Львівська копальня кави, м.Львів

Львівська кава народжується тут!!! Єдина у світі копальня кави, де на очах у відвідувачів каву видобувають з-під площі Ринок.

Львів давно асоціюють із кавою, і саме Львівська копальня кави це демонструє. Тому для цього закладу креативний “Фест” створив власну легенду. Ніби у підземеллях площі Ринок видобувають каву, звідси її транспортують у кав’ярню, смажать і подають відвідувачам. Якщо не вірите, то можете прогулятися темними шахтами, де у довжелезних коридорах справді видобувають каву, так само як і вугілля!!! )))

А тепер все по черзі…. ))) Як тільки нам випадає нагода потрапити до Львову, ми їз задоволенням відвідуємо цей заклад… як же тут ароматно пахне кава… інтер’єр… такого ви ніде не побачите.

Знаходиться цей заклад на площі Ринок, 10.

Зайшовши в приміщення, ви потрапите в зал, де кавовий аромат просто збиває з ніг, стоїть апарат для обсмаження кавових зерен, мішки з кавою, прилавок, де можна собі придбати тих чудесних зерен і доповниться картина шумом. Шумом від елеватора, який щось подає з-під землі. Не лякайтеся, прямуйте далі, і нехай Вас не збивають з пантелику малюнки Львова зі схемами шахт. Шукайте вказівник “До копальні”.

А далі спускайтеся в підземелля…

Тут, на вході Вам дадуть каску з ліхтариком – в шахті досить темно, рухаючись по вузеньких, тісних проходах Вам будуть зустрічатися кирки, відбійні молотки, рейки і вагонетки з кавою. Не спиняйтеся, прямуйте вперед і ви прийдете до забою, де по звуках буде чути, що там, в глибині шахти, за решіткою кипить гірнича робота. А прямо під ногами ви побачите кавові зерна. Самі справжні) Напевно, Вам ще не доводилося ходити по кавових зернах. Тут її добувають…

Це все, звичайно, вигадка, що каву добувають тут в шахті, але це та історія, яку Вам всі в цьому закладі, з серйозним виразом обличчя, будуть на кожному кроці розказувати. І хочете вірте, хочете ні, велика кількість людей свято в цю історію вірять, особливо, коли бачать зерна прямо під ногами.

Львівська копальня кави меню має особливе. До прикладу, тут Вам не запропонують такий напій, до якого Ви звикли, тут все по-іншому. Ви можете замовити собі каву “Запаяну” – це кава з молоком, яка подається в металевій кружці, з пінкою. Зверху, по пінці, притрушений цукор і лише, поставивши напій перед Вами на стіл, офіціант завершує приготування. Запалює паяльну лампу і прямо перед Вами, величезним полум’ям, розплавлює цукор в карамель, тим самим запаюючи напій.

Хочу відмітити, що Львівська копальня кави це не тільки шахта… тут на основному поверсі є кав’ярня… мені дуже подобається літня площадка, зі сценою, де дуже часто відбуваються невелички концерти…

Висновок: дуже атмосферне місце зі своєю легендою. Запах та чудовий смак кави, антураж, стилістика, приємні офіціанти, та безліч оригінальних сувенірів…. тут є все.

Повертаючись до Львову, будемо сюди приходити знову))) Тут чудово)))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *