Цілюща сила каменю в с.Коржовий Кут (Черкаська обл.)

Сліди Божої Матері залишені на камені у Долині Миколи Чудотворця – лікують людей впродовж уже багатьох років. Православні віруючі їдуть сюди за зціленням, цікаві туристи – за черговою вражаючою історією та красивими фото. Начитавшись в інтернеті різні історії зцілення, поїхали й ми…

Село Коржовий Кут знаходиться за 23 кілометри від Умані, тож дістались туди досить швидко. Щоправда, станом на жовтень 2017 року вказівників ніяких ще нема, то ж спробую вам розказати, як туди добратися:

Інструкція проста – від Умані їдемо по трасі на Кропивницький (Кіровоград), на круговому перехресті повертаємо на першому з’їзді, доїжджаємо до повороту на Бабанку і звертаємо в село. Їдемо далі і бачимо перехрестя, на якому справа від нас – продуктовий магазин. Біля того магазину повертаємо направо і їдемо увесь час прямо (прямо – це досить умовно сказано, тому що дорога добряче виляє). Потім починається Коржовий Кут. Їдемо далі через село, аж до самого знака, що вказує на його закінчення. Навпроти знаку ДЖЕРЕЛО БОЖОЇ МАТЕРІ, повертаємо на грунтову дорогу (з лівої сторони проїжджаємо поле, а праворуч бачимо кладовище, значить ми у правильному напрямку). Їдемо далі, аж поки не побачимо дерев’яний хрест. Біля нього можна запаркуватись і спуститись дерев’яними сходами донизу, до каплички і каменів з відбитками чудотворних слідів.

Долина, яку називають Долиною Миколи Чудотворця, в якій лежить камінь, має форму правильного півкола.  В долину можна потрапити лише однією стежкою знизу протікає річка, яка розливаючись закриває вхід у долину. У цій долині ростуть 280 видів лікарських трав, на яких настоюється свіже, кришталево чисте повітря. Чим частіше тут бувати, тим краще організм очищується.

Кам’яним слідам, що знаходяться в селі Коржовий Кут більше п’яти мільйонів років, а їх походження викликає безліч протиріч: одні стверджують, що це спадок древніх цивілізацій, інші – пришестя святих або інопланетян.

Та місцеві жителі вірять, що сліди дуже схожі на відбиток стопи Божої Матері, який вона залишила в Почаївській Лаврі. Це підтверджують і священики.

В селі уже не раз ставалися різноманітні дива. В страшні роки Голодомору, коли природа залишала змучених голодом людей ще й без води, – спека висушувала водойми, але біля каменів один з колодязів завжди був повний чистої води. Люди з уст в уста передають легенду, що в колодязі бачили лик Божої Матері.

Беззаперечним є той факт, що  сліди лікують тіло та душу. Саме тому найбільш ймовірною є версія їх Божественного походження. До цього місця приїздять поправити здоров’я паломники з усієї України та з-за кордону. Свідчення чудесних зцілень люди записують у спеціальний зошит, який зберігається в маленькій капличці поряд з гранітними слідами.

Тут є цілий комплекс чудодійних каменів, які за своєю формою навіть нагадують людські органи: серце, нирки, шлунок. Якщо торкнутися каменів або посидіти на них, ймовірно ви видужаєте.

Звідси такий широкий розголос про силу впливу природи на репродукитивні функції людини у цьому місці. Відомі і факти полегшення перебігу хвороби ніг, внутрішніх органів.

В капличці лежить книга, в яку люди пишуть свої прохання до Бога.  Щосуботи о 10 ранку до каплички приїжджає отець Олександр зі Свято-Троїцької церкви в Умані і править службу. Просить за здоров’я та зцілення тих, чиї імена паломники позаписували в книгах, зачитує їхні молитви.

Тут дійсно енергетичне місце сили. Відчуваєш спокій, лише всередині тіла йде якась легка вібрація. Ставати на сліди можна босими ногами, а можна і не роззуватись. Слідів тут усього три: Богородиці, Миколи Чудотворця та малої дитини, яка, ймовірно, з Божою Матір’ю була.

Були ми тут не довго, людей не було (був вівторок), тому полежати та посидіти на камені змогли вдосталь. Кожен думав про своє… В такому місці, навіть, розмовляти не хочеться…

Зарядилися позитивними емоціями на довгий час. Звичайно, ми ще сюди повернемося і не раз… Хочемо відвідати Джерело Божої Матері та побути тут по довше. Але хочу вам сказати, що сюди потрібно їхати з вірою та з чистими думками. Найпотужніший лікар – це наш організм. Якщо людина вірить у силу цих слідів, то вона цією вірою себе й лікує.

Тому у цій розповіді ми не ставимо крапку…  Найближчим часом розповім вам, чи здійснились наші мрії та як камені сприяли поліпшенню нашого здоров’я…

Якщо, ви хочете придбати свічки, сувеніри або атрибутику цього місця, яка є “заряджена” енергетикою цих каменів, то вам потрібно пройти через долину, перейти маленький дерев’яний місточок і там буде хатинка, де ви можете це купити.

Висновок: це – надзвичайно цікаве, екологічне та духовне місце та явище… Відчуваєш спокій, лише всередині тіла йде якась легка вібрація. Але хочу вам сказати, що сюди потрібно їхати з вірою та з чистими думками. Найпотужніший лікар – це наш організм. Якщо людина вірить у силу цих слідів, то вона цією вірою себе й лікує.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *