Солоне озеро та Гаряче джерело в Херсонській обл. (с.Щасливцево)

Солоне озеро – візитна карточка Арабатської стрілки, у народі говорять на нього «Мертве» озеро, яке знаходиться у  с.Щасливцево. В озері міститься висока мінералізація ропи та грязей, яка перевищує показники грязі в Саках, Анапі та Тамбукінському озері.

Звичано, і ми побували на соленому озері. Що вам сказати про відчуття??? Мені було дуже весело тут плавати: ліг на воду, тай лежи. Це надзвичайне відчуття!!!

Вода настільки солена, що не дає твоєму тілу погрузитись повністю під воду, вона виштовхує тебе на воду. Людям, які зовсім не вміють плавати, треба приїздити сюди і відчути себе “супер плавцями”.

Але довго купатися тут не рекомендують. Потрібно лише хвилин 15-25 і виходити. Якщо не лінуватися і пірнути (не боячись, що будуть сильно пекти очі) можна набрати собі у жмені цілющої багнюки та намазатись нею))). Також, ми все це накупляли на березі озера у торгових палатках. Тут ще можна придбати скраби та маски для обличчя та тіла, що ми і зробили. Адже натуральна косметика дуже корисна для нашої шкіри, особливо з таких місць.

Сюди варто приїздити. Це дуже цілюще місце для нашого організму. Найбільш широко відома користь солоного озера – лікування псоріазу та шкірних хвороб.  Також корисно для нашої опорно-рухової системи, відмінно допомагає тим, у кого проблеми з легенями. Можна продовжувати цей список довго, але треба самому приїхати і відчути всі лікувальні процеси на собі. Воно того варте.

 

Накупавшись  в солоному озері, ми вирішили навідатись і до гарячого джерела, яке знаходиться навпроти озера. Вода тут гаряченька… Я з першого разу і не наважилась зайти. Але потім звикаєш до температури і тіло починає розслаблятись та отримувати насолоду…

Вхідна плата (серпень 2018року) становить 5 грн.

Гаряче джерело – Гейзери (вони ж гарячі або термальні джерела) – це розігріті до високої температури підземні води. Їх висока мінералізація і унікальний хімічний склад сприяють загальному оздоровленню, допомагають виліковувати хвороби. Гаряче джерело насичене гідрокарбонатом, йодом, сульфатами та іншими не менш корисними сполуками.

Вода цього джерела близько 50-70 градусів. Вона фонтанує зі свердловини, протікає через три неглибоких басейни, поступово охолоджуючись. Прийом ванн з такою водою нормалізує стан нервової системи, прискорює процеси відновлення пошкоджених тканин, покращує мікроциркуляцію.

Така вода показана для лікування опорно – рухового апарату, захворювань шлунково – кишкового тракту, ендокринної системи. Але також не потрібно зловживати перебуванням в цій воді. Для першого разу достатньо 15-20 хв. на день, поступово збільшуючи час. Хлопчикам до 14 років не рекомендують купатися в цих джерелах зовсім.

Місцеві кажуть, що навіть взимку сюди приїздить дуже багато відвідувачів з різних куточків України.

Між Солоним озером і Гарячим Джерелом є базарчик, де можна купити фрукти, рибу, сувеніри та безліч смаколиків.

Ну, і приблизно 100 метрів від цього місця є шикарні пляжі Азовського Моря.

Так що, в це місце можна приїздити на цілий день!!!

Висновок:  подорожуючи Україною, я кожен раз відкриваю для себе її велич та багатство. На нашій землі можна підлікувати як тушу, так і тіло, зарядитись позитивною енергетикою в місцях сили та просто відпочити, повалявшись на пляжі. Але це розумієш, коли сам береш в цьому участь. Радієш, немов дитина, кожному новому місцю, яке для себе відкриваєш. Тому, приєднуйтесь до нас, і ми вам все покажемо та розкажемо, даруючи вам емоцію щастя та радості.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *