🇺🇦 Гора Гимба (Гемба). Підйомник та джипінг. (Закарпатська обл.)

Оберіть мову тексту...

Гора Гимба (Гемба) Закарпатська обл.

Гора Гимба (Гемба) – це одна з найвищих вершин гірського масиву Полонина Боржава. Висота Гимби 1491 м. Розташована на межі Свалявського та Міжгірського районів Закарпатської області.

Підйомник на гору Гемба (її ще так називають) – один з найтриваліших на Закарпатті. Щоб піднятися на гору, знадобиться близько 20 хвилин.

😻🌳Особливо красивим є підніжжя Гимби – воно вкрите казковими лісами, піднімаючись вгору – ви потрапите в карпатські полонини.
Повітря тут чистіше, ніж можна уявити. Здається на вершині Гимби, що весь світ біля твоїх ніг, а ти знаходишся у справжньому раю.

Гимба цікава своєю формою – її вершина схожа на купол і вигнута півмісяцем.

На північних схилах гори розташований один з найвідоміших водоспадів України – Шипіт.

Гора Гимба – це одне з улюблених місць туристів. Через вершину проходить пішохідний маршрут «Вершина Боржави», який починається в Воловці і веде до Міжгір’я. На північних і північно-східних схилах гори діє 8 підйомників для гірськолижників.

Це була наша неймовірна та незабутня подорож, наповнена драйвом, екстримом та позитивними емоціями.

Канатна дорога доставила нас на гору Гимба, яка має 1491 метр над рівнем моря. Щоправда, не на саму вершину гори треба ще йти за півгодини, але можна скористатися послугами джипів і отримати масу задоволення…

🌸🌺На вершині перед тобою відкривається така панорама, що перші хвилини стоїш приголомшеним. Карпати — дуже мальовничі гори, але краєвид з Гемби, певно, б’є всі рекорди фотогенічності.

Гори… На них не можливо дивитись без хвилювання. Здається, стоїш у центрі  Всесвіту… Ти відчуваєш чисте повітря, коли вдихаєш на повні груди. І на мить піднявши руку, намагаєшся доторкнутися до хмаринок, боячись потонути в цій безодні безкрайнього неба.
На горі Гимба Карпати відкриваються для тебе в новому ракурсі. Одна гора змінює іншу і нескінченним серпантином гірських хребтів вимальовується навколо тебе. Це настільки неймовірно, що хочеться залишитись тут назавжди.

Наверху поруч із підйомником вросла в землю своєрідна дерев’яна халабуда. Це знаменита «Чайовня». Її власники проявили оригінальність уже тим, що не відкрили тут банальну колибу. Меню теж цікаве: замість традиційних баношу й чанахів — лише тістечка та гарячі напої. І то які! Збитень, масала, імбирний чай. Але головний скарб чайовні — краєвиди за вікном.

Який дивовижний світ!!!  Вдихаючи аромат смачної кави насолоджуєшся побаченими краєвидами.
Карпати… вони манять до себе кожного, хто хоч раз тут побував.  Густі непрохідні ліси, які ще й досі  охороняють таємниці Довбуша… Безкрайнє синє небо, яке манить своїм простором і хочеться разом з потоком вітру просто піднятися вверх.  А яскраві барви полонини, залитої сонячним світлом, неосяжні простори, дарують дивовижні відчуття. Це відчуття любові та гармонії, які наповнюють тебе з кожним подихом кристально-чистого повітря, з кожним подувом  вітру, з кожним дотиком сонячного промінчика.

Катання на джипах на гору – це море позитиву та екстриму. Для нас це було щось новеньке. Коли стрімко підіймаєшся на вершину гори на джипі, відчуваєш масу різних  емоцій: море позитиву, екстрим, вибухи емоцій, страх, хвилювання, радість, щастя… і напевне вся гамма відчуттів, яка властива людині!😲  Але це варте того, щоб побачити на власні очі красу, яка відкривалася навкруги.

🚗Подорожі на позашляховиках додали нашому відпочинку велику кількість емоцій, подарували купу вражень, відкрили нам безліч фантастичних краєвидів не вимагаючи при цьому значних фізичних зусиль.👀⛰

Гора Гымба (Гемба) Закарпатская обл.

Гора Гымба (Гемба) – это одна из самых высоких вершин горного массива Полонина Боржава. Высота Гымбы 1491 м. Расположена она на границе Свалявского и Межгорского районов Закарпатской области.

Подъемник на гору Гемба (ее еще так называют) – один из самых продолжительных в Закарпатье. Чтобы подняться на гору, понадобится около 20 минут.

😻🌳 Особенно красиво у  подножья Гымбы – оно покрыто сказочными лесами, поднимаясь вверх – вы попадете в карпатские луга. 
Воздух здесь чище, чем можно представить. На вершине Гымбы кажется, что весь мир у твоих ног, а ты находишься в настоящем раю.

Гымба интересна своей формой – ее вершина похожа на купол и изогнутая полумесяцем. 
На северных склонах горы расположен один из самых известных водопадов Украины – Шипот.

Гора Гымба – это одно из любимых мест туристов. Через вершину проходит пешеходный маршрут «Вершина Боржавы», который начинается в Воловце и ведет к Межгорье. На северных и северо-восточных склонах горы работают 8 подъемников для горнолыжников.

Это было наше невероятное и незабываемое путешествие, наполненное драйвом, экстримом и положительными эмоциями.

Канатная дорога доставила нас на гору Гымба, которая имеет 1491 метров над уровнем моря. Правда, не на самую вершину горы, туда надо еще идти где-то полчаса, но можно воспользоваться услугами джипов и получить массу удовольствия…

🌸🌺 На вершине перед тобой открывается такая панорама, что первые минуты стоишь ошеломленным. Карпаты – очень живописные горы, но вид с Гембы, наверное, бьет все рекорды фотогеничности.

Горы… На них невозможно смотреть без волнения. Кажется, стоишь в центре Вселенной… Ты чувствуешь чистый воздух, когда вдыхаешь полной грудью. И на мгновение, подняв руку, пытаешься прикоснуться к облакам, боясь утонуть в этой бездне бескрайнего неба.

На горе Гымба Карпаты открываются для тебя в новом ракурсе. Одна гора сменяет другую и бесконечном серпантине горных хребтов вырисовывается вокруг тебя. Это настолько невероятно, что хочется остаться здесь навсегда.

Наверху рядом с подъемником вросла в землю своеобразная деревянная колыба. Это знаменитая «Чайовня». Ее владельцы проявили оригинальность уже тем, что не открыли здесь банальную хижину. Меню тоже интересное: вместо традиционных баноша и чанаха – только пирожные и горячие напитки. И то какие! Сбитень, масала, имбирный чай. Но главное сокровище чайовни – пейзажи за окном.

Какой же удивительный мир!!! Вдыхая аромат вкусного кофе, наслаждаешься увиденными пейзажами.

Карпаты… они манят к себе каждого, кто хоть раз здесь побывал. Густые непроходимые леса, до сих пор охраняют тайны Довбуша… Бескрайнее синее небо, которое манит своим пространством и хочется вместе с потоком ветра просто подняться вверх. А яркие краски долины, залитой солнечным светом, необъятные просторы, дарят удивительные ощущения. Это ощущение любви и гармонии, которые наполняют тебя с каждым дыханием кристально чистого воздуха, с каждым дуновением ветра, с каждым прикосновением солнечного лучика.

Катание на джипах на гору – это море позитива и экстрима. Для нас это было что-то новенькое. Когда стремительно поднимаешься на вершину горы на джипе, чувствуешь массу различных эмоций: море позитива, экстрима, взрыв эмоций, страх, волнение, радость, счастье … и наверное всю гамму чувств, которая свойственна человеку! 
Но это стоит того, чтобы увидеть собственными глаза красоту, которая открывается вокруг.

🚗 Путешествия на внедорожниках добавили нашему отдыху большое количество эмоций, подарило массу впечатлений, открыло нам множество фантастических пейзажей, не тратя при этом значительных физических усилий. 👀⛰

Фото

Відео

ми в соц мережах