🇺🇦 Тунель кохання, м.Клевань (Рівненська обл.)

Оберіть мову тексту...

Тунель кохання, м.Клевань (Рівненська обл.)

💕💏 Тунель кохання – це романтичне місце в Україні, куди приїздять закохані та наречені з усієї країни. Приваблює їх не лише дивовижний вигляд тунелю, а й магічна атмосфера, що пронизана романтикою.

🥰 Тут не жили королі та королеви, 💃 на цьому місці не билися на дуелях… але воно нагадує казку. Коли заходиш в цей тунель, то він дійсно зачаровує з першого погляду. І здається, що тут природа живе за своїми особливими законами, в яких немає місця чомусь поганому, а існує лише кохання…

💓 Ботанічний феномен — «живий» зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів. Сплітаючись між собою гілками і листям, вони виглядають наче тунель точної арочної форми.

💖 Кажуть, арка має символічне значення. Ті, хто побував тут, розповідають про дуже сильну ауру, яку можна відчути. А колія на дві рейки – це ніби символ шляху для двох доль. Якщо самотня людина, стоячи у цьому тунелі, загадає бажання знайти свою половинку, воно обов’язково збудеться. Пари ж просять у долі вічного кохання. І справді, важко втриматись, щоб не загадати бажання, коли стоїш ніби посеред казки. Тут все здається якимось чарівним…

💋 Коли дивишся вдалечінь, здається, що тунель безкінечний… і від того він стає ще магічнішим. А коли починає проблискуватись сонечко через сплітіння дерев, здається, що тунель підсвічується якимось чарівним світлом. І там, десь в кінці тунелю, знаходиться портал, який перенесе тебе в те місце, де немає туги та печалі, немає негативу, а існує тільки одне справжнє кохання.

💖Іноді здається, що природа створила це диво, як нагадування людям про високі і чисті почуття – КОХАННЯ, про які ми часто забуваємо.

Одна з легенд стверджує, що таке чудо природи з’явилося після трагічної смерті однієї місцевої пари закоханих. Батьки були проти їх шлюбу, через що вбита горем дівчина покінчила з життям, кинувшись на колію. Хлопець безуспішно намагався знайти її та заблукав у місцевому лісі. З тих пір навколо залізної дороги виріс тунель кохання, в якому до наших днів душі закоханих шукають одне одного.

Проте, швидше за все, природа змогла створити “Тунель кохання” після того, як колію трохи занедбали і припинили вчасно обрізати гілля. Дерева та кущі розрослися, проте товарний потяг, який ще тоді ходив тут щодня, скеровував напрям їхнього росту – так і утворилася природна арочна конструкція, котра тепер стала улюбленим місцем туристів та молодят.

Цікаві факти: 💖💖💖

1. Тунель можна побачити в рекламних роликах відомих брендів. В 2012 р. японська компанія Fujifilm зняла 40-секундний ролик, герої якого раптово попадають з суцільної зеленої стіни в тунель і швиденько фіксують різні дива за допомогою новенької фірмової камери.

2. Кілька років тому японський режисер Акійоші Імазакі зняв в тунелі повнометражний фільм. Місце для зйомок було знайдене випадково, за посиланням в Інтернеті. Здавалось би – де Японія, а де Україна, але Імазакі настільки захопився красою тунеля, що не просто привіз знімальну групу і відзняв чудову ліричну драму, а й перейменував стрічку на «Клевань – тунель кохання».

Тоннель любви в Клевани (Ровенская обл.)

💕💏 Тоннель любви – это романтическое место в Украине, куда приезжают влюбленные и молодожены со всей страны. Привлекает их не только удивительный вид тоннеля, но и магическая атмосфера, пронизанная романтикой.

🥰 Здесь не жили короли и королевы, на этом месте не дрались на дуэлях…  но оно напоминает сказку. Когда заходишь в этот тоннель, то он действительно очаровывает с первого взгляда. Кажется, что здесь природа живет по своим особым законам, в которых нет места чему-то плохому, а существует только любовь…

💓 Ботанический феномен – «живой» зеленый тоннель в лесном массиве, образованный зарослями деревьев и кустов. Сплетаясь между собой ветвями и листьями, они выглядят как тоннель точной арочной формы.

💖 Говорят, арка имеет символическое значение. Те, кто побывал здесь, рассказывают об очень сильной ауре, которую можно почувствовать. А колея на две рельсы – это как символ пути для двух судеб. Если одинокий человек, стоя в этом туннеле, загадает желание найти свою половинку, оно обязательно сбудется. Пары же просят в судьбе вечной любви. И действительно, трудно удержаться, чтобы не загадать желание, когда стоишь будто посреди сказки.
Здесь все кажется каким-то волшебным…

💋 Когда смотришь вдаль, кажется, что тоннель бесконечный... и от этого он становится еще волшебнее. А когда начинает проблескивать солнышко через сплетения деревьев, кажется, что тоннель подсвечивается каким-то волшебным светом. И там, где-то в конце туннеля, находится портал, который перенесет тебя в то место, где нет тоски и печали, нет негатива, а существует только настоящая любовь.

💖 Иногда, кажется, что природа создала это чудо, как напоминание людям про высокие и чистые чувства – ЛЮБОВЬ, о которых мы часто забываем.

Одна из легенд утверждает, что такое чудо природы появилось после трагической смерти одной местной пары влюбленных. Родители были против их брака, из-за чего убитая горем девушка покончила с жизнью, бросившись на рельсы. Парень безуспешно пытался найти ее и заблудился в местном лесу. С тех пор вокруг железной дороги вырос тоннель любви, в котором до наших дней души влюбленных ищут друг друга.

Но, скорее всего, природа смогла создать “Тоннель любви” после того, как путь немного запустили и прекратили вовремя обрезать ветки. Деревья и кусты разрослись, однако товарный поезд, который еще тогда ходил здесь ежедневно, направлял направление их роста – так и образовалась естественная арочная конструкция, которая теперь стала излюбленным местом туристов и молодоженов.

Интересные факты:  💖💖💖

1. Тоннель можно увидеть в рекламных роликах известных брендов. В 2012 японская компания Fujifilm сняла 40-секундный ролик, герои которого внезапно попадают в сплошной зеленый  тоннель и быстро фиксируют разные чудеса с помощью новенькой фирменной камеры.

2. Несколько лет назад японский режиссер Акийоши Имазаки снял в тоннеле полнометражный фильм. Место для съемок было найдено случайно, по ссылке в Интернете. Казалось бы – где Япония, а где Украина, но Имазаки настолько увлекся красотой тоннеля, не просто привез съемочную группу и снял замечательную лирическую драму, но и переименовал ленту на «Клевань – тоннель любви».

Фото

Ми в соц мережах...