Вінницький плавучий фонтан “Рошен”

Чи  давно ви були в казці? Уявіть собі феєрію, сплетену з музики, води та світла від якої неможливо відірвати очей!

Фонтан Roshen (Мультимедійний фонтан Рошен) — фонтан, збудований в руслі річки Південний Буг, поблизу острова Кемпа (Фестивальний) у Вінниці. Це найбільший в Україні і в Європі плавучий фонтан. За оцінками експертів входить в десятку найкращих і видовищних фонтанів світу.

Відразу хочу зауважити, що в більшій мірі, фото для цієї статті взято з просторів інтернету… так як якісних світлин нам не вдалося зробити (((

Як провести вихідні або незабутній День народження? Раджу всім побувати у Вінниці на фонтанах. Так зробили і ми. Іменинників у нас в серпні декілька, і тому вирішили зробити це все цікаво і захоплюючи. Так ми і опинилися у Вінниці…

Нагулявшись по місту, ближче до вечора, пішли на фонтани. Раджу приходити туди заздалегідь. Хоча шоу починається о 21.00 ми підтягнулися в 19.30, щоб зайняти зручні місця.  Шоу ще не було, але фонтани працювали.

“Ну, що фонтанів я не бачила???” – весь час я була незадоволена. Мені хотілося кудись піти, погуляти. Люда (моя сестра) терпляче просила дочекатися шоу, так як вона вже мала змогу декілька разів бачити це дивовижне шоу.

Ближче до дев”ятої фонтани почали світитися і трішки витанцьовувати. Вже було краще я аж здивувалася.

Але коли о 21.00 почалось шоу… я оніміла. Яка це краса!!! Феєричне шоу під дивовижну музику супроводжується світловими і лазерними ефектами і відеопроекцією на величезному водному екрані.

Фонтан вражає своїми розмірами. Висота його центрального струменя близько 65-70 метрів, а фронтальний розліт відбувається на 140 м. Функціонує 277 форсунок, з яких здійснюється танець фігурних струменів. Світлові ефекти створюють лазерні промені і підводні ліхтарі. Проектується відео в 3D.

Все шоу я сиділа відкривши рот. В кожному шоу є сюжет, за яким дуже цікаво спостерігати. А які кольори!!! Якими кольорами витанцьовували струмені води під музику. Це щось неймовірне!!!

Всім раджу побачити таку красу!!!

Працює Вінницький світломузичний фонтан у теплу пору року щодня з обіду до 22:00.

Шоу буває постановочними (по музичним роботам Чайковського, Вівальді, Моцарта та інших), а також динамічними (простий рух під ритм музики).

Фонтаном можна помилуватися з квітня до кінця жовтня.

Висновок: Я зрозуміла, що подорожувати можна по-різному. Можна день ходити, щоб помилуватися красою нашої України, можна просто посидіти і помилуватися чимось незвичайним, що створила людина. Такі відпочинки також важливі. Вони нас наповнюють естетичною красою, дають відпочинок  і душі, і тілу… Після таких подорожей хочеться сходити до театру на балет, побувати в опері. Це також потрібно для нашого розвитку. Отже, друзі, з приходом весни рекомендую вам Вінницю…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *