🇺🇦 Древнє святилище – КАМ’ЯНА МОГИЛА (Запорізька обл)

Древнє святилище – КАМ’ЯНА МОГИЛА

Кам`яна Могила – державний історико-археологічний заповідник, розташований під Мелітополем, Запорізької області.

Кам’яна могила – є одним з найпотужніших енергетичних центрів планети, вважають її дослідники, археологи та вчені!!! 

Вона набагато старше пірамід Єгипту і легендарного Стоунхенджа. Це місце в Приазовської степу було «Меккою» могутніх жерців давнини, які назавжди залишили тут свої релігійні сакральні знаки, що не втратили сили і до цього дня.

Сюди двічі приїздив ДАЛАЙ ЛАМА для медитації!!!

Про це місце ми почули випадково, відпочиваючи на морі. Очі у нас загорілися… і ми відразу ж вирішили, що неодмінно тут побуваємо. Адже місце настільки енергетичне та унікальне, що ми не могли не розповісти вам про нього. На наступний день ми вже були на Кам’яній могилі. 

Їхати на Кам’яну могилу потрібно підготовленим. Принаймні для того, щоб не задаватися питаннями “що в цій купі каменів містичного” і “заради чого я сюди приїхав”.

Енергетичну вібрацію в тілі ми відчували ще не доїхавши до місця призначення. Це тільки був початок нашої подорожі…

 

12 мільйонів років тому на місці Кам’яної Могили було Сарматське море!!!!

І дійсно, пісок між камінням, був якимось дивним. Ступаючи  по ньому босоніж, відчувалась в ньому якась інша структура, ніж у піску з Азовського моря. Та й на колір цей пісок був жовто-золотого кольору, який виблискував на сонці, немов золото.

Дивні піщані глиби також постійно привертали до себе увагу.

Екскурсовод Юля нам розповіла, що пісок сюди не привозили і це дійсно пісок, який залишився після Сарматського моря. Ми були вражені…

 

Що таке Кам’яна Могила? Скупчення каменів, які займають ділянку близько 30 000 квадратних метрів, висотою близько 12 метрів, і за своєю формою нагадують курган.

Лише на поч. ХХ століття вчені ґрунтовно почали їх досліджувати.

Всередині виявили наскельні розписи – петрогліфи, найстаріші з яких сягають періоду пізнього палеоліту. Це час виникнення людини розумної Homo sapiens, і печери Кам’яної Могили зберегли послання перших кроманьйонців.

Кам’яна Могила – це український Стоунхендж, який тисячі років не дає спокою дослідникам, який на генетичному рівні поважають місцеві жителі, а вчені не можуть дати розумне пояснення, що це, власне, за така пам’ятка.

В ході проведення розкопок на Кам’яній могилі виявили близько 80 печер і гротів. Печери Відьмака, Кози, містерій, Дракона, Бика. Свої назви вони отримали через настінні малюнки і петрогліфи, які дослідники знайшли на стінах лабіринтів.

Тобто, цейкам’яний насип який ми бачимо – це всього лише вершина айсберга, під землею є печери і гроти.

Кам’яна Могила знаходиться під відкритим небом, а тому підвласна до природного руйнування. Щоб хоч якось зберегти петрогліфи, було прийнято рішення законсервувати підземні печери і гроти засипавши їх піском.

 Ці таємничі знаки і символи накопичувалися тут протягом багатьох століть, перетворивши Кам’яну Могилу у своєрідну бібліотеку знаків, символів, кодів стародавніх народів. Вважається, що на цьому місці в різний час господарювали скіфи та кіммерійці, готи й гуни, половці і навіть напівміфічні племена амазонок!!!

Анатолій Кифішин, розшифрувавши десятки написів, зробив висновок: мова письмен «Кам’яної могили» набагато давнішня, ніж клинопис табличок Вавилона і інших шумерських міст!

Зараз налічується близько 160 табличок з написами. Їх копії можна побачити в музеї, який знаходиться на території заповідника.

Послідовність нанесення петрогліфів охоплює тривалий період від 24-22 століття до н.е. до 10-12 століть н.е.

Дослідниками було відзначено, що у самій Кам’яній могилі, а також поруч з нею, не виявлено людських поселень. Вчені зробили висновок, що гроти в кам’яній могилі використовувалися тільки як святилища. І майже  усі зображення нанесені на внутрішній поверхні могили, їх можна побачити тільки проникнувши в печеру або грот.

Розташування Кам’яної Могили не випадкове!!!

Ця територія має особливу енергетику. На поверхні Землі вихід такої особливої енергії реєструється аерозйомкою у вигляді кілець. Потужну енергетику загадкової гори доводять і часті поломки різних дослідницьких приладів, відеоапаратури, а також регулярні збої в їх роботі.

У цьому місці часто виходять з ладу телефони, фотоапарати, відеокамери туристів відмовляються працювати. Кажуть, у цьому місці сила землі б’є потужним струменем і з’єднується з енергією космосу.

Енергетика древнього святилища вражає!!! Вона наповнює тебе якоюсь надзвичайною силою, проходячи в кожну клітину твого тіла. На цьому місці не відчуваєш втоми, навіть під палючим сонцем.

В таких місцях потрібно спробувати “відключити” свій розум. Перебуваючи в таких місцях Сили як Кам’яна могила, ви не повинні думати, а постаратися “відпустити” всі події і насолодитися перебуванням, намагайтеся відволіктися від усіх подій свого життя нехай навіть на кілька десятків хвилин.

Відчуйте гармонію єднання з природою, місцевістю, камінням, але при цьому не ототожнюйте себе з ними.

І дуже важливо!!! Сюди треба йти тільки з позитивними, світлими задумами.  Бо це унікальне місце дивним чином підсилює в людині її власні енергії і духовні надбання.

Кам’яна Могила вважається одним з найпотужніших енергетичних місць у світі поруч з Тибетом, Непалом, Єгиптом та іншими. Сюди двічі приїздив ДАЛАЙ ЛАМА для медитації!!!

Тут є портал, в який попадають люди. Місцеві розповідають, що дівчинка йшовши до школи через Кам’яну могилу зникла аж на дві доби. Хоча дитина стверджувала, що запізнилася в школу лише на пару хвилин. І це дійсно вражає!!!

Часто у заповідник навідуються маги, езотерики, окультисти. Особливо багато їх у день літнього сонцестояння та в інші, відомі тільки їм дні.

У середині XIX століття англійський археолог Лейард виявив ассирійську клинописну бібліотеку з легендами, які були практично ідентичні історіям, записаним в Біблії – вигнання з раю, всесвітній потоп і т.д., але набагато старіші…

Такий ось плагіат в Священному писанні став причиною однієї з найсильніших криз віри в християнському світі. Подальше дослідження питання показало, що легенди ці належали шумерській цивілізації, і привело до відкриття найдавнішої на землі писемності!!!

Деякі дослідники прийшли до висновку, що під товщею землі знаходиться цілий комплекс прямокутних залів та кімнат. Вірогідно, що в них криються якісь таємниці людства. 

Таємниця схована буквально під ногами … І в цьому, напевно, її сила. Помічено: коли люди занадто близько підбираються до потаємнх знань, включаються невідомі механізми, що зупиняють людину у самого порога відкриття.

Є така інформація, що Гітлер також досліджував це місце. В роки окупації України інтерес до Кам’яної могили виявив куратор інститут «Аненербе»  рейхсфюрер СС Гіммлер. Він розглядав Кам’яну могилу як найдавнішу сакральну пам’ятку … аріїв. Ось чому, коли восени 1941 р. вермахт захопив Мелітополь, сюди прибули експерти «Аненербе», які організували в 1942-43 рр. розкопки Кам’яної могили.

Вони робили якісь замальовки та записи, виносили звідси якісь креслення.  Але яку інформацію він звідси виніс ніхто достеменно не знає або ж поки від нас приховують. Відомо лише, що в Гроті Собаки німецьким експертам вдалося прочитати 40 «протошумерських написів».

Багато разів археологи робили спроби розкопок на древньому святилищі. Та щоразу експеременти закінчувались трагедією для дослідників. Одна з найпоширеніших версій дослідників полягає в тому, що Кам’яна Могила – це скіфський некрополь. А турбувати предків не варто!

Подейкують, що святилище має свій енергетичний захист від «вторгнення» в його простір.

Можливо, людство просто не готове до таємниць, які приховує древнє святилище?

І тому, Кам’яна Могила тисячоліттями все стоїть і мовчазно спостерігає, коли ж нарешті людство прокинеться і стане гідним великих таємниць, захованих, закодованих в її стародавніх і загадкових “печерних генах”.

А поки що, як і тисячоліття тому, кожен прямує до Цариці Степів «по своє» у сподіваннях отримати бажане. Та Цей унікальний витвір природи водночас – найкраще місце для тих, хто хоче глибше зрозуміти себе самого, усвідомити свою місію у всеосяжному Всесвіті. 

Не варто очікувати ЧУДА прямо тут і зараз. Цілком можливо, ви вже живете і це чудо відбувається з вами в цей момент.

Пізнайте диво буття в миті, відчуйте його і збережіть до кінця своїх днів цей стан гармонії, який проживете в цей момент. Його вам вистачить на багато років. Це і є те, до чого ви так завзято прагнете. І не намагайтеся пізнати це розумом – нічого не вийде.  

Дозвольте своєму Серцю бути центром усього Всесвіту … і станьте єдині з усім творінням. Все інше, що вам потрібно, вам підкаже Бог через ваше Серце.

Також ми відвідали музей “Первісне мистецтво Кам’яної могили”Унікальний музей первісного мистецтва, розташований на території національного історико-археологічного заповідника “Кам’яна могила”.

Наш екскурсовод Юля, розповіла дуже цікаву і змістовну розповідь про життя наших предків на території південних степів, включаючи перші малюнки і наскальний живопис. 

Велика кількість виставлених експонатів дають уявлення про господарство і матеріальну культуру древніх людей, а також показують еволюцію розвитку стародавнього мистецтва.

Це і первісні скульптури, і знаряддя праці, і кераміка кам’яного віку, і зброя епохи мезоліту, і уламки каміння з петрогліфами. 

Також представлені священні предмети – чурінги. Більшу частину музейних цінностей відносять до бронзової епохи.

Фото

Відео

ми в соц мережах