Містичний Гайдамацький Яр (Вінницька обл.)

🌳🌺 Гайдамацький Яр — урочище, геологічна пам’ятка природи загальнодержавного значення в Україні. Розташований у Ямпільському районі Вінницької області.

🌹Він розкинувася на 96 гектарів мальовничими просторами Поділля. Це своєрідна канйоноподібна долина. Тут протікає красива річка Бушанка, а довкола ростуть височезні граби, вільхи та клени. Багато з них є рідкісними природними екземплярами.

🌿 назву Гайдамацький яр дістав у кінці XVII-на початку XVIII ст.
За історичними відомостями, в яру, його печерах та ущелинах, ховалося населення села Буші під час вторгнення іноземних загарбників.
Також в ньому ховалися гайдамаки, які робили вилазки проти місцевої знаті, польських, татарських і турецьких військ.

❗️ Хочу зауважити, так як ми часто буваємо в цьому місці з нашими мандрівниками, фото можуть бути з різної пори року, що на нашу думку, в більш повному обсязі передасть атмосферу та красу цього місця))) !!! Текст посту може доповнюватися. 

Але сьогодні я хочу вам розповісти про містичну сторону Гайдамацького Яру, так як історичну частину можна без проблем знайти в Інтернеті!!!  Тому, почнемо…

🙏 Гайдамацький Яр багато віків вважається МІСЦЕМ СИЛИ. Сюди приїздять люди з різних країн, щоб отримати та відчути на собі цю силу.

🎋 Гайдамацький яр – це величезний яр, по дну якого протікає річка через яку проходить міст. З обох сторін річки стоять величезні каміння.
Раніше, тут були дві мегалітичні  споруди: на правому березі річки та на лівому.  Цей яр знаходиться вже в передгір’ї  Карпат, які називаються товтрами.

🌹 Звичайно, тут дуже давно, як і в Карпатах, було багато землетрусів (тектонічна активність в цьому регіоні і досі є).
В результаті чого древні мегалітичні споруди трішки похитнулися і деяке каміння здвинулось.
Але все рівно гарно видно, що це одна велика давня споруда. Мегалітичного каміння тут дуже багато. В багатьох із них є печери. І це наводить на думку, що тут було печерне місто.

 

🙏🧙‍♂️ В чому сила цього місця??? І що таке мегаліти???

На Близькому Сході і в різних країнах мегалітичне каміння називають – Дім Божий.

Зі слів Ігоря Мехеди Мага Ведичної традиції,  правильна робота з таким камінням як мегаліти, священне каміння, дальмінти –  дуже проста та полягає в наступному: доторкаємося рукою і  підсвідомо, через руку, переносимось в середину каміння і стаємо центром Всесвіту (подумки).
Наступний крок, загадуємо бажання та уявляємо своє бажання вже здійсненим,  відпускаємо його у Всесвіт і забуваємо про нього. Важливо!!! Всі загадані бажання потрібно подумки відпустити!!!!

Так загадуємо всі бажання, з якими прийшли в це місце. І коли повертаємось додому, починаємо помічати, що через місяць – два (у кожного по – різному) наші бажання почали виконуватись!!!

В місцях сили, в багато разів підсилюються будь-які думки людини!!!

Спускаючись до Гайдамацького яру, помічаємо камінь (ніби плита) на якому зображений хрест в колі. Це і говорить про те,  що це місце і є Центр навколо якого обертається вихор Всесвіту!!!

🐟Біля самої річки, під містком, стоїть пам’ятник біля якого раніше било цілюще джерело. Люди мають надію, що воно знову почне бити. На цьому пам’ятнику зображена риба (це не оригінал, а точна копія, а оригінал знаходиться в музеї).

🐟 Що означає зображення риби???

В давнину були боги землі (позначалися тваринами), боги неба (птиці), боги підземного світу (дракон, змія, риба). На цьому зображенні позначена риба. Вона знаходиться в сонці, а навколо – хрест. Це і значить, що це джерело, може також бути вихром Всесвіту!!!
В Гайдамацькому Яру не тільки каміння – Дома Божі, але і джерела можу бути з присутністю Бога!!!

🐠  Риба – це дуже стародавній символ. Це символ самого ІІсуса Христа і всього християнства. Це символ всіх стародавніх релігій Близького Сходу.  Тому, що життя вийшло із води і самою першою істотою на Землі була риба.
Риба завжди являється  символом підземних таємниць, підземних вод, підземних сил. Причому, сили ці чисті, сили плодотворні!!!!

🌟 Як ми помічаємо, що на цих каменях, які знаходяться в Гайдамацькому Яру, геологічний шари (слої) не природні. Вони перемішані і не відносяться до тих епох, які є в інших шарах  ґрунту.
Ми бачимо, що камені, із яких  складаються споруди з  різних порід. На одних росте мох, на інших – ні; одні камені жовтого кольору, інші – сірі або ж червонуваті.

🌿 Багато з цих камінь має чітку прямокутну форму. Багато поставлені один над іншим – як кладка гігантських стін або храмів.
Це чітко вказує (вчені також починають з цим погоджуватись), що ці споруди (каміння) штучні і все таки побудовані однією з древніх цивілізацій, по тим технологіям будівництва, що нам поки не відомі!!!

Ніхто не знає – скільки їм десятків тисяч років!  У найдавніші часи це був гігантський місто-храм!

 

🌸 Коли ми підіймаємось на самий верхній камінь, то можна відчути тут особливу енергетику. Тут дуже добре можна підзарядити своє тіло та розум.

✨ Знову ж таки, за рекомендацією Мага Ведичної традиції Ігоря Мехеди, робимо це правильно!!!!
Стаємо на каміння ногами та всю любов, яку ми відчуваємо до “Матері – Природи”, до “Матері-Землі”, до всіх сил, які навколо нас, відправляємо в глиб землі через ноги, через тіло, через стопи на видиху. І звернемо подумки увагу, що ця енергія іде глибоко-глибоко вниз, десь у безкінечність.
А саме цікаво те, що взамін ми також отримуємо енергію через стопи (відчуваємо тиск в стопах) і ця енергія розходиться по всьому тілу.
Таким чином, ми віддаєм Любов і отримуємо в 10 разів більше. Потім знову віддаємо, а отримуємо в 100 раз більше. І робимо цей ритуал до тих пір, поки тіло повністю накачаєтья енергію. Так відбувається зарядка тіла на місцях сили!!!!


💥 Існує три види енергії:

〽️ ІНЬ (жіноча енергія) – вона іде з глибини землі в космос

〽️ ЯНЬ (чоловіча енергія) – вона спускається з неба в землю, тобто зверху вниз

〽️ ДАО  – це первинна енергія Святого Духу. Це та енергія, породжує ІНЬ та ЯНЬ і відповідає за їхню рівновагу. Це ЗОЛОТИЙ ПОТІК енергії, животворящий.

І саме на цьому камені волхви проводили свої ритуали!!!!

🌸 Геологи за допомогою сканера просканували всю місцевість, яка знаходиться навколо Буші і побачили, що всюди дуже багато пустот, в яких, мабуть, знаходяться штучні споруди древніх поселень.

Вся гора, на який стоїть село Буша, порита древніми храмами, печерами. Там також є мегалітичне каміння. Все це скоро, маємо надію, буде розкопуватись та вивчатись.

Колись тут знайдуть багато храмів і ця місцевість буде відома на весь світ!!!!

Те, що ми тут побачили, це тільки початок. Село Буша стоїть на горі. Ця гора у древніх народів (скіфи, доскіфських народів)  була священною. Тому що тут були храми різних богів. Тому і вважається, що це і є місце сили!!!!

І езотерики, і  маги стверджують, що хто переночує на цій горі, тому вночі (під час сну) повідомлять якісь таємниці і допоможуть здійснити бажання. Отримана сила в цьому місці вночі залишиться з людиною на все життя и навіть передасться по роду!!!!


…..Коли наша Фея Людмила взяла до рук ДАЙВУ почалась магія…

💫💞А ви знаєте, що таке ДАЙВА?
🌸ДАЙВА – це біорезонансний інструмент, його звучання, це музика самого життя, яка звучить всередині нас і в просторі навколо.

🙏💮Безмежна ВДЯЧНІСТЬ Людмилі за можливість чути це диво. Своїм неймовірним звуком ДАЙВА здатна творити чудеса та вносити в душу гармонію, очищати душу і думки. Її глибоке, ніби неземне звучання не може залишити байдужими нікого. 💞 💖Так чудово відчувати на собі цей цілющий потік, який немов забирає тебе в світ гармонії і любові.

🔮З точки зору фізики, звуки які проникають в організм живої істоти, змушують резонувати його клітини. Саме з ефектом біорезонансу пов’язано вплив звуків ДАЙВИ на людину.

🙏 💞 💖 Це НЕ передати словами… це потрібно ПОЧУТИ і ВІДЧУТИ !!!

 

Статтю про село БУША та її загадки можна прочитати тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *