🇺🇦 Гора Високий Верх (ЛК «Захар Беркут») Львівська обл.

Гора Високий Верх (ЛК «Захар Беркут») Львівська обл.

На горі Високий Верх нам довелося побувати двічі, перший раз ми були в період «золотої осені», а другий раз на початку березня.
В цій статті ми розкажемо про ці два сезони.

Так ось… спочатку про «золоту осінь» на горі Високий Верх…

🌟 Ми приїхали до гірськолижного комплексу «Захар Беркут», що в селі Волосянка Львівської області, щоб піднятися канатною дорогою на гору ВИСОКИЙ ВЕРХ. До речі, крісельний підйомник «Захар Беркут» з довжиною майже в три кілометри, підйом триває приблизно 40хв і стільки ж спуск. До речі, це найдовший підйомник, на якому нам довелося побувати.

Краєвиди нам відкривалися неймовірні. З кожним метром підйому, гори, немов оголюючись, відкривались для нас неймовірними пейзажами. Туман, який оповив все навколо, торкаючись своїм  прохолодним дотиком, нарешті здався…

На горі зовсім не було вітру і лише осіннє сонечко радувало нас своїм теплом. Туман залишився позаду. Він комфортно влігся між гір… Здалеку він здавався якимось містичним озером, яке тихесенько плюхкотіло між гір.
Але коли підіймався вітер містичне озеро перетворювалось на хмаринки, які немов вередливі діти намагалися сховатися між гірських серпантинів густим туманом.

Ці осінні пейзажі просто казкові. Кожного разу гори зачаровують мене з новою силою. І кожного разу я хочу залишитись тут назавжди. Для мене – це моє місце сили. Я наповнююсь цією силою та свободою. Тут простір для роздумів. Кожен пейзаж – це витвір мистецтв. Я можу годинами стояти і милуватися, я відчуваю себе частинкою цього Всесвіту, цього простору, цієї неземної краси. 

У нашому світі існує безліч розваг та забав, але єднання з природою приносить нам одне з найбільших задоволень.

Літом  на схилах можна збирати чорницю та малину. Також до послуг туристів на горі є катання на конях та квадро-циклах. Протягом зимового та літнього сезонів можна тут купити карпатського чаю, гарячого вина та різних сувенірів народної творчості.Але найбільш людно тут зимою, коли починається гірськолижний сезон. Самі схили підійдуть як для початківців так і для професійних лижників. 

Ми приїхали на гору ще раз на початку березня і були героями казки «12 місяців».

🗻 Подекуди ще лежить сніг, але ліс, поляни, дерева прокидаються від зимової сплячки! Птахи щебечуть все веселіше. Там, де сніг розтанув, починає зеленіти рання травичка.

💤 Ми нашою веселою компанією один за одним сідаємо на підйомник і починаємо підніматися на гору. З кожним метром краєвиди стають все гарніші. 🌧Трохи проїхавши починається дрібний дощ… але це нас не засмутило, адже по переду на нас чекає справжня пригода.

🌨 Коли ми досить високо вже піднялися по канатній дорозі дощ почав перетворюватися на сніг.

❄️ З часом сніг став падати густіше, а вітер ставав все сильніше. Сніжинки швидко кружляли у повітрі. Небо затягли важкі снігові хмари, і воно набуло сірого кольору. На вулиці стало похмуро.

🌬 Розгулялася хуртовина… на горі ми потрапили у зимову казку, на відстані декількох метрів нічого не видно, тільки кругом суцільний летить сніг.

🏠 Оооо… на горі ми побачили колибуяке щастя… ☕️ гарячий імбирний чай саме те чого хотілося в той момент.

😲 Трохи освоївшись, озирнувшись ми побачили, що можна покататися на снігоходах…

🛷 Деякі наші любителі швидкості та екстриму відправляються на снігоходах до вершини гори. Зимова прогуляна на снігоходах, принесла нашим мандрівникам масу позитивних вражень та задоволення, гострі відчуття і драйв!

💦💨 Потім починаємо спуск вниз із зими у весну!!!

ЦЕ БУЛА СУПЕР ПРИГОДА в нашій ПОДОРОЖІ!!!

Фото

Відео

ми в соц мережах