🇺🇦 Гора Гимба (Гемба). Підйомник та джипінг. (Закарпатська обл.)

Гора Гимба (Гемба) Закарпатська обл.

Гора Гимба (Гемба) – це одна з найвищих вершин гірського масиву Полонина Боржава. Висота Гимби 1491м. Розташована на межі Свалявського та Міжгірського районів Закарпатської області.

Підйомник на гору Гемба (її ще так називають) – один з найтриваліших на Закарпатті. Щоб піднятися на гору, знадобиться близько 20 хвилин.

😻🌳Особливо красивим є підніжжя Гимби – воно вкрите казковими лісами, піднімаючись вгору – ви потрапите в карпатські полонини.
Повітря тут чистіше, ніж можна уявити. Здається на вершині Гимби, що весь світ біля твоїх ніг, а ти знаходишся у справжньому раю.

Гимба цікава своєю формою – її вершина схожа на купол і вигнута півмісяцем.

На північних схилах гори розташований один з найвідоміших водоспадів України – Шипіт.

Гора Гимба – це одне з улюблених місць туристів. Через вершину проходить пішохідний маршрут «Вершина Боржави», який починається в Воловці і веде до Міжгір’я. На північних і північно-східних схилах гори діє 8 підйомників для гірськолижників.

Це була наша неймовірна та незабутня подорож, наповнена драйвом, екстримом та позитивними емоціями.

Канатна дорога доставила нас на гору Гимба, яка має 1491 метр над рівнем моря. Щоправда, не на саму вершину гори треба ще йти за півгодини, але можна скористатися послугами джипів і отримати масу задоволення…

🌸🌺На вершині перед тобою відкривається така панорама, що перші хвилини стоїш приголомшеним. Карпати — дуже мальовничі гори, але краєвид з Гемби, певно, б’є всі рекорди фотогенічності.

Гори… На них не можливо дивитись без хвилювання. Здається, стоїш у центрі  Всесвіту… Ти відчуваєш чисте повітря, коли вдихаєш на повні груди. І на мить піднявши руку, намагаєшся доторкнутися до хмаринок, боячись потонути в цій безодні безкрайнього неба.
На горі Гимба Карпати відкриваються для тебе в новому ракурсі. Одна гора змінює іншу і нескінченним серпантином гірських хребтів вимальовується навколо тебе. Це настільки неймовірно, що хочеться залишитись тут назавжди.

Наверху поруч із підйомником вросла в землю своєрідна дерев’яна халабуда. Це знаменита «Чайовня».  Меню  цікаве: замість традиційних баношу й чанахів — лише тістечка та гарячі напої. І то які! Збитень, масала, імбирний чай. Але головний скарб чайовні — краєвиди за вікном.

Також на горі є класична величезна колиба-ресторан з величезними панорамними вікнами та терасами.

Який дивовижний світ!!!  Вдихаючи аромат смачної кави насолоджуєшся побаченими краєвидами.

Карпати… вони манять до себе кожного, хто хоч раз тут побував.  Густі непрохідні ліси, які ще й досі  охороняють таємниці Довбуша… Безкрайнє синє небо, яке манить своїм простором і хочеться разом з потоком вітру просто піднятися вверх.  А яскраві барви полонини, залитої сонячним світлом, неосяжні простори, дарують дивовижні відчуття. Це відчуття любові та гармонії, які наповнюють тебе з кожним подихом кристально-чистого повітря, з кожним подувом  вітру, з кожним дотиком сонячного промінчика.

Катання на джипах на гору – це море позитиву та екстриму. Для нас це було щось новеньке. Коли стрімко підіймаєшся на вершину гори на джипі, відчуваєш масу різних  емоцій: море позитиву, екстрим, вибухи емоцій, страх, хвилювання, радість, щастя… і напевне вся гамма відчуттів, яка властива людині!😲  Але це варте того, щоб побачити на власні очі красу, яка відкривалася навкруги.

🚗Подорожі на позашляховиках додали нашому відпочинку велику кількість емоцій, подарували купу вражень, відкрили нам безліч фантастичних краєвидів не вимагаючи при цьому значних фізичних зусиль.👀⛰

Фото

Відео

ми в соц мережах