🇺🇦 Буковель літом (Івано-Франківська обл.)

Оберіть мову тексту...

Буковель влітку (Івано-Франківська обл.)

Буковель — найбільший гірськолижний курорт України,  розташований неподалік від села Поляниця, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Найвища точка курорту — г.Довга — 1372 м. Зимовий сезон може тривати з листопада до квітня.

Буковель розташований на п’яти горах: Буковель (1127 м), Бульчиньоха (1455 м), Довга (1373 м), Бабин Погар (1 180 м), Чорна Клева (1 241 м).

Буковель – це немов окрема країна в Україні. Сюди хочеться повертатися і взимку, і в літку. І кожного разу ти бачиш все по-іншому. Це країна розваг та драйву. 

Цей гірський край славиться крутими схилами, повноводними ріками, хвойними лісами, завдяки яким Карпати є найбільш екологічно чистим місцем України. Відпочинок в Карпатах восени, влітку і пізньою весною не менш цікавий і захоплюючий, ніж під час зимового гірськолижного періоду. У теплу пору року тут можна провести активний і розмірений відпочинок.

В літній період тут  є чим зайнятися!!!

 Комплекс працює цілий рік, оскільки природні умови і організація дозволяють розважити і оздоровити гостей в будь-який сезон і в будь-яку погоду.

🚴‍♀️🤾‍♂️Тут є два озера та безліч розваг:

можна покататися на підйомнику, та оглянути неперевершену панораму Буковеля.
Оренда скутерів;
Політ на тролеї “Буковель”– це справжня повітряна пригода! За 100 секунд ви зможете пролетіти від вершини гори Буковель до самісінького центру курорту – на дах паркінгу №2.
“Буковельські гірки” – це абсолютно нова екстремальна розвага для всіх любителів яскравих вражень.
Тролейна переправа через озеро Молодості – це 220 метрів адреналіну. Політ над озером дозволить вам відчути насолоду від швидкості, помилуватися мальовничими пейзажами навколо та отримати заряд захоплюючих відчуттів.;
Екстрим-парк (або мотузковий парк) – це система дерев’яних платформ, взаємопов’язаних атракціонів: підвісні лінії перешкод, канатні тарзанки, сходи, мости і гойдалки, закріплені на висоті 1,5-6 метрів над землею.
Роуп-джампінг. Висота вежі 28 метрів. Ідеальна для любителів гострих відчуттів. Неймовірні відчуття від вільного падіння та вибух емоцій гарантовано.
Маятник – це найбільша в Україні гойдалка. Це швидкісний політ з висоти дев’ятиповерхового будинку над озером Молодості. Цей стрибок ви не зможете забути.
Скалодром – тренажер для скелелазіння штучного походження. Він імітує рельєф скелі і має різну форму.
Вейкбординг – це комбінація серфінгу, сноубордингу і водних лиж. Катер буксирує райдера, який знаходиться на короткій та широкій дошці.
та багато чого іншого…

Тут навіть діє дайвінг-школа — хто ще не пірнав з аквалангом посеред гір? 

Скалодром, піші та кінні прогулянки Карпатами, квадротури, різноманітні екскурсії у будь-який куточок Західної України, прокат велосипедів, пейнтбол та страйкбол, велопарк, затишні альтанки для відпочинку біля озера та в ліску і навіть місця для риболовлі.

🕺🥇Деякі з нас спробували екстримальний вид розваг як роуп-джампінг.
🙃 👀 Висота вежі 28 метрів. Ідеальна для любителів гострих відчуттів. Неймовірні відчуття від вільного падіння та вибух емоцій.

😮✈️Напевно, найскладнішим моментом було зробити крок в повітря. Голова крутилась від висоти, а потім ти вже летиш як «птах».

Політ тривав лічені секунди, але той заряд адреналіну, який ми отримали, сподіваємось, до сих пір заряджає кожного хто це зробив.

✴️В нашому повсякденному житті не так багато таких моментів, їх можна порахувати на пальцях, але кожен з них залишається в нашій пам’яті, як неймовірна пригода!!!

Ми політали на тролеї “Буковель”– це справжня повітряна пригода! За 100 секунд ми пролетіли від вершини гори Буковель до самісінького центру курорту – на дах паркінгу №2.
Довжина тролею “Буковель” становить 1130 метрів з перепадом висоти більш ніж 190 м! Атракціон має 3 лінії, належить до 10-ки найдовших в Європі і є найдовшим в Україні!

Улітку Буковельський “VODA club” запрошує освіжитись на гірському пляжі: 900 м над рівнем моря, узбережжя кришталевого озера Молодості, просочене ароматом хвої повітря – усе для безтурботного відпочинку. Протягом дня на території комплексу передбачені розваги для дітей та дорослих, а ввечері – концерти улюблених виконавців.

На Буковелі можна не тільки розважатись, а й поєднувати приємне з корисним — оздоровлюватись під час відпочинку. Діагностичне та медичне обладнання, що встановлене на курорті, дозволяє допомагати людям з проблемами опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту та сечовивідних шляхів.
До ваших послуг одразу декілька оздоровчих SPA-центрів, джерела мінеральних вод “Буковельська-1” та “Буковельська-2” (аналоги “Нафтусі”, гідрокарбонатно натрієві води) та беззаперечно лікувальний клімат Карпат.

А краєвиди тут неймовірні. Піднявшись на підйомнику на гору, можна годинами дивитись вдалечінь…
Неймовірні каскади гір, які вкриті зеленими лісами, навіюють якісь спогади. Хочеться на мить стати пташкою, щоб облетіти все навколо та погойдатися на верхівках дерев… А може хмаринкою, щоб злегенька доторкнутися до кожної вершини і відчути всю силу та міць… А може сонечком, щоб кожним промінчиком лагідно приголубити все навколо і посміхаючись небу дарувати ніжність та тепло…

Кожного разу я закохуюсь в ці краєвиди знову і знову. Здається, коли прислухатись довкола, можна почути як б’ється серце Карпат. Мені здається, що воно тут, в Буковелі. Хочеться відчути про що говорять гори, почути їх спів. Я знаю, що вони перегукуються між собою гомоном туристів, співом пташок… а може спалахом блискавки…

Зима на Буковелі — це, звісно, лижі та сноуборди. Несніжні зими тут бувають вкрай рідко, проте штучне засніження трас значною мірою вирішує і це питання. На Буковелі два десятки трас для початківців, більше 25 — червоних (середня складність) та 12 чорних трас. Загальна кількість — 63 траси усіх рівнів складності. Довжина трас — від 300 до 2 300 метрів. Перепад висот становить від 40 до 380 метрів. 

 

На Буковелі 16 витягів: є бугельні та 2-х, 3-х та 4-крісельні витяги пропускною здатністю від 808 до 2400 осіб на годину та мультиліфт. Деякі витяги продовжують працювати навіть після завершення лижного сезону — ними піднімаються туристи задля казкових краєвидів, що відкриваються з вершин довкола Буковелі, а також спортсмени.

Буковель летом (Ивано-Франковская обл.)

Буковель – крупнейший горнолыжный курорт Украины, расположенный неподалеку от села Поляница, у подножия горы Буковель на высоте 920 метров над уровнем моря. Самая высокая точка курорта – г. Довга – 1372м. Зимний сезон может длиться с ноября по апрель.

Буковель находится на пяти горах: Буковель (1127м), Бульчинеха (1455м), Довга (1373м), Бабий Погар (1180м), Черная Клева (1241м).

Буковель – это как отдельная страна в Украине. Сюда хочется возвращаться и зимой, и летом. И каждый раз ты видишь все по-другому. Это страна развлечений и драйва.

Этот горный край славится крутыми склонами, полноводными реками, хвойными лесами, благодаря которым Карпаты являются наиболее экологически чистым местом Украины. Отдых в Карпатах осенью, летом и поздней весной не менее интересный и захватывающий, чем во время зимнего горнолыжного периода. В теплое время года здесь можно провести активный и спокойный отдых.

В летний период здесь есть чем заняться!!!

Комплекс работает круглый год, поскольку природные условия и организация позволяют развлечь и оздоровить гостей в любой сезон и в любую погоду.

🚴‍♀️🤾‍♂️ Тут есть два озера и множество развлечений:

✅ можно покататься на подъемнике, и осмотреть непревзойденную панораму Буковеля. 
 Аренда скутеров; 
✅ Полет на троллее “Буковель” – это настоящее воздушное приключение! За 100 секунд вы сможете пролететь от вершины горы Буковель до самого центра курорта – на крышу паркинга №2. 
“Буковельские горки” – это совершенно новое экстремальное развлечение для всех любителей ярких впечатлений. 
✅ Троллейная переправа через озеро Молодости – это 220 метров адреналина. Полет над озером позволит вам почувствовать удовольствие от скорости, полюбоваться живописными пейзажами вокруг и получить заряд захватывающих ощущений; 
✅ Экстрим-парк (или веревочный парк) – это система деревянных платформ, взаимосвязанных аттракционов: подвесные линии препятствий, канатные тарзанки, лестницы, мосты и качели, закрепленные на высоте 1,5-6 метров над землей. 
✅ Роуп-джампинг. Высота башни 28 метров, идеальная для любителей острых ощущений. Невероятные ощущения от свободного падения и взрыва эмоций гарантировано.
✅ Маятник – это крупнейшие в Украине качели. Это скоростной полет с высоты девятиэтажного дома над озером Молодости. Этот прыжок вы не сможете забыть никогда.
✅ Скалодром – тренажер для скалолазания искусственного происхождения. Он имитирует рельеф скалы и имеет разную форму.
✅ Вейкбординг – это комбинация серфинга, сноубординга и водных лыж. Катер буксирует райдера, который находится на короткой и широкой доске.
✅ и многое другое…

Здесь даже действует дайвинг-школа – кто еще не нырял с аквалангом среди гор?

Скалодром, пешие и конные прогулки Карпатами, квадротуры, разнообразные экскурсии в любой уголок Западной Украины, прокат велосипедов, пейнтбол и страйкбол, велопарк, уютные беседки для отдыха у озера и в лесу и даже места для рыбалки.

🕺🥇 Некоторые из нас попробовали экстремальный вид развлечений – роуп-джампинг.

🙃 👀 Высота башни 28 метров, идеальна для любителей острых ощущений. Невероятные ощущения от свободного падения и взрыва эмоций.

😮✈️ Наверное, самым сложным моментом было сделать шаг в воздух. Голова кружилась от высоты, а потом ты уже летишь как «птица».

Полет длился считанные секунды, но тот заряд адреналина, который мы получили, надеемся, до сих пор заряжает каждого, кто это сделал.

✴️ В нашей повседневной жизни не так много таких моментов, их можно пересчитать по пальцам, но каждый из них остается в нашей памяти, как невероятное приключение!!!

Мы полетали на троллеи “Буковель” – это настоящее воздушное приключение! За 100 секунд мы пролетели от вершины горы Буковель до самого центра курорта – на крышу паркинга №2.
Длина троллея “Буковель” составляет 1130 метров с перепадом высоты более 190 м! Аттракцион имеет 3 линии, относится к 10-ки самых длинных в Европе и является самым длинным в Украине!

Летом Буковельская “VODA club” приглашает освежиться на горном пляже: 900 м над уровнем моря, побережья хрустального озера Молодости, воздух пропитанное ароматом хвои – все для беззаботного отдыха. В течение дня на территории комплекса предусмотрены развлечения для детей и взрослых, а вечером – концерты любимых исполнителей.

На Буковеле можно не только развлекаться, но и совмещать приятное с полезным – оздоравливаться во время отдыха. Диагностическое и медицинское оборудование, установленное на курорте, позволяет помогать людям с проблемами опорно-двигательного аппарата, желудочно-кишечного тракта и мочевыводящих путей.

К вашим услугам сразу несколько оздоровительных SPA-центров, источники минеральных вод “Буковельская-1” и “Буковельская-2” (аналоги “Нафтуся”, гидрокарбонатно натриевые воды) и беспрекословно лечебный климат Карпат.

А пейзажи здесь невероятные. Поднявшись на подъемнике на гору, можно часами смотреть вдаль…

Невероятные каскады гор, покрытых зелеными лесами, навевают  воспоминания. Хочется на мгновение стать птицей, чтобы облететь все вокруг и покачаться на верхушках деревьев… А может стать облаком, чтобы слегка прикоснуться к каждой вершине и почувствовать всю силу и мощь… А может стать солнышком, чтобы каждым лучом ласково приласкать все вокруг и, улыбаясь небу, дарить нежность и тепло…

Каждый раз я влюбляюсь в эти виды снова и снова. Кажется, когда прислушиваться вокруг, можно услышать, как бьется сердце Карпат. Мне кажется, что оно здесь, в Буковеле. Хочется почувствовать, о чем говорят горы, услышать их пение. Я знаю, что они разговаривают между собой шумом туристов, пением птиц… а может вспышками молний…

Зима на Буковеле – это, конечно, лыжи и сноуборды. Бесснежные зимы здесь бывают крайне редко, однако искусственное засыпание снегом трасс в значительной степени решает и этот вопрос. На Буковеле два десятка трасс для начинающих, более 25 – красных (средняя сложность) и 12 черных трасс. Общее количество – 63 трассы всех уровней сложности. Длина трасс – от 300 до 2300 метров. Перепад высот составляет от 40 до 380 метров.

 

На Буковеле 16 подъемников: есть бугельные и 2-х, 3-х и 4-кресельные подъемники пропускной способностью от 808 до 2400 человек в час и мультилифт. Некоторые подъемники продолжают работать даже после завершения лыжного сезона – ими поднимаются туристы, что бы полюбоваться сказочными пейзажами, которые открываются на вершинах гор, а также спортсмены.

Фото

Відео

ми в соц мережах