🇺🇦 Древнє святилище – КАМ’ЯНА МОГИЛА (Запорізька обл)

Оберіть мову тексту...

Древнє святилище – КАМ’ЯНА МОГИЛА

Кам`яна Могила – державний історико-археологічний заповідник, розташований під Мелітополем, Запорізької області.

Кам’яна могила – є одним з найпотужніших енергетичних центрів планети, вважають її дослідники, археологи та вчені!!! 

Вона набагато старше пірамід Єгипту і легендарного Стоунхенджа. Це місце в Приазовської степу було «Меккою» могутніх жерців давнини, які назавжди залишили тут свої релігійні сакральні знаки, що не втратили сили і до цього дня.

Сюди двічі приїздив ДАЛАЙ ЛАМА для медитації!!!

Про це місце ми почули випадково, відпочиваючи на морі. Очі у нас загорілися… і ми відразу ж вирішили, що неодмінно тут побуваємо. Адже місце настільки енергетичне та унікальне, що ми не могли не розповісти вам про нього. На наступний день ми вже були на Кам’яній могилі. 

Їхати на Кам’яну могилу потрібно підготовленим. Принаймні для того, щоб не задаватися питаннями “що в цій купі каменів містичного” і “заради чого я сюди приїхав”.

Енергетичну вібрацію в тілі ми відчували ще не доїхавши до місця призначення. Це тільки був початок нашої подорожі…

 

12 мільйонів років тому на місці Кам’яної Могили було Сарматське море!!!!

І дійсно, пісок між камінням, був якимось дивним. Ступаючи  по ньому босоніж, відчувалась в ньому якась інша структура, ніж у піску з Азовського моря. Та й на колір цей пісок був жовто-золотого кольору, який виблискував на сонці, немов золото.

Дивні піщані глиби також постійно привертали до себе увагу.

Екскурсовод Юля нам розповіла, що пісок сюди не привозили і це дійсно пісок, який залишився після Сарматського моря. Ми були вражені…

 

Що таке Кам’яна Могила? Скупчення каменів, які займають ділянку близько 30 000 квадратних метрів, висотою близько 12 метрів, і за своєю формою нагадують курган.

Лише на поч. ХХ століття вчені ґрунтовно почали їх досліджувати.

Всередині виявили наскельні розписи – петрогліфи, найстаріші з яких сягають періоду пізнього палеоліту. Це час виникнення людини розумної Homo sapiens, і печери Кам’яної Могили зберегли послання перших кроманьйонців.

Кам’яна Могила – це український Стоунхендж, який тисячі років не дає спокою дослідникам, який на генетичному рівні поважають місцеві жителі, а вчені не можуть дати розумне пояснення, що це, власне, за така пам’ятка.

В ході проведення розкопок на Кам’яній могилі виявили близько 80 печер і гротів. Печери Відьмака, Кози, містерій, Дракона, Бика. Свої назви вони отримали через настінні малюнки і петрогліфи, які дослідники знайшли на стінах лабіринтів.

Тобто, цейкам’яний насип який ми бачимо – це всього лише вершина айсберга, під землею є печери і гроти.

Кам’яна Могила знаходиться під відкритим небом, а тому підвласна до природного руйнування. Щоб хоч якось зберегти петрогліфи, було прийнято рішення законсервувати підземні печери і гроти засипавши їх піском.

 Ці таємничі знаки і символи накопичувалися тут протягом багатьох століть, перетворивши Кам’яну Могилу у своєрідну бібліотеку знаків, символів, кодів стародавніх народів. Вважається, що на цьому місці в різний час господарювали скіфи та кіммерійці, готи й гуни, половці і навіть напівміфічні племена амазонок!!!

Анатолій Кифішин, розшифрувавши десятки написів, зробив висновок: мова письмен «Кам’яної могили» набагато давнішня, ніж клинопис табличок Вавилона і інших шумерських міст!

Зараз налічується близько 160 табличок з написами. Їх копії можна побачити в музеї, який знаходиться на території заповідника.

Послідовність нанесення петрогліфів охоплює тривалий період від 24-22 століття до н.е. до 10-12 століть н.е.

Дослідниками було відзначено, що у самій Кам’яній могилі, а також поруч з нею, не виявлено людських поселень. Вчені зробили висновок, що гроти в кам’яній могилі використовувалися тільки як святилища. І майже  усі зображення нанесені на внутрішній поверхні могили, їх можна побачити тільки проникнувши в печеру або грот.

Розташування Кам’яної Могили не випадкове!!!

Ця територія має особливу енергетику. На поверхні Землі вихід такої особливої енергії реєструється аерозйомкою у вигляді кілець. Потужну енергетику загадкової гори доводять і часті поломки різних дослідницьких приладів, відеоапаратури, а також регулярні збої в їх роботі.

У цьому місці часто виходять з ладу телефони, фотоапарати, відеокамери туристів відмовляються працювати. Кажуть, у цьому місці сила землі б’є потужним струменем і з’єднується з енергією космосу.

Енергетика древнього святилища вражає!!! Вона наповнює тебе якоюсь надзвичайною силою, проходячи в кожну клітину твого тіла. На цьому місці не відчуваєш втоми, навіть під палючим сонцем.

В таких місцях потрібно спробувати “відключити” свій розум. Перебуваючи в таких місцях Сили як Кам’яна могила, ви не повинні думати, а постаратися “відпустити” всі події і насолодитися перебуванням, намагайтеся відволіктися від усіх подій свого життя нехай навіть на кілька десятків хвилин.

Відчуйте гармонію єднання з природою, місцевістю, камінням, але при цьому не ототожнюйте себе з ними.

І дуже важливо!!! Сюди треба йти тільки з позитивними, світлими задумами.  Бо це унікальне місце дивним чином підсилює в людині її власні енергії і духовні надбання.

Кам’яна Могила вважається одним з найпотужніших енергетичних місць у світі поруч з Тибетом, Непалом, Єгиптом та іншими. Сюди двічі приїздив ДАЛАЙ ЛАМА для медитації!!!

Тут є портал, в який попадають люди. Місцеві розповідають, що дівчинка йшовши до школи через Кам’яну могилу зникла аж на дві доби. Хоча дитина стверджувала, що запізнилася в школу лише на пару хвилин. І це дійсно вражає!!!

Часто у заповідник навідуються маги, езотерики, окультисти. Особливо багато їх у день літнього сонцестояння та в інші, відомі тільки їм дні.

У середині XIX століття англійський археолог Лейард виявив ассирійську клинописну бібліотеку з легендами, які були практично ідентичні історіям, записаним в Біблії – вигнання з раю, всесвітній потоп і т.д., але набагато старіші…

Такий ось плагіат в Священному писанні став причиною однієї з найсильніших криз віри в християнському світі. Подальше дослідження питання показало, що легенди ці належали шумерській цивілізації, і привело до відкриття найдавнішої на землі писемності!!!

Деякі дослідники прийшли до висновку, що під товщею землі знаходиться цілий комплекс прямокутних залів та кімнат. Вірогідно, що в них криються якісь таємниці людства. 

Таємниця схована буквально під ногами … І в цьому, напевно, її сила. Помічено: коли люди занадто близько підбираються до потаємнх знань, включаються невідомі механізми, що зупиняють людину у самого порога відкриття.

Є така інформація, що Гітлер також досліджував це місце. В роки окупації України інтерес до Кам’яної могили виявив куратор інститут «Аненербе»  рейхсфюрер СС Гіммлер. Він розглядав Кам’яну могилу як найдавнішу сакральну пам’ятку … аріїв. Ось чому, коли восени 1941 р. вермахт захопив Мелітополь, сюди прибули експерти «Аненербе», які організували в 1942-43 рр. розкопки Кам’яної могили.

Вони робили якісь замальовки та записи, виносили звідси якісь креслення.  Але яку інформацію він звідси виніс ніхто достеменно не знає або ж поки від нас приховують. Відомо лише, що в Гроті Собаки німецьким експертам вдалося прочитати 40 «протошумерських написів».

Багато разів археологи робили спроби розкопок на древньому святилищі. Та щоразу експеременти закінчувались трагедією для дослідників. Одна з найпоширеніших версій дослідників полягає в тому, що Кам’яна Могила – це скіфський некрополь. А турбувати предків не варто!

Подейкують, що святилище має свій енергетичний захист від «вторгнення» в його простір.

Можливо, людство просто не готове до таємниць, які приховує древнє святилище?

І тому, Кам’яна Могила тисячоліттями все стоїть і мовчазно спостерігає, коли ж нарешті людство прокинеться і стане гідним великих таємниць, захованих, закодованих в її стародавніх і загадкових “печерних генах”.

А поки що, як і тисячоліття тому, кожен прямує до Цариці Степів «по своє» у сподіваннях отримати бажане. Та Цей унікальний витвір природи водночас – найкраще місце для тих, хто хоче глибше зрозуміти себе самого, усвідомити свою місію у всеосяжному Всесвіті. 

Не варто очікувати ЧУДА прямо тут і зараз. Цілком можливо, ви вже живете і це чудо відбувається з вами в цей момент.

Пізнайте диво буття в миті, відчуйте його і збережіть до кінця своїх днів цей стан гармонії, який проживете в цей момент. Його вам вистачить на багато років. Це і є те, до чого ви так завзято прагнете. І не намагайтеся пізнати це розумом – нічого не вийде.  

Дозвольте своєму Серцю бути центром усього Всесвіту … і станьте єдині з усім творінням. Все інше, що вам потрібно, вам підкаже Бог через ваше Серце.

Також ми відвідали музей “Первісне мистецтво Кам’яної могили”Унікальний музей первісного мистецтва, розташований на території національного історико-археологічного заповідника “Кам’яна могила”.

Наш екскурсовод Юля, розповіла дуже цікаву і змістовну розповідь про життя наших предків на території південних степів, включаючи перші малюнки і наскальний живопис. 

Велика кількість виставлених експонатів дають уявлення про господарство і матеріальну культуру древніх людей, а також показують еволюцію розвитку стародавнього мистецтва.

Це і первісні скульптури, і знаряддя праці, і кераміка кам’яного віку, і зброя епохи мезоліту, і уламки каміння з петрогліфами. 

Також представлені священні предмети – чурінги. Більшу частину музейних цінностей відносять до бронзової епохи.

Древнее святилище – Каменная Могила

Каменная Могила – государственный историко-археологический заповедник, расположенный под Мелитополем Запорожской области.

Каменная могилаодин из самых мощных энергетических центров планеты, считают ее исследователи, археологи и ученые!!!

Она гораздо старше пирамид Египта и легендарного Стоунхенджа. Это место в Приазовской степи было «Меккой» могущественных жрецов древности, которые навсегда оставили здесь свои религиозные сакральные знаки, не утратили силу и по сей день.

Сюда дважды приезжал Далай Лама для медитации!!!

Про это место мы услышали случайно, отдыхая на море. Глаза у нас загорелись… и мы сразу же решили, что непременно здесь побываем. Ведь место настолько энергетическое и уникальное, что мы не могли не рассказать вам о нем. На следующий день мы уже были на Каменной могиле.

Ехать на Каменную могилу нужно подготовленным. По крайней мере для того, чтобы не задаваться вопросами “что в этой куче камней мистического” и “ради чего я сюда приехал”.

Энергетическую вибрацию в теле мы чувствовали, еще не доехав до места назначения. Это только было начало нашего путешествия…

 

12 миллионов лет назад на месте Каменной Могилы было Сарматское море!!!

И действительно, песок между камнями, был каким-то странным. Ступая по нему босиком, чувствовалась в нем какая-то другая структура, чем в песке из Азовского моря. И цвет этого песка был желто-золотого цвета, который сверкал на солнце, словно золото.

Странные песчаные глыбы также постоянно привлекали к себе внимание.

Экскурсовод Юлия нам рассказала, что песок сюда не привозили и это действительно песок, оставшийся после Сарматского моря. Мы были поражены…

 

Что такое Каменная Могила? Скопление камней, которые занимают участок около 30 000 квадратных метров, высотой около 12 метров, и по своей форме напоминают курган.

Лишь в начале ХХ века ученые основательно начали их исследовать.

Внутри обнаружили наскальные росписи – петроглифы, самые старые из которых достигают периода позднего палеолита. Это время возникновения человека разумного Homo Sapiens, и пещеры Каменной Могилы сохранили послание первых кроманьонцев.

Каменная Могила – это украинский Стоунхендж, который тысячи лет не дает покоя исследователям, который на генетическом уровне уважают местные жители, а ученые не могут дать разумное объяснение, что это, собственно, за такой памятник.

В ходе проведения раскопок на Каменной могиле обнаружили около 80 пещер и гротов. Пещеры Ведьмака, Козы, мистерий, Дракона, Быка. Свои названия они получили через настенные рисунки и петроглифы, которые исследователи нашли на стенах лабиринтов.

То есть, эта каменная насыпь который мы видим – это всего лишь вершина айсберга, под землей есть пещеры и гроты.

Каменная Могила находится под открытым небом, и это способствует ее естественному разрушению. Чтобы хоть как-то сохранить петроглифы, было принято решение, законсервировать подземные пещеры и гроты засыпав их песком.

Эти таинственные знаки и символы накапливались на протяжении многих столетий, превратив Каменную Могилу в своеобразную библиотеку знаков, символов, кодов древних народов. Считается, что на этом месте в разное время хозяйничали скифы и киммерийцы, готы и гунны, половцы и даже полумифические племена амазонок!!!

Анатолий Кифишин, расшифровав десятки надписей, сделал вывод: речь письмен «Каменной могилы» гораздо древнее, чем клинопись табличек Вавилона и других шумерских городов!

Сейчас насчитывается около 160 табличек с надписями. Их копии можно увидеть в музее, который находится на территории заповедника.

Последовательность нанесения петроглифов охватывает длительный период от 24-22 века до н.э. и до 10-12 веков н.э.

Исследователями было отмечено, что в самой Каменной могиле, а также рядом с ней, не обнаружено человеческих поселений. Ученые сделали вывод, что гроты в каменной могиле использовались только как святилища. И почти все изображения нанесены на внутренней поверхности могилы,  можно увидеть, только проникнув в пещеру или грот.

Расположение Каменной Могилы не случайно!!!

Эта территория имеет особую энергетику. На поверхности Земли выход такой особой энергии регистрируется аэросъемки в виде колец. Мощную энергетику загадочной горы доказывают и частые поломки различных исследовательских приборов, видеоаппаратуры, а также регулярные сбои в их работе.

В этом месте часто выходят из строя телефоны, фотоаппараты, видеокамеры туристов отказываются работать. Говорят, в этом месте сила земли бьет мощной струей и соединяется с энергией космоса.

Энергетика древнего святилища поражает!!! Она наполняет тебя какой-то необычайной силой, проходя в каждую клетку твоего тела. На этом месте не чувствуешь усталости, даже под палящим солнцем.

В таких местах нужно пробовать “отключить” свой ум. Находясь в таких местах Силы как Каменная могила, вы не должны думать, а постараться “отпустить” все события и насладиться пребыванием, старайтесь отвлечься от всех событий своей жизни пусть даже на несколько десятков минут.

Почувствуйте гармонию единения с природой, местностью, камнями, но при этом не отождествляет себя с ними.

И очень важно!!! Сюда надо идти только с положительными, светлыми замыслами. Потому что это уникальное место странным образом усиливает в человеке его собственные энергии и духовное достояние.

Каменная Могила считается одним из самых мощных энергетических мест в мире рядом с Тибетом, Непалом, Египтом и другими. Сюда дважды приезжал Далай Лама для медитации!!!

Здесь есть портал, в который попадают люди. Местные рассказывают, что девочка, идя в школу через Каменную могилу исчезла аж на двое суток. Хотя ребенок утверждала, что опоздала в школу только на пару минут. И это действительно впечатляет!!!

Часто в заповедник наведываются маги, эзотерики, оккультисты. Особенно много их в день летнего солнцестояния и в другие, известные только им дни.

В середине XIX века английский археолог Лейард обнаружил ассирийской клинописную библиотеку с легендами, которые были практически идентичны историям, записанным в Библии – изгнание из рая, всемирный потоп и т.д., но гораздо старше…

Такой вот плагиат в Священном писании стал причиной одной из самых сильных кризисов веры в христианском мире. Дальнейшее исследование вопроса показало, что легенды эти принадлежали шумерской цивилизации, и привело к открытию древнейшей на земле письменности!!!

Некоторые исследователи пришли к выводу, что под толщей земли находится целый комплекс прямоугольных залов и комнат. Вероятно, в них кроются какие-то тайны человечества.

Тайна скрыта буквально под ногами… И в этом, наверное, ее сила. Замечено: когда люди слишком близко подбираются к тайным знаниям, включаются неизвестные механизмы, останавливающие человека у самого порога открытия.

Есть такая информация, что Гитлер также исследовал это место. В годы оккупации Украины интерес к Каменной могиле обнаружил куратор институт «Аненербе» рейхсфюрер СС Гиммлер. Он рассматривал Каменную могилу как древнейший сакральный памятник… ариев. Вот почему, когда осенью 1941 г. Вермахт захватил Мелитополь, сюда прибыли эксперты «Аненербе», которые организовали в 1942-43 гг. раскопки Каменной могилы.

Они делали какие-то зарисовки и записи, выносили отсюда какие-то чертежи. Но какую информацию он отсюда вынес, никто точно не знает или пока от нас скрывают. Известно лишь, что в Гроте Собаки немецким экспертам удалось прочитать 40 «протошумерских надписей».

Много раз археологи пытались вести раскопки на древнем святилище. И каждый раз эксперименты заканчивались трагедией для исследователей. Одна из самых распространенных версий исследователей заключается в том, что Каменная Могила – это скифский некрополь. А беспокоить предков не стоит!

Говорят, что святилище имеет свою энергетическую защиту от «вторжения» в его пространство.

Возможно, человечество просто не готово к тайнам, которые скрывает древнее святилище?

И поэтому, Каменная Могила тысячелетиями все стоит и молча наблюдает, когда же наконец человечество проснется и станет достойное великих тайн, спрятанных, закодированных в ее древних и загадочных “пещерных генах”.

А пока, как и тысячелетия назад, каждый стремится к Царице Степей «по свое» в надежде получить желаемое. И это уникальное творение природы одновременно – лучшее место для тех, кто хочет глубже понять себя самого, осознать свою миссию во всеобъемлющей Вселенной.

Не стоит ожидать ЧУДА прямо здесь и сейчас. Вполне возможно, вы уже живете, и это чудо происходит с вами в данный момент.

Познайте чудо бытия в момент, почувствуйте его и сохраните до конца своих дней это состояние гармонии, которое проживаете в данный момент. Его вам хватит на многие годы. Это и есть то, к чему вы так упорно стремитесь. И не пытайтесь узнать это умом – ничего не получится.

Позвольте своему Сердцу быть центром всей Вселенной… и станьте едины со всем творением. Все остальное, что вам нужно, вам подскажет Бог через ваше Сердце.

Также мы посетили музей “Первобытное искусство Каменной могилы”. Уникальный музей первобытного искусства, расположенный на территории национального историко-археологического заповедника “Каменная могила”.

Наш экскурсовод Юлия, рассказала очень интересный и содержательный рассказ о жизни наших предков, которые жили на территории южных степей, включая первые рисунки и наскальная живопись.

Большое количество выставленных экспонатов дают представление о хозяйстве и материальной культуре древних людей, а также показывают эволюцию развития древнего искусства.

Это и первобытные скульптуры, и орудия труда, и керамика каменного века, и оружие эпохи мезолита, и обломки камней с петроглифами.

Также представлены священные предметы – чуринги. Большую часть музейных ценностей относят к бронзовой эпохе.

Фото

Відео

ми в соц мережах