👀 БУШАНСЬКА загадка ДРЕВНІЙ СКЕЛЬНИЙ ХРАМ (Вінницька обл.)

☀️💞Збігаючи на перед, хочу сказати, що кожен з нас відчув, побачив та зафіксував аномальні явища… а деякі з нас навіть чули їх голос… але не зрозумів слова… це було щось неймовірне!!!

Хочу зауважити, так як ми часто буваємо в цьому місці з нашими мандрівниками, фото можуть бути з різної пори року, що на нашу думку, в більш повному обсязі передасть атмосферу та красу цього місця))) !!! Текст посту може доповнюватися. 

👀 Стародавній скельний храм, вирубаний в кам`яних породах багато століть тому, і понині представляє загадку для істориків і археологів.
Вчені так і не прийшли до єдиної думки про те, хто ж є його творцем. Вважається, що це одна з найдавніших культових споруд в Україні — один з барельєфів на стіні скелі датований II століттям та більшість сходяться на тому, що це були ще ДОХРИСТИЯНСЬКІ ЧАСИ
😲 Дослідження тут проводились неодноразово, проте, нерозгаданого ще залишається багато.

 

Це чи не єдиний збережений дохристиянський храм у всьому світі. Після прийняття християнства знищувалося абсолютно все, що було пов’язано з язичництвом. Але цей храм зберігся завдяки щасливому збігу обставин.

Мабуть, його засипали землею. Виявив його польський шляхтич Ромуальд Вівсяний, який провалився під землю під час якогось будівництва.  А відкрив для світу цей скельний храм у 1896 році професор Володимир Антонович.

На барельєфі зображена тварина, схожа на оленя стоїть на невеликому підвищенні, а біля неї молиться людина, схилившись під деревом. Хтось бачить у неї в руках ще жертовну чашу. Дерево без листя, а на гілці сидить дивний птах, що нагадує півня. Біля дерева незрозуміла фігура у вигляді прямокутника.

Вік барельєфу точно встановити вчені не можуть. Деякі з них датують знахідку 4 тис. років до н.е, тобто ще до скіфського періоду.

Цей барельє унікальний – немає жодного відомого аналога йому.
Цікаво, що над цією композицією висічена прямокутна рамка, яка повинна б містити напис, що розповів би про те, що відбувається. Відновити написане вийшло тільки недавно: «Азм єсьм Миробог жрець Ольгів». 

Зайшовши до цього храму, я була приголомшена побаченим. Не знаю чому, але мене все навколо дивувало.
Цей барельєф немов притягував до себе. Інтуїтивно захотілося до нього доторкнутись, хоч на мить… Але стіна не відпускала… Вона немов магніт, який тягнув до себе з невідомою силою. Хотілося стояти біля неї вічність.

Закривши очі ти відчуваєш, як твоє тіло спустошується від якогось тягаря, та водночас наповнюється невидимим потоком енергії, яку відчуваєш лише ти. І потім розумієш, що вже був готовий до цього десь інтуїтивно і знав, що скоро ти відчуєш саме ту вібрацію в тілі, яку відчував тронувшись до стіни.  Все навколо нагадувало якусь інопланетну місцевість.
Невідома сила, яка була тут присутня, вона відчувалася кожною клітинкою тіла і це не відлякувало, а навпаки заворожувало…

Ірина розповіла нам, що цей храм заходиться в стані розкопок і археологи за допомогою сканера виявили ще декілька  рівнів. Всього цей храм має 3,5 рівні (три повноцінні та купол).

Цифра 3,5 має магічну силу. Тому, коли цю трійцю привести в дію та магічне число 3,5 відродиться сильна енергія, яку можна направити на позитивну зміну в своєму житті і навколишнього Всесвіту.

👁️‍В цьому храмі колись був один із таємних Католицьких Орденів, який в 19 ст. використовував  цей храм для своїх таємних зустрічей. І він поставив знак свого перебування тут на стіні, яка знаходиться біля барельєфу, а саме: знак Пресвятої Богородиці, око в трикутнику (знак масонів) та дату, коли це було зроблено.

😲 Тому можна припустити, що це був храм Володарки Землі,яка діє в підземному світі, тому і храм підземний; олень це символ сили, який діє на поверхні землі; а птиця, це символ вогню.
Ось, ця трійця, яка зображена на барельєфі та куб, який схожий на телевізор, це і є матеріальний символ Всесвіту.
Тому, деякі науковці вважають, що тут зображено секрет алхімічних дій, тобто секрет виготовлення філософського каменю.

Все каміння цього місця дуже магічні, старі та намолені. Від них виходить дуже-дуже сильна енергетика. Для того, щоб отримати допомогу від Володарки Всесвіту, потрібно просто доторкнутися до барельєфу з малюнком і до тієї плити, що знаходиться навпроти.

Коли походити по цьому храму, то можна звернути увагу, що скрізь різна температура. Коли доторкаєшся до одного каміння, він виділяє тепло,  інший камінь –  геть холодний. Тобто в одному місці жар, а в іншому – холод. Це і є доказом того, що храм працює, як магічна машина.

Але достеменно ще нічого не доказано. Розкопки цього храму тільки почнуть робити.
Сюди привозили екстрасенсів, які говорили, що десь через пару років цей храм розкопають і знайдуть там те, що переверне наше уявлення. Ні, це не буде золото чи щось матеріальне. Ми отримаємо знання, яке зможемо використати для покращення нашого буття.  Ми розкопаємо, щось таке… що навіть не вкладається до нашого сприйняття.

Але історики, езотерики та археологи до цього готові із нетерпінням чекають цього часу.

Ми ніколи достовірно не дізнаємося, що хотіли наші пращури зобразити на цьому камені, але ми можемо сказати одне: наші пращури одна з найдревніших та найрозвинутіших цивілізацій на нашій планеті.


….Коли наша Фея Людмила взяла до рук ДАЙВУ почалась магія…

💫💞А ви знаєте, що таке ДАЙВА?
🌸ДАЙВА – це біорезонансний інструмент, його звучання, це музика самого життя, яка звучить всередині нас і в просторі навколо.

🙏💮Безмежна ВДЯЧНІСТЬ Людмилі за можливість чути це диво. Своїм неймовірним звуком ДАЙВА здатна творити чудеса та вносити в душу гармонію, очищати душу і думки. Її глибоке, ніби неземне звучання не може залишити байдужими нікого. 💞 💖Так чудово відчувати на собі цей цілющий потік, який немов забирає тебе в світ гармонії і любові.

🔮З точки зору фізики, звуки які проникають в організм живої істоти, змушують резонувати його клітини. Саме з ефектом біорезонансу пов’язано вплив звуків ДАЙВИ на людину.

🙏 💞 💖 Це НЕ передати словами… це потрібно ПОЧУТИ і ВІДЧУТИ !!!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *