це були наші предки, а може, тут жили наші Зоряні друзі…💫✨
Мені це каміння дуже нагадує  будинки довільної форми, які будували наші предки – трипільці🏚. Як вони там жили, теж загадка для мене. Можливо вміли проходити крізь каміння, а можливо є вхід, але ми його ще не бачимо,  ми поки не готові до такої інформації.

А яка тут неймовірна енергетика. Торкаючись каміння, ти просто відчуваєш енергетику, яка проходить крізь твоє тіло.
⏳〽️Час летить неймовірно швидко вцьому місці. Тому, ми повернемось сюди знову, щоб на повну силу відчути ту силу, яке виходить із каміння. Та знову, спробувати почути інформацію, про яку говорять нам ці валуни… Повірте, каміння вміє говорити… Це ми не навчилися його слухати…

 


Тут є КАМІНЬ-КОМПАС або, який іще називають,”каменем-хрестом”, “каменем-орієнтиром”, “жертовником” чи  “ кам’яна хлібина, що тріснула у Божих руках.”
🕵️‍♂️УНІКАЛЬНІСТЬ ЦЬОГО КАМЕНЯ в тому, що він своїми тріщинами вказує на сторони світу, точнісінько так, ЯК КОМПАС.🧭
🤲👁 Всі ці ХАРАКТЕРИСТИКИ цього КАМЕНЮ підштовхують до думок про його невипадковий зв’язок із Всесвітом.


Також є ЧОРТОВИЙ РОЗКОЛ.😈

🤭Так як КАМ’ЯНЕ СЕЛО – це МІСЦЕ СИЛИ і камені містять у своєму складі кварц, який є носієм інформації та енергії. Біоенергетики кажуть, що він створює тут особливий енергетичний фон, а тому тут часто ТРАПЛЯЮТЬСЯ ДИВА.

✨Гід пропонує пройти вузеньким Чортовим розколом, аби очистити свою енергетику. Головне, не боятися і побачити перед собою світло. 😲Між каменями доводиться йти боком кілька метрів, але на виході відчуття справді неймовірні. Кажуть, що РОЗКОЛ ЗАБИРАЄ весь НЕГАТИВ,🌚 ЗАРЯДЖАЮЧИ ПОЗИТИВОМ.🌞


Тут є БОЖИЙ КАМІНЬ.

😲🙏 Саме на цьому валуні часто ПРОВОДЯТЬ МЕДИТАЦІЇ, після яких люди діляться дивними враженнями. Хтось відчуває енергетичний зв’язок із родичами, відбувається пізнання самого Себе і Всесвіту як єдиного цілого, а комусь приходять віщі видіння.👀
Зверху на цьому камені є відбитки слідів… ії називають БОЖІ СЛІДИ.
Вода, яка заповніє БОЖІ СЛІДИ залишається теплою у будь-який сезон.

⏳ Біля каменів, яким приписують особливу енергетику, можна побачити багато прив’язаних стрічок. ТАКІ СТРІЧКИ СИМВОЛІЗУЮТЬ ЕНЕРГЕТИЧНІ МОСТИ, які допоможуть тим, хто їх залишив, отримати зв’язок із сакральним місцем у Камінному Селі. 👁

⛰🙏 БОЖИЙ КАМІНЬ, до якого треба підніматися дерев’яними сходинками. Саме там ідуть у хід не наукові теорії, бо як інакше пояснити на кам’яній поверхні СЛІДИ ЛЮДСЬКИХ НІГ, 👣 один велетенський, ніби від босої ступні і два менші. 💬Неодмінно треба стати на сліди і загадати бажання.

⚡️ В цьому валуні є ЩІЛИНА і якщо нею пролізти, кажуть, ЛЮДИНА МОЖЕ НАРОДИТИСЯ ВДРУГЕ – майже як у казці – МОЛОДШОЮ і ГАРНІШОЮ.
🥰Звичайно, деякі сміливі наші мандрівники скористалися цією можливістю і стали ще гарнішими))


💕ЛЕГЕНДИ про БОЖИЙ КАМІНЬ.💕

1️⃣ Відома тут ЛЕГЕНДА РОЗПОВІДАЄ, що серед поліських боліт розкинулося село, де жили заможні люди. Сусіднє село було значно бідніше, тож його жителі звернулися до багачів за допомогою. Першого разу їм відмовили, другого – прогнали палицями, а третього – спустили на них собак. Бідні люди образилися, прокляли те село і воно перетворилося на камінь, стало таким же, як серця їхніх сусідів. 🤫

2️⃣ За ІНШОЮ ЛЕГЕНДОЮ, одного разу до села у заболоченій місцевості зайшов Бог. Він попросив у його жителів хліба, солі і ночівлі. У кожній хаті подорожньому відмовляли. В останній жив лісник, от і дав він тому чоловікові твердий окраєць хліба. Бог побачив, що там живуть жадібні люди, які вже не зміняться, тож перетворив село на камінь.🤭

🌳Якраз БОЖИЙ КАМІНЬ і символізує оту останню хату. Там стояв Бог, а поруч диявол, який зрозумів, що втратив владу над людьми. На камені розпочалася боротьба за володіння світом, де Бог переміг диявола, скинувши його у пекло. 👣Після перемоги він ступив два кроки і піднісся на небо, залишивши свої сліди.


🌳🌷Нагулявшись КАМ’ЯНИМ СЕЛОМ, наслухавшись безліч цікавих історій та відчувши на собі всю міць і силу цього місця, ми відправилися до річки на обід…


… от ВИ ТІЛЬКИ УЯВІТЬ…
🍀…Гарна та весела компанія однодумців на чолі з нашим екскурсоводом і дуже цікавою особистістю Юрієм 🦹‍♂️… він же і костровий і МЕГА повар. 🤭🙌
… ми в лісі біля річечки…🏞
Юрій з хлопцями швидко розпалюють багаття та організовують приготування борщу і кулішу…

🌳🌲Яку ж надзвичайну, позитивну енергію має ліс!
🌦ПРОЙШОВ ДОЩ… здається, весь ліс дзвенить крапельками, що зриваються звідусіль, і посміхається яскраво й весело.
З мокрих крон дерев і кущів стікають останні краплі дощу. Здається, ніби природа знову оживає. В повітрі відчуваються аромати різних рослин. Птахи починають щебетати і стрибати по гілках.
💗Ти намагаєшся максимально наповнити себе цим чарівним місцем….

🍯🥣А тим часом вже готовий борщ і куліш. А що ж може бути кращим, ніж ОБІД на СВІЖОМУ ПОВІТРІ серед природи?

 

Кам’яне Село

🌲⛰ Каменное Село – геологический заповедник, который является настоящим чудом природы и действующим МЕСТОМ генерации СИЛЫ. Его площадь составляет – 15га!!! Искатели порталов силы считают  его одним из самых загадочных мест Украины.

🍃🌄 Гранитные домики заблудились или спрятались в лесной чаще. Огромные глыбы высотой до 5м молча стоят среди деревьев, но здесь чувствуется невероятная мощь и сила, которая исходит из них, она завораживает и манит.

Вы знаете, раньше мы искали места силы: находили что-то в интернете, слышали от людей информацию… Но теперь, мне кажется, что такие места сами находят нас.

🌐 🤲 Вселенная будто подталкивает нас в этом направлении, что хочет открыть нам какую-то тайну…

Для каждого путешествия по местам силы нам «откуда-то сверху подбирают» лучшего экскурсовода-проводника, который обладает знаниями о Вселенной и помогает нам открывать тайны определенного места, так было и в этот раз…

🌺🌿 Экскурсия в сопровождении ИЗВЕСТНОГО КРАЕВЕДА, уникальной личности, экскурсовода, влюбленного в свой край и его историю прошла на отлично.

💎 После каждого путешествия по местам силы, у нас добавляется часть пазла, который мы составляем в единую карту своей жизни. И мы пытаемся донести эту информацию до вас…

Поэтому давайте вместе с нами окунемся в невероятное приключение под названием “Каменное село”…

Каменное село находится далеко в лесу. Чтобы добраться туда, нужно преодолеть 30 км лесных дорог, а местами бездорожья и час времени.

Вокруг густой лес… Он будто специально скрывает от нас, что-то интересное, какую-то тайну. Только скрип  деревьев нарушает эту лесную тишину… Кажется, что деревья просто молча наблюдают за нами и только улыбаются… Ведь видели и знают они очень много.

🌀 А какой здесь чистый воздух!!! От него кружится голова. И вот, начинаешь замечать эти огромные камни. Они везде!!! Когда подходишь ближе, просто поражаешься их высотой.  Это и есть мегалиты!!!

Вы спросите, откуда они взялись посреди леса???

Есть много версий. Чаще всего оперируют двумя гипотезами возникновения урочища.

✔️ Согласно  первой версии, 20 тыс. лет назад валуны были принесены ледником, что маловероятно, поскольку любые собственно ледниковые отложения и формы рельефа отсутствуют в окрестностях, а сам заказник находится за пределами возможного распространения Днепровского оледенения.

✔️ Вторая гипотеза гласит, что они представляют собой остатки подножия древних полностью исчезнувших гор, обнаженные ледником от грунтовых наслоений, тоже маловероятно. Это версии историков.

✔️👀 Но есть еще одна версия …!!!

💫 🌄 Происхождение Каменного Села тесно переплетается с древним и самым загадочным архитектурным сооружением мира Стоунхенджем и НЛО.

Какая здесь может быть связь???
А дело в том, что британский профессор Энди Джонс обнаружил загадочные знаки на кварцевом камне Стоунхенджа, которые появляются один раз в год 22 июня, в день летнего солнцестояния.

При лунном свете, линии на камне начинают светиться, создавая единую композицию. Джон расшифровал загадочные знаки на кварцевой породе и пришел к выводу, что это карта, часть которой указывает на территорию Украины, а именно на Каменный Село.

Ученый  предположил, что Стоунхендж и Каменное Село могут быть своеобразной платформой для НЛО.

Эта теория спорная, но вполне имеет право на существование. Особенно, если учитывать, что оба памятника имеют много общего.

🌐🌀 На подтверждение: не стоит забывать об очень интересном факте, что Житомирская область является лидирующим регионом в мире, где были зафиксированы наиболее неопознанных объектов!!!

Иногда сюда не сразу можно попасть, неведомая сила водит по кругу и сбивает с пути, даже местные жители часто блуждают.

В районе заповедника происходят действительно странные вещи, здесь не раз видели светящиеся шары, которые появлялись из ниоткуда и исчезали в мгновенные.

Из разных уголков Украины и мира сюда приезжают тысячи туристов за новыми впечатлениями. Люди утверждают, что камни обладают лечебными свойствами и способны вылечить человека даже в безнадежных случаях.
В это обычно сложно поверить, но многие люди преодолевают тысячи километров не жалея своего времени и средств, чтобы прикоснутся к отпечатку следа Господа на одном из валунов.

Вы знаете, что это действительно загадочное и очень необычное место.
👀🍃 Блуждая между камнями, кажется, что ты идешь по улочкам какой-то деревни. Словно проходишь возле домов, в которых жили люди… может это были наши предки, а может, здесь жили наши Звездные друзья…

Мне эти камни очень напоминают дома произвольной формы, которые строили наши предки – трипольцы. Как они там жили, тоже загадка для меня. Возможно, умели проходить сквозь камни, а возможно есть вход, но мы его еще не видим, мы пока не готовы к такой информации.

А какая здесь невероятная энергетика. Касаясь камней, ты просто чувствуешь энергетику, которая проходит сквозь твое тело.

⏳〽️ Время  летит невероятно быстро в этом месте. Поэтому, мы вернемся сюда снова, чтобы снова ощутить ту силу, которая выходит из камней. И снова, попробовать услышать информацию, о которой говорят нам эти валуны… Поверьте, камни умеют говорить… Это мы еще не научились их слышать…


Здесь есть КАМЕНЬ-КОМПАС или, как его еще называют, “камнем-крестом”, “камнем-ориентиром”, “жертовником” или “каменный хлеб, что треснула в Божьих руках”.

УНИКАЛЬНИСТЬ этого камня в том, что он своими трещинами указывает на стороны света, точно так же, КАК КОМПАС. Все характеристики этого КАМНЯ подталкивают к мыслям о его неслучаен связь со Вселенной.


Также есть чертов РОЗКОЛ. 😈

🤭 Так как Каменное село – это МЕСТО СИЛЫ и камни содержат в своем составе кварц, который является носителем информации и энергии. Биоэнергетики говорят, что он создает здесь особый энергетический фон, поэтому здесь часто случаются чудеса.

✨ Гид предлагает пройти узким Чертовым расколом, чтобы очистить свою энергетику. Главное, не бояться и увидеть перед собой свет. Между камнями приходится идти боком несколько метров, но на выходе ощущение действительно невероятные. Говорят, что РАСКОЛ ЗАБИРАЕТ весь негатив, заряжая ПОЗИТИВОМ.


Здесь есть Божий КАМЕНЬ.

😲🙏 Именно на этом валуне часто ПРОВОДЯТ МЕДИТАЦИИ, после которых люди делятся странными впечатлениями. Кто-то чувствует энергетическую связь с родственниками, происходит познание самого Себя и Вселенной как единого целого, а кому-то приходят вещие видения.

Вода, которая наполняет БОЖЬИ СЛЕДЫ, остается теплой в любой сезон.

⏳ У камней, которым приписывают особую энергетику, можно увидеть много привязанных лент. ТАКИЕ ленты СИМВОЛИЗИРУЮТ ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЕ МОСТЫ, которые помогут тем, кто их оставил, получить связь с сакральным местом в Каменном Селе. 👁

⛰🙏 БОЖИЙ КАМЕНЬ, к которому надо подниматься деревянными ступеньками. Там идут в ход не научные теории, а как иначе объяснить на каменной поверхности СЛЕДЫ человеческих ног: один огромный, будто след от босой ступни и два поменьше. Обязательно надо стать на следы и загадать желание.

⚡️ В этом валуне есть ЩЕЛЬ и если пролезть через нее, говорят, ЧЕЛОВЕК МОЖЕТ РОДИТЬСЯ ВТОРОЙ РАЗ – почти как в сказке – моложе и красивее.

Конечно же, некоторые  наши смелые путешественники воспользовались этой возможностью  и стали еще красивее))


💕 ЛЕГЕНДЫ про БОЖИЙ КАМЕНЬ. 💕

1️⃣ Известная Легенда рассказывает, что среди полесских болот раскинулось село, где жили состоятельные люди. Соседнее село было значительно беднее, поэтому его жители обратились к богачам за помощью. В первый раз им отказали, второй раз – прогнали палками, а на третий – спустили на них собак. Бедные люди обиделись, прокляли ту деревню, и она превратилась в камень, стала такой же, как сердца их соседей.  🤫

2️⃣ Другая легенда рассказывает, что однажды в село с заболоченной местностью зашел Бог. Он попросил у его жителей хлеба, соли и ночевки. В каждом доме путнику отказывали. В последнем доме жил лесник, вот и дал он тому путнику твердый кусок хлеба. Бог увидел, что там живут жадные люди, которые уже не изменятся, поэтому превратил село в камень.🤭

🌳 Именно Божий КАМЕНЬ и символизирует тот последний дом. Там стоял Бог, а рядом дьявол, который понял, что потерял власть над людьми. На камне началась борьба за обладание миром, где Бог победил дьявола, сбросив его в ад. После победы он сделал два шага и вознесся на небо, оставив свои следы.


🌳🌷 Нагулявшись КАМЕННЫМ СЕЛОМ, наслушавшись множество интересных историй и ощутив на себе всю мощь и силу этого места, мы отправились к реке на обед…


…ВЫ ТОЛЬКО ПРЕДСТАВЬТЕ…

🍀…Хорошая и веселая компания единомышленников во главе с нашим экскурсоводом и очень интересной личностью Юрием   …он же и костровой и МЕГА повар.  🤭🙌
…мы в лесу у речки…🏞
Юрий с ребятами быстро разжигают костер и организовуют  приготовления борща и кулеша…

🌳🌲 Какая же необычайная энергетика в лесу!
🌦 ПРОШЕЛ  ДОЖДЬ… кажется, весь лес звенит капельками, которые срываются отовсюду.
С мокрых крон деревьев и кустов стекают последние капли дождя. Кажется, будто природа снова оживает. В воздухе чувствуются ароматы разных растений. Птицы начинают щебетать и прыгать по веткам.
💗 Ты пытаешься максимально наполнить себя этим волшебным местом…

🍯🥣 А тем временем уже готов борщ и кулеш. А что же может быть лучше, чем ОБЕД на свежем воздухе среди природы?

 

Фото

ми в соц мережах