🇷🇴 Соляна копальня у місті ТУРДА (Salina Turda).(Румунія)

Оберіть мову тексту...

Соляна копальня у місті Турда.  (Румунія)

😎 Це місце нагадує космічну станцію.

Це потрібно бачити своїми очима, ніякі розповіді та фотографії не передають наскільки це грандіозно і незвичайно… важко описати своє враження…

💤💠Неймовірно красиве місце! Солоні бурульки, сходи, стіни – все навколо просякнуто сіллю, зроблено з солі, знаходиться всередині солі! Коридорами і різними куточками шахти можна бродити годинами.

📀⛓Дуже цікаві конструкції, красиві види з різних точок, яскраво. Дуже прикрашають печеру ці конструкції з підсвідкою. Всі ці ліхтарі посилюють незвичайні враження.

Соляна копальня у місті Турда –  одне з найдавніших місць видобутку солі в сучасній Румунії.

Стара соляна шахта Salina Turda глибиною понад 100 метрів, на якій для видобутку солі використовувалися молотки, кувалди і клини, була закрита ще в 1932 році.
У період Другої світової війни місцеві жителі використовували шахту як бомбосховища.
У період з 1950 по 1992 роки, коли шахта вже була відкрита для туристів, перші 500 метрів транспортної галереї Франца-Йосипа використовувалися в якості місця для зберігання сиру.
У 2008 році соляна копальня в румунському місті Турда була  відреставрована і набула свого сучасного вигляду.

Температура постійно має позначку 12 градусів. Дуже цінною є інформація для алергетиків – тут не має жодних мікробів та алергенів завдяки унікальному середовищу. Отже, спочатку потрібно спуститися довгим тунелем в соляні коридори.

Відвідування цієї соляної копальні — ніби подорож у зовсім інший світ. Це ніби подорож на іншу планету.

Спуск вниз і довгий тунель приводить в основний зал верхнього рівня.
Величезне приміщення і об’єкти з ефектним підсвічуванням створюють враження якогось інопланетного міста. Здається, що ти знаходишся десь в іншому вимірі…
«Космічний» ліфт пропонує спуск на середній «поверх». Сотні тисяч тонн солі були вирізані механічно і вручну, в результаті чого утворилася величезна порожнеча. Тепер печеру перетворили на гігантський підземний тематичний парк, в якому є навіть власне озеро.

🕹💡Ми спустились до ВЕЛИЧЕЗНОЇ підземної соляної шахти, з якої видобували кам’яну сіль вісім століть!

Глянувши вниз ти бачиш настільки малесеньких людей, що аж не віриться, що копальня може бути такою глибокою. А те що ми побачили просто не вкладалось в моїй голові – це дійсно виглядало, як космічна станція чи інша планета. Все настільки мене вразило, що мій мозок не міг зрозуміти де я…

А ще уявіть на хвилинку, що весь цей об’єм був заповнений сіллю, яку тут видобули сотню років тому за допомогою рук з молотами.

Крім ліфту, ще є сходи в обох кінцях печери. Але йти ними дуже важко. По перше – дуже круті та вузькі, а по друге – сіль осідає на всі поверхні та робить їх ковзкими.

😳➰Слово ВЕЛИЧЕЗНА яким ми назвали цей підземний комплекс мало передає всієї величі та грандіозності цього місця!.

На сьогоднішній день це повноцінний музей історії видобутку солі, а також цілий розважальний комплекс для туристів, який включає в себе: спортивні майданчики, затишні зони відпочинку, стадіон, амфітеатр з екраном, можливість пограти в футбол, гандбол, настільний теніс, більярд, боулінг, міні -гольф.
До того ж тут є панорамний ліфт, колесо обзору, дитячий майданчик і сувенірний магазин.

Стіни незвичної форми, соляні бурульки, які висять на стелі, ніби новорічні прикраси, загадкова напівтемрява – це  все неймовірно красиво!!!

Далі проходимо в інший зал і спускаємося в підземне царство з соляним озером з острівцем, яке сформоване із залишків солі і човновим причалом. Хоча озеро саме по собі невеликий, сам факт, що ти самостійно пливеш на човні на глибині 100 метрів під землею, просто вражає!!!

Залишаючи це дивовижне місце, враження від побаченого ще довго не вщухали, адже масштаби шахти і її сучасний дизайн дійсно нас вразили! Недарма Саліна Турда (Salina Turda) була оцінена компанією «Business Insider» як найкрасивіше місце під землею в світі.
Більш того, соляна шахта Саліна Турда зазіхає 22 місце в переліку наймальовнічнішіх туристичних напрямків у світі.

💞♒️Ціле царство під землею! Дуже красиве місце. Всім радимо його відвідати.

Соляная шахта в городе Турда (Румыния)

😎 Это место напоминает космическую станцию.

Вы должны увидеть это своими глазами! Никакие рассказы и фотографии не передадут, насколько это грандиозно и необычно… трудно описать свои впечатления…

💤💠 Невероятно красивое место! Соленые сосульки, лестницы, стены – все пропитано солью, сделано из соли, находится внутри соли! Можно часами бродить по коридорам и уголками шахты.

📀⛓ Очень интересные конструкции, красивые виды из разных точек, ярко. Очень украшают пещеру конструкции с подсветкой. Все эти фонари усиливают необычные впечатления.

Соляная шахта в городе Турда – одно из древнейших мест добычи соли в современной Румынии.

Старая соляная шахта Salina Turda глубиной более 100 метров, на которой для добычи соли использовались молотки, кувалды и клинья, была закрыта еще в 1932 году.

В период Второй мировой войны местные жители использовали шахту как бомбоубежище.

В период с 1950 по 1992 годы, когда шахта уже была открыта для туристов, первые 500 метров транспортной галереи Франца-Иосифа использовались в качестве места для хранения сыра.

В 2008 году соляная шахта в румынском городе Турда была отреставрирована и приобрела свой современный вид.

Температура имеет постоянную отметку в 12 градусов. Очень ценной является информация для аллергиков – здесь нет никаких микробов и аллергенов благодаря уникальной среде. Итак, сначала нужно спуститься длинным тоннелем в соляные коридоры.

Посещение этой соляной шахты – как путешествие в совершенно другой мир. Это как путешествие на другую планету.

Спуск вниз и длинный туннель приводит нас в основной зал верхнего уровня.

Огромное помещение и объекты с эффектной подсветкой создают впечатление какого-то инопланетного города. Кажется, что ты находишься в другом измерении…

«Космический» лифт предлагает спуск на средний «этаж». Сотни тысяч тонн соли были вырезаны механически и вручную, в результате чего образовалась огромная пустота. Теперь пещеру превратили в гигантский подземный тематический парк, в котором есть даже собственное озеро.

🕹💡 Мы спустились к ОГРОМНОЙ подземной соляной шахте, из которой добывали каменную соль восемь веков!

Взглянув вниз, ты видишь настолько маленьких людей, что даже не верится, что шахта может быть такой глубокой. А то, что мы увидели, просто не укладывалось в моей голове – это действительно выглядело, как космическая станция или другая планета. Все настолько меня поразило, что мой мозг не мог понять, где я…

А еще представьте на минутку, что весь этот объем был заполнен солью, которую здесь добывали сотни лет назад с помощью рук и молотков.

Кроме лифта, еще есть лестница в обоих концах пещеры. Но идти ними очень трудно. Во – первых – очень крутые и узкие, а во-вторых – соль оседает по всей поверхности и делает их скользкими.

😳➰ Слово ОГРОМНАЯ, которым мы назвали этот подземный комплекс, мало передает всего величия и грандиозности этого места!.

На сегодняшний день это полноценный музей истории добычи соли, а также целый развлекательный комплекс для туристов, который включает в себя: спортивные площадки, уютные зоны отдыха, стадион, амфитеатр с экраном, возможность поиграть в футбол, гандбол, настольный теннис, бильярд, боулинг, мини-гольф.

К тому же здесь есть панорамный лифт, колесо обозрения, детская площадка и сувенирный магазин.

Стены необычной формы, соляные сосульки, которые висят на потолке, будто новогодние украшения, загадочный полумрак – это все невероятно красиво!!!

Далее проходим в другой зал и спускаемся в подземное царство с соляным озером с островком, которое сформировано из остатков соли и лодочным причалом. Хотя озеро само по себе небольшое, но сам факт, что ты самостоятельно плывешь на лодке, на глубине 100 метров под землей, просто поражает!!!

Оставляя это удивительное место, мы были долго под впечатлением, ведь масштабы шахты и ее современный дизайн действительно нас поразили! Недаром Салина Турда (Salina Turda) была оценена компанией «Business Insider» как самое красивое место под землей в мире.

Более того, соляная шахта Салина Турда занимает  22 место в списке красочных туристических направлений в мире.

💞♒️ Целое царство под землей! Это очень красивое место. Всем советуем его посетить.

Фото

Ми в соц мережах...