Подорож за СИЛОЮ на гору ТОТОХА (Київська обл)

🏞🧘‍♀️ТОТОХА або український ТИБЕТ – незвичайна гора в селі Медвин Богуславського району Київської області. Її називають «ПУПОМ ЗЕМЛІ»: люди приїжджають сюди за зціленням, повіряють їй свої таємниці і просять допомогти у виконанні задуманого.

🙏 Люди вірять, що тут зосереджений такий заряд енергії, який допомагає позбутися від будь-якої хвороби. Через чудодійні властивості, гору Тотоха часто ставлять в один ряд з такими місцями як Тибет, Алтай і Байкал, Холодний Яр.

Немає точних відомостей про походження назви гори. У перекладі з тюркського «Тотоха» означає «особливий», проте дослідники схильні пов’язувати цю назву з Тотом – в єгипетській міфології так називали бога місяця, мудрості і письма, що вважається творцем календаря.

👀🙏Тотоха – це штучний насип, курган. Подейкують, що, як і в Дівич-горі, всередині схилів Тотохи прорита колосальна мережа підземних ходів. Ці ходи ведуть до таємничого Джерела – родовище Сили, яку деякі вважають прямим каналом зв’язку з Космосом і Вищим Розумом. А пагорб насипався поверх нього для того, щоб уберегти реліквію від непосвячених і не дати скористатися нею на зло.

💫✡️ Гора Тотаха була місце культу, яке віднесено до 7 сторіччя до нашої ери. У парі кілометрів звідси знаходиться ще не досліджене Журжінецке городище. Так що не виключено, що тут знаходився його храмовий комплекс.
Зовсім недавно на верхівці гори Тотоха були виявлені сліди древніх поселень і релігійних споруд. І це не дивно, тому що стародавні люди були набагато сильніше пов’язані з природою і краще відчували, де варто будувати і куди краще піти за заспокоєнням, очищенням і порадою від Вищих Сил.
😲🤲 Адже це місце дійсно магічне та особливе.

   

☀️💞 На схилах гори буйно зростає різнотрав’я. 🌷Причому переважно це рослини, що володіють унікальними цілющими властивостями. А енергія, яка виходить із-під землі тут настільки чиста і легка, що її може відчути людина навіть з дуже слабким, практично відсутнім біополем. Також, за чутками, якщо піднятися на гору в повний місяць опівночі, станеться диво. Для кожного – своє, але завжди незабутнє і чарівне.
🙏💮 Цю сильну енергетику починаєш відчувати ще до того, як побачиш гору. Тіло починає наповнюватися невидимим потоком і від того на душі стає дуже тепло. Починає здаватися, що якась невидима сила притягує тебе в те місце, де ти зможеш відпочити та зарядитись енергією.

👀❤️ А  яка тут краса, аж дух захвачує!!! Природа вже прокинулася від зимової сплячки  і щедро одарила землю зеленим покривалом. Де-не-де цвіте мати-й-мачуха, яка додає цьому зеленому ансамблю жовтих кольорів. І від цього все навколо здається якось по-дитячому знайоме.
Закривши очі можна ненароком повернутися в дитинство і згадати ті відчуття, коли ти бігав босоніж по полю і тобі здавалося, що ти найщасливіша людина на Землі…


Легкій вітерець, який своїми поривами колихав травичку, заставляв землю дихати. І це правда!!! Від цього колихання здавалося, що земля дихає, немов жива істота. А може це так подіяла на мене енергетика цього місця??? Я на деякий час відчула себе вільною: від думок, різних життєвих задач та планів…  я відчула себе дитиною. Да!!! Я відчула себе щасливою… десь там в середині, куди я дуже рідко заглядаю.
Мені здалося, що потік енергії проходив скрізь мене, забираючи з собою все, що мені вже не потрібно, але чомусь зберігається потаємних місцях моєї душі. І наповнював мене чимось світлим та приємно-дивним, що я не відчувала ніколи. 

〽️☘️Біоенергетики не рекомендують для новачків знаходитись на горі більше 30 хв. Але за цей час можна відновитись на стільки, що здається ніби ти відпочивав цілий день. А наповнене енергією тіло, хоче творити, співати, радіти… Тобі починає здаватися, що навколо все змінилося, все стало немов яскравіше, миліше… Тобі хочеться дарувати любов, яка переповнює тебе і від того посмішка не сходить з твоїх вуст.

🤲👁 Для мене ця подорож стала особливою. Мені здається, що хтось немов за руку привів мене сюди. Це місце допомогло мені  відкрити мій внутрішній світ.
Я почала чути себе, відчувати, прислухатися до мого тіла. Я зрозуміла, що мені далі потрібно робити і чого я хочу найбільше.

 

🤲👁ВИ ВІДЧУЄТЕ це місце і отримаєте благословення, при умові, якщо будете відкриті серцем і зможете співналаштуватися з Тотохою.

〽️☘️Сама природа допоможе вам співналаштуватися з собою і з цим унікальним місцем. Ви відчуєте ЦІЛЮЩІ ПОТОКИ ЕНЕРГІЇ, які пронизують гору і кожен знайде своє місце, де можна буде загадати бажання і відчути СИЛУ ГОРИ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *