🇺🇦 Тунель кохання, м.Клевань (Рівненська обл.)

Тунель кохання, м.Клевань (Рівненська обл.)

💕💏 Тунель кохання – це романтичне місце в Україні, куди приїздять закохані та наречені з усієї країни. Приваблює їх не лише дивовижний вигляд тунелю, а й магічна атмосфера, що пронизана романтикою.

🥰 Тут не жили королі та королеви, 💃 на цьому місці не билися на дуелях… але воно нагадує казку. Коли заходиш в цей тунель, то він дійсно зачаровує з першого погляду. І здається, що тут природа живе за своїми особливими законами, в яких немає місця чомусь поганому, а існує лише кохання…

💓 Ботанічний феномен — «живий» зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів. Сплітаючись між собою гілками і листям, вони виглядають наче тунель точної арочної форми.

💖 Кажуть, арка має символічне значення. Ті, хто побував тут, розповідають про дуже сильну ауру, яку можна відчути. А колія на дві рейки – це ніби символ шляху для двох доль. Якщо самотня людина, стоячи у цьому тунелі, загадає бажання знайти свою половинку, воно обов’язково збудеться. Пари ж просять у долі вічного кохання. І справді, важко втриматись, щоб не загадати бажання, коли стоїш ніби посеред казки. Тут все здається якимось чарівним…

💋 Коли дивишся вдалечінь, здається, що тунель безкінечний… і від того він стає ще магічнішим. А коли починає проблискуватись сонечко через сплітіння дерев, здається, що тунель підсвічується якимось чарівним світлом. І там, десь в кінці тунелю, знаходиться портал, який перенесе тебе в те місце, де немає туги та печалі, немає негативу, а існує тільки одне справжнє кохання.

💖Іноді здається, що природа створила це диво, як нагадування людям про високі і чисті почуття – КОХАННЯ, про які ми часто забуваємо.

Одна з легенд стверджує, що таке чудо природи з’явилося після трагічної смерті однієї місцевої пари закоханих. Батьки були проти їх шлюбу, через що вбита горем дівчина покінчила з життям, кинувшись на колію. Хлопець безуспішно намагався знайти її та заблукав у місцевому лісі. З тих пір навколо залізної дороги виріс тунель кохання, в якому до наших днів душі закоханих шукають одне одного.

Проте, швидше за все, природа змогла створити “Тунель кохання” після того, як колію трохи занедбали і припинили вчасно обрізати гілля. Дерева та кущі розрослися, проте товарний потяг, який ще тоді ходив тут щодня, скеровував напрям їхнього росту – так і утворилася природна арочна конструкція, котра тепер стала улюбленим місцем туристів та молодят.

Цікаві факти: 💖💖💖

1. Тунель можна побачити в рекламних роликах відомих брендів. В 2012 р. японська компанія Fujifilm зняла 40-секундний ролик, герої якого раптово попадають з суцільної зеленої стіни в тунель і швиденько фіксують різні дива за допомогою новенької фірмової камери.

2. Кілька років тому японський режисер Акійоші Імазакі зняв в тунелі повнометражний фільм. Місце для зйомок було знайдене випадково, за посиланням в Інтернеті. Здавалось би – де Японія, а де Україна, але Імазакі настільки захопився красою тунеля, що не просто привіз знімальну групу і відзняв чудову ліричну драму, а й перейменував стрічку на «Клевань – тунель кохання».

Фото

Ми в соц мережах...