🇷🇴 Озеро БАЛЕА (Румунія)

Оберіть мову тексту...

Озеро Балеа (Румунія)

Озеро Балеа – льодовикове озеро, розташоване на висоті 2034 м над рівнем моря на горі Фагараш, в Румунії. Його площа становить 4,65 га, максимальна глибина 11,35 м. На озері є дві цілорічні туристичні бази відпочинку і метеорологічна станція.

Місця тут неймовірні!!! Височезні гори оточують озеро довкола, ніби захищаючи його від непроханих гостей. Кристально чиста вода топить відображення гір в своєму озері і від того воно здається ще глибшим.
Сніг навколо (навіть літом)  придає озеру якоїсь самотності. Воно ніби згубилося серед височенних  гір… Здається, що сама природа приховує його від туристів, ніби не хоче ділитися ні з ким. І лише іноді дозволяє сонячним променям поніжитись в його безкрайній блакиті. 

В липні місяці поблизу озера багато снігу!!!

А колючий вітер, який зненацька зривається з гір, ховає цю красу в хмари, ніжно закутуючи його білосніжною ковдрою. Здається, що природа сама змагається між собою, кому належить це чарівне озеро.
Біля нього можна просидіти цілий день, милуючись краєвидами. Ти ніби сам тонеш в цій прозорості та ніжності. Своїм спокоєм воно забаюкує тебе. Тут час летить невпинно швидко, залишаючи тільки спогади та внутрішній спокій, який залишається з тобою на довго.

 

Льодовикове озеро утворилося, коли льодовик розмив гори і розтанув, залишивши після себе одне з найкрасивіших озер Румунії.
Назва Балеа Лейк походить від місцевої легенди, історії про пастуха Балеа, який був в горах зі своїми вівцями, коли на них напав ведмідь. Він бився з ведмедем і зумів перемогти його, ганяючись за ним до лісу. Коли король почув про хоробрість Балеа, він запросив його приєднатися до своєї королівської гвардії в замок, де він закохався в дочку короля. Вони вирішили одружитися, але в день весілля вибухнув сильний шторм, який забрав їх життя.
Місцеві жителі назвали озеро на честь хороброго пастуха.

Взимку озеро Балеа перетворюється в гірськолижний курорт з найдовшим гірськолижним схилом Румунії (близько 14 км). Для більш сміливих любителів зимових видів спорту тут також є багато заміських лижних трас. Льодові сходження – це ще одне задоволення, яке можна зробити взимку на водоспаді Балеа, так як вода з водоспаду замерзає і є унікальна можливість зайнятися цим видом спорту.

Унікальною подією є побудований взимку Льодовий готель. Він побудований з кубиків льоду, які беруть з самого озера. До послуг гостей номери, де можна переночувати, ресторан і бар, все витончено виліплено з льоду. Щороку в Льодовому готелі змінюється тематика.

Зимові фото взято з інтернету.

 

У літню пору улюбленими видами спорту є піший туризм і гірський велосипедний туризм на кількох відомих маршрутах, що ведуть вас ще вище до найвищих вершин Румунії, таких, як пік Молдовеану (2544 м). 

Озеро Балеа (Румыния)

Озеро Балеа – ледниковое озеро, расположенное на высоте 2034 м над уровнем моря на горе Фагараш, в Румынии. Его площадь составляет 4,65 га, максимальная глубина 11,35 м. На озере есть две круглогодичные туристические базы отдыха и метеорологическая станция.

Места здесь невероятные!!! Высокие горы окружают озеро вокруг, будто защищая его от непрошеных гостей. Кристально чистая вода топит отображения гор в своем озере и от того оно кажется еще глубже.

Снег вокруг (даже летом) придает озеру какого-то одиночества. Оно как бы потерялось среди высоких гор… Кажется, что сама природа скрывает его от туристов и не хочет делиться с кем. И лишь иногда позволяя солнечным лучам искупаться в его бескрайней синеве.

В июле месяце вблизи озера много снега!!!

А колючий ветер, который неожиданно срывается с гор, прячет эту красоту в облака, нежно окутывая его белоснежным одеялом. Кажется, что природа сама соревнуется между собой, кому принадлежит это волшебное озеро.

Возле него можно просидеть целый день, любуясь видами. Ты вроде сам тонешь в этой прозрачности и нежности. Своим спокойствием оно убаюкивает тебя. Здесь время летит невероятно быстро, оставляя только воспоминания и внутреннее спокойствие, которое остается с тобой надолго.

 

Ледниковое озеро образовалось, когда ледник размыл горы и растаял, оставив после себя одно из самых красивых озер Румынии.

Название Балеа Лейк происходит от местной легенды, истории о пастухе Балеа, который был в горах со своими овцами, когда на них напал медведь. Он сражался с медведем и сумел победить его, гоняясь за ним в лес. Когда король услышал о храбрости Балеа, он пригласил его присоединиться к своей королевской гвардии в замок, где тот и влюбился в дочь короля. Они решили пожениться на ней, но в день свадьбы разразился сильный шторм, который унес их жизни.

Местные жители назвали озеро в честь храброго пастуха.

Зимой озеро Балеа превращается в горнолыжный курорт с самым длинным горнолыжным склоном Румынии (около 14 км). Для более смелых любителей зимних видов спорта здесь есть много лыжных трасс. Ледовые восхождения – это еще одно удовольствие, которое можно сделать зимой на водопаде Балеа, так как вода из водопада замерзает и есть уникальная возможность заняться этим видом спорта.

Уникальным событием является построенный зимой Ледовый отель. Он построен из кубиков льда, которые берут с самого озера. К услугам гостей номера, где можно переночевать, ресторан и бар, все изящно вылеплено со льда. Ежегодно в Ледовом отеле меняется тематика.

Зимние фото взято из интернета.

 В летнее время любимыми видами спорта являются пеший туризм и горный велосипедный туризм на нескольких известных маршрутах, ведущих вас еще выше до высочайших вершин Румынии, таких, как пик Молдовеану (2544 м).

Фото

Ми в соц мережах...