Древнє святилище, портал в паралельні світи – КАМ’ЯНА МОГИЛА (Запорізька обл)

Кам`яна Могила – державний історико-археологічний заповідник, розташований під Мелітополем, поблизу селища Терпіння, Запорізької області.

Кам’яна могила – є одним з найпотужніших енергетичних центрів планети, вважають вчені!!! 

Вона набагато старше пірамід Єгипту і легендарного Стоунхенджа. Це місце в Приазовської степу було «Меккою» могутніх жерців давнини, які назавжди залишили тут свої релігійні сакральні знаки, що не втратили сили і до цього дня.

Про це місце ми почули випадково, відпочиваючи на морі. Очі у нас загорілися… і ми відразу ж вирішили, що неодмінно тут побуваємо. Адже місце настільки енергетичне та унікальне, що ми не могли не розповісти вам про нього. На наступний день ми вже були на Кам’яній могилі.

Енергетичну вібрацію в тілі ми відчували ще не доїхавши до місця призначення. Це тільки був початок нашої подорожі… Тому взуваємо зручне взуття та вирушаємо з нами в містичну та загадкову історію, яка бере початок ще з існування первісних людей.

12 мільйонів років тому на місці Кам’яної Могили було Сарматське море!!!!

І дійсно, пісок між камінням, був якимось дивним. Ступаючи  по ньому босоніж, відчувалась в ньому якась інша структура, ніж у піску з Азовського моря. Тай  на колір цей пісок був жовто-золотого кольору, який виблискував на сонці, немов золото.

Дивні піщані глиби також постійно привертали до себе увагу.

Екскурсовод Юля нам розповіла, що пісок сюди не привозили і це дійсно пісок, який залишився після Сарматського моря. Ми були вражені…

Що таке Кам’яна Могила? Скупчення каменів, які займають ділянку близько 30 000 квадратних метрів, висотою близько 12 метрів, і за своєю формою нагадують курган.

Лише на поч. ХХ століття вчені ґрунтовно почали їх досліджувати.

Всередині виявили наскельні розписи – петрогліфи, найстаріші з яких сягають періоду пізнього палеоліту. Це час виникнення людини розумної Homo sapiens, і печери Кам’яної Могили зберегли послання перших кроманьйонців.

Кам’яна могила складається з 87 підземних ходів і печер. Ці таємничі знаки і символи накопичувалися тут протягом багатьох століть, перетворивши Кам’яну Могилу у своєрідну бібліотеку знаків, символів, кодів стародавніх народів. Вважається, що на цьому місці в різний час господарювали скіфи та кіммерійці, готи й гуни, половці і навіть напівміфічні племена амазонок!!!

 

Послідовність нанесення петрогліфів охоплює тривалий період від 24-22 століття до н.е. до 10-12 століть н.е.

Дослідниками було відзначено, що у самій Кам’яній могилі, а також поруч з нею, не виявлено людських поселень. Вчені зробили висновок, що гроти в кам’яній могилі використовувалися тільки як святилища. І майже  усі зображення нанесені на внутрішній поверхні могили, їх можна побачити тільки проникнувши в печеру або грот.

Розташування Кам’яної Могили не випадкове!!!

Ця територія має особливу енергетику. На поверхні Землі вихід такої особливої енергії реєструється аерозйомкою у вигляді кілець. Потужну енергетику загадкової гори доводять і часті поломки різних дослідницьких приладів, відеоапаратури, а також регулярні збої в їх роботі.

У цьому місці часто виходять з ладу телефони, фотоапарати, відеокамери туристів відмовляються працювати. Кажуть, у цьому місці сила землі б’є потужним струменем і з’єднується з енергією космосу.

Енергетика древнього святилища вражає!!! Вона наповнює тебе якоюсь надзвичайною силою, проходячи в кожну клітину твого тіла. На цьому місці не відчуваєш втоми, навіть під палючим сонцем.

В таких місцях потрібно спробувати “відключити” свій розум. Перебуваючи в таких місцях Сили як Кам’яна могила, ви не повинні думати, а постаратися “відпустити” всі події і насолодитися перебуванням, намагайтеся відволіктися від усіх подій свого життя нехай навіть на кілька десятків хвилин.

Відчуйте гармонію єднання з природою, місцевістю, камінням, але при цьому не ототожнюйте себе з ними.

І дуже важливо!!! йти треба тільки з позитивними, світлими задумами.  Бо це унікальне місце дивним чином підсилює в людині її власні енергії і духовні надбання.

Кам’яна Могила вважається одним з найпотужніших енергетичних місць у світі поруч з Тибетом, Непалом, Єгиптом та іншими. Сюди двічі приїздив ДАЛАЙ ЛАМА для медитації!!!

Тут є портал, в який попадають люди. Місцеві розповідають, що дівчинка йшовши до школи через Кам’яну могилу зникла аж на дві доби. Хоча дитина стверджувала, що запізнилася в школу лише на пару хвилин. І це дійсно вражає!!!

Часто у заповідник навідуються маги, езотерики, окультисти. Особливо багато їх у день літнього сонцестояння та в інші, відомі тільки їм дні.

У середині XIX століття англійський археолог Лейард виявив ассирійську клинописну бібліотеку з легендами, які були практично ідентичні історіям, записаним в Біблії – вигнання з раю, всесвітній потоп і т.д., але набагато старіші…

Такий ось плагіат в Священному писанні став причиною однієї з найсильніших криз віри в християнському світі. Подальше дослідження питання показало, що легенди ці належали шумерській цивілізації, і привело до відкриття найдавнішої на землі писемності!!!

Деякі дослідники прийшли до висновку, що під товщею землі знаходиться цілий комплекс прямокутних залів та кімнат. Вірогідно, що в них криються якісь таємниці людства. 

Таємниця схована буквально під ногами … І в цьому, напевно, її сила. Помічено: коли люди занадто близько підбираються до потаємнх знань, включаються невідомі механізми, що зупиняють людину у самого порога відкриття.

Є така інформація, що Гітлер також досліджував це місце, робив якісь замальовки та записи, виносив звідси якісь креслення.  Але яку інформацію він звідси виніс ніхто достеменно не знає або ж поки від нас приховують.

Відомо лише, що в Гроті Собаки німецьким експертам вдалося прочитати 40 «протошумерських написів».

Багато разів археологи робили спроби розкопок на древньому святилищі. Та щоразу експеременти закінчувались трагедією для дослідників. Одна з найпоширеніших версій дослідників полягає в тому, що Кам’яна Могила – це скіфський некрополь. А турбувати предків не варто!

Подейкують, що святилище має свій енергетичний захист від «вторгнення» в його простір.

Можливо, людство просто не готове до таємниць, які приховує древнє святилище?

І тому, Кам’яна Могила тисячоліттями все стоїть і мовчазно спостерігає, коли ж нарешті людство прокинеться і стане гідним великих таємниць, захованих, закодованих в її стародавніх і загадкових “печерних генах”.

А поки що, як і тисячоліття тому, кожен прямує до Цариці Степів «по своє» у сподіваннях отримати бажане. Та Цей унікальний витвір природи водночас – найкраще місце для тих, хто хоче глибше зрозуміти себе самого, усвідомити свою місію у всеосяжному Всесвіті. 

Не варто очікувати ЧУДА прямо тут і зараз. Цілком можливо, ви вже живете і це чудо відбувається з вами в цей момент.

Пізнайте диво буття в миті, відчуйте його і збережіть до кінця своїх днів цей стан гармонії, який проживете в цей момент. Його вам вистачить на багато років. Це і є те, до чого ви так завзято прагнете. І не намагайтеся пізнати це розумом – нічого не вийде.  

Дозвольте своєму Серцю бути центром усього Всесвіту … і станьте єдині з усім творінням. Все інше, що вам потрібно, вам підкаже Бог через ваше Серце.

 

Також ми відвідали музей “Первісне мистецтво Кам’яної могили”Унікальний музей первісного мистецтва, розташований на території національного історико-археологічного заповідника “Кам’яна могила”.

Наш екскурсовод Юля, розповіла дуже цікаву і змістовну розповідь про життя наших предків на території південних степів, включаючи перші малюнки і наскальний живопис. 

Велика кількість виставлених експонатів дають уявлення про господарство і матеріальну культуру древніх людей, а також показують еволюцію розвитку стародавнього мистецтва.

Це і первісні скульптури, і знаряддя праці, і кераміка кам’яного віку, і зброя епохи мезоліту, і уламки каміння з петрогліфами. 

Також представлені священні предмети – чурінги. Більшу частину музейних цінностей відносять до бронзової епохи.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *