🇺🇦 Гора Високий Верх (ЛК «Захар Беркут») Львівська обл.

Оберіть мову тексту...

Гора Високий Верх (ЛК «Захар Беркут») Львівська обл.

На горі Високий Верх нам довелося побувати двічі, перший раз ми були в період «золотої осені», а другий раз на початку березня.
В цій статті ми розкажемо про ці два сезони.

Так ось… спочатку про «золоту осінь» на горі Високий Верх…

🌟 Ми приїхали до гірськолижного комплексу «Захар Беркут», що в селі Волосянка Львівської області, щоб піднятися канатною дорогою на гору ВИСОКИЙ ВЕРХ. До речі, крісельний підйомник «Захар Беркут» з довжиною майже в три кілометри, підйом триває приблизно 40хв і стільки ж спуск. До речі, це найдовший підйомник, на якому нам довелося побувати.

Краєвиди нам відкривалися неймовірні. З кожним метром підйому, гори, немов оголюючись, відкривались для нас неймовірними пейзажами. Туман, який оповив все навколо, торкаючись своїм  прохолодним дотиком, нарешті здався…

На горі зовсім не було вітру і лише осіннє сонечко радувало нас своїм теплом. Туман залишився позаду. Він комфортно влігся між гір… Здалеку він здавався якимось містичним озером, яке тихесенько плюхкотіло між гір.
Але коли підіймався вітер містичне озеро перетворювалось на хмаринки, які немов вередливі діти намагалися сховатися між гірських серпантинів густим туманом.

Ці осінні пейзажі просто казкові. Кожного разу гори зачаровують мене з новою силою. І кожного разу я хочу залишитись тут назавжди. Для мене – це моє місце сили. Я наповнююсь цією силою та свободою. Тут простір для роздумів. Кожен пейзаж – це витвір мистецтв. Я можу годинами стояти і милуватися, я відчуваю себе частинкою цього Всесвіту, цього простору, цієї неземної краси. 

У нашому світі існує безліч розваг та забав, але єднання з природою приносить нам одне з найбільших задоволень.

Літом  на схилах можна збирати чорницю та малину. Також до послуг туристів на горі є катання на конях та квадро-циклах. Протягом зимового та літнього сезонів можна тут купити карпатського чаю, гарячого вина та різних сувенірів народної творчості.Але найбільш людно тут зимою, коли починається гірськолижний сезон. Самі схили підійдуть як для початківців так і для професійних лижників. 

Ми приїхали на гору ще раз на початку березня і були героями казки «12 місяців».

🗻 Подекуди ще лежить сніг, але ліс, поляни, дерева прокидаються від зимової сплячки! Птахи щебечуть все веселіше. Там, де сніг розтанув, починає зеленіти рання травичка.

💤 Ми нашою веселою компанією один за одним сідаємо на підйомник і починаємо підніматися на гору. З кожним метром краєвиди стають все гарніші. 🌧Трохи проїхавши починається дрібний дощ… але це нас не засмутило, адже по переду на нас чекає справжня пригода.

🌨 Коли ми досить високо вже піднялися по канатній дорозі дощ почав перетворюватися на сніг.

❄️ З часом сніг став падати густіше, а вітер ставав все сильніше. Сніжинки швидко кружляли у повітрі. Небо затягли важкі снігові хмари, і воно набуло сірого кольору. На вулиці стало похмуро.

🌬 Розгулялася хуртовина… на горі ми потрапили у зимову казку, на відстані декількох метрів нічого не видно, тільки кругом суцільний летить сніг.

🏠 Оооо… на горі ми побачили колибуяке щастя… ☕️ гарячий імбирний чай саме те чого хотілося в той момент.

😲 Трохи освоївшись, озирнувшись ми побачили, що можна покататися на снігоходах…

🛷 Деякі наші любителі швидкості та екстриму відправляються на снігоходах до вершини гори. Зимова прогуляна на снігоходах, принесла нашим мандрівникам масу позитивних вражень та задоволення, гострі відчуття і драйв!

💦💨 Потім починаємо спуск вниз із зими у весну!!!

ЦЕ БУЛА СУПЕР ПРИГОДА в нашій ПОДОРОЖІ!!!

Гора Высокий Верх (ЛК «Захар Беркут») Львовская обл.

На горе Высокий Верх нам пришлось побывать дважды: первый раз мы были в период «золотой осени», а второй раз в начале марта.

В этой статье мы расскажем про эти два сезона.

Так вот… сначала о «золотой осени» на горе Высокий Верх…

🌟 Мы приехали к горнолыжному комплексу «Захар Беркут», что в селе Волосянка Львовской области, чтобы подняться по канатной дороге на гору Высокий Верх. Кстати, кресельный подъемник «Захар Беркут» длиной почти в три километра, подъем длится примерно 40 мин и столько же спуск. Кстати, это самый длинный подъемник, на котором нам довелось побывать.

Виды нам открывались невероятные. С каждым метром подъема, горы, как бы обнажаясь, открывали для нас невероятные пейзажи. Туман, который окутал все вокруг, касаясь своим прохладным прикосновением, наконец, сдался…

На горе совсем не было ветра, и только осеннее солнышко радовало нас своим теплом. Туман остался позади. Он комфортно улегся между гор… Издалека он казался каким-то мистическим озером, которое тихонечко сверкало между гор.

Но когда поднимался ветер, мистическое озеро превращалось в облака, которые словно капризные дети пытались спрятаться между горных серпантинов густым туманом.

Эти осенние пейзажи просто сказочные. Каждый раз горы завораживают меня с новой силой. И каждый раз я хочу остаться здесь навсегда. Для меня – это мое место силы. Я наполняюсь этой силой и свободой. Здесь простор для размышлений. Каждый пейзаж – это произведение искусств. Я могу часами стоять и любоваться, я чувствую себя частью этой Вселенной, этого пространства, этой неземной красоты.

В нашем мире существует множество развлечений и забав, но единение с природой приносит нам одно из самых больших удовольствий.

Летом на склонах можно собирать чернику и малину. Также к услугам туристов на горе есть катание на лошадях и квадро-циклах. В течение зимнего и летнего сезонов можно здесь купить карпатского чая, горячего вина и различных сувениров народного творчества.Но наиболее людно здесь зимой, когда начинается горнолыжный сезон. Сами склоны подойдут как для начинающих, так и для профессиональных лыжников.

Мы приехали на гору еще раз в начале марта и были героями сказки «12 месяцев».

🗻 Кое-где еще лежит снег, но лес, поляны, деревья просыпались уже от зимней спячки! Птицы пели все веселее. Там, где снег растаял, начинала зеленеть ранняя трава.

💤 Мы нашей веселой компанией друг за другом садимся на подъемник и начинаем подниматься на гору. С каждым метром виды становятся все красивее. Немного проехав, начинается мелкий дождь... но это нас не расстроило, ведь нас ждало настоящее приключение.

🌨 Когда мы достаточно высоко уже поднялись по канатной дороге дождь начал превращаться в снег.

❄️ Со временем снег стал падать гуще, а ветер становился все сильнее. Снежинки быстро кружились в воздухе. Небо затянули тяжелые снежные тучи, и оно становилось серого цвета. На улице стало пасмурно.

🌬 Разгулялась метель… на горе мы попали в зимнюю сказку, на расстоянии нескольких метров ничего не видно, только кругом сплошной снег.

🏠 Оооо… на горе мы увидели колыбу… какое счастье…  горячий имбирный чай  – именно то, чего хотелось в тот момент.

😲 Немного освоившись, оглянувшись, мы увидели, что можно покататься на снегоходах…

Некоторые наши любители скорости и экстрима отправились на снегоходах к вершине горы. Зимняя прогулка на снегоходах, принесла нашим путешественникам массу положительных впечатлений и удовольствия, острые ощущения и драйв!

💦💨 Затем начинаем спуск вниз с зимы в весну!!!

ЭТО БЫЛО СУПЕР ПРИКЛЮЧЕНИЕ в нашем путешествии!!!

Фото

Відео

ми в соц мережах