🇺🇦 Термальні джерела в Берегово комплексу «Жайворонок» (Закарпатська обл.)

Термальні джерела в Берегово оздоровчий комплекс «Жайворонок».

Закарпатський край – казковий і дивовижний, кожен його куточок вміє вразити і закохати. У Берегово є декілька термальних басейнів, один з яких розташований на базі спортивного комплексу «Закарпаття», інший басейн – знаходиться на території туристично-оздоровчого центру “Жайворонок”.

В цій статті буде розказано про туристично-оздоровчий центр “Жайворонок”.  

 Саме на Берегівщині знаходяться дивовижні дарунки нашої природи – гарячі термальні джерела. Аналогів їм у світі небагато – подібні гейзери вулканічного походження є хіба на Камчатці та острові Сахалін, також в Ісландії і Новій Зеландії.

У Берегові термальну воду, насичену корисними для людей мікроелементами і сполуками, добувають з півторакілометрової глибини. Кремнієві, азотисті, вуглецеві, хлоридні та натрієві сполуки мають антибактерицидну дію, а також позитивно впливають на здоров’я.
Саме тому вода тут не хлорується та не фільтрується. Саме неймовірні властивості цих джерел, особливо для людей з проблемами опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, зробили Берегово центром відпочинку та оздоровлення.

Ми відвідали саме «Жайворонок», тому що він є сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого також знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.

На вході в басейн нас зустріла рецепція, де кожен з нас отримав спеціальний магнітний ключ-браслет з кодом від шафки і часом перебування в басейні. Там же є можливість оплатити відвідування і придбати необхідні банні аксесуари. У роздягальнях шафи на магнітних замках, душеві з прісною водою, фени.

 
Територія навколо басейнів облаштована для відпочинку: покриття із бруківки, безкоштовно надаються лежаки та парасолі для укриття від сонця. На території з басейнами є кафе з терасою, де можна смачно підкріпитися.

На території комплексу «Жайворонок» можна скористатися: термальними басейнами, а також критим термальним басейном, басейном з прісною водою, пілінг рибками Garra rufa, тренажерний зал, парафінотерапія, універсальні масажери, солярій + калогенарій, равликотерапія, масаж, скрабування, обгортування, соляна кімната, кафе біля басейнів та ресторани.

Цікаво, що купатися у термальних водах можна круглий рік, і навіть взимку. Адже температура води у басейні завжди вища за 30°С.

Термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи.

 
Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  

Вода в термальних басейнах має на гирлі 56-58°C, тому не потребує спеціального підігріва, а навпаки, охолоджується до комфортної температури. Щойно добута з-під землі термальна вода є прозорою, але при взаємодії з киснем набуває коричневого, ніби ржавого, кольору. Специфічний запах термальної води обумовлений наявністю в її складі сірководню, який при виході на поверхню окислюється і відразу розкладається.

 

РИМСЬКА БАНЯ

Римська баня знаходиться на території басейнів, працює щодня з 11.00 до 21.00.
Вологе (майже 100%) повітря при температурі 60* забепечує розслабляючу та відновлюючу дію на весь організм. Густа пара, м’яке тепло сприяє поступовому прогріванню організму, в результаті відкриваються пори, очищується шкіра, прискорюється обмін речовин і відбувається омолодження всього організму. Римська лазня служить профілактикою захворювань серцево-судинної, дихальної, ендокринної систем. 

Для відвідувачів басейнів перебування в бані протягом 30 хвилин безкоштовне!

 

САУНА НА ДРОВАХ

Сауна на дровах знаходиться на території басейнів і відкрита для відвідувачів з 11.00 до 21.00. Це цілий комплекс психофізичного очищення тіла і душі, оскільки підвищує метаболізм, покращує кровообіг і стимулює серцево-судинну систему, сприяє посиленому виведенню з організму шлаків і токсинів. 

Для відвідувачів басейнів перебування в бані протягом 30 хвилин безкоштовне!

СОЛЯНА КІМНАТА

На території комплексу розміщені унікальна оздоровча Галокамера так звана соляна кімната, яка має унікальну дію . 
“Галокамера” – спеціалізоване приміщення, умови якого близькі до відомих Солотвинських природних соляних печер. У будівництві галокамер застосовується натуральна морська сіль, багатша за вмістом мікроелементів, ніж кам’яна сіль. Нова технологія виготовлення соляних блоків з морської солі дозволяє інтенсивно насичувати повітря камери частинками солі природнім способом – без застосування аерозолів.
Висока концентрація солі поєднується з особливим якісним складом сольових блоків, що містять іони калію, магнію та ряд інших мікроелементів у поєднанні з низькою вологістю, які мають протизапальний, імуномодулюючий, бронхолітичний, релаксуючий вплив. 
 
 

ДЖАКУЗІ ПІД КУПОЛОМ

 Зручне велике джакузі перенесе вас у атмосферу спокою й неймовірного задоволення, в якій ви зможете насолодитися гармонізуючим відпочинком.
 

Фото

ми в соц мережах