🇺🇦 Буша. Містичний Гайдамацький Яр. (Вінницька обл.)

Оберіть мову тексту...

🌳🌺 Гайдамацький Яр — урочище, геологічна пам’ятка природи загальнодержавного значення в Україні. Розташований у Ямпільському районі Вінницької області.

🌹Він розкинувася на 96 гектарів мальовничими просторами Поділля. Це своєрідна канйоноподібна долина. Тут протікає красива річка Бушанка, а довкола ростуть височезні граби, вільхи та клени. Багато з них є рідкісними природними екземплярами.

🌿 Назву Гайдамацький яр дістав у кінці XVII-на початку XVIII ст.
За історичними відомостями, в яру, його печерах та ущелинах, ховалося населення села Буші під час вторгнення іноземних загарбників.
Також в ньому ховалися гайдамаки, які робили вилазки проти місцевої знаті, польських, татарських і турецьких військ.

 Унікальність заповідника в тому, що на його території знаходяться справжні природні скульптури. Пісковик, під дією вітру і дощу з часом став приймати химерні форми, які так сильно подобаються всім відвідувачам парку. 

Але сьогодні я хочу вам розповісти про містичну сторону Гайдамацького Яру, так як історичну частину можна без проблем знайти в Інтернеті!!!  Тому, почнемо…

🙏 Гайдамацький Яр багато віків вважається МІСЦЕМ СИЛИ. Сюди приїздять люди з різних країн, щоб отримати та відчути на собі цю силу.

🎋 Гайдамацький яр – це величезний яр, по дну якого протікає річка через яку проходить міст. З обох сторін річки стоять величезні каміння.
Раніше, тут були дві мегалітичні  споруди: на правому березі річки та на лівому.  

🌹 Звичайно, тут дуже давно, як і в Карпатах, було багато землетрусів (тектонічна активність в цьому регіоні і досі є).
В результаті чого древні мегалітичні споруди трішки похитнулися і деяке каміння здвинулось.
Але все рівно гарно видно, що це одна велика давня споруда. Мегалітичного каміння тут дуже багато. В багатьох із них є печери. І це наводить на думку, що можливо, тут було печерне місто.

💠Це місце сприятливе для проведення внутрішнього очищення від надлишків енергоінформаційних програм, що вкладені в підсвідомість людини соціумом, оточуючим його суспільством.

🙏🧙‍♂️ В чому сила цього місця??? І що таке мегаліти???

На Близькому Сході і в різних країнах мегалітичне каміння називають – Дім Божий.

Робота з таким камінням як мегаліти, священне каміння, дальмінти –  дуже проста та полягає в наступному: доторкаємося рукою і  підсвідомо, через руку, переносимось в середину каміння і стаємо центром Всесвіту (подумки).
Наступний крок, загадуємо бажання (або задаємо хвилююче нас питання) після чого уявляємо своє бажання вже здійсненим,  відпускаємо його у Всесвіт і забуваємо про нього. Важливо!!! Всі загадані бажання потрібно подумки відпустити!!!!

Так загадуємо всі бажання, з якими прийшли в це місце. І коли повертаємось додому, починаємо помічати, що через місяць – два (у кожного по – різному) наші бажання почали виконуватись!!!
Також приходять відповіді на наші задані питання… через людей, книги, мимоволі кинуті фрази… та інше.

В місцях сили, в багато разів підсилюються будь-які думки людини!!!

🌟Особливу увагу слід приділити скелі «Висяча». Це унікальне явище, коли багатотонна скеля практично вертикально стоїть на інший, більш дрібній скелі.  

Ми бачимо, що камені, із яких  складаються споруди з  різних порід. На одних росте мох, на інших – ні; одні камені жовтого кольору, інші – сірі або ж червонуваті.

🌿 Багато з цих камінь має чітку прямокутну форму. Багато поставлені один над іншим – як кладка гігантських стін або храмів.
Ніхто не знає – скільки їм десятків тисяч або мільйонів років!  У найдавніші часи це, можливо, було величезне місто-храм!

🌸 Коли ми підіймаємось на самий верхній камінь, то можна відчути тут особливу енергетику. Тут дуже добре можна відкрити та пізнати своє тіло та розум.

✨ Стаємо на каміння ногами та всю любов, яку ми відчуваємо до “Матері – Природи”, до “Матері-Землі”, до всіх сил, які навколо нас, відправляємо в глиб землі через ноги, через тіло, через стопи на видиху. І звернемо подумки увагу, що ця енергія іде глибоко-глибоко вниз, десь у безкінечність.
А саме цікаво те, що взамін ми також отримуємо енергію через стопи (відчуваємо тиск в стопах) і ця енергія розходиться по всьому тілу.
Таким чином, ми віддаєм Любов і отримуємо в 10 разів більше. Потім знову віддаємо, а отримуємо в 100 раз більше. І робимо цей ритуал до тих пір, поки тіло повністю накачаєтья енергію. Так відбувається прокачка енергії на місцях сили!!!!


💥 Існує три види енергії:

〽️ ІНЬ (жіноча енергія) – вона іде з глибини землі в космос.

〽️ ЯНЬ (чоловіча енергія) – вона спускається з неба в землю, тобто зверху вниз.

〽️ ДАО  – це первинна енергія Святого Духу. Це та енергія, породжує ІНЬ та ЯНЬ і відповідає за їхню рівновагу. Це ЗОЛОТИЙ ПОТІК енергії, животворящий.

І саме на цьому камені, можливо, волхви проводили свої ритуали!!!!

Колись тут знайдуть багато храмів і ця місцевість буде відома на весь світ!!!!

Те, що ми тут побачили, це тільки початок. Село Буша стоїть на горі. Ця гора у древніх народів (скіфи, доскіфських народів)  була священною. Тому що тут були храми різних богів. Тому і вважається, що це і є місце сили!!!!

І езотерики, і  маги стверджують, що хто переночує на цій горі, тому вночі (під час сну) повідомлять якісь таємниці і допоможуть здійснити бажання. Отримана сила в цьому місці вночі залишиться з людиною на все життя и навіть передасться по роду!!!!

___________________________


А ще в Гайдамацькому Яру ми зцілюємося та наповнюємося звучанням Дайви.

…..Коли наша Фея Людмила бере до рук ДАЙВУ починається магія…

💫💞А ви знаєте, що таке ДАЙВА?

🌸ДАЙВА – це біорезонансний інструмент, його звучання, це музика самого життя, яка звучить всередині нас і в просторі навколо.

🙏💮Безмежна ВДЯЧНІСТЬ Людмилі за можливість чути це диво. Своїм неймовірним звуком ДАЙВА здатна творити чудеса та вносити в душу гармонію, очищати душу і думки. Її глибоке, ніби неземне звучання не може залишити байдужими нікого. 💞 💖Так чудово відчувати на собі цей цілющий потік, який немов забирає тебе в світ гармонії і любові.

🔮З точки зору фізики, звуки які проникають в організм живої істоти, змушують резонувати його клітини. Саме з ефектом біорезонансу пов’язано вплив звуків ДАЙВИ на людину.

🙏 💞 💖 Це НЕ передати словами… це потрібно ПОЧУТИ і ВІДЧУТИ !!!

🌳🌺 Гайдамацкий Яр – урочище, геологический памятник природы общегосударственного значения в Украине. Расположен в Ямпольском районе Винницкой области.

🌹Он розкинулся на 96 гектарах живописных просторов Подолья. Это своеобразная канйоноподобная  долина. Здесь протекает красивая река Бушанка, а вокруг растут граб, ольха и клены. Многие из них являются редкими природными экземплярами.

🌿 Название Гайдамацкий  Яр получил в конце XVII-начале XVIII в.

По историческим сведениям в пещерах Яра и его ущельях, пряталось население села Буша во время вторжения иностранных захватчиков. 
Также в нем прятались гайдамаки, которые делали вылазки против местной знати, польских, татарских и турецких войск.

 Уникальность заповедника в том, что на его территории находятся настоящие природные скульптуры. Песчаник, под действием ветра и дождя со временем стал принимать причудливые формы, которые так сильно нравятся всем посетителям парка.

Но сегодня я хочу вам рассказать о мистической стороне Гайдамацкого Яра, так как историческую часть можно без проблем найти в Интернете!!! Поэтому, начнем …

🙏 Гайдамцкий  Яр много веков считается местом силы. Сюда приезжают люди из разных стран, чтобы получить и испытать на себе эту силу.

🎋 Гайдамцкий Яр – это огромный овраг, по дну которого протекает река через  которую проходит мост. С обеих сторон реки стоят огромные камни. 
Ранее здесь были две мегалитические сооружения: на правом берегу реки и на левом. 

🌹 Конечно, здесь очень давно, как и в Карпатах, было много землетрясений (тектоническая активность в этом регионе до сих пор есть).

В результате чего древние мегалитические сооружения немного пошатнулись и некоторое камни сдвинулись.

Но все равно хорошо видно, что это одна большая древняя постройка. Мегалитических  камней здесь очень много. Во многих из них есть пещеры. И это наводит на мысль, что возможно, здесь был пещерный город.

💠 Это место благоприятно для проведения внутреннего очищения от излишков энергоинформационных программ, вложенных в подсознание человека социумом, окружающим его обществом.

🙏🧙‍♂️ В чем сила этого места ??? И что такое мегалит???

На Ближнем Востоке и в разных странах мегалитические камни называют – Дом Божий.

Работа с таким камнями как мегалит, священные камни, дальминты – очень простая и заключается в следующем: прикасаемся рукой и подсознательно, через руку, переносимся в середину камня, становясь центром Вселенной (мысленно).

Следующий шаг: загадываем желания (или задаем волнующий нас вопрос), после чего представляем свое желание уже осуществленным, отпускаем его во Вселенную и забываем о нем. Важно!!! Все упомянутые желание нужно мысленно отпустить!!!

Так загадываем все желания, с которыми пришли в это место. И когда возвращаемся домой, начинаем замечать, что через месяц – два (у каждого по – разному) наши желания начали исполняться!!!

Также приходят ответы на наши заданные вопросы… через людей, книги, невольно брошены фразы… и прочее.

В местах силы во много раз усиливаются любые мысли человека!!!

🌟 Особое внимание следует уделить скале «Висячая». Это уникальное явление, когда многотонная скала практически вертикально стоит на другой, более мелкой скале.

Мы видим, что камни разных пород. На одних растет мох, на других – нет; одни камни желтого цвета, другие – серые или красноватые.

🌿 Многие из этих камней имеют четкую прямоугольную форму. Многие поставленные один над другим, как кладка гигантских стен или храмов.
Никто не знает – сколько им десятков тысяч или миллионов лет! В древние времена здесь возможно  был огромный город-храм!!!

🌸 Когда мы поднимаемся на самый верхний камень, то можно почувствовать здесь особую энергетику. На этом камне очень хорошо можно открыть и познать свое тело и разум.

✨ Становимся на камень ногами и всю любовь, которую мы испытываем к “Матери – Природе”, к “Матери-Земле”, ко всем силам, которые вокруг нас, отправляем в глубь земли через ноги, через тело, через стопы на выдохе. И обратим мысленно внимание, что эта энергия идет глибоко-глубоко вниз, куда-то в бесконечность.

А самое интересно то, что взамен мы также получаем энергию через стопы (чувствуем давление в стопах) и эта энергия расходится по всему телу.

Таким образом, мы отдаем Любовь и получаем в 10 раз больше. Затем снова отдаем, а получаем в 100 раз больше. И делаем этот ритуал до тех пор, пока тело полностью прокачается  энергией. Так происходит прокачка энергии в местах силы!!!


💥 Существует  три вида энергии:

〽️ ИНЬ (женская энергия) – она ​​идет из глубины земли в космос.

〽️ ЯНЬ (мужская энергия) – она ​​спускается с неба в землю, то есть сверху вниз.

〽️ ДАО  – это первичная энергия Святого Духа. Это энергия  порождает Инь и Янь и отвечает за их равновесие. Это ЗОЛОТОЙ ПОТОК энергии, животворящий.

И именно на этом камне, возможно, волхвы проводили свои ритуалы!!!

Когда-то здесь найдут много храмов и эта местность будет известна на весь мир!!!

Село Буша стоит на горе. Эта гора в древних народов (скифы, доскифских народов) была священной. Потому что здесь были храмы различных богов. Поэтому и считается, что это и есть место силы!!!

И эзотерики, и маги утверждают, что тот,  кто переночует на горе, узнает (во время сна) какие-то тайны, ответы на свои вопросы. Полученная сила в этом месте ночью останется с человеком на всю жизнь и даже передается по роду!!!

___________________________


А еще в Гайдамацком Яру мы исцеляемся и наполняемся звучанием Дайвы.

Когда наша Фея Людмила берет в руки дайву, начинается магия …

💫💞 А вы знаете, что такое дайва?

🌸 ДАЙВА – это биорезонансный інструмент. Его звучание – это музыка самой жизни, которая звучит внутри нас и в пространстве вокруг нас

🙏💮 Мы очень благодарны Людмиле за возможность слышать это чудо. Своим невероятным звуком дайва способна творить чудеса и вносить в душу гармонию, очищать душу и мысли. Ее глубокое  неземное звучание не может оставить равнодушными никого. Так прекрасно чувствовать на себе этот живительный поток, который словно уносит тебя в мир гармонии и любви.

🔮 С точки зрения физики, звуки проникающие в организм живого существа, заставляют резонировать его клетки. Именно с эффектом биорезонанса связано влияние звуков дайвы на человека.

🙏 💞 💖 Это не передать словами… это нужно услышать и почувствовать!!!

Фото

Відео

Ми в соц мережах...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *