🇺🇦 Буша. Містичний Гайдамацький Яр. (Вінницька обл.)

🌳🌺 Гайдамацький Яр — урочище, геологічна пам’ятка природи загальнодержавного значення в Україні. Розташований у Ямпільському районі Вінницької області.

🌹Він розкинувася на 96 гектарів мальовничими просторами Поділля. Це своєрідна канйоноподібна долина. Тут протікає красива річка Бушанка, а довкола ростуть височезні граби, вільхи та клени. Багато з них є рідкісними природними екземплярами.

🌿 Назву Гайдамацький яр дістав у кінці XVII-на початку XVIII ст.
За історичними відомостями, в яру, його печерах та ущелинах, ховалося населення села Буші під час вторгнення іноземних загарбників.
Також в ньому ховалися гайдамаки, які робили вилазки проти місцевої знаті, польських, татарських і турецьких військ.

 Унікальність заповідника в тому, що на його території знаходяться справжні природні скульптури. Пісковик, під дією вітру і дощу з часом став приймати химерні форми, які так сильно подобаються всім відвідувачам парку. 

Але сьогодні я хочу вам розповісти про містичну сторону Гайдамацького Яру, так як історичну частину можна без проблем знайти в Інтернеті!!!  Тому, почнемо…

🙏 Гайдамацький Яр багато віків вважається МІСЦЕМ СИЛИ. Сюди приїздять люди з різних країн, щоб отримати та відчути на собі цю силу.

🎋 Гайдамацький яр – це величезний яр, по дну якого протікає річка через яку проходить міст. З обох сторін річки стоять величезні каміння.
Раніше, тут були дві мегалітичні  споруди: на правому березі річки та на лівому.  

🌹 Звичайно, тут дуже давно, як і в Карпатах, було багато землетрусів (тектонічна активність в цьому регіоні і досі є).
В результаті чого древні мегалітичні споруди трішки похитнулися і деяке каміння здвинулось.
Але все рівно гарно видно, що це одна велика давня споруда. Мегалітичного каміння тут дуже багато. В багатьох із них є печери. І це наводить на думку, що можливо, тут було печерне місто.

💠Це місце сприятливе для проведення внутрішнього очищення від надлишків енергоінформаційних програм, що вкладені в підсвідомість людини соціумом, оточуючим його суспільством.

🙏🧙‍♂️ В чому сила цього місця??? І що таке мегаліти???

На Близькому Сході і в різних країнах мегалітичне каміння називають – Дім Божий.

Робота з таким камінням як мегаліти, священне каміння, дальмінти –  дуже проста та полягає в наступному: доторкаємося рукою і  підсвідомо, через руку, переносимось в середину каміння і стаємо центром Всесвіту (подумки).
Наступний крок, загадуємо бажання (або задаємо хвилююче нас питання) після чого уявляємо своє бажання вже здійсненим,  відпускаємо його у Всесвіт і забуваємо про нього. Важливо!!! Всі загадані бажання потрібно подумки відпустити!!!!

Так загадуємо всі бажання, з якими прийшли в це місце. І коли повертаємось додому, починаємо помічати, що через місяць – два (у кожного по – різному) наші бажання почали виконуватись!!!
Також приходять відповіді на наші задані питання… через людей, книги, мимоволі кинуті фрази… та інше.

В місцях сили, в багато разів підсилюються будь-які думки людини!!!

🌟Особливу увагу слід приділити скелі «Висяча». Це унікальне явище, коли багатотонна скеля практично вертикально стоїть на інший, більш дрібній скелі.  

Ми бачимо, що камені, із яких  складаються споруди з  різних порід. На одних росте мох, на інших – ні; одні камені жовтого кольору, інші – сірі або ж червонуваті.

🌿 Багато з цих камінь має чітку прямокутну форму. Багато поставлені один над іншим – як кладка гігантських стін або храмів.
Ніхто не знає – скільки їм десятків тисяч або мільйонів років!  У найдавніші часи це, можливо, було величезне місто-храм!

🌸 Коли ми підіймаємось на самий верхній камінь, то можна відчути тут особливу енергетику. Тут дуже добре можна відкрити та пізнати своє тіло та розум.

✨ Стаємо на каміння ногами та всю любов, яку ми відчуваємо до “Матері – Природи”, до “Матері-Землі”, до всіх сил, які навколо нас, відправляємо в глиб землі через ноги, через тіло, через стопи на видиху. І звернемо подумки увагу, що ця енергія іде глибоко-глибоко вниз, десь у безкінечність.
А саме цікаво те, що взамін ми також отримуємо енергію через стопи (відчуваємо тиск в стопах) і ця енергія розходиться по всьому тілу.
Таким чином, ми віддаєм Любов і отримуємо в 10 разів більше. Потім знову віддаємо, а отримуємо в 100 раз більше. І робимо цей ритуал до тих пір, поки тіло повністю накачаєтья енергію. Так відбувається прокачка енергії на місцях сили!!!!


💥 Існує три види енергії:

〽️ ІНЬ (жіноча енергія) – вона іде з глибини землі в космос.

〽️ ЯНЬ (чоловіча енергія) – вона спускається з неба в землю, тобто зверху вниз.

〽️ ДАО  – це первинна енергія Святого Духу. Це та енергія, породжує ІНЬ та ЯНЬ і відповідає за їхню рівновагу. Це ЗОЛОТИЙ ПОТІК енергії, животворящий.

І саме на цьому камені, можливо, волхви проводили свої ритуали!!!!

Колись тут знайдуть багато храмів і ця місцевість буде відома на весь світ!!!!

Те, що ми тут побачили, це тільки початок. Село Буша стоїть на горі. Ця гора у древніх народів (скіфи, доскіфських народів)  була священною. Тому що тут були храми різних богів. Тому і вважається, що це і є місце сили!!!!

І езотерики, і  маги стверджують, що хто переночує на цій горі, тому вночі (під час сну) повідомлять якісь таємниці і допоможуть здійснити бажання. Отримана сила в цьому місці вночі залишиться з людиною на все життя и навіть передасться по роду!!!!

___________________________


А ще в Гайдамацькому Яру ми зцілюємося та наповнюємося звучанням Дайви.

…..Коли наша Фея Людмила бере до рук ДАЙВУ починається магія…

💫💞А ви знаєте, що таке ДАЙВА?

🌸ДАЙВА – це біорезонансний інструмент, його звучання, це музика самого життя, яка звучить всередині нас і в просторі навколо.

🙏💮Безмежна ВДЯЧНІСТЬ Людмилі за можливість чути це диво. Своїм неймовірним звуком ДАЙВА здатна творити чудеса та вносити в душу гармонію, очищати душу і думки. Її глибоке, ніби неземне звучання не може залишити байдужими нікого. 💞 💖Так чудово відчувати на собі цей цілющий потік, який немов забирає тебе в світ гармонії і любові.

🔮З точки зору фізики, звуки які проникають в організм живої істоти, змушують резонувати його клітини. Саме з ефектом біорезонансу пов’язано вплив звуків ДАЙВИ на людину.

🙏 💞 💖 Це НЕ передати словами… це потрібно ПОЧУТИ і ВІДЧУТИ !!!

Фото

Відео

Ми в соц мережах...